vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

297 επισκέπτες, 5 χρήστες
maraki1308, Yakinthos, grag, ZoeM, tasos1976

Επίσημη κατάθεση υποψηφιοτήτων για τη Διοίκηση του Συλλόγου

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Και έρχονται και άλλοι υποψήφιοι, συνεπώς μην ανησυχεί κανείς για το αν θα υπάρξει ικανός αριθμός υποψηφίων. Αντιθέτως, βλέπω ότι θα έχουμε ποικιλία επιλογής, άρα επιτυχημένη σύνθεση ΔΣ/ΕΕ :thumpup:
Παρ΄ όλα αυτά, σας προτρέπω όσοι το σκέφτεστε για υποψηφιότητα να το πράξετε. Δεν θέλει φρου φρου και αρώματα, όρεξη για δουλειά θέλει.

Αποσυνδεδεμένος caros

  • *****
  • 1707
  • Φύλο: Άντρας
Γνωριζουμε ποιος ειναι ο νεος υποψηφιος; Ειναι μελος του φορουμ;

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Δεν είμαι βέβαιος 100% αλλά λογικά δεν έχει επαφή με το φορουμ.

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Ο Χριστοφίδης Νικόλος που έχει ήδη καταθέσει έχει κάποπια σχέση με το φόρουμ;;; Γνωρίζει κανείς τίποτε;;;

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Όχι παιδιά, δεν είναι μέλος του φόρουμ ο άνθρωπος.
Αλλιώς θα υπήρχε και το αντίστοιχο λινκ στο προφίλ του στη σελίδα του site που τον παρουσιάζει.

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Σπύρο συγγνώμη για τις ερωτήσεις αλλά δεν είμαι δικτυωμένος με άλλα μέσα facebook , twiter , λοιπές ομάδες όπου
πιθανώς συζητούνται τα νέα πρόσωπα για αυτό ρωτάω. :yes:

Πιθανώς και άλλοι να είναι όπως εγώ και να ντρτέπονται να ρωτήσουν οπότε αναλαμβάνω εγώ να βγάλω το φίδι από
την τρύπα σαν πιο ηλικιωμένος. 8) :)

Καλημέρα και από δω. :bye:

Edit.Ξέχασα να του ευχηθώ καλή επιτυχία.

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
δεν ξερω πως θα διαβαστει το παρακατω,αλλα θα κανω μια δοκιμη.

Θα δουμε πολυ κοσμο που δεν ξερουμε να βαζει υποψ. και να λεει τι θα ηθελε να κατι και γιατι.
Θα ακουσουμε πολλα λογικα και θα διαβασουμε ακομα περισσοτερα.
 Δεν νομιζω,μαλλον οχι δεν νομιζω αλλα ειναι σιγουρος οτι καποιον που δεν τον ξερω ουτε απο καποιο τσατ-φορουμ δεν θα τον ψηφιζα.
Θεωρω υποχρεωση των ατομων που θα μπουν να βαλουν στην χειροτερη ενα video λιγο πιο αναλυτικο με το ποιοι ειναι, τι κανουν ,τι θα ηθελαν να κανουν και τα σχετικα.
Χωρις να ειμαι κακοπροαιρετος,νομιζω οτι οποιοι βγουν στον συλλογο θα ειναι αυτοι που απλα θα εχουν μεγαλο κυκλο γνωριμιων χωρις βεβαια αυτο να σημαινει οτι κανουν κιολας για τον σκοπο αυτο που θελουμε.
 Λιγο απαγορευτικο αυτο που θα πω αλλα μου θυμιζει γουρουνι στο σακι.
(χωρις να θελω να προσβαλω κανεναν)

Ελπιζω να καταλαβαινετε τι προσπαθω να πω.

Αποσυνδεδεμένος yorgoss

  • **
  • 234
  • Φύλο: Άντρας
σε όλες τις εκλογές έτσι γίνεται πάντως......

Διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 09, 2017, 11:40 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
ναι,γιαυτο η Ελλαδιτσα μας εφτασε εκει που εφτασε.
Βεβαια δεν μπορουμε να συγκρινουμε τα δυο αυτα διαφορετικα πραγματα.
Απλα λογου χαριν

Αποσυνδεδεμένος dimspy

  • **
  • 179
  • Φύλο: Άντρας
  • https://secure.avaaz.org/campaign/el/free_ahed
ετσι κ αλλιως γουρουνι στο σακι θα ψηφισεις......τα βιντεο, τα 50 100 200 ποστ σε καποιο φορουμ κ τα 500 λαικσ στα φεισμπουκ κ τα τουιτερ δεν ειναι ικανα σε καμμια περιπτωση στο να κρινουν την ψηφο σου ως σωστη η οχι.... ο μονος τροπος ειναι να πειραματιστεις ψηφιζοντασ κ κρινοντας εκ του αποτελεσματοσ  μακροπροθεσμα τον καθε υποψηφιο....

Αποσυνδεδεμένος yorgoss

  • **
  • 234
  • Φύλο: Άντρας
είναι φυσιολογικό στις εκλογές να υπερισχύσει αυτός ο οποίος θα έχει τους περισσότερους "γνωστούς"- "φίλους" στον ατμιστικό χώρο-ανάμεσα στους ατμιστές οι οποίοι είναι μέλη και θα ψηφίσουν....το θέμα του αν είναι ικανός ή αν διαθέτει όλα τα προσόντα για μια τέτοια θέση θα φανεί στην πορεία....δυστυχώς
για αυτό ελπίζω να βγουν και άλλοι μπροστά
(το παρόν ΔΕΝ αποτελεί σχόλιο μείωσης για ΚΑΝΕΝΑ από τους μέχρι τώρα υποψηφίους)

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4118
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
@dinos_74
Καλώς ή κακώς έτσι λειτουργεί το αντιπροσωπευτικό δημοκρατικό σύστημα Ντίνο. Μήπως όταν ψηφίζεις για Δήμαρχο και μέλη για ένα δημοτικό συμβούλιο γνωρίζεις τους υποψήφιους? Εγώ τουλάχιστον δεν γνωρίζω κανέναν, μιας και τα τελευταία 10 χρόνια δεν ψηφίζω στην περιοχή που μεγάλωσα για να έχω ζήσει τον τόπο και να ξέρω πρόσωπα και πράγματα.
Άρα τι κάνεις, ψηφίζεις συνήθως με βάση το κόμμα που υποστηρίζει τον κάθε υποψήφιο, θεωρώντας ότι αυτός εκφράζει λίγο πολύ την ιδεολογία του κόμματος που υποστηρίζεις και την πολιτική του στην τοπική αυτοδιοίκηση, χωρίς να είσαι και τόσο σίγουρος ότι αυτός που ψήφισες θα αποδειχθεί τελικά ρόδο ή αγκάθι.

Λογικό λοιπόν είναι να ψηφίσεις αυτούς που γνωρίζεις με κάποιο τρόπο και θεωρείς ότι εκφράζουν και το δικό σου τρόπο σκέψης. Ίσως πράγματι ένα βίντεο να βοηθούσε κάποιον να σχηματίσει μια εικόνα για τον κάθε υποψήφιο, αυτό όμως δε θα μπορούσε να είναι υποχρεωτικό όπως καταλαβαίνεις. Για παράδειγμα εγώ που είμαι στα ιδρυτικά μέλη και ήμουν εξαρχής αντίθετος με την προοπτική εκλογής του πρώτου ΔΣ από μας τους 21, εκ των υστέρων συνειδητοποίησα ότι θα μου ήταν πιο εύκολο να έθετα υποψηφιότητα αν γινόταν έτσι τελικά, παρά όπως τώρα που η διαδιακσία είναι ανοιχτή για όλους και καλώς βεβαίως. Όμως δεν είμαι ο τύπος που θα μπορούσε να στηθεί μπροστά σε μια κάμερα για να επικοινωνήσει με τους εκλογείς, ούτε ο τύπος που θα έδινε συνεντεύξεις στους reviewers, οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να θέσω υποψηφιότητα, δυσχεραίνοντας την επιλογή ανθρώπων όπως εσύ.
Όποιος όμως μπορεί να το κάνει και έχει τη διάθεση να προσφέρει στην κοινότητα από κάποια θέση στο ΔΣ είναι καλοδεχούμενος και οπωσδήποτε ισχυροποιεί την υποψήφιότητά του, πέραν του κύκλου γνωριμιών του.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Τέκνα μου βλογημένα, πριν από λίγο κατέθεσα και εγώ την υποψηφιότητά μου για την Ελεγκτική Επιτροπή. Λογιστής γαρ, αν εκλεγώ, το ΔΣ να είναι σίγουρο ότι ο έλεγχος θα είναι ανωτάτου επιπέδου, όχι σαν αυτούς τους γιαλαντζί που κάνουν κάτι ΔΟΥ...

Ευελπιστώ σύντομα να είναι έτοιμο και το ανάλογο κομμάτι στη σελίδα του Συλλόγου.

Να ρίξω και το soundtrack " O fortuna" τώρα, ή θα φάω ντομάτες?  ;D  :bye:

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5899
  • Φύλο: Άντρας
 :nope: :nope:
Aυτο σου παει

Αποσυνδεδεμένος yorgoss

  • **
  • 234
  • Φύλο: Άντρας
οι εκλογές του συλλόγου πάντως είναι η πρώτη φορά που θα ψηφίσω ύστερα από 10 χρόνια περίπου και θα είναι η πρώτη φορά που θα πάω σε εκλογικό κέντρο με χαρά κι ελπίδα όχι μόνο για να ψηφίσω αλλά και για να συγχαρώ όλους τους υποψήφιους που θα συναντήσω

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342009 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206294 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541020 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30896 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 49990 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 596976 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357474 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11367 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192847 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1192 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1158 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591424 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios