vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

243 επισκέπτες, 5 χρήστες
maraki1308, Mulder, sakissalonika, Tem, Mantis039

Επίσημη κατάθεση υποψηφιοτήτων για τη Διοίκηση του Συλλόγου

Αποσυνδεδεμένος Bocler

  • **
  • 254
  • Φύλο: Άντρας
Για να πω την αλήθεια, περίμενα ότι από τις πρώτες μέρες θα είχαμε περισσότερες υποψηφιότητες. Τουλάχιστον από κάποιους ανθρώπους που είχαν και την πρωτοβουλία της ίδρυσης αυτού του συλλόγου. Να αρχίσω να ανησυχώ  :confused1:
Αυτό που θα πρέπει να σε ανησυχεί δεν είναι οι υποψηφιότητες...εκεί θα βρεθεί η λύση...αλλά η δύναμη της φωνής μας...κοινός τα μελη ;)
Τα μέλη πρέπει να είναι περισσότερα...πολύ περισσότερα...όλο και περισσοτερα :)

Αποσυνδεδεμένος BARBADONIS

  • **
  • 317
  • Φύλο: Άντρας
  • There is always the other side
Τα μέλη θα αυξηθούν, όταν ο σύλλογος εκτός από φωνή, αναλάβει και δράση.

Αποσυνδεδεμένος megst

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος
Εγώ θεωρώ πως είναι ανάποδα.
Θα αναλάβει δράση, αν έχει πολλά μέλη και τα οποία θα "πιέζουν" με σκέψεις και προτάσεις.
Σύλλογος με 50 μέλη, όπως έχει ξανααναφερθεί, δεν είναι σύλλογος αλλά ατμοπαρέα.

Αποσυνδεδεμένος I.P

  • *
  • 58
  • Φύλο: Άντρας
Πιστευω και οι δυο στασεις-αποψεις εχουν βαση.

Παρακολουθηση Δρασης-Εγγραφη
Εγγραφη-Εντονοτερη δραση λογω πληθωρας μελων.

Προσωπικα δεν εχω εγγραφει ακομη γιατι ειναι αδεια η prepaid που εχω συνδεση στο paypal.
Εαν υπηρχε τροπος να κανω εγγραφη με φυσικη παρουσια και πληρωμη επι τοπου στη Θεσσαλονικη.δε θα το σκεφτομουν.
I.P.

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Ο δυσλεκτικός δεν είναι στην πραγματικότητα άτομο με ειδικές ανάγκες. Η δυσλεξία δεν υπάρχει καν ως έννοια σε χώρες που η γραφή της γλώσσας είναι φωνητική. Είναι μια πλαστή ανωμαλία, αποτέλεσμα της κοινωνικής διαστροφής της ιστορικής ορθογραφίας. Πηγή: www.lifo.gr
:respect: :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
Ο δυσλεκτικός δεν είναι στην πραγματικότητα άτομο με ειδικές ανάγκες.



Και για οσους δεν το ξερουν τα δυσλεκτικα ατομα ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΔΙKTH IQ απο τον μεσο ανθρωπο κατα 15% στην χειροτερη και εως 45% στην καλυτερη.ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ

Αποσυνδεδεμένος Aamon

  • *
  • 54
  • Φύλο: Άντρας
Και όλα αυτά στο μεταξύ, επειδή κάποιος χρησιμοποίησε "σ" αντί για τελικό "ς" στο μήνυμα του ..!!

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Και όλα αυτά σε νήμα για την ανακοίνωση και συζήτηση υποψηφιοτήτων για την ΚΕΑ...

:OnTopicPlease:

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Λυπάμαι πάρα πολύ γιατί από το δικό μου ποστ ξεκίνησε αυτό το μπαράζ του off-topic περί ορθογραφικών λαθών στο νήμα των υποψηφιοτήτων. Το δικό μου ποστ βέβαια δεν αναφερόταν σε ορθογραφικά λάθη αλλά στο χαλασμένο τελικό σίγμα στο πληκτρολόγιο του Βασίλη! Αυτό όμως καθόλου δεν με κάνει να αισθάνομαι καλύτερα διότι το τελικό αποτέλεσμα όλης αυτής της συζήτησης ήταν να αποσύρει την υποψηφιότητα του ο φίλος μου και αγαπητός σε όλους Atoner. Το ξέρω ότι δεν μου το χρεώνεις Γιώργο, αλλά η ουσία είναι πως αν είχα βουλώσει το στοματάκι μου ακόμα θα ήσουν υποψήφιος! Γι’ αυτό ζητώ ειλικρινά συγγνώμη κατ’ αρχάς από σένα και μετά απ’ όλο το φόρουμ για όλη αυτή την ανούσια και πολύ αντιπαθητική συζήτηση περί ορθογραφικών λαθών.

ΥΓ. Δεν μπορώ παρά να προκαλέσω τους ‘ορθογράφους’ σε συζήτηση περί ορθογραφίας στα άσχετα όμως του φόρουμ. Δεν θα είμαστε off-topic και εγώ δεν «βαρυέμαι» (sic) καθόλου...

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2186
  • Φύλο: Γυναίκα
Διαφωνώ ριζικά με τη θέση σου. Σε καμία περίπτωση δεν έφταιξες εσύ για την απόσυρση της υποψηφιότητάς του Γιώργου. Το καταθέτω εδώ και το συζητάμε εν ψυχρω στα υπόγεια του forum.

Αποσυνδεδεμένος mode plagal

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
  • happy people have no stories..
επειδη δε γνωριζω καποιον προσωπικα ελπιζω να μην ειναι οριστικο οτι ο Γιωργος αποσυρει την υποψηφιοτητα του.
υγ.Αντε ρε συντοπιτη μην ξενερωνεις!αντε να εχω και εναν κοντα μου να τον πρηζω για τα θεματα μας!

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9644
  • Φύλο: Άντρας
Μετά από έγγραφο αίτημα του ιδίου προς τον σύλλογο,
η υποψηφιότητα αυτή αποσύρθηκε, για προσωπικούς λόγους.

https://gvc.gr/dt_team/kalogirou_georgios/

Αποσυνδεδεμένος NekosAthina

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Εσύ. Πόσο θέλεις να ακουστείς;
Ακόμα μια υποψηφιότητα Συνατμιστή. Χριστοφίδης Νικόλαος

Πραγματικά χάιρομαι που σιγά σιγά βγαίνουν και άλλοι μπροστά που θέλουν ο Σύλλογος να πετύχει. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Giannos

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Δυστυχώς με όλα αυτά που βλέπω και ακούω δεν πρόκειται να γραφτώ στον σύλλογο

Στάλθηκε από το SM-N930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
δεν μας λες και εμας να μας ανοιξεις τα ματια και τα αυτια ?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 341992 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206287 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 540995 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30879 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 49978 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 596949 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357469 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11361 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192830 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1188 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1156 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591413 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios