vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

157 επισκέπτες, 5 χρήστες
Mulder, sakissalonika, Tem, Mantis039, Parolos

Επίσημη κατάθεση υποψηφιοτήτων για τη Διοίκηση του Συλλόγου

Αποσυνδεδεμένος NekosAthina

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Εσύ. Πόσο θέλεις να ακουστείς;


Όπως έχω ξαναπέι: Όποιος δεν πιστέυει, κατανοητό, όποιος δεν πιστεύει από αντιδραση, Huston we have a problem
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 14, 2017, 09:53 από NekosAthina »

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Σε βλέπω ενεργό, οπότε μπορείς να έχεις άποψη από μόνος σου.
Προσωπικά δεν με καλύπτει κανείς. Δεν ξέρουν να μιλανε.. Λένε ότι να ναι...Θα... Θα.... Θα... Θα... Βγαίνει ένας χοντρός και λέει εγώ αυτό που θα κάνω είναι η εγγύηση να γινει διετής.... Χαχαχαχα
Βρίζανε αυτούς που το καλοκαίρι πήγαν να το παίξουν καμποσοι.... Και αν δεν ήταν ο φαρσαλινος, θα είχαν ξεψτυλιστει τελείως..... Και τώρα συμφωνούν μαζί τους. Εναντιωνόταν σε διάφορα γκρουπ στο Facebook και τώρα μπαίνουν και γλύφουν.
Και πολλά άλλα, που αν ψάξετε σε Facebook groups και YouTube θα τα δείτε και μόνοι σας.
Και πολλά άλλα ευτράπελα
Όπως και να έχει εγώ προσωπικά σαν χομπιστας ατμιστης ξέρω πολύ καλά τα συμφέροντα μου και δεν χρειάζομαι εκπροσώπηση από κανενα σύλλογο. Χεστηκα αν τα υγρα γίνανε 10μελα 5μελα....
Τίποτα δεν πρόκειται να αλλάξει.
Ο μάγκας για εμένα είναι ένας... Ο atmoslab.


Το "κόνσεπτ" του Συλλόγου ήταν ξεκάθαρο από την αρχή. Ξεχνάμε τα παλιά (επιμένεις να μην το κάνεις ) και συνεχίζουμε ΌΛΟΙ ΜΑΖΙ (αν σου λέει κάτι αυτό ) για το κοινό μας καλό. Ότι καταφέρουμε να επιτύχουμε τέλος πάντως (ξεπερνώντας ακόμα και τους "βραχνάδες" σαν τα γραφόμενά σου ).  ;)


-Δεν σου αρέσουν τα λεγόμενα; Τράβα μπροστάρης και μίλησε όπως τους κουστουμαρισμένους χαρτογιακάδες που μας γέμισαν "προκοπή" τόσα χρόνια. Κάνε το αφού μπορείς αλλά μάλλον χέστηκες και γι'αυτό.

-Μίλησες για τον "χοντρό" που άλλα έλεγε και άλλα κάνει. Ενώ απλούστατα ο άνθρωπος (χωρίς τα όμορφα κοσμητικά σου ) απλώς σεβάστηκε και ακολούθησε στην προσπάθεια, θέλησε να αφήσει το λιθαράκι του και ότι βγει. Σου αρέσει; Ψήφισέ τον. Διαφορετικά κατέθεσε την διαφορετική επιλογή σου ή απλώς κάτσε ήσυχος στον καναπέ σου και περίμενε να εξαφανίσουν και το ηλεκτρονικό τσιγάρο απ'τον χάρτη. Χέστηκες και για το τότε να υποθέσω αφού δεν χρειάζεσαι κανέναν για να ζήσεις τη ζωή σου "όπως εσύ" επιθυμείς κι όχι όπως "στην επιβάλλουν" άλλοι. Πάντως τα γραπτά σου με κάνουν να πιστεύω ότι αισθάνθηκες "προδωμένος" απ'τον "χοντρό" (δικαίωμά μου να το πιστεύω εξάλλου ) ;)

-Εκπροσώπηση δεν χρειάζεται κανείς μας ιδιαίτερα, στα παρόντα όμως θέματα χρειαζόμαστε μια δυνατή φωνή που μόνο αν μαζευτούμε αρκετοί θα δυναμώσει. Αν είναι τόσο δυσνόητο για κάποιους δεν μπορώ να το κάνω πιο λιανό. Σεβαστή η κάθε άποψη βέβαια αλλά οι αφορισμοί -και μάλιστα από κάποιους που επέλεξαν ΤΩΡΑ να ακουστούν- εεε, καταλαβαίνεις.

-Για το αν αλλάξει κάτι θα το δείξει ο χρόνος, όχι εσύ.

-Κι ο Μαργαρίτης μάγκας είναι αλλά δεν χωράει στην παρούσα φάση. 8)

Αποσυνδεδεμένος Dionaegir

  • *
  • 14
  • Φύλο: Άντρας
Κάτι έλεγα για ΚΥΠ-ατζήδες στη σελίδα 12.

Δεν έπαιζα κάνα Τζόκερ καλύτερα ...  ;D

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
@Giannos

Καλημέρα φίλε μου.
Το να μπαίνεις σε ένα νήμα που αφορά κάτι το οποίο κατά τα λεγόμενά σου "δεν σε εκπροσωπεί", "δεν σε ενδιαφέρει" και "δεν πρόκειται να γραφτείς" μόνο και μόνο για να κράξεις, δεν είναι και πολύ λογικό. Το θέμα του Συλλόγου είναι αρκετά σοβαρό και δεν χωράνε τέτοια εδώ.

Θα σε παρακαλέσω να το σεβαστείς αυτό και είτε να συνεχίσεις να ασχολείσαι με αυτά που σε ενδιαφέρουν, μένοντας εκτός από αυτό το θέμα, είτε αν έχεις απορίες περί του Συλλόγου να τις εκφράσεις στο ανάλογο νήμα (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ: Η ίδρυση του 1ου Πανελλήνιου Συλλόγου Ατμιστών είναι γεγονός!). Οι περισσότεροι από τα ιδρυτικά μέλη είμαστε διαθέσιμοι για επίλυση αποριών.

Αποσυνδεδεμένος mode plagal

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
  • happy people have no stories..
γιαννο
χωρις διαθεση να σε προσβαλλω,σου λεω οτι ειναι πολυ ευκολο μονο με βαση αυτη σου την παραγραφο να γραψω βιβλιο με κατηγοριες για σενα.χωρις να σε ξερω,χωρις καν να κανω ερευνα για εσενα.και χωρις να φλερταρω με τα ορια του νομου.
εγω δε γνωριζω κανεναν απο το φορουμ.κανεναν απο τους υποψηφιους.δεν πηρα χαμπαρι οτι καποιο καλοκαιρι εγινε συλλογος ελληνων ατμιστων.
facebook δεν εχω,youtube παρακολουθω μονο για στησιματα αντιστασεων.η μονη μου πηγη πληροφορησης ειναι αυτο εδω το φορουμ.οχι επειδη ειναι το καλυτερο.αυτο ετυχε να πετυχω.ειναι ζωηρο και δραστηριο και με κρατησε.
γινονται λοιπον εκλογες.βλεπω εδω ενα καλο χαλαρο κλιμα.φιλικο.οι 19 στις 20 αποψεις ειναι τετοιες.και βλεπω και τη δικη σου.χρησιμη αλλα κλασσικα μονο καταγγελτικη.δεν παει το πραμα ενα βημα παρακατω.
τον εαυτο του δεν τον εκπροσωπησε ποτε κανεις.σαν δικηγορος στο λεω.δεν προκειται να πας στα δικαστηρια επικαλουμενος το αγαθο του σεβασμου της υγειας σου ως θιγομενος ατομικα που σε βαζουν πχ σε εναν χωρο καπνιστων για να ατμισεις.απατος θα πας.δε θα σου δωσουν ατομικη καρτα εξαιρεσης.δεν προκειται να πας μονος στα δικαστηρια αν σου κοψουν προστιμο επειδη κρατουσες ενα μοντακι σε κλειστο χωρο χωρις να το ατμιζεις.διοτι αν το τασακι στο τραπεζι σου σε ενα μαγαζι αποτελει τεκμηριο,για το ατμισμα ποιο ειναι το τεκμηριο.μη νομιζεις οτι θα γλιτωσεις απ'το προστιμο επειδη δε σε επιασαν επ'αυτοφωρω να βγαζεις ντουμανι.
Μπορει καποιες θεσεις υποψηφιων να σε ξενισαν.μπορει καποιες να σου φανηκαν αγουρες.αγουρη ειναι κ η προσπαθεια.στα σπαργανα.με στηριξη μονο μπορει να παρει στιβαρη μορφη.το να περιμενεις μεσσιες να αναλαβουν σε εκθετει.αλλωστε ουτε ο φαρσαλινος θα παψει να στεκεται διπλα στο συλλογο,ουτε καποιοι που ισως θεωρεις ικανοτερους.αφου λοιπον το εγχειρημα παρει μορφη και εφοσον στηριχτει απο ολους εμας τους αμεσα θιγομενους υπαρχουν τα μεσα για διαλογο.για να ακολουθησει το απαραιτητο brainstorming.για να προκριθουν τα ρεαλιστικοτερα αιτηματα.
Με το η.τ μπλεξαμε για να βοηθησουμε την υγεια μας.οχι για να την πουμε στις τσιγαροβιομηχανιες.οχι για να κατσουμε στο σβερκο της οποιας κυβερνησης.οχι για να ελεγξουμε τον ανταγωνισμο.
τα πεπραγμενα των εκλεγμενων θα τεθουν στην κριση μας.

η ουσια ειναι μια και μοναδικη............οσο πιο πολυ ασχολουμαστε με ενα θεμα τοσο μεγαλητερη αξια του δινουμε.νομιζω οτι υπαρχουν πιο σοβαρα πραγματα να ασχοληθουμε απο το να ασχολουμαστε με καποιον που μπηκε να τρολλαρει

Αποσυνδεδεμένος Giannos

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
@Giannos

Καλημέρα φίλε μου.
Το να μπαίνεις σε ένα νήμα που αφορά κάτι το οποίο κατά τα λεγόμενά σου "δεν σε εκπροσωπεί", "δεν σε ενδιαφέρει" και "δεν πρόκειται να γραφτείς" μόνο και μόνο για να κράξεις, δεν είναι και πολύ λογικό. Το θέμα του Συλλόγου είναι αρκετά σοβαρό και δεν χωράνε τέτοια εδώ.

Θα σε παρακαλέσω να το σεβαστείς αυτό και είτε να συνεχίσεις να ασχολείσαι με αυτά που σε ενδιαφέρουν, μένοντας εκτός από αυτό το θέμα, είτε αν έχεις απορίες περί του Συλλόγου να τις εκφράσεις στο ανάλογο νήμα (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ: Η ίδρυση του 1ου Πανελλήνιου Συλλόγου Ατμιστών είναι γεγονός!). Οι περισσότεροι από τα ιδρυτικά μέλη είμαστε διαθέσιμοι για επίλυση αποριών.

Καλημερα φιλε!

Εγινε,δεν θα συνεχισω...

Καλη συνεχεια :thumpup:


Διόρθωση παράθεσης

« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 14, 2017, 14:38 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
[justify]Καλημέρα, σε όλους τους φίλους. Πιστεύω πως δεν είναι άσκοπη (και) αυτή η συζήτηση στο συγκεκριμένο νήμα. Βγαίνουν ωραία και χρήσιμα συμπεράσματα για την όποια πρόθεση κριτικής στις επίσημες καταθέσεις υποψηφιοτήτων για ΔΣ. Ακόμα και η διαδικτυακή αργκό είναι χρήσιμη, (τα γλυκά μας τρολ δηλαδή), ακόμα και οι νέες παρουσίες μελών, των 2, 3 αναρτήσεων, ακόμα και του χομπίστα ειδικού που δεν τον επηρεάζουν οι νομοθεσίες. Όπως κι αν έχει, πιστεύω πως χρειάζονται τέτοιες συζητήσεις και παρεμβάσεις, (πληκτρολογώ ακατάπαυστα για τα δίκια μου ως Joe, είναι ωραία διαδικασία).[/justify]

[justify]Εδώ και αρκετό καιρό, προσωπικά, μ’ ενοχλεί αφάνταστα όταν βλέπω ατμιστή σε διάφορους δημόσιους χώρους να προκαλεί με τη στάση του. “Κόψτε του τον πισινό”, λέω, χωρίς δεύτερη σκέψη. Κι εγώ χομπίστας είμαι..., ξαναλέω. Θα χαρώ να σου κόψουν τον πισινό και να μην έχεις σκιά να ξαποστάσεις, ταλαίπωρο πλάσμα. Αδιαφορώ για σένα, είσαι και προκλητικός και χθεσινός. Να δούμε ποιος θα επιβιώσει. Λέω. ;D [/justify]

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Ο άνθρωπος είπε ότι σταματάει να ασχολείται. Δεν χρειάζεται να το συνεχίζουμε. Κάποια μηνύματα διαγράφηκαν.

Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
προκειται να δουμε αλλες συνεντευξεις απο τους υποψηφιους μεσα στην εβδομαδα?

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Την Παρασκευή θα μιλήσει ο κατάσκοπος στο Σύνταγμα, και  επίσημα μετά  κλείνει η προεκλογική περίοδος.

εστάλη


Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Φυσικά μετά την ομιλία ,ακολουθεί τσιμπούσι ,στό οποίο θά παίζει και η ορχήστρα μας, επαναστατικά τραγούδια Οπως .... :

Καλημερα e liquid καλημέρα....
.
Τίς δικαιοσύνης ο ατμός......

Ποτέ θα e ,ποτέ θά έρθειιιι ,η Pg? ...
Και ποτεεεε τοοοο e-υγράκιιιι , ποτέ to eee υγράκιιιι ναααααα το ατμιιιι να το ατμίσωωωω ,να χαρώωω...

Επίσης σε έκτακτη παρουσίαση θα έχουμε και τούς Scorpions οι οποίοι θα παίξουν μόνο για τήν κοινότητα μας  σε Παγκόσμια πρώτη το :

Send me A .....doggy ....

Μια ακόμα υποψηφιότητα για το Δ.Σ. του συλλόγου: Αλέξανδρος Παντελάκης (oaksmoke)
Παιδιά δεν δουλεύει το λινκ του παραπάνω υποψηφίου. Το λινκ στο gvc.gr έχει δύο underscores (κάτω παύλες).

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews

Προφανώς τώρα δουλεύει, αλλά με μία παύλα τώρα πάει σε άλλον υποψήφιο.. ???

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 341991 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206286 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 540995 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30879 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 49978 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 596949 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357468 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11361 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192830 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1188 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1156 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591413 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios