vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

164 επισκέπτες, 4 χρήστες
Mulder, sakissalonika, Tem, Mantis039

Επίσημη κατάθεση υποψηφιοτήτων για τη Διοίκηση του Συλλόγου

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Αν πούμε ότι δεν έχουμε 5 υποψηφίους για το πενταμελές  μεχρι την άλλη βδομάδα ή και όλοι ψηφίσουν μόνο για ελεγκτικη, τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση? Οι υποψήφιοι θα είναι εξ ορισμού το προεδρείο επειδή δεν βρέθηκαν άλλοι? Τι δεν καταλαβαινω?

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Λίγο μπερδεμένες τις έκανες τις ερωτήσεις, αλλά θα προσπαθήσω να σου εξηγήσω.

Χρειαζόμαστε:
5 άτομα για το Προεδρείο
2 αναπληρωματικά για το Προεδρείο
3 άτομα για την Ελεγκτική
2 αναπληρωματικά για την Ελεγκτική

Σύνολο 12 άτομα.

Αν δεν υπάρξουν 12 υποψήφιοι (7 για Προεδρείο και 5 για Ελεγκτική) οι εκλογές θα αναβληθούν.
Αν αναβληθούν τρεις φορές ο σύλλογος θα πρέπει να διαλυθεί.

Αν υπάρξουν 7 μόνο υποψήφιοι για το Προεδρείο, και ούτε ένας παραπάνω
τότε οι 5 πρώτοι σε σταυρούς θα αποτελέσουν το Προεδρείο και οι επόμενοι 2 τους αναπληρωματικούς.

Το αντίστοιχο ισχύει και για την Ελεγκτική Επιτροπή.

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Ευχαριστώ όσους παρακολουθήσαν την συνέντευξη. Οτιδήποτε θα θέλατε να ρωτήσετε, στείλτε μου ένα πμ ή ένα μαίλ στο μαίλ επικοινωνίας στην καρτέλα υποψηφιότητας

https://gvc.gr/dt_team/panagopoulos_nektarios/
Συγχαρητήρια, μου άρεσες σε ότι είπες στη συνέντευξη. Απλά και λαϊκά (με την καλή έννοια).

Αποσυνδεδεμένος vasma

  • **
  • 172
  • Φύλο: Άντρας
Κωμικοτραγικά πράγματα συμβαίνουν με ότι αφορά τις υποψηφιότητες κλπ... άσε που εάν έλεγα την γνώμη μου ελεύθερα το μόνο σίγουρο είναι ότι θα σβηνόντουσαν τα γραφόμενα (σύνηθες φαινόμενο εδώ μέσα). Ο ένας τρολάριζε και κορόιδευε (στα fb) την πρώτη προσπάθεια και τώρα βάζει υποψηφιότητα, άλλος είναι τηλεμάρκετινγ προώθησης προϊόντων / εταιριών / καταστημάτων στο youtube και ο δεύτερος κάνει τα ίδια στα φόρουμ... ο άλλος όταν ατμίζει βήχει... ο άλλος θέλει να προωθήσει τους Έλληνες κατασκευαστές, δηλαδή θα πληρώνονται τα συνέδρια με τα λεφτά των ατμιστών, που οι συγκεκριμένοι  πουλάνε τα προϊόντα τους από 150 ευρώ και άνω... ο άλλος θέλει καλή συνεργασία με τον ΣΕΗΤ, δηλαδή με αυτούς που το μόνο που ξέρουν καλά είναι το πως θα σου "φάνε" τα λεφτά λόγω υπερτιμολόγησης... κουράστηκα και βαριέμαι να πω και για τους υπόλοιπους. Δυστυχώς αυτή η χώρα δεν θα πάει μπροστά με τίποτα, μια μικρογραφία της ελληνικής πραγματικότητας / παθογένειας (με ότι συνεπάγεται) συμβαίνει και εδώ μέσα... Καληνύχτα σας.

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Καληνύχτα. Πάλι μόνος σου θα κοιμηθείς, βέβαια...

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
[justify]Άλλη μία φορά. Ξανά μανά. “η ελληνική πραγματικότητα”, “η ελληνική παθογένεια”. Ο ένας τρολάρει, ο άλλος προωθεί, ο άλλος σε πουλά για να πουλήσει, και μπλα μπλα μπλα. Κι εγώ έχω αντιπάθειες, αλίμονο, άνθρωπος είμαι όχι άγιος. Όμως οφείλουμε να σεβαστούμε όλοι πως κάποιοι βγαίνουν μπροστά επώνυμα. Ε π ώ ν υ μ α. Δεν μου φταίει η Ελλάδα ή οι Έλληνες ή η σκληρή ελληνική πραγματικότητα. Τόση φτώχεια, δίπλα μας. Κι όμως, τόσο υπέροχοι άνθρωποι, δίπλα μας. Δεν μου φταίνε οι άλλοι εάν εγώ σαν Joe γνώρισα μόνο 5 αγάπες σε 1, στη ζωή μου. Αν ξέρω κάτι, το οτιδήποτε εκτός νομιμότητας, βγαίνω να το καταγγείλω, με ονοματεπώνυμο. [/justify]

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Εγώ ξέρω πως στα 43 χρόνια μου σε αυτό τον πλανήτη (γιατί φυσικά είμαι επισκέπτης) είναι η πρώτη φορά που ακούω να δίνεται στον οποιονδήποτε η ευκαιρία να αλλάξει ο ίδιος ότι δεν του αρέσει, και να μας δείξει αυτός πως είναι κατά την γνώμη του το σωστό, δίνοντας πρώτος το παράδειγμα.

Και τελικά τι? Πάλι κάποιος από ένα καναπέ κάθεται και το μόνο που ξέρει είναι να κρίνει τους άλλους χωρίς ο ίδιος να σηκώσει ούτε ένα πετραδάκι από κάτω, και το μόνο που κάνει είναι λέει καληνύχτες με υπονοούμενα. Ακόμα και να πει την γνώμη του για όλους τους υποψήφιους βαρέθηκε. Οι άλλοι φταίνε πάλι.

Ε, όπως τα ακούω αυτά έτσι τα ξεχνάω, και αυτούς που τα λένε μαζί. Αν είσαι μάγκας βγες εσύ και δείξε μας το σωστό. Αν δεν μπορείς, κάνε αυτό που μπορείς, μέχρι εκεί που μπορείς. Αν δεν έχεις κάνει ούτε αυτό, τότε η γνώμη σου για αυτούς που κάνουν ότι μπορούν και για εσένα που τους κράζεις, προσωπικά μου είναι παντελώς αδιάφορη.

Αποσυνδεδεμένος Angelos

  • ****
  • 1045
  • Φύλο: Άντρας
 Δυστυχώς αυτή η χώρα δεν θα πάει μπροστά με τίποτα, μια μικρογραφία της ελληνικής πραγματικότητας / παθογένειας (με ότι συνεπάγεται) συμβαίνει και εδώ μέσα... Καληνύχτα σας.
Το παράξενο θα ήταν να μην ήμασταν μικρογραφία της ελληνικής πραγματικότητας. Δεν γεννηθήκαμε από παρθενογένεση, δεν ήρθαμε από άλλο πλανήτη, δεν φυτρώσαμε στα άγια χώματα.
Αν δεν αλλάξεις εσύ και εγώ μην περιμένεις να αλλάξει αυτή η έρμη πραγματικότητα

 μια μικρογραφία της ελληνικής πραγματικότητας / παθογένειας (με ότι συνεπάγεται) συμβαίνει και εδώ μέσα... 
Είπες και ένα σωστό. Πρώτο βάλε τον εαυτό σου μέσα  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Εγώ πάντως συμφωνώ με τον φίλο παραπάνω.
Απλά δεν έχω ιδέα που είναι ο δικός του καλύτερος σύλλογος με καλύτερους υποψηφίους να πάω να γραφτώ...  :dontknow:

Μια βοήθεια θα ήταν υπερπολύτιμη.

κάτι τέτοιο

Αποσυνδεδεμένος vasma

  • **
  • 172
  • Φύλο: Άντρας
Ηρεμία και μην πανικοβάλλεστε, για ποια υπονοούμενα μιλάτε, δεν υπάρχουν φαντάσματα και από την άλλη φωτογράφισα τους υποψήφιους τόσο όσο να καταλάβουν οι ειδήμονες σε ποιους αναφέρομαι... για σας που μιλάτε για "επώνυμα" και για "καναπέδες"... περιμένετε να κάθομαι και να απαντάω σε κάθε "ρομαντικό" μήνυμα που γράφετε... ήμαρτον!

ΥΓ. Βρε e-spy και ονοματεπώνυμο έχω και τηλέφωνο, εάν θέλεις κάποιες διευκρινήσεις στα στέλνω και τώρα! 

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Νομίζω πώς δεν υπάρχει κατάλληλο νήμα οπότε ας ρωτήσω εδώ μπας και ,αλλά και να ΜΗΝ ,,,,
Οκ θά αυτό τόν αριθμό που ειναι για ολα τά Κυκλοφοριακά δρώμενα το νια ναι ναι τρεις λαλούν και ξανά 2 νια χορεύουν

Τα ΤΡΟΛλευ έχουν συγκεκριμένη ώρα που περνάνε από τήν Πατησίων και Χάμωστέρνα  ,που ποτίζουν τα Κατσίκια του Κυρ Μητσσσ του μονόφθαλμου ,η' απλώς ο πεζόδρομος Ερμής δεν ταχυδρόμησε τα περιστέρια του ,να φτάσουν στίς παπαλάμπρενας τα αυτιά ,που δύο ΜΕΝ κουφά ΔΕ ,οπότε φτάνανε δεν φτάναν ,στά αυτάναν ,μας τήν πέσαν οι ευζώνοι ,και την καναμε στο σόι μπλέ ,αλλά πάραυτα ,όχι εξ επιτούτου καλά?

Ας επαναστατήσουμε λέγωωωω.

Κάτω τα πάνω,και πάνω τα κάτω.

Βήχεις ,έχεις κρύωμα και κομμάρες ...Στήν πυρά..
Μας εκθέτεις σαν ατμιστές.

ΔΕΝ έχεις σφάξει τουλάχιστον 2-3 ΣΕΕΗΤ ΑΔΕΣ ( και οχι ΣΕΗΤ ) ,άχρηστε μουχρούμπα μπεμπέκο ,ΣΤΗΝ ΠΥΡΑ .

Και το χειρότερο ,το τέλος του κόσμου ,η αποφράδα μητέρα τών μάνα μου τί σου καν ,πεσσσμμ...

ΕΙΧΕΣ πεί κακιά κουβέντα πρίν τον πρώτο Πελοποννησιακό πόλεμο ,κατά τών Αθηναίων ,και τώρα έχεις τα μούτρα να ζητάς τήν ειρήνη του Βαγκέλα για να περάσετε βέρες ,που να βεριάσεις ,και να μην μπορείς να κουνήσεις τόν τροχό του Μάους του Μίκη.

Εσύ οχι στήν πυρά ,απο τα αυτιά κρέμασμα ,να σε δώ Τζάμπο ,και βερεσέ ,και να σκούζσσσ σαν τήν Μα'ι'στράλο ,στο παζάρι.

Αιι να μου χαθείτε που μου συγχύζετε τόν κόσμο ,και έναν κοσμάκη με τό όνομα ,και θέλετε να τούς ξεκαναπεδιάσετε, και να σηκωθούν από κρεβάτια πολυθρόνες ,πάρτε πάρτε τελευταία προσφορά ,τούς άθλιους του Βικτώρια Μπέκαμ τής Μουγκής.
Ο μουγκός ειναι αλλος.
Σπαυς δεν σπάυς εγώ θα σάς ακούσω λιέμεεεεε απο το Τρανζιστοράκι που ειχα στον στρατό.
Και μπαταρίες new wave πήρα από τα Plidl ,αλλά έλιωσαν οι ρημάδες ,σαν κεράκια τής λαμπρής μόλις τίς ξεπακετάρησα και ειδαν αέρα.
Θά βάλω τίς παλιές τίς Βαράτα ,10 χρόνια και τζιτζι ειναι.
Πιάνω και Αντζελα σέ λέω.

Αυτά και πάω να φάω παστουρμά ,να μην με πλησιάζει ούτε ο γίδιος ο γρίπης.

Φτου τσατσάρα...

Υ.Γ Ο modivin επισκέπτης, πολύ εξωτερικού γαλαξία.
Ο Spectrum δεν το συζητάμε  ,λίγο ποιο δεξιά απο του Mod.
O Spays μπλέ...
Ο Gipsy με κεραίες ΚΛΠ...( δέν λέω για τα 3 μάτια του μην προσβληθεί ...και πόσα ακομα τρία εχει ,,ΟΥΙΙΙΙΙ )..σσσσσσσσσ.....

Ο Big OYYYY OYYYYY ,transormer .
O Terminator από το μέλλον .

Και ολοι οι άλλοι αστα να πάνε στάς ευχάς..
ΣΥΝ 1 τρελός και ένας ήμίτρελος .

Που πάς παλικάριμ ,χωρίς σύνδεση.
Τσάμπα τα μεγαμπα'ι'πάς θά πάνε..
Τσάμπα.. ...


Edit : Και 1-2 σωστά παίζουν..αλλά χάνονται στο αντε γειά .


Edit 2,και μια στάλα..
Αν πρέπει να παραμείνει το νήμα καθαρό για υποψηφιότητες παρακαλώ να το εξαλείψετε το άνωθεν πάραυτα..




« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 11, 2017, 22:07 από Atoner »

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Σιγά που περιμένουμε να απαντήσεις.

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Μια ακόμα υποψηφιότητα για το Δ.Σ. του συλλόγου: Αλέξανδρος Παντελάκης (oaksmoke)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 341991 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206286 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 540995 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30879 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 49978 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 596949 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357468 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11361 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192830 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1188 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1156 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591413 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios