vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

424 επισκέπτες, 1 χρήστης
Tem

ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #780 στις: Δεκεμβρίου 10, 2011, 11:15 »
Καλημέρα , δεν θυμάμαι σε πιο πόστ? συγγνώμη μα η μνήμη δεν ήταν η καλλίτερή μου φίλη...είχα λοιπόν πεί ότι ο πόλεμος εναντίον του  ητ έχει ήδη ξεκινήσει!!! Θα ακούσετε να λένε απίστευτες ιστορίες για να τον απαγορέυσουν !!!!!!!!! Τα  πάντα έχουν να κάνουν μόνο με το κτ!!! Από εκεί ξεκινάει ο πόλεμος που θέλουν το κτ να είναι το μοναδικό που θα πουλάνε!! Ότι έκαναν εδω που εγω ζω ...θέλουν να κάνουν τώρα  κ στην Ελλάδα!

Ξεκινάνε απο την τηλεόραση κ θα το πάνε μετά κ αλλού! Δεν μπορώ να πω πολλά από εδώ που είμαι...μα καταλαβαίνετε καλά τι εννοώ πιστεύω.
Εχτές οι πρώτοι που έπεσαν επάνω μου ήταν οι φίλοι μου που άκουσαν τι έλεγε ο Παπαδάκης στον αντ1 κ οι γονείς μου φυσικά κ όλοι μαζί (καπνιστές εκτός απο τον πατέρα μου που δεν καπνίζει) με έψελναν για καμία ώρα μα εγώ τους είπα περίπου ότι κ ο Undertaker που συμφωνώ μαζί του!! Κ η μεγάλη πλάκα με έψελναν με τα κτ στα χέρια τους!!!  :o :o :o

Δεν αντέχουν "κάποιοι" να βλέπουν τα θύματα του κτ να αλλάζουν πορεία σε κάτι πιο ΚΑΘΑΡΟ! Ότι κ αν μου πείτε ναι? μα ότι κ αν είναι αυτό? εγω απο εμένα όσο καιρό ατμίζω βλέπω ότι είμαι πολύ καλλίτερα από ποτέ κ αν χρειαστεί? θα μάθω να φτίαχνω τα υγρά μόνη μου κ θα ατμίζω!!!
Αλλά στα γιουσουφάκια των φαρμακοβιομηχάνων και των καπνοβιομηχανιών δεν θα ξαναδώσω ούτε σεντ!
ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Κ Ο Undertaker  :yes:    :yes:   :yes:   :yes:


Αποσυνδεδεμένος stefanos terou

  • *
  • 30
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #781 στις: Δεκεμβρίου 10, 2011, 11:21 »
χε!χε!χε! εγω θα συμπληρωνα σιγα σιγα να μην τα δινουμε ουτε και σε υγρα

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #782 στις: Δεκεμβρίου 10, 2011, 11:22 »
Ελπιζω τουλαχιστον να βγει κατι θετικο απο ολο αυτο και να γινει ελεγχος στα υγρα. Φυσικα θα πεσει και αγρια φορολογηση και θα ησυχασουν ολοι.

Παιδια, αυτο το κρατος περασε ενα σωρο αντισυνταγματικα μετρα, ρημαξε οικονομικα τον κοσμο με ενα σωρο παρανομιες, η ιδια η κυνερνηση ειναι παρανομη. Δεν θα κανει ζημια στο η.τ. αν το αποφασισει και εχει ισχυρα κινητρα? Πολυς κοσμος με τα αντισυνταγματικα μετρα δεν εχει να φαει, και θα ιδρωσουν για το η.τ. επειδη θα ξεσηκωθουμε εμεις? Βεβαια, αν δεν αντιδρασουμε, τοτε ειναι που θα μας την φορεσουν για τα καλα.

Αποσυνδεδεμένος Undertaker

  • *****
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Undead, Undefeated, UNDERTAKER!
    • Το Blog του Undertaker
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #783 στις: Δεκεμβρίου 10, 2011, 11:27 »
Ελπιζω τουλαχιστον να βγει κατι θετικο απο ολο αυτο και να γινει ελεγχος στα υγρα. Φυσικα θα πεσει και αγρια φορολογηση και θα ησυχασουν ολοι.

Παιδια, αυτο το κρατος περασε ενα σωρο αντισυνταγματικα μετρα, ρημαξε οικονομικα τον κοσμο με ενα σωρο παρανομιες, η ιδια η κυνερνηση ειναι παρανομη. Δεν θα κανει ζημια στο η.τ. αν το αποφασισει και εχει ισχυρα κινητρα? Πολυς κοσμος με τα αντισυνταγματικα μετρα δεν εχει να φαει, και θα ιδρωσουν για το η.τ. επειδη θα ξεσηκωθουμε εμεις? Βεβαια, αν δεν αντιδρασουμε, τοτε ειναι που θα μας την φορεσουν για τα καλα.

Και εδώ είναι που πρέπει να αντιδράσουν οι εταιρίες (που στην ουσία αυτές πλήττονται πρώτες).
Διότι αν μιλήσω εγώ, σιγα τα λάχανα! Αλλά οι εταιρίες πληρώνουν φόρους, απασχολούν εργαζόμενους, δίνουν εισφορές, με δυο λόγια η διαμαρτυρία τους έχει άλλο βάρος!

Αποσυνδεδεμένος crimson_skorpio

  • *
  • 25
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #784 στις: Δεκεμβρίου 10, 2011, 11:29 »
Κρατηστε την ψυχραιμια σας.
Η επιθεση των κυβερνητικων Δοσιλογων ηταν αναμενομενη.
Και επειδη στην ευρωπη δεν υπαρχει προβλημα με το ητ στο βαθμο που το παρουσιαζουν,μαλλον θα φανε τα μουτρα τους.
ΛΕΦΤΑ ΘΕΛΟΥΝ!!!
Θα τους τα δωσουμε?Μπαααααα....
Ζημια δεν εχουν κανει ακομα.Στο χερι μας ειναι να μην τους δωσουμε αφορμη...
Να σας θυμησω οτι πρωτοπαγκοσμιοι πολιτικοι μας περασαν νομο που μας καθιστα ολους δωριτες οργανων!
Οποτε ξερετε τι θα περνουνε απο δω και περα.. ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος nivas

Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #785 στις: Δεκεμβρίου 10, 2011, 11:30 »
Φιλε μου τα σωστα μαγαζια και οχι οι πλανωδιοι,η τα παζαρια πουλανε σφραγισμενα....οπως και εγω,τωρα αν θελω να παιθανει καποιος κ οκ,να ειναι καλα η τσεπη μου,μαλλον κανεις λαθος κανω Η.Τ εδω κ 11 μηνες και ορισμενοι εδω μεσα παραπανω....μια χαρα ειμαστε....γιατι δεν γινοταν ο ντορος πριν ανοιξουν τα μαγαζια και το πουλαει ο καθενας δεν καταλαβαινω....μαλλον τωρα το κωλοκρατος οπως παντα τους ετσουξε...μια ζωη να μας αρμεγουν και να μας ριχνουν στο πιατο αναμασημενη τρωφη (Μ.Μ.Ε),και εμεις τα χαιβανια να τα τρωμε....

Στο εξωτερικο,ειναι καθυστερημενοι νοητικα και εμεις ειμαστε,οι εξυπνοι,μια ζωη αυτο γινοταν για αυτο φτασαμε εδω...να πουλησουμε την χωρα μας διοτι 30+ χρονια,οτι μας εδιναν μασαγαμε....

Καλε μου φιλε δεν σε γνωριζω καν. Αρα ασφαλως δεν αναφερομαι προσωπικα σε σενα. Μιλαω γενικοτερα για πραγματα που συμβαινουν στον χωρο και τα οποια τα γνωριζεις κι εσυ ο ιδιος. Θα περιμενα λοιπον εσεις που βγαζετε ψωμι απο αυτο τον χωρο να τον προστατευσετε. Πώς μπορειτε να το κανετε? ΑΠΑΙΤΩΝΤΑΣ να γινονται αυστηροι ελεγχοι. Ωστε να ξεχωριζει το ποιοτικο απο το επικινδυνο. Αλλιως ολα θα ειναι ιδια.

Επισης, ριξε μια ματια σε αλλο τοπικ εδω στο φορουμ να δεις αν "ειμαστε ολοι μια χαρα".
Υπαρχουν μελη που εγραψαν οτι επαθαν διαφορα πραγματα σε σχεση με το αναπνευστικο και οταν πηγαν στον γιατρο τους ειπε να κοψουν για λιγες μερες το η.τ. Καποια απο αυτα τα μελη βεβαια ερχονται τωρα σε αυτο εδω το τοπικ να γραψουν ποσο αθωο ειναι το η.τ. (!!!!!!!!!!!!).

Καποιοι αλλοι σε αλλα τοπικ γραφουν για υγρα που ατμισαν και ειχαν προβληματα με τσουξιματα με τα ματια τους κλπ κλπ κλπ.
Πώς ξερεις λοιπον οτι ειναι ακινδυνο οταν δεν γινεται ελεγχος? Πώς ξερεις οτι το υγρο που αγορασαν απο ενα μαγαζι δεν περιειχε μεσα λαδι μηχανης??? Αφου δεν το ελεγχει κανεις ετσι κι αλλιως...
Και επειδη οι ιδιες οι εταιριες δεν φροντισαν να προστατευτουν ερχεται τωρα το υπουργειο να πατησει πανω σε εναν νομο που εγινε το 2008 (και εξακολουθει να ισχυει γιατι δεν υπηρξε τιποτα νεωτερο) και θελει να απαγορευσει τα παντα.
Ζητηστε λοιπον να γινουν ελεγχοι. Δειξτε σε εμας τους καταναλωτες οτι εσεις ειστε οι καλοι εμποροι και οχι οι ασυνειδητοι που μας ποτιζουν οτι να'ναι για να κονομησουν.
Γιατι δεν μας τα λετε καλα. Υπαρχουν λαμογια στην Ελλαδα και ειναι ολα μεσα στο Υπουργειο?
Ενω οι εμποροι ειναι ολοι αγιοι ανθρωποι με το σταυρο στο χερι που θελουν μονο το καλο μας???

Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #786 στις: Δεκεμβρίου 10, 2011, 11:30 »
καλημερα
παντως εγω τωρα μολις γυρισα απο καταστημα στο Κερατσινι, αγορασα γνησια υγρα της flavourart και μου ειπαν εκει οτι δεν θα γινει τιποτα και οτι οι μονοι που τους  ενοχλουν γι αυτο ειναι οι πελατες που διαρκως ρωτανε.
ιδωμεν

Αποσυνδεδεμένος nivas

Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #787 στις: Δεκεμβρίου 10, 2011, 11:38 »
Συγνωμη ρε παιδια αλλα νομιζω εχει γινει μια παρεξηγηση και μεταξυ μας.
Το 2008 που πραγματι ψηφιστηκε ο συγκεκριμενος νομος στην Ελλαδα αλλα και στην Ευρωπη και στον κοσμο ολοκληρο
κυκλοφορουσαν μονο τα ηλεκτρονικα τσιγαρα που ειχαν σχημα μεγεθοσ αλλα και οψη τσιγαρου και παραλληλα ειχαν ενσωματωμενη την καψουλα με υγρο αλλα και νικοτινη. Ο νομος 3730/2008 αναφερεται σαφεστατα σε αυτα τα τσιγαρα που κυκλοφορουσαν τοτε.
Απο τοτε ομωσ εως και σημερα τα πραγματα εχουν αλλαξει ριζικα και η τεχνολογια εχεο προχωρησει. Ποιος απο τα μελη του Forum σημερα χρησιμοποιει τετοιου ειδους ηλεκτρονικα τσιγαρα, νομιζω κανενας.
Τα ηλεκτρονικα τσιγαρα σημερα δεν περιεχουν κανενα υγρο με η χωρις νικοτινη, δεν μοιαζουν με τσιγαρα και τελος δεν θεωρουνται μεσον για διακοπη του παραδοσιακου καπνισματος, αρα δεν εμπιπτουν στον συγκεκριμενο νομο του 2008.
Επισης οι προσφατες ανακοινωσεις τοσο του ΕΟΦ οσο και του Υπουργειου Υγειας που δημιουργησαν το θεμα αναφερονται και αυτες σε αυτα τα παλαιας τεχνολογιας τσιγαρα που ειχαν ενσωματομενο το υγρο. Επισης οι δηλωσεις αφορουν και τα υγρα του εμποριου που χρησιμοποιουν νικοτινη.
Με βαση τα προαναφερθεντα νομιζω:
- Οι συγχρονες συσκευες των ηλεκτρονικων τσιγαρων που δεν εχουν ενσωματωμενο το υγρο δεν εχουν προβλημα εισαγωγης, εμποριας και διαθεσης.
- Τα υγρα του εμποριου που δεν περιεχουν νικοτινη δεν εχουν προβλημα.
- Τα υγρα με νικοτινη εχουν προβλημα.
- Τα παλαιας τεχνολογιας τσιγαρα με το ενσωματωμενο υγρο εχουν προβλημα.
Παρ' ολα αυτα συμφωνω οτι πρεπει να γινουν τα κατωθι:
- οι εμποροι και οι επαγγελματιες του χωρου θα πρεπει να παρουν αμεσα θεση επισημη στο ολο θεμα.
- Θα πρεπει στον χωρο των υγρων να παψει πλεον ο καθε ενας στην Ελλαδα να παρασκευαζει υγρα ατμισματος στην κουζινα του σπιτιου του και να μας τα διαθετει χωρις κανενα ελεγχο. Φυσικα και εμεις θα πρεπει να παψουμε να τα αγοραζουμε.
- Οι αρχες θα πρεπει σιγουρα να βαλουν προυποθεσεις στις συσκευασιες των υγρων που πρεπει να σιγουρα να περιεχουν ολα τα περιεχομενα, ολες τις προφυλαξεις αλλα και τους πιθανους κινδυνους.

Φυσικα ζουμε στην Ελλαδα και το παραλογο ειναι λογικο, ετσι ποτε δεν ξερεις.

Φιλικα

Δημητρης


Φιλε Δημητρη ο νομος ενδεχομενως να αναφεροταν σε αυτα τα τσιγαρα που λες. Γιατι τοτε αυτα υπηρχαν. Ομως οπως ειναι διατυπωμενος λεει ολα τα ηλεκτρονικα τσιγαρα. Κι αν δεν εχει βγει καποιος νεωτερος ή καποια εγκυκλιος που να δινει περισσοτερες λεπτομερειες τοτε ισχυει ως εχει για ΟΛΑ.
Εαν τα πραγματα αλλαξαν ριζικα κι αν η τεχνολογια εχει αλλαξει αυτο ειναι κατι που θα επρεπε να το γνωριζουν οι εταιριες. Οχι οι χρηστες. Αυτες πρεπει να μιλησουν. Σιωπουν ομως. Γιατι αραγε φιλε μου? Τϊ κρυβουν?


"Θα πρεπει στον χωρο των υγρων να παψει πλεον ο καθε ενας στην Ελλαδα να παρασκευαζει υγρα ατμισματος στην κουζινα του σπιτιου του και να μας τα διαθετει χωρις κανενα ελεγχο. Φυσικα και εμεις θα πρεπει να παψουμε να τα αγοραζουμε."

Πώς να παψουμε να τα αγοραζουμε οταν δεν ξερουμε οτι εχουν φτιαχτει στην κουζινα ενος σπιτιου? Αφου ολα με ετικετες πουλιουνται σε μπουκαλακια και σφραγισμενα. Πηγες εσυ ποτε να αγορασεις υγρο και σου ειπαν οτι το εφτιξαν στην κουζινα τους?
Γι'αυτο ακριβως πρεπει να υπαρχει ελεγχος απο κρατικο φορεα.

Αποσυνδεδεμένος vark

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #788 στις: Δεκεμβρίου 10, 2011, 11:39 »
Μα γιατί ρε παιδιά κάνετε έτσι; Αφού και στην Αργεντινή το απαγόρεψαν; Στις Ενομένες Πολιτείες κτλ. Στο Ελλαδιστάν το ίδιο θα γίνει, τι να λέμε τώρα. Οι δικοί μας φαρμακοποιοί και γιατροί είναι οι καλύτεροι του κόσμου. Αφήστε το πιο σημαντικό, αποκλείεται να λαδόνονται οι άνθρωποι. Μιά ζωή ήμασταν τσιράκια των Ένωμενοπολιτών. Αφού το είπαν αυτό έτσι πρέπει να γίνει. Εγώ το άτμισμα δε το κόβω. Στο κάτω κάτω αφού η νικοτίνη είναι το πρόβλημα και δε τη θέλουν, να κλείσουν τις καπνοβιομηχανίες.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 10, 2011, 12:27 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος grkostis

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #789 στις: Δεκεμβρίου 10, 2011, 11:41 »
Μια Ενημερωτικη  Εκπομπη Για Το Ηλεκτρονικο Τσιγαρο Και τον μυθο γυρω απο αυτο ΜΗΝ ΤΗΝ ΧΑΣΕΤΕ ΜΑΣ ΑΦΟΡΑ ΟΛΟΥΣ ....   
    Δευτέρα 12/12/2011
    Ώρα
    από τις 2:00 μ.μ. μέχρι τις 4:00 μ.μ.

https://www.facebook.com/events/333960959962954/

Σας περιμένω ολους ακομα και στο studio του σταθμου

Προσκεκλημενοι Εμποροι Πωλησης Ηλεκτρονικων τσιγαρων , χρηστες ηλεκτρονικων τσιγαρων, και αν βρουμε (που το ευχομαστε ολοι) αυτους που απαγορευσαν την πωληση και χρηση).Παντα με επιχειρηματα.Οσοι θελουν να παρεβρεθουν στειλτε  μου προσωπικο μηνυμα η δηλωστε συμμετοχη στην σελιδα του ραδιοφωνου στο facebook του σταθμου

Αποσυνδεδεμένος matsakonas

  • ****
  • 1410
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #790 στις: Δεκεμβρίου 10, 2011, 11:41 »
και ποιος οριζει οτι η συσκευη που εχεις ονομαζεται ηλεκτρονικο τσιγαρο :hmmm: εφ οσον δεν εχει ουτε το σχημα τσιγαρου
παραδειγμα αν παραγγειλεις provari απο την provape stoκουτι που ερχεται γραφει επανω flashlight

Αποσυνδεδεμένος alexrho

  • *
  • 15
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #791 στις: Δεκεμβρίου 10, 2011, 11:43 »
Παιδια αυτο που πρεπει να δείτε στην ανακοινωση της Nobacco είναι αυτη η παράγραφος

Παράθεση
Θα θέλαμε λοιπόν να σας διαβεβαιώσουμε ότι αμέσως μόλις υπάρξουν επιστημονικώς τεκμηριωμένα αποτελέσματα και πειραματικά ευρήματα και επ’ ουδενί νωρίτερα, θα ενημερωθείτε άμεσα. Επιπροσθέτως, θα θέλαμε επίσης να σας υπενθυμίσουμε ότι μέχρι στιγμής μόνο θετικά αποτελέσματα έχουν βρεθεί για τα υγρά της NOBACCO.

Αυτό που λέει είναι υπερβολικά σύντομα θα δώσει ανακοινώσεις και επισης στην τελευταία πρόταση αναφέρει οτι μεχρι στιγμής μόνο θετικα αποτελεσματα έχουν βρεθει . Αρα σημαίνει οτι κάτι ίσως υπάρχει προς ανακοίνωση

Αποσυνδεδεμένος stefanos terou

  • *
  • 30
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #792 στις: Δεκεμβρίου 10, 2011, 11:44 »
παντως ρε nivaς  σε βρισκω πολυ σκεπτομενο ανθρωπο μακαρι ολοι η ελληνες
να σκεφτοντουσαν ετσι θα ειχαμε γλυτωσει απο πολλα κακα αυτον τον τοπο

Αποσυνδεδεμένος nivas

Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #793 στις: Δεκεμβρίου 10, 2011, 11:45 »
και ποιος οριζει οτι η συσκευη που εχεις ονομαζεται ηλεκτρονικο τσιγαρο :hmmm: εφ οσον δεν εχει ουτε το σχημα τσιγαρου
παραδειγμα αν παραγγειλεις provari απο την provape stoκουτι που ερχεται γραφει επανω flashlight

Ριξε μια ματια στη συσκευασια του να δεις.
Ολα γραφουν "Ηλεκτρονικο τσιγαρο" ή "e-cigarette".

Αποσυνδεδεμένος matsakonas

  • ****
  • 1410
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #794 στις: Δεκεμβρίου 10, 2011, 11:46 »
flashlight γραφει

Συγχώνευση μηνυμάτων: Δεκεμβρίου 10, 2011, 11:47
εννοω οτι δεν μπορει κανενα mod  να χαρακτηριστει σαν η.τ. με αυτη τη λογικη γιαυτο εδωσα το παραδειγμα του provari

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 341899 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206217 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 540866 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30846 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 49924 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 596697 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357379 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11303 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192754 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1170 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1122 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591324 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios