vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

248 επισκέπτες, 4 χρήστες
Doubt, camber, dallaskdp, cantona

eGrip By Joyetech

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eGrip By Joyetech
« Απάντηση #75 στις: Νοεμβρίου 14, 2014, 22:54 »
εισαι και παλιος ατμιστης και θεωρεις αυτο που ειπα απλα εξυπναδα ? ας πανε τοτε να πετανε λεφτα σε εργοστασιακα και να πηγαινουν στο περιπτερο για τσιγαρα αφου εσυ τα ξερεις καλυτερα ...

Αποσυνδεδεμένος capable

  • ***
  • 599
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eGrip By Joyetech
« Απάντηση #76 στις: Νοεμβρίου 14, 2014, 23:00 »
Ακριβως για αυτό που λες οτι είμαι εκανα την ένσταση μου. Αν ειμασταν ακόμη στην εποχή του ego tank θα σου έδινα μεγαλο δίκιο. Αλλά ευτυχώς τα πραγματα έχουν εξελιχθεί και εχουμε αναθεωρήσει πολλοί όχι μονο εγώ.

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eGrip By Joyetech
« Απάντηση #77 στις: Νοεμβρίου 14, 2014, 23:02 »
σε τη εγινε αναθεωρηση ? στις καινουργιες υπεροχες εργοστασιακες κεφαλες ? οι εργοστασιακες γινονται υπεροχες μονο αν τις χαλασεις και τις στησεις μονο σου , αλλιως πανε παρε μια πενταδα απο τις καινουργιες εξελιγμενες κεφαλες και παιξε και ενα τζοκερ ... πιο ευκολα θα σου κατσει το τζοκερ


τις λουστικα και τις ξερω καλα
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 14, 2014, 23:19 από APOSTOLOS KAL »

Αποσυνδεδεμένος capable

  • ***
  • 599
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eGrip By Joyetech
« Απάντηση #78 στις: Νοεμβρίου 14, 2014, 23:18 »
Μακάρι να επιανα και το τζόκερ αλλά που τέτοια τύχη. Το ενδεχόμενο όμως να έχω στα χέρια μου αυτό το μαραφετι και να το ευχαριστιεμαι με κάνει πιο εύκολη την καθημερινότητα μου.
Και επι της ουσίας προς το παρόν για εμένα το συγκεκριμένο δίνει πολύ καλη ατμοποίηση πολύ καλη γεύση και το καλύτερο το χτύπημα που έπεσα κατευθείαν στα 6 mg  απο τα 9-12 που ήμουν. Η μπαταρία του κράτησε μια ολόκληρη μέρα με φουλ χρήση που και αυτό είναι θετικό για εμένα. Με λιγα λογια τα έχω όλα και προπαντώς νοικοκυρεμενα.

Συνδεδεμένος camber

  • *****
  • 3883
  • Φύλο: Άντρας
    • camber
Απ: eGrip By Joyetech
« Απάντηση #79 στις: Νοεμβρίου 14, 2014, 23:19 »
Απόστολε πήγαινε πρώτα να δοκιμάσεις το eGrip και τότε ευχαρίστως θα ακούσω τη γνώμη σου. Όπως και κάποιον Delta. Οι εργοστασιακοί έχουν κάνει άλματα σε απόδοση. Για διάρκεια δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη αφού κάνω σκέτη βάση αλλά η πρώτη κεφαλή του eGrip μου έβγαλε 80ml πριν σφίξει η τζούρα (αλλά συνέχιζε χωρίς καμμένα ή κάτι άλλο).

Λοιπόν κάτι λάθος κάνω μάλλον, δεύτερη κεφαλή και στο δεύτερο γέμισμα πάλι πετάει καμένες τζούρες. Τραβάω μακρόσυρτες τζούρες στα 8 Watt, λέτε να φταίει αυτό? Θα σκάσω, δε γίνεται να αλλάζω κεφαλές κάθε 1 μέρα... :wall: Τα φώτα σας παρακαλώ.

Ανέβα και δοκίμασε με πιο μικρές τζούρες. Το δουλεύω σχεδόν μόνιμα στα 14W και στα ντέρτια στα 17W μέχρι να γίνει ο λαιμός τσαρούχι. Αλλά είμαι στα 3-4sec η κάθε τζούρα. Να αφήνεις το κουμπί λίγο πριν τελειώσει η τζούρα σου.

Τι υγρά κάνεις?

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eGrip By Joyetech
« Απάντηση #80 στις: Νοεμβρίου 14, 2014, 23:21 »
τα ιδια ακριβως λεγανε και για τις κεφαλες του αεροτανκ μεγκα οταν βγηκαν και για τις καινουργιες bvc αλλα δυστυχως για λιγο ...  πεταξα πολλες και ειδα το ποσο κορυφαιες ηταν και ειναι ... κατι μου λεει οτι δεν θαργησουν τα παραπονα και για αυτες τωρα ...


μα φιλε camber η διαρκεια ζωης ειναι το θεμα, το να σου δινει το απολυτο και σε μια μερα αντε 2 να θελει αλλαγη δεν ειναι τεχνολογικος θριαμβος... εκτοσ αν καποιοσ κανει 10 μλ τη μερα.. τοτε ναι θελει αλλαγη στισ 2 μερες


capable 


οσο για τη συσκευη εγω δεν ειπα οτι δεν ειναι καλη , αλλα για εμενα δεν αξιζει μια απο τη στιγμη που σε δεσμευει στο τη θα βαλεις επανω
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 14, 2014, 23:28 από APOSTOLOS KAL »

Αποσυνδεδεμένος giorgosmc

  • ***
  • 667
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eGrip By Joyetech
« Απάντηση #81 στις: Νοεμβρίου 14, 2014, 23:30 »
Πειτε μου σας παρακαλω οταν ριξω νερακι οπως μου ειχατε πει απο πισω εκει που μπαινει η κεφαλη, βλεπω πως εκει μεσα υπαρχει κατι σαν ενα λεπτο σωληνακι που ακουμπαει η κεφαλη, τι ειναι αυτο το σωληνακι και αν κανει το νερο να πεσει εκει πανω ή πρεπει να το ριξουμε κυκλικα για να μη πεσει εκει νερο?

Παρακατω η φωτο για να καταλαβετε τι σας λεω


Συνδεδεμένος camber

  • *****
  • 3883
  • Φύλο: Άντρας
    • camber
Απ: eGrip By Joyetech
« Απάντηση #82 στις: Νοεμβρίου 14, 2014, 23:37 »
Από αυτό το κεντρικό σωληνάκι περνάει ο ατμός που βγαίνει από το drip tip επάνω. Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα αν μπει νερό εκεί. Θα φύγει από το επάνω μέρος.

τα ιδια ακριβως λεγανε και για τις κεφαλες του αεροτανκ μεγκα οταν βγηκαν και για τις καινουργιες bvc αλλα δυστυχως για λιγο ...  πεταξα πολλες και ειδα το ποσο κορυφαιες ηταν και ειναι ... κατι μου λεει οτι δεν θαργησουν τα παραπονα και για αυτες τωρα ...


μα φιλε camber η διαρκεια ζωης ειναι το θεμα, το να σου δινει το απολυτο και σε μια μερα αντε 2 να θελει αλλαγη δεν ειναι τεχνολογικος θριαμβος... εκτοσ αν καποιοσ κανει 10 μλ τη μερα.. τοτε ναι θελει αλλαγη στισ 2 μερες
Πήγα σε επισκευάσιμο εδώ και πολύ καιρό ακριβώς για να μη χρειάζομαι 1 κεφαλή τη μέρα. Αλλά επειδή τότε υπήρχαν οι CE4, Evod και Protank δεν σημαίνει ότι πρέπει να προδικάζω τι θα κάνει ο Aspire Atlantis.

Αν θέλεις να ανοίξεις κάποιο νήμα για εργοστασιακούς vs επισκευάσιμους be my guest. Αλλά να εκφέρεις μια απόλυτη γνώμη για κάτι που δεν έχεις δοκιμάσει  :dontknow: Τέλος off topic

Αποσυνδεδεμένος Kikas

  • ****
  • 1037
  • Φύλο: Άντρας
  • Έχω ξεφύγει λέμε..!
Απ: eGrip By Joyetech
« Απάντηση #83 στις: Νοεμβρίου 14, 2014, 23:42 »
Capable & Camber στο egrip έβαλα RY69 από ατμός και crepe από holly smoke στα 6mg και τα δύο.
Γιατί να ανεβάσω watt? Όσο ανεβάζω τόσο πιο έντονη είναι η αίσθηση του καμένου...

80ml και ούτε μια καμένη τζούρα? Τι υγρό κάνεις? Στο κατάστημα απ'όπου το αγόρασα με ρώτησαν αν τα υγρά μου έχουν μέσα γλυκαντικές ουσίες γιατί λέει συνήθως αυτές καίνε εύκολα τις αντιστάσεις. Ισχύει κάτι τέτοιο?

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: eGrip By Joyetech
« Απάντηση #84 στις: Νοεμβρίου 14, 2014, 23:44 »
Ζητώ προκαταβολικά συγγνωμη για το οφτοπικ.

Απόστολε έρχομαι κι εγώ από επισκευάσιμους. Ναι είναι ανώτεροι. Ναι είναι πολύ φθηνότεροι αν υπολογίσεις το μηδαμινό κόστος αλλαγής της αντίστασης. Ναι είναι εύκολοι όταν πάρει μπρος το χέρι σου. Δεν παύουν όμως να θέλουν τον χρόνο τους για να στηθούν. Έστω αυτά τα 10 λεπτά. Επίσης, όπως στους εργοστασιακούς μπορεί να σου κάτσει μάπα αντίσταση, στους επισκευάσιμους μπορεί να σου κάτσει μάπα σύρμα ή μάπα μπαμπακοφύτιλο. Μου έχει τύχει να πάρω το καλύτερο συρμα απο μαγαζί και απ το ίδιο μαγαζί να πάρω το χειρότερο. Μου έτυχε 2 φορές να στήνω καπάκι 10 αντιστάσεις κ να μη δουλευει καμια. Να σπαω το κεφάλι μου τι στραβό κάνω και τελικά να φταίει το σύρμα. Δεν έχω μάνα μου ελεύθερο χρόνο για παιχνιδάκια. Δε δουλευει η κεφαλη καλα; Πέταμα και στο τσακ μπαμ βάζω άλλη! Ούτε γευσιγνώστης είμαι για να απαιτώ την καλυτεροτερότερη απόδοση γεύσης. Να κάνω γρήγορα τη δουλειά μου και το κέφι μου. Σιγά μην ικανοποιήσω τη δίψα μου για τη χαρά της δημιουργίας, στρίβωντας αντιστάσεις! :)

Όλα αυτά στα λέω γιατί να καταλάβεις πως δεν ζητάμε όλοι το ίδιο. Γιαυτό και δεν έχει νόημα η παραπάνω προτροπή σου. :)

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: eGrip By Joyetech
« Απάντηση #85 στις: Νοεμβρίου 14, 2014, 23:45 »
Τέλος το off topic.

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9644
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eGrip By Joyetech
« Απάντηση #86 στις: Νοεμβρίου 14, 2014, 23:47 »
.......80ml και ούτε μια καμένη τζούρα? .................... Στο κατάστημα απ'όπου το αγόρασα με ρώτησαν αν τα υγρά μου έχουν μέσα γλυκαντικές ουσίες γιατί λέει συνήθως αυτές καίνε εύκολα τις αντιστάσεις. Ισχύει κάτι τέτοιο?

Ισχύει γενικότερα ότι μια σκέτη ατμιστική βάση είναι πιο φιλική με τις αντιστάσεις.

Αποσυνδεδεμένος capable

  • ***
  • 599
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eGrip By Joyetech
« Απάντηση #87 στις: Νοεμβρίου 14, 2014, 23:52 »
Ζητώ προκαταβολικά συγγνωμη για το οφτοπικ.

Απόστολε έρχομαι κι εγώ από επισκευάσιμους. Ναι είναι ανώτεροι. Ναι είναι πολύ φθηνότεροι αν υπολογίσεις το μηδαμινό κόστος αλλαγής της αντίστασης. Ναι είναι εύκολοι όταν πάρει μπρος το χέρι σου. Δεν παύουν όμως να θέλουν τον χρόνο τους για να στηθούν. Έστω αυτά τα 10 λεπτά. Επίσης, όπως στους εργοστασιακούς μπορεί να σου κάτσει μάπα αντίσταση, στους επισκευάσιμους μπορεί να σου κάτσει μάπα σύρμα ή μάπα μπαμπακοφύτιλο. Μου έχει τύχει να πάρω το καλύτερο συρμα απο μαγαζί και απ το ίδιο μαγαζί να πάρω το χειρότερο. Μου έτυχε 2 φορές να στήνω καπάκι 10 αντιστάσεις κ να μη δουλευει καμια. Να σπαω το κεφάλι μου τι στραβό κάνω και τελικά να φταίει το σύρμα. Δεν έχω μάνα μου ελεύθερο χρόνο για παιχνιδάκια. Δε δουλευει η κεφαλη καλα; Πέταμα και στο τσακ μπαμ βάζω άλλη! Ούτε γευσιγνώστης είμαι για να απαιτώ την καλυτεροτερότερη απόδοση γεύσης. Να κάνω γρήγορα τη δουλειά μου και το κέφι μου. Σιγά μην ικανοποιήσω τη δίψα μου για τη χαρά της δημιουργίας, στρίβωντας αντιστάσεις! :)

Όλα αυτά στα λέω γιατί να καταλάβεις πως δεν ζητάμε όλοι το ίδιο. Γιαυτό και δεν έχει νόημα η παραπάνω προτροπή σου. :)

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ακριβως το ίδιο ισχύει και σε μένα. Ακριβώς όμως...

Αποσυνδεδεμένος Kikas

  • ****
  • 1037
  • Φύλο: Άντρας
  • Έχω ξεφύγει λέμε..!
Απ: eGrip By Joyetech
« Απάντηση #88 στις: Νοεμβρίου 15, 2014, 00:14 »
Capable & Camber μια απάντηση στο θέμα μας παρακαλώ..? :-\

Αποσυνδεδεμένος giorgosmc

  • ***
  • 667
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eGrip By Joyetech
« Απάντηση #89 στις: Νοεμβρίου 15, 2014, 00:38 »
Κι εγω με τη σειρα μου θα συμφωνησω 100% με οσα εγραψε ο συμφορουμιτης Stepeha στο τελευταιο post του.

Εγω παιδια για να πω τη γνωμη μου μιας και εχω τον e-Grip μερικες μερες, τη πρωτη μερα που μου ηρθε κυριολεκτικα τον πεθανα, οταν λεμε τον πεθανα ακομη και ο καλυτερος επισκευασιμος του πλανητη θα τα ειχε φτυσει που λεει ο λογος, οχι απο στερηση νικοτινης, μηδενικο υγρο ειχα απλως ηθελα να του κανω ενα crash test με αρωματικο υγρο 100% vg και ας θυσιαζα την πρωτη αντισταση, ε λοιπον την ιδια αντισταση δουλευω ακομα και μετα απο 12-13ml περιπου (με τα πρωτα 5 ml υπερβολικη και εντονη χρηση τυπου πιπιλα) και πανω απο 5 φορες γεμισματος μπορω να πω πως αποδιδει αψογα, καταπληκτικο το εργαλειο παιδια τοσο πολυς ατμος που επιασα τον εαυτο μου να πνιγετε και να βηχει σε μακροσυρτες απλες τζουρες λογω της τοσης ποσοτητας ατμου που δεν συνιθιζε να μου προσφερει ο προηγουμενος ego-cc που ειχα, οι κεφαλες αποδιδουν τελεια.

Κατι αλλο που παρατηρησα ειναι πως οταν ανεβασεις λιγο watt ισως υπαρξουν φορες που θα παρεις λιγο καμενο αλλα οχι παντα, στα 8 watt για μενα ειναι κορυφη, τωρα πως καποιοι ατμιζουν στα 15+ και δε περνουν καμενο ενας θεος ξερει, ισως φταιει και το υγρο μου (natura φραουλα)

Επισης σε εντονες απανωτες τζουρες εκει που αρχιζει να ζεστενει λιγο περισοτερο ο ατμος φαινετε να υπαρχει κατι οχι καμενο αλλα σαν μικρη αλλιωση προς το καμενο αλλα ελαχιστα αισθητο ομως μη ξεχναμε πως ατμοποιητες σαν τον e-Grip που παραγουν τοσο ζεστο ατμο ειναι απολυτα λογικο να μη δινουν το 100% της γευσης του υγρου


Υπερτροφοδοσια μου ετυχε μια φορα ισως λογο της σκληρης χρησης που σας ειπα πως εκανα στην αρχη αλλα η λυση στα χερια μου, ειχα καποιες μπουρμπουλιθρες οταν ρουφουσα, μεγαλωσα τη τρυπουλα, ανεβαζα τα watt, πηρα 5-10 καλες τζουρες, εκαψε το ''λαδακι'' και ολα καλα

Για 'μενα τη τελεια εμπειρια ατμισματος με το συγκεκριμενο μοντακι τι κανεις ως εξης, ας πουμε εγω εχω βρει τη χρυση τομη για το υγρο που εχω τωρα (100% VG):

-Μικρη τρυπα ροης αερα(σφιχτη τζουρα)
-8watt
-Χαλαρες και μακροσυρτες τζουρες
Και το ''μηχανακι'' δινει ρεστα και το σημαντικοτερο μακροσυρτες και χαλαρες τζουρες για να εχετε οσο το δυνατον καλυτερη γευση, αποδοση και τα σχετικα, αφηστε τα του τυπου πιπιλα, μανια να ρουφαμε σαν στερημενοι κτλπ εκει ειναι λογικο να εχουμε και καμμενα και υπερτροφοδοσιες και υποτροφοδοσιες και δε ξερω εγω τι αλλο, το ητ οπως του φερθουμε ετσι θα μας φερθει.

Κατι αλλο για το φιλο που μιλησε με καπως αρνητικο τροπο γενικα για ολους τους εργοστασιακους ατμοποιητες δεν το θεωρω σωστο για το λογο οτι δεν μπορουμε να τα βαζουμε ολα σε ενα σακι, καθε προιον ειναι μοναδικο και ξεχωριστο οποτε θα ηταν καλυτερο να το δοκιμασουμε πρωτα και μετα να πουμε τη γνωμη μας οπως εγω τωρα.

Και τελως κατι για το φιλο που λεει πως εχει ολο προβληματα, γευση καμμενου και δε ξερω εγω τι αλλο, προφανως φιλε Κikas κανεις κατι λαθος και εχεις αυτα τα προβληματα, δεν εχω τη καταλληλη εμπειρια για να σου πω τι θα κανεις αλλα απο οσα εχω διαβασει στο ιντερνετ τον τελευταιο καιρο θα σου πω μονο πως αναλογα με το τι υγρο χρισιμοποιεις θα κανεις και την αναλογη ρυθμιση στο μοντακι σου, αν το υγρο σου εχει μεγαλη περιεκτικοτητα σε  VG να εχεις τη τριπουλα ροης αερα οσο πιο μικρη γινετε, αν το υγρο σου τωρα εχει περιεκτικοτητα μεγαλυτερη σε pg ανοιξε αρκετα τη τρυπουλα σου, χαλαρες και μακροσυρτες τζουρες και στις δυο περιπτωσεις και οχι πιπιλα, το αφηνουμε και κανα 10λεπτο-20λεπτο να κρυωσει και τελως δεν υπαρχει κανενας λογος να ανεβεις πανω απο 8watt, εγω προσωπικα δεν ειδα καμια διαφορα ισα ισα πανω απο 8watt πηρα καμενο, τωρα πως καποιοι λενε πως οσο ανεβαζεις τοσο το καλυτερο δεν θα το κατανοησω ποτε αυτο αλλα ειπα ισως φταιει και το υγρο που χρησιμοποιω.



Αυτα απο 'μενα.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 15, 2014, 00:47 από giorgosmc »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342148 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206401 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541322 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30983 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50078 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597143 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357636 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11442 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192963 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1257 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1236 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591698 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios