vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

184 επισκέπτες, 4 χρήστες
Mulder, sakissalonika, Tem, Mantis039

Επίσημη κατάθεση υποψηφιοτήτων για τη Διοίκηση του Συλλόγου

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2381
  • Φύλο: Άντρας
Φυσικά Τρύφωνα συμφωνώ απόλυτα, αλλά απλά οι επιλογές θα είναι περισσότερες.

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4118
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Έμπειρους σε τι όμως? Στο στρίψιμο των αντιστάσεων? Στην πορεία της διαδρομής ως τις εκλογές?
Στη ζωή γενικά? Στις γυναίκες? :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2381
  • Φύλο: Άντρας
Σε όλα Γιώργο σε όλα και τις γυναίκες τις χρειαζόμαστε ;), αλήθεια δεν βλέπω γυναίκες να βάζουν υποψηφιότητα, φυσικά και τις χρειαζόμαστε.

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Φέρτε μου γυναίκες και βάζω σε 5 λεπτά υποψηφιότητα...


Sent from my iPad using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος I.P

  • *
  • 58
  • Φύλο: Άντρας
Αυτο ειναι πρωτοπορια κυριοι!
Καινοτομια,διαφορετικοτητα,ανατροπη!
Αλλοι ταζουν για να τους εκλεξουν και αλλοι θελουν να τους ταξουμε για να τους εκλεξουμε!
Εαν δεν ειναι αυτο κινητρο για να γινεις μελος του "διαφορετικου",τι ειναι!?!?!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!

Υ.Γ.
Επειδη με αυτες τις εκλογες εχουν ειπωθει πολλα απο πολλους,παρακαλω ΜΗΝ με παρει κανεις στα σοβαρα...

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Φέρτε μου γυναίκες και βάζω σε 5 λεπτά υποψηφιότητα...


Sent from my iPad using Tapatalk
Η γυναίκα σου το ξέρει? :P

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Γιάννη Τσαφά (Jeke04), συγχαρητήρια και καλή επιτυχία φίλε!

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Όλο και ομορφαίνει το ψηφοδέλτιο του Συλλόγου. :thumpup:
 
Γιάννη εύχομαι καλή επιτυχία και σε σένα φίλε.
Εμείς οι παλαιότεροι ξέρουμε πόσα έχεις προσφέρει τόσο στο άτμισμα , όσο και στο φόρουμ.

Όσοι σε ξέρουμε,ξέρουμε τι θηρίο είσαι με όλη τη σημασία της λέξης και ξέρουμε ότι μπορείς να σηκώσεις
ένα βάρος ακόμη. :)

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Γιάννη Τσαφά (Jeke04), συγχαρητήρια και καλή επιτυχία φίλε! ( Ναι πάλι το έκλεψα από τόν thenetpoet ...μα τα γράφει τόσο όμορφα ) !
Εύχομαι ότι, και όπως το σκέφτεσαι ,αυτό να πραγματοποιηθεί.





Αποσυνδεδεμένος Giannos

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
δεν μας λες και εμας να μας ανοιξεις τα ματια και τα αυτια ?
Σε βλέπω ενεργό, οπότε μπορείς να έχεις άποψη από μόνος σου.

Προσωπικά δεν με καλύπτει κανείς. Δεν ξέρουν να μιλανε.. Λένε ότι να ναι...Θα... Θα.... Θα... Θα... Βγαίνει ένας χοντρός και λέει εγώ αυτό που θα κάνω είναι η εγγύηση να γινει διετής.... Χαχαχαχα


Βρίζανε αυτούς που το καλοκαίρι πήγαν να το παίξουν καμποσοι.... Και αν δεν ήταν ο φαρσαλινος, θα είχαν ξεψτυλιστει τελείως..... Και τώρα συμφωνούν μαζί τους. Εναντιωνόταν σε διάφορα γκρουπ στο Facebook και τώρα μπαίνουν και γλύφουν.
Και πολλά άλλα, που αν ψάξετε σε Facebook groups και YouTube θα τα δείτε και μόνοι σας.

Και πολλά άλλα ευτράπελα

Όπως και να έχει εγώ προσωπικά σαν χομπιστας ατμιστης ξέρω πολύ καλά τα συμφέροντα μου και δεν χρειάζομαι εκπροσώπηση από κανενα σύλλογο. Χεστηκα αν τα υγρα γίνανε 10μελα 5μελα....

Τίποτα δεν πρόκειται να αλλάξει.

Ο μάγκας για εμένα είναι ένας... Ο atmoslab.













Στάλθηκε από το SM-N930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Μάγκας είναι μόνο ο πρόεδρος του ΣΕΕΗΤ ε? Μάλιστα.

Έπρεπε να το γράψεις πάνω πάνω όμως, γιατί τσάμπα διάβασα όλα τα υπόλοιπα.

Αποσυνδεδεμένος Giannos

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Αυτό σε πείραξε?

Στάλθηκε από το SM-N930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Αυτά παιδιά εγώ τα βλέπω διαβολικά ...

Σκιάζουμε και με μάγκες .......

Οπότε   Νύχταααα ..

Αλλαγή βάρδιας....

Edit : Μόνο μην κατέβεις και κάτω από τα 5αμελα Giannos  ,τούς βάζεις ιδέες ,τούς βάζεις ιδέες .
Μετά μας βλέπω να πηγαίνουμε σε ατμομάγαζα και να λέμε : Με βάζεις βρε παλικάριμ ,10 σταγόνες tarpaxon, και τύλιξε βρε για νά εχω και 5κοφτές  σε αλουμινοχαρτο .

Αλλά εσυ σάν χομπίστας ατμιστής τί να καταλάβεις.

Να χαρώ......
Και όντως ειναι παρανοϊκό να ζητά  2 χρόνια εγγύηση κάποιος ,όπως όλα τα ηλεκτρονικά είδη.

Βρεεεεεεε μάς καλόμαθαν οι μαγαζάτορες ,να λέμε τήν αλήθεια με τους 2 μήνες στα παλιομοντάκια ..
και μεγάλη χάρη μας κάνουν.

Κανονικά το αγοράσαμε ?
Τα στάξαμε ?
Βγήκαμε εξω από την πόρτα του  μαγαζιού..
ΤΕΛΟΣ>
Ουδέν λάθος αναγνωρίζετε βρε ακαμάτη καταναλωτή.

Ουτε λεπτό εγγύηση κακομαθημένε......
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 14, 2017, 03:21 από Atoner »

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Gianno αν δεν θέλεις να γραφτείς στο Σύλλογο μη γράφεσαι.Δε σε ζόρισε κανένας.

Εσύ ήρθες σε τούτο το θέμα και έγραψες ότι δεν γουστάρεις και δε γράφεσαι στο Σύλλογο με μία λακωνική και
βαρύγδουπη δήλωση η οποία άφηνε πολλά υπονούμενα.


Αν δεν το έγραφες δεν θα ασχολιόταν κανένας μαζί σου.Εξάλλου δεν είσαι και κάποιο ενεργό μέλος του φόρουμ
με 2 μηνύματα και 3 εδώ σύνολο 5 και 20 ώρες παραμονής στα 5 και 1/2 χρόνια που είσαι μέλος του φόρουμ.

Από τη στιγμή που το έγραψες  όπως το έγραψες χωρίς κάτι συγκεκριμένο να περιμένεις και την αρνητική κριτική.

Από την άλλη κάποιοι προτιμούν το φόρουμ και όχι το facebook το οποίο προσωπικά θεωρώ κάτι σαν survivor (για
ενημέρωση ποτέ δεν έχω δει την τηλεοπτική μπαρούφα) που όλοι μαζί είναι  χαχαχα και χουχουχου και όταν
συζητάνε δύο μεταξύ τους βγάζουν τα μάτια όλων των υπολοίπων.

Αποσυνδεδεμένος sensk3

  • ***
  • 858
  • Φύλο: Άντρας
  • Η πραγματικότητα ξεπερνάει την ανθρώπινη φαντασία!
Θα ήθελα να μάθω γιατί είναι μάγκας ο Atmoslab (δεν λέω οτι είναι ή δεν είναι...). Ίσως πάρουμε μια ιδέα, εμπειρία ή οτιδήποτε που θα μπορούσε να βελτιώσει κάποιον/ους από εμάς.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 341991 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206286 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 540995 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30879 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 49978 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 596949 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357469 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11361 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192830 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1188 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1156 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591413 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios