vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

139 επισκέπτες, 6 χρήστες
dimitraf, trabaman, Buliwyf, manoslykos, atsirtsis, camber

Twitter

Για κάποιον x λόγο δεν μπορείτε να ατμίσετε.. Αντέχετε χωρίς η.τ.?

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
δεν αντεχω πολυ ωρα χωρις να ατμισω ομως δεν εχω νευρα κτλπ αν για καποιο λογο δεν ατμισω για αρκετη ωρα

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Aπό την στιγμή που ξεκίνησα το άτμισμα δλδ τρεις μέρες μετά πρόσεξα ότι τα πρωινά δεν με ένοιαζε να ατμίσω αμέσως!!  :yes: :yes: :yes:

Όταν κάπνιζα δεν υπήρχε περίπτωση να σηκωθώ το πρωί κ να μην καπνίσω αμέσως!!!   :nope: :nope: :nope: :nope:
Αυτή κ μόνο η απίστευτη "αποδέσμευση" με κάνει πολύ χαρούμενη!!!!!!!!  :) :) :) :) :) :)

Αντέχω πολλές ώρες δίχως να ατμίσω!!!!! Το είδα στην πράξη αυτό αρκετές φορές κ πρόσεξα ότι δεν είχα τα τρομερά στερητικά της
νικοτίνης!!! Φυσικά αυτό το καιρό έχω μειώσει αρκετά την νικοτίνη κ πρόσεξα ότι  αντέχω κ μια ολόκληρη μέρα  δίχως να ατμίσω!!

Δεν σκέφτομαι όμως να σταματήσω το άτμισμα γιατί πραγματικά το λατρεύω!!!!!!
:) :) :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος grifos

  • **
  • 361
  • Φύλο: Άντρας
Aντέχω άνετα να μην ατμίσω και μιάμιση ημέρα, το τεστ αυτό το έκανα πρίν 4 μήνες σε ταξίδι με την δουλειά
από Αθήνα-Γαλλία-Κούβα....είχε μεγάλη αναμονή στο transit...και δεν είχα μαζί μου τίποτα...στην βαλίτσα υπήρχε όμως ένα οπλοστάσιο  :))
Αφού ξεπέρασα τον μύθο να μην ατμίσω μια μέρα, είμαι σε καλό δρόμο.
Όταν μπορώ και θέλω του δίνω και καταλαβαίνει, άνγχος μηδέν πλέον  ;)

Αποσυνδεδεμένος gioupi

  • ***
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
Φερε πισω το Η.Τ. τωρα...

Αποσυνδεδεμένος white varadero

  • ***
  • 871
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος.
τα πραγματα ειναι απλα.δωστε μου πισω την ποσοτητα της δουλειας μου και το κοβω εντελως και το ατμιζμα.

Αποσυνδεδεμένος zantos

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
συμφονω με τον απο πανω.θα δωρισω και ολον τον εξοπλισμο μου. :D

Αποσυνδεδεμένος nikos1970

  • *
  • 56
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμίζεις δεν καπνίζεις.
Όχι δεν αντέχω,  και φροντίζω να  έχω γιατί αν μείνω θα καπνίσω και η  πικρή γεύση του τσιγάρου


με  ενοχλεί τόσο που μετά  κάτι πρέπει να φάω  για   να φύγει η πίκρα.



Αποσυνδεδεμένος ecigfun

  • ***
  • 593
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα έχω κόψει όλα ! Τελος !!
Οταν καπνιζα,το πρωι μεσα σε μιση ωρα το πολυ,επρεπε να κανω τσιγαρο.
Στη δουλεια καθε μιση ωρα,αναβα τσιγαρο.
Τωρα,με το που σηκωνομαι το πρωι και να μην ατμισω,δεν με απασχολει.Μπορει να παει και 11 η ωρα αλλες φορες για να ατμισω.
Στη δουλεια,ατμιζω πλεον πολυ ελαχιστα.
Και για να απαντησω και στο θεμα,οταν για καποιον λογο δεν μπορω να ατμισω... δεν με απασχολει καθολου ! Ναι,αντεχω χωρις να "σκαω" μεσα μου,οπως γινεται με το κανον.τσιγαρο !  :yes:
Εχω φτασει πλεον στα 4mg νικοτινη,απο τα 16mg περιπου που ξεκινησα και συνεχιζω προς τα κατω.Μεσα σε περιπου 8 μηνες.

Αποσυνδεδεμένος αστερης

  • **
  • 262
  • Φύλο: Άντρας
δε τη παλευω με τιποτα χωρις ατμισμα , το θεμα ειναι οτι εαν για καποιο λογο μεινω χωρις η.τ.  δε θα παω να παρω κανονικο πακετο διοτι πλεον μου βρωμαει.

Αποσυνδεδεμένος Geobest

  • *
  • 37
  • Φύλο: Άντρας
μια χαρά αντέχω και ουτε καν ζορίζομαι. Όταν όμως είμαι στο PC είναι πάντα στο χέρι μου

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
δεν θέλω να λέω μεγάλα λόγια αλλα πιστεύω οτι μπορώ να τιθασευσω τα πάθη μου πλέον.
αν και φροντίζω να μη ξεμείνω θεωρώ οτι σε ανάλογη περίπτωση θα αντέξω αρκεί να απασχολήσω το μυαλό μου μιας και όλα απο εκεί ξεκινάνε..

Αποσυνδεδεμένος Ωμέγα

  • *****
  • 1113
  • Φύλο: Άντρας
  • Xsmokers.gr "Το δικό σου Eshop"
    • Xsmokers Your Vape Shop
Εγω προσωπικα αντεχω στην αποχη απο το ατμισμα, αλλα οταν θα ατμισω, μετα απο ωρα, θα το γουσταρω τρελά.

Αποσυνδεδεμένος Δημήτρης Νίκη

  • **
  • 116
  • Φύλο: Γυναίκα
  • e_High ατμιστής
Με μεγάλη ευκολία αντικατεστησα το κτ με ητ,νικοτίνη κάνω 2-4mg,αντέχω περισσότερο τώρα να μην ατμίσω,δεν  καπνίζω καθόλου ΑΛΛΑ άμα δεν έχω ητ τσιγάρο για αρκετές ώρες και υπαρχει μόνο η δυνατότητα να βρώ κτ θα καπνίσω.Φροντίζω να μην ξεμείνω  και αν ξεμείνω αγοράζω ότι μου λείπει πχ υγρό δεν μένω και στην μέση της ερήμου.

Αποσυνδεδεμένος karakostas

  • *
  • 61
  • Φύλο: Άντρας
Δυο τρείς ώρες αντέχω. Οχι όμως περισσότερο. Μου λείπει η νικοτινη. Αποκλειω σε κάθε περίπτωση το περίπτερο. Μου έχει τύχει όμως να χαλάσω Σαββατοκυριακο επειδή εκεί που ήμουν δεν υπήρχε φυτίλι...

Αποσυνδεδεμένος WILDE

  • *****
  • 1786
  • Φύλο: Άντρας
Αντέχω αρκετά
Ακόμα ταξίδι 3 ωρών δεν κάνω στάση για Η.Τ
(Στο αμάξι ούτε για αστείο δεν ατμίζω λόγω παιδιού)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1870 247112 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 27, 2024, 21:07
από treloneritis
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572521 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 2068 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8187 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1122572 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 768 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 477 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 327205 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8800 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 298335 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827833 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 512348 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios