vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

194 επισκέπτες, 4 χρήστες
Mulder, sakissalonika, Tem, Mantis039

Επίσημη κατάθεση υποψηφιοτήτων για τη Διοίκηση του Συλλόγου

« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 11, 2017, 22:13 από flavorslut »

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Με τον χθεσινό συνεντευξιαζόμενο υποψήφιο κ Χριστοφίδη, μπορώ να πω ότι έπεσα από τα σύννεφα (και είμαι και βαρύς ο άτιμος).
Σέβομαι απόλυτα το δικαίωμα της γνώμης του καθενός, αλλά δεν θα σεβαστώ την απρέπεια.

Μεταξύ άλλων μας είπε ότι ο σύλλογος ετοιμάστηκε από τα 21 άτομα χωρίς την συμβολή άλλων και παραδόθηκε σε όλους, έτοιμος για να δεχτεί τους πάντες,  και αυτό λοιπόν ξενέρωσε πολύ κόσμο και τους γύρισε μπούμερανγκ(στην ιδρυτική ομάδα).
Ο σύλλογος επίσης σύμφωνα με τα λεγόμενα του έγινε λάθος και ξεκινάει με κακές βάσεις. Αν δεν πάει καλά, δεν θα φταίει αυτός ως μέλος του ΔΣ, αλλά η ιδρυτική ομάδα που έφτιαξε το σύλλογο με λάθος τρόπο.
Ο σύλλογος αν είχε γίνει από άλλους, θα γινόταν πολύ καλύτερα.  

Δεν μας είπε όμως ποιοί ήταν αυτοί που είχαν προσφερθεί ή ήταν θετικοί στο να συμμετάσχουν στην ιδρυτική ομάδα, και εμείς τους δίωξαμε.
Δεν μας είπε επίσης ποιοί είναι αυτοί οι άλλοι που θα έκαναν το σύλλογο καλύτερα, αλλά και γιατί τόσα χρόνια δεν τον έκαναν.
Δεν μας είπε γιατί μπαίνει σε ένα σύλλογο που όλα έχουν γίνει λάθος και δεν φτιάχνει ένα δικό του με σωστό τρόπο.

Σε όλη τη συνέντευξη, χρησιμοποιούσε το "αυτοί, εκείνοι, τους" για την ιδρυτική ομάδα.
Προσωπικά, θεωρώ προσβλητικά τα σχόλια του.









Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Μια ακόμα υποψηφιότητα για το Δ.Σ. του συλλόγου: Αλέξανδρος Παντελάκης (oaksmoke)
Συγχαρητήρια Αλέξανδρε, σιδεροκέφαλος!

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
Μια ακόμα υποψηφιότητα για το Δ.Σ. του συλλόγου: Αλέξανδρος Παντελάκης (oaksmoke)
μπραβο ρε Ν.Ιωνια.
27 χρονια εκει ζουσα

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Συγχαρητήρια Αλέξανδρε, σιδεροκέφαλος! ( κλεμμένο από τον thenetpoet o τεμπέλης ) + ότι καλύτερο ,με υγεία χαμόγελο , και καλή δύναμη.


Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Ηρεμία και μην πανικοβάλλεστε, για ποια υπονοούμενα μιλάτε, δεν υπάρχουν φαντάσματα και από την άλλη φωτογράφισα τους υποψήφιους τόσο όσο να καταλάβουν οι ειδήμονες σε ποιους αναφέρομαι... για σας που μιλάτε για "επώνυμα" και για "καναπέδες"... περιμένετε να κάθομαι και να απαντάω σε κάθε "ρομαντικό" μήνυμα που γράφετε... ήμαρτον!

ΥΓ. Βρε e-spy και ονοματεπώνυμο έχω και τηλέφωνο, εάν θέλεις κάποιες διευκρινήσεις στα στέλνω και τώρα!
@vasma, καλησπέρα. Να τονίσω πως καμία αντιπαράθεση δεν θέλω, όμως, αν δεν βαριέσαι ν’ απαντήσεις, θα ήθελα τη γνώμη σου. Από πότε η λέξη λάσπη αντικαταστάθηκε από τη λέξη φωτογράφισα; Να μιλήσω και για πιο δύσκολες λέξεις όπως βρομιά;

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Θα βγω offtopic, για την αποκατάσταση κάποιων γραφόμενων του @vasma.

... άσε που εάν έλεγα την γνώμη μου ελεύθερα το μόνο σίγουρο είναι ότι θα σβηνόντουσαν τα γραφόμενα (σύνηθες φαινόμενο εδώ μέσα).
Από τα 200 συνολικά μνμ που έχεις στο φόρουμ που σε "φιμώνει", έχουν σβηστεί συνολικά 3 μνμ σου.
Το ένα ήταν μνμ με παραθέσεις και φατσούλες, μόνο.
Το άλλο ήταν άσχετο μνμ σε άσχετο θέμα (offtopic) και το τρίτο ρωτάει εάν η fasttech έχει μετατροπή σε δραχμές!!!!!
Που είναι λοιπόν το σύνηθες φαινόμενο εδώ μέσα?? γιατί για σένα δεν ισχύει!!!

Στο είπε κάποιος, λοιπό; το άκουσες σε κάποια συζήτηση;

Αυτά προς αποκατάσταση των όσων αναληθώς γράφεις!

Μήπως οι συνομιλητές μας σε κατάλαβαν τελικά?

Συγνώμη για το offtopic.
Στο θέμα μας ξανά!
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 11, 2017, 22:27 από jeke04 »

Αποσυνδεδεμένος NekosAthina

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Εσύ. Πόσο θέλεις να ακουστείς;
Μια ακόμα υποψηφιότητα για το Δ.Σ. του συλλόγου: Αλέξανδρος Παντελάκης (oaksmoke)
Σιδεροκέφαλος Αλέξανδρε :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Μια ακόμα υποψηφιότητα για το Δ.Σ. του συλλόγου: Αλέξανδρος Παντελάκης (oaksmoke)
Καλή δύναμη εύχομαι κι εγώ. Δεν γνωρίζω τον άνθρωπο, όμως είναι από τις πιο αξιοπρεπείς παρουσίες στο φόρουμ. Υπέροχες υποψηφιότητες, όλοι, εντός κι εκτός φόρουμ. Θέλει θάρρος να βγεις μπροστά. Πολλά πολλά μπράβο σε όλους.  

Αποσυνδεδεμένος NekosAthina

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Εσύ. Πόσο θέλεις να ακουστείς;
Παρεμπιπτόντως, Εχω Email και πμ για διευκρίνησεις για επίδοξους φωτογράφους σε περίπτωση που το άλμπουμ τους έιναι γεμάτο με φωτόγραφίες υπό λάθος φωτισμό. ;)

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Ωραίος Νεκτάριε, αλλά εγώ δεν σώζομαι ούτε με επαγγελματικό photoshop retouch από τα χεράκια του DaVinci :)

Αποσυνδεδεμένος NekosAthina

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Εσύ. Πόσο θέλεις να ακουστείς;
Συνατμιστή Vasma, θέλω να πιστέυω ότι ακούγοντας την συνέντευξή μου, κάτι δεν σου έδωσα να καταλάβεις καλά.

Και θέλω να ελπίζω να το πιστέυω αυτό, γιατί αλλίως δεν μπορώ να καταλάβω προς τι οι χαρακτηρισμοί και οι συγκεκριμένες ερμηνίες  όπως τί και ποιόν εξυπηρετούν. Ακόμα  και εάν έιναι και αυθεντικές απόψεις ή κάτι άλλο.

Αν θέλεις μπορέις να επικοινωνήσεις και μαζί μου , και έιμαι σίγουρος και με τους υπόλοιπους υποψηφίους, αφού έχουμε τα εμαιλ μας αναρτημένα για οποιάδηποτε διευκρίνηση.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 11, 2017, 23:35 από NekosAthina »

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Ωραίος Νεκτάριε, αλλά εγώ δεν σώζομαι ούτε με επαγγελματικό photoshop retouch από τα χεράκια του DaVinci :)
Οι "ΟΜΟΡΦΟΙ" ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ χρειάζονται retouch .
Τό μόνο που χρειάζεται είναι,απλώς να ειναι ο εαυτός τους.
Και εσύ εισαι ο εαυτός σου Γιάννη ,οπότε τί ομορφότερο?

Αν ΔΕΝ ειναι κάποιος ο εαυτός του ,απλά να θυμάται ,οτι όλες οι άλλες θέσεις ειναι πιασμένες .




Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Κάποιοι θα παίξουν τζόκερ αύριο...
Μπορεί, μέσα τους, να κάνουν και όνειρα...
Τόσα για τα ταξίδια, τόσα για να γίνει καλά η μάνα, τόσα για γκόμενες.



Α,... μην ξεχάσουμε να υποτιμήσουμε και αυτούς που τα ξεκίνησαν όλα αυτά... 
εκεί που εμείς απολαμβάναμε τις φραπεδιές μας,με τις 109 ζάχαρες, κάποιοι μοχθούσαν, έγραφαν, έσβηναν, προγραμμάτιζαν...

σε μια Ελλάδα που και πέτρα να σηκώσεις, ρεμούλα θα βρεις...

σε μια Ελλάδα που αν προσφέρεις κάτι, το σίγουρο είναι ότι θα στο φάνε και θα πάνε αυτοί με τις γκόμενες, αντί να πας εσύ...

σε μια Ελλάδα που οπωσδήποτε αυτός που κάνει κάτι το κάνει γιατί θέλει να φαίνεται Μεγαλύτερος από σένα...

σε μια Ελλάδα που έχει έντεκα εκατομμύρια κέντρα του Σύμπαντος...

σε μια Ελλάδα που πολλοί βλέπουν σαν το απόλυτο θηλυκό την άρρωστη Μάνα σου...


Μια πεταλούδα (λέει η θεωρία του Χάους), μπορεί να φέρει τα πάνω-κάτω.
Απλά κουνά τα πολύχρωμα φτερά της, στον αέρα να σταθεί, χωρίς να ξέρει γιατί...
Κάποιοι άνθρωποι, απλά ζητάνε το πρωταρχικό ατομικό δικαίωμα: να παλέψουν, να γίνουν νέοι, να αλλάξουν τον Κόσμο.
Να σώσουν ζωές - μην ξεχνάμε πώς βρεθήκαμε εδώ...

Οι πιθανότητες, βάσει στατιστικών, είναι ελάχιστες.
Όμως: 

είναι πολύ περισσότερες από αυτές που σε έκαναν το πιο ζωηρό σπερματοζωάριο, κάποτε... πού να ήξερες τότε, ότι θα γεννιόσουν σε μια χώρα που ΜΗΝ τυχόν και κάποιος τολμήσει κάτι... και ότι το "ζωηρόν" θα γινόταν "καναπεδιαστόν".

είναι πολύ περισσότερες από αυτές που σε κάνουν να φαντασιώνεσαι μετά την κλήρωση του τζόκερ 

είναι πολύ λιγότερες από τον Παράδεισο που σου προσφέρουν τα "το φαϊ σου, η TV σου και το @ σου"

Αδερφέ, γουστάρω να νιώσω πεταλούδα. 
Να νομίζω πως είμαι μέσα σε κυκλώνα κοσμικό και να παλεύω με τον αέρα, έστω κι αν αυτός προέρχεται από να μην πω που... και πού ξέρεις...
Συνατμιστή, γουστάρω να ελπίζω ότι θα αλλάξω τον κόσμο, όπως κι εσύ γουστάρεις να κερδίσεις το τζόκερ.
Συνάνθρωπε, δεν γουστάρω να βλέπω πολυτελείς παράγκες...

Φίλε, θα το παλέψω,
δεν με ενδιαφέρει η γνώμη σου

Χάνουμε πολύτιμο χρόνο.
Άλλα έπρεπε να συζητάμε τώρα
και όχι το 
"εγώ είμαι ο πιο ικανός, 
μου το έλεγε και η μαμά
όταν ήμουν μικρός"
Δοξάστε με

Η Γη θα γυρνά μεθαύριο και χωρίς εσένα και στα π@ρι@ της οι κακίες, δεν θα αλλάξει κάτι, κανείς δεν θα σε θυμάται ΕΤΣΙ...

Αν, όμως, σπρώξεις...



Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Μιά μικρούλα προσθήκη ,σέ οτι έγραψε ο Spectrum ,πού τί να προσθέσω ,σε οτι έγραψε ο Spectrum ,αλλά ελπίζω να μου το επιτρέπει.

Spectrum :Χάνουμε πολύτιμο χρόνο.
Άλλα έπρεπε να συζητάμε τώρα

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 341991 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206286 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 540995 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30879 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 49978 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 596949 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357469 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11361 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192830 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1188 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1156 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591413 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios