vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

160 επισκέπτες, 3 χρήστες
Sergios, lounik, vougiouklakis

Twitter

Για κάποιον x λόγο δεν μπορείτε να ατμίσετε.. Αντέχετε χωρίς η.τ.?

Αποσυνδεδεμένος billy

  • **
  • 131
  • Φύλο: Άντρας
Αντέχω 2 ώρες......άντε το πολύ 3.Μετά..... δαγκώνω!! >:(

Αποσυνδεδεμένος maggiver

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
Δεν μ'αρεσει και πολυ να μενω ωρες, φροντιζω να μην τυχαινει... ;)

Αποσυνδεδεμένος Amcm

  • **
  • 114
  • Φύλο: Άντρας
Αν και δεν το πίστευα, αντέχω πλέον αρκετά. :yes:

Αποσυνδεδεμένος t_vaso

  • *
  • 54
  • Φύλο: Γυναίκα
Γενικά κοιτάζω να μην τύχει..αλλά τελικά αντέχω ώρες και χωρίς "συμπτώματα"..

Αποσυνδεδεμένος zoo

  • **
  • 124
  • Φύλο: Άντρας
Αντέχω μπόλικες ώρες! Σήμερα π.χ. ένα 6ωρο το άντεξα άνετα, χωρίς κανένα σύμπτωμα στέρησης.

Αποσυνδεδεμένος ews

Βασικα με στοκ στο αυτοκινητο τις παλιες ego μπαταριες και ενα μπουκαλακι υγρο μαζι με εναν ατμοποιητη δεν εχει τυχει σχεδον ποτε με εξαιρεση 2 φορες που ξεμεινα απο υγρο. Βρηκα μαγαζι κοντα και πηρα ομως.

Αποσυνδεδεμένος Pandora

  • *
  • 79
  • Φύλο: Γυναίκα
    • HandMade By Pandoras
Αντεχω αρκετα αλλα φροντιζω να ειμαι καλα οργανωμενη μαλλον απο ανασφαλεια.

Είχα απαντήσει πως αντέχω για κάποιες ώρες και μάλιστα άνετα χωρίς να το σκέφτομαι.
Λοιπόν ... Δεν αντέχω ,παρά μόνο από λίγα λεπτά μέχρι 1 ώρα σχεδόν, μετά σκέφτομαι
τόσο πολύ το η.τ. που με πιάνει υστερία χωρίς αυτό και λαχτάρα να ατμίσω ... κρίμα, νόμιζα
πως θα μπορούσα έτσι να το μετριάσω  :(

Αποσυνδεδεμένος noob

  • *
  • 52
  • Φύλο: Άντρας
2 με 3 ωρες στανταρ αφου γινεται σχεδον σε καθημερινη βαση. Απο εκει κ μετα δεν ξερω

Αποσυνδεδεμένος kerk

  • **
  • 145
  • Φύλο: Άντρας
    • ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΖΥΘΟΠΟΙΗΣΗΣ
Τις τελευταίες μέρες, περισσότερο συμπτωματικά παρά ηθελημένα, ατμίζω σχεδόν μόνο το μεσημερι και το βράδυ που κάθομαι στον υπολογιστή να δω καμμιά σειρά ή να παιξω λίγο να χαλαρώσω !!! ενδιάμεσα ισως να τράβηξα 5-6 τζουρες περιστασιακά το απόγευμα με τον καφέ.
Δεν ξέρω τι να πω ... ουτε που το σκεφτόμουνα. Αν συνεχιστεί, ίσως να είμαι κοντά στην πλήρη διακοπή .....

Αποσυνδεδεμένος Lazy Dog

  • ***
  • 693
  • Φύλο: Άντρας
Για μερικες ωρες ναι, αντεχω(συνηθως τα πρωινα)...

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4514
  • Φύλο: Άντρας
Ευτηχως δεν μπορω χωρις η.τ. Καποτε δεν μπορουσα χωρις κ.τ. 

Αρκετές ώρες ( 4-5 ) το αντέχω σχεδόν καθημερινά χωρίς να ζορίζομαι ιδιαίτερα.

Έχω και σχεδόν μια μέρα να ατμίσω λόγο φαρυγγίτιδας.

Πάντως στο κ.τ. δεν πάω γιατί απλά μετά από 15 μήνες αποχής δεν μου αρέσει
και μάλιστα μου μυρίζει άσχημα.

Ίσως βέβαια με βοηθά ότι εδώ και μερικούς μήνες είμαι στην κατηγορία "φλωρέξ" ( 0% νικοτίνη)

Αποσυνδεδεμένος ModeMAN

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
Αντέχω άνετα αρκετες ώρες, καποτε ξεχασα το ατμιστικο υγρο στο σπιτι και πηγα για εργασια 24ωρη.
Το παλεψα και αντεξα οποτε ειμαι  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Kostas1989

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
  • Zmax Sigelei & Kayfun 3.1
Αν και ειμαι νεος ατμιστης,την πρωτη φορα ετυχε να μου αδειασει η μονη μπαταρια που ειχα μαζι καθως ειχα βγει για αρκετες ωρες απο το σπιτι.τ εγινε?απλα...φρικαρα!!!!!!δεν με χωρουσε ο τοπος!αλλα το παλεψα μιας και δεν ηθελα να ξανακαπνισω κ.τ.Απο τοτε προσεχω για να εχω!δεν παιζουν με αυτα τα πραγματα!Ενας μικρος προγραμματισμος χρειαζεται και να εχεις ληγμενο οτι δεν θα ξαναβαλεις κ.τ στο στομα σου οσο και να υποφερεις!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Hashtag Shake and Vape 2 1552 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 7479 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1120669 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 541 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 287 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 325895 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8398 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 296983 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827121 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 510773 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9471 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 156573 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi