vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

115 επισκέπτες, 6 χρήστες
mfk, manoslykos, Mimhsdr, grag, Ducati.Jimakos, pontioskon

Twitter

Για κάποιον x λόγο δεν μπορείτε να ατμίσετε.. Αντέχετε χωρίς η.τ.?

Αποσυνδεδεμένος terrys46

  • *
  • 24
  • Φύλο: Άντρας
εγω πλεον δεν εχω καμια επιθυμια για κ.τ και ειμαι 6 μηνες ατμιστης ,  :D 
οσο για το η.τ δεν εχω επιθυμια να κανω συνεχεια  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Αντέχω σαφώς περισσότερο απ' όσο όταν κάπνιζα...

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Ψήφισα την πρωτη επιλογη γιατι σκοπιμα εχω φυγει απο το σπιτι το πρωι χωρις να παρω τπτ μαζι μου και γυρισα το μεσημερι μια χαρα χωρις κανενα σύμπτωμα.
Και το εχω κανει αρκετες φορες.
Όπως πολλες φορες το ξεχναω αλλου κατα λαθος  :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
3 ημερες ηταν το περισοτερο που αντεξα λογο ασθενειας ομως :tongue_smilie: με 40 πυρετο δεν ειχα μυαλο οχι να ατμισω..........αλλα ουτε που το ειχα θυμωμουνα......σε διαφορετικη περιπτωση δεν ξερω αν θα αντεχα αλλα ας μην το δοκιμασω κιολας ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος kiltsikis21

  • **
  • 338
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπάρχει πάντα ένας τρόπος εάν είσαι αποφασισμένος
Aν και δεν μου εχει τυχει μεχρι τωρα γιατι ειμαι αρματωμενος οπου και να παω μου ταιριαζει μαλλον η τριτη απαντηση και ισως ειναι ο λογος που προσεχω να μην μου λειψει  τιποτα οταν ειμαι μακρια απο την εδρα μου

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Ναι αντεχω πολλες ωρες χωρις να ατμισω και το εκανα αυτο αρκετες φορες στη δουλεια μου :D ;) .. απλα δεν τα επαιρνα μαζι μου  :yes: .... για 8 ωρες εκει .. για κανα δυο φορες στο διαστημα της μερας με τσιγκλαγε  να θελω να ατμισω και οτι μου ελειπε αλλα περναγε στο λεπτο .. σε καμια περιπτωση αυτο οταν καπνιζα ... ουτε για μια ωρα δεν αντεχα ....  :wall:
και τωρα αυτο το κανω αν πρεπει να παω καπου εχτος σπιτιου και να θελω να λειψω για κανα 2 ωρες .. παλι δεν τα παιρνω μαζι μου ... (ψωνια, σουπερμαρκετ, τα παιδια στο σχολειο και οτι αλλο )

Αποσυνδεδεμένος koufos

  • **
  • 168
  • Φύλο: Άντρας
  • find what you love and let it kill you
ηταν το πρωτο πραγμα που παρατηρησα και μου εκανε μεγαααλη εντηπωση!!!! δεν ειχα τα νευρα και το αγχοσ-ανασφαλεια οταν εκλεισε αρκετεσ φορεσ η ego  μπαταριουλα!!οταν καπνιζα ομως...ποτε δεν μπορουσα να σκεφτω τι θα γινοταν  :thumpup:αν ξεμενα!!! 8) 

Αποσυνδεδεμένος STYLIANOS

  • ***
  • 725
  • Φύλο: Άντρας
  • δεν ΙΜΕΟ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ
αν δεν έχω δίπλα μου καπνιστές - ατμιστές αντέχω σαφώς παραπάνω απο ότι όταν κάπνιζα 

Αποσυνδεδεμένος lakissim

  • **
  • 162
  • Φύλο: Άντρας
  • No power No magic !!!
Ενα χρόνο στον ατμό και δεν εχω μείνει ποτέ αλλα πάντα εχω στο αυτ/το μια θηκη ego με ενα carto-μπαταρία-υγρό-φορτιστή για παν ενδεχόμενο.Πιστευω οτι δεν θα άντεχα πανω απο 2 ώρες ειδικα οταν ολοι οι αλλοι ατμίζουν ή καπνίζουν γυρω μου.Στο περίπτερο ομως δεν παω..

Αποσυνδεδεμένος Diver

  • ***
  • 692
  • Φύλο: Άντρας
  • H νεκροψία θα δείξει ....
Δεν ξέρω . Ακόμα δεν έχει συμβεί .
Σαν ιδέα όμως με αγχώνει .

Αποσυνδεδεμένος Xena

  • *
  • 19
  • Φύλο: Γυναίκα
Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους!
Ψήφισα την 3η επιλογή. Στην πραγματικότητα δεν αντέχω καθόλου χωρίς νικοτίνη.
Μου συνέβη για πρώτη φορά χθες το απόγευμα. Είχα πάρει κατά λάθος μαζί μου αφόρτιστες μπαταρίες. Ευτυχώς είχαν ξεμείνει στην τσάντα μου τσίχλες νικοτίνης από τότε που κάπνιζα (τις χρησιμοποιούσα σε κινηματογράφο, νοσοκομεία, αεροπλάνα κτλ). Έτσι κατάφερα να παραμείνω ήρεμη μέχρι να επιστρέψω σπίτι.
Αν δεν είχα τις τσίχλες σίγουρα δεν θα κάπνιζα αλλά οπωσδήποτε θα διέκοπτα την έξοδο για να επιστρέψω στο σπίτι.














Αποσυνδεδεμένος kkmaria68

  • **
  • 102
  • Φύλο: Γυναίκα
Μην ξεχναμε και το γεγονος οτι οταν καπνιζαμε και ξεμεναμε καποιο βραδυ, τρεχαμε σαν τρελοι να βρουμε περιπτερο ανοιχτο και στην συνεχεια μπορει να καπνιζαμε ενα το πολυ δυο τσιγαρα.
Οαλα στο μυαλο ειναι  :dontknow: :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος tsourakos

  • *
  • 25
  • Φύλο: Άντρας
προσωπικα σαφως και αντεχω περισσοτερες ωρες χωρις ατμισμα απο οτι πριν με το καπνισμα... με κ.τ. ουτε ωρα δεν αντεχα... πολλες φορες με θαυμαζω για τις τωρινες αντοχες μου...

καλη εβδομαδα...

Αποσυνδεδεμένος lemy

  • ****
  • 1131
  • Φύλο: Γυναίκα
αν σε αυτή την υποθετική κατάσταση επιτρεπεται κάτι φαγώσιμο, τότε ναι θα αντέξω αρκεί να μασουλάω κατιτις...πχ ξηρούς καρπούς. ή σπόρια... :)


απαντώ στον από κάτω...μαύρα ανάλατα κατά προτίμηση.  ;D

και τώρα που το σκέφτομαι έχει τύχει να ξεμείνω αλλά δεν κάπνισα.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 29, 2012, 19:17 από lemy »

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Ασπρα η μπατιρια ?
 :)) :)) :))

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499000 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 94 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7262 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20816 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194448 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1571 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4715 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1108872 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 180370 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 1971 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1406 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 25256 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy