vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

135 επισκέπτες, 7 χρήστες
e-akapnos, George Pap, NikolaosKZ, camber, lagoudakis, tony1976, Milarepa

Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO

Αποσυνδεδεμένος starbak

  • *
  • 22
  • Φύλο: Άντρας
  • atmo-μηχανόβιος
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #780 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 00:30 »
ατμιζα 2 μερες το καθενα... και ειλικρινα απογοητευτηκα,καθως τα περιμενα καιρο...
χτες δοκιμασα με το DCT και επαθα ζημια
(με την καλη εννοια τωρα) 

η συνταγη του Teodor (E-pipe Lover) ηταν κορυφαια  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Teodor

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο τις 10 Δεκεμβριου 2011
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #781 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 00:38 »
Και εγω αυτη τη στιγμη με το dct αναθεωρω για την chocolate premium - ειχα γραψει οτι απο αρωμα στο μπουκαλακι σκιζει αλλα στο ατμισμα δεν........

Αμ δε! Μια χαρα σοκολατιτσα ειναι!

Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #782 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 00:43 »
Και εγώ αναθεώρησα την άποψή μου για την Premium σοκολάτα του Καλλιτέχνη. Ακολούθησα τη συνταγή ενός συμφορουμίτη και είχα πολύ καλό αποτέλεσμα. Έβαλα στα 10 ml...26 σταγόνες άρωμα 40PG/60VG και έδεσε το γλυκό... ;)

Αποσυνδεδεμένος ΓΙΩΡΓΟΣ

  • **
  • 317
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS ODYSEUS 2X18650 ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΑΡΙΝΟ ΜΟΥ !
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #783 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 00:51 »
Εγώ έχω ένα θέμα με τα μπουκαλάκια με το σταγονόμετρο .
Σε ορισμένες γεύσεις δεν δουλεύει το σταγονόμετρο και δεν πέφτει υγρό .
Μπορεί να έχει περάσει και 1 λεπτό και να έχουν πέσει μόνο 2 σταγόνες .
Κάποια λύση ?
 :confused1:

Αποσυνδεδεμένος Teodor

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο τις 10 Δεκεμβριου 2011
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #784 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 00:53 »
Εδω μιλαμε για 10 σταγονες στα 20ml και εχω ηδη "μπουχτισει" σοκολατα!

Αποσυνδεδεμένος Teodor

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο τις 10 Δεκεμβριου 2011
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #785 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 00:54 »
Εγώ έχω ένα θέμα με τα μπουκαλάκια με το σταγονόμετρο .
Σε ορισμένες γεύσεις δεν δουλεύει το σταγονόμετρο και δεν πέφτει υγρό .
Μπορεί να έχει περάσει και 1 λεπτό και να έχουν πέσει μόνο 2 σταγόνες .
Κάποια λύση ?
 :confused1:

Παρε μεταλλικο αιχμηρο αντικειμενο (παχυτερο απο καρφιτσα, πχ συνδετηρα) και περνα το μια στο σταγονομετρο και μια στη τρυπουλα που εχει διπλα του (ειναι λιγο δυσδιακριτη)
;)

Αποσυνδεδεμένος poseidonas7

  • ****
  • 1030
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #786 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:00 »
εμενα μου τελειωσε η σοκολατα πρεπει να παω να παρω..το φελεκι μου...  :wall:
και ατμιζω βανιλια :wall:

Αποσυνδεδεμένος legend7gr

  • **
  • 316
  • The decisions you make define you as a person.
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #787 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:04 »
Λοιπον, μετα απο δοκιμες εχω να αναφερω τις εξεις εμπειριες.
Παραγγειλα Camila,Caramel,Green Apple,Agrionio,Fotia k Chocolate την Τριτη, Παρασκευη ηταν στην πορτα μου  :thumpup:
Καποιο λαθος πρεπει να εγινε ομως στην παραγγελεια και αντι για Καραμελα, μου ηρθε Καραμελλα μπελα. Δεν πειραζει ομως γιατι η συγκεκριμενη καραμελα ειναι κορυφη και η αγαπημενη μου γευση απο ολες!

Το καμιλα σε 3% περιεκτικοτητα που το δοκιμασα δεν με ξετρελανε οφειλω να πω, αλλα προσθεσα 2 σταγονες φοτια στα 20μλ και τωρα ατμιζεται μια χαρα! Αυτο που μου αρεσει στο καμιλα ειναι η ξηροτητα που σου αφηνει στο λαιμο, θυμιζει πολυ κτ, αλλα η επιγευση με χαλαει λιγο. Με την προσθηκη του φοτια παντως βελτιωθηκε πολυ  :thumpup:

Το Αγρινιο δυστηχως με απογοητευσε, και δεν ξερω τι να κανω για να καταφερω να το ατμισω... Σιγουρα παντως θα του ξαναδωσω ευκαιρια.

Το φοτια γινεται ανετα εναλακτηκο all day υγρο! Σε 1% και με 6αρα νικοτηνη εχω δυνατο χτυπημα και πολυ καλη γευση. Ελαφρυ χωρις να κουραζει  :thumpup:

Το πρασινο μηλο, εξαιρετικο. Και αυτο ανετα εναλακτηκο all day υγρο. Με 3% και 6αρα νικοτηνη καλο χτυπημα και απιαστη γευση! Δεν κουραζει και αφηνει και πολυ ωραια μηρωδια στον χωρο!  :thumpup:

Σοκολατα. Η μυρωδια στο μπουκαλακι ειναι τελεια! Οταν το μυρισα ηθελα να το πιω! Και ετσι εκανα το λαθος να το δοκιμασω κατεφθιαν οταν το εφτιαξα και απογοητευτικα! Το αφησα 3 μερες να ωριμασει και εγινε καταπληκτικο! Στο ατμισμα βεβαια δεν σου δινει την ιδια αισθηση με το να το μυριζεις απο το μπουκαλακι αλλα ειναι αρκετα καλο! Ελαφρυ και ωραιο  :thumpup:

Και παμε στο αγαπημενο μου! Την καραμελλα Μπελα! Οταν το μυρισα επαθα πλακα! Μου θυμισε κατι καραμελες γαλακτος που λατρευα οταν ειμουν πιτσιρικας (δεν θυμαμαι ακριβως πως τις λενε-milka νομιζω). Στο ατμισμα αφηνει μια τελεια γευση, ελαφρυα αλλα "ογκωδεις" και δεν κουραζει καθολου. Το δοκιμασε και ενας φιλος μη ατμιστης και επαθε πλακα!  :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αυτα απο μενα. Γενικα τα υγρα μου αρεσαν παρα πολυ! Αλλα θα προτιμουσα ο καλλιτεχνης μας να τα εβγαζε σε μικροτερες ποσοτητες. Τελικα το μπουκαλακι με το σταγονομετρο βολευει πολυ (αρκει να εχεις υπομονη  :laugh1: )

Αποσυνδεδεμένος Teodor

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο τις 10 Δεκεμβριου 2011
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #788 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:07 »
Εγω σε αυτο που εφτιαξα με τη σοκολατα πα να ριξω λιγο φωτια γιατι εγινε πολυ γλυκο, μπουχτισα!

Χριστε μου, τι εχω παθει;

Αποσυνδεδεμένος chrepid

  • *
  • 42
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #789 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:26 »
Εγω σε αυτο που εφτιαξα με τη σοκολατα πα να ριξω λιγο φωτια γιατι εγινε πολυ γλυκο, μπουχτισα!

Χριστε μου, τι εχω παθει;


Θοδωρε , πως σου φανηκε η ΦΩΤΙΑ???Την εχεις ατμισει μονη της????

ΥΓ Θα με τρελανεις αποψε με τη σοκολατα και τους giant  :idiot1: kai tous dct :eyesplash: :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος Jacob13

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #790 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:45 »
η σοκολατα παιδια γενικα αξιζει σε DCT?

Αποσυνδεδεμένος Kris

  • **
  • 291
  • Φύλο: Άντρας
  • Θέλω κάποια να μ’αγαπήσει για τα λεφτά της... ツ
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #791 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 02:45 »
έχω Πράσινο Μήλο - Φράουλα - Βανίλια...


Για δώστε κανα συνδυασμό... η βανίλια πάει με την φράουλα?


Αποσυνδεδεμένος girlplay

  • **
  • 338
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μη κλεβετε!Η κυβερνηση σιχαινεται τον ανταγωνισμο!
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #792 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 09:45 »
Καλημερα...μετα απο αρκετες μερες...κι εχωντας δοκιμασει 4καπνικα...να πω  :dontknow: οτι δε μου αρεσαν..???οχι....μαλλον αδιαφορα μου φανηκαν...φωτια..καμιλα.καπνος...το βαρβαρα καπως καλυτερο...αν και ειναι η πρωτη φορα που μου ειπαν οτι ''βρωμαει''ο ατμος μου... :o :confused1: και μαλιστα καπνιστης!!! :hmmm: Παιζει να φταιει οτι ειμαι vgακιας?....σε 50-50 θα υπηρχε καμοια διαφορα.???.. :hmmm: :hmmm: :(

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5899
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #793 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 09:50 »
Η vg δεν φημιζεται και πολυ για την συνεργασια της με αρωματα.
Στον εναμιση χρονο που εκανα σκετη vg δεν ειχα βρει κανενα αρωμα που να δενει εκτος απο ενα.
Χθες εκανα ενα υγρο 50-50 με το αρωμα ΚΑΠΝΟΣ και βγηκε απλα τελειο.
Να ευχαριστησω και  τον Χρονη που μου τα εστειλε να τα δοκιμασω :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος girlplay

  • **
  • 338
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μη κλεβετε!Η κυβερνηση σιχαινεται τον ανταγωνισμο!
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #794 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 09:54 »
ναι...αλλα μεχρι τωρα ολαα τα υγρα μου καπνικα και μη με vg τα φτιαχνω... :hmmm: :hmmm: ???

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343747 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 29, 2024, 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 207509 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542900 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31873 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 51057 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 598453 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 359137 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 12228 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 194016 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1711 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1792 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 595482 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios