vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

171 επισκέπτες, 2 χρήστες
Tem, camber

Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος

Αποσυνδεδεμένος dimitra78

  • ***
  • 793
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #75 στις: Νοεμβρίου 29, 2012, 19:45 »
τοσο διαβασμα που ριχνω εδω μεσα στο φορουμ,δεν το χω ριξει ουτε στα σχολικα μου χρονια :tongue_smilie:μαθαινεις πολλα πραγματα.ειναι μια πολυ σημαντικη βοηθεια για αυτους που δεν ξερουν αλλα και για αυτους που ξερουν ηδη πολλα πραγματα γυρω απο το η.τ. τωρα θελω να μαθω να φτιαχνω δικα μου υγρα,αν και δυσκολευομαι πολυ αλλα που θα παει ::)........:bye:

Αποσυνδεδεμένος thodouris

  • **
  • 379
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #76 στις: Νοεμβρίου 29, 2012, 20:49 »
Το ηλεκτρονικο τσιγαρο με κρατησε μακρυα απο το κανονικο απο μονο του, ...χωρις να καταβαλω ιδιαιταιρη προσπαθεια.
Το ιδιο και αγαπημενους μου ανθρωπους.
Το φορουμ απλα μου εστελε αυτην την απολαυση σε αλλο επιπεδο που δεν θα το εφτανα μονος μου με τιποτα. :tongue_smilie:
Τοση πληροφορια μαζεμενη...ειναι σαν να εχω την λυση για καθε προβλημα που μου προκυπτει ετοιμη.
Ευχαριστω που υπαρχετε ολοι σας  :respect:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #77 στις: Νοεμβρίου 30, 2012, 15:47 »
Ξαναγράφω μετά από καιρό, έχοντας πλέον πιο εμπεριστατωμένη άποψη.

Το φόρουμ πλέον είναι ένα κομμάτι της καθημερινότητάς μου, κάτι σαν τον πρωινό καφέ μου. Με πολλή προθυμία από όλους, έχω βρει απαντήσεις για όλα τα ερωτήματά μου από την 1η μέρα στο ητ.

Χαίρομαι που πλέον έχω τη δυνατότητα να βοηθάω και εγώ αυτούς που έχουν απορίες, όπως πήρα και εγώ απαντήσεις όταν τις χρειαζόμουν.

Λόγω του τόπου διαμονής μου, έχω γνωρίσει προσωπικά μόνο ένα άτομο από τα μέλη αλλά παρ' όλα αυτά, κάθε φορά που μπαίνω και κοιτάω τα νεότερα ποστ, είναι για μένα σαν να πηγαίνω σε μία καφετέρια όπου τα ντουμάνια του ατμού κυριαρχούν και οι κουβέντες που ακούς αφορούν το ητ κατά κύριο λόγο.

Εύχομαι να συνεχίσει έτσι αυτή η κατάσταση και να συνεχίσουμε να βοηθάμε ο ένας τον άλλον με την ίδια όρεξη!

Αποσυνδεδεμένος psychologos

  • **
  • 224
  • Φύλο: Άντρας
  • DUM SPIRO SPERO
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #78 στις: Νοεμβρίου 30, 2012, 16:05 »
Θα απαντησω λακωνικα, χωρις φαμφαρονισμους : οποιος φευγει απο το κοπαδι (e-kapnisma), τον τρωει ο λυκος (κανονικο τσιγαρο !!!) 

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #79 στις: Δεκεμβρίου 01, 2012, 01:29 »

Λόγω του τόπου διαμονής μου, έχω γνωρίσει προσωπικά μόνο ένα άτομο από τα μέλη αλλά παρ' όλα αυτά, κάθε φορά που μπαίνω και κοιτάω τα νεότερα ποστ, είναι για μένα σαν να πηγαίνω σε μία καφετέρια όπου τα ντουμάνια του ατμού κυριαρχούν και οι κουβέντες που ακούς αφορούν το ητ κατά κύριο λόγο.

......καθως διαβαζα την συγκεκριμενη παραγραφο - για μια στιγμη μεταφερθηκα και << ειδα τον κοσμο,τα ντουμανια,ακουσα και τις φωνες απο τις κουβεντες..........ταυτοχρονα ειμασταν παρεα διαβαζοντας τα νεα μηνυματα και ατμιζοντας !!!! >>
Αλοχα Cruiser79 :bye:

Αποσυνδεδεμένος Christos_Tz

  • **
  • 467
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari Mini Titanium White+Russian 91%
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=573023804&ref=tn_tnmn
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #80 στις: Δεκεμβρίου 01, 2012, 02:14 »
Respect  :respect: :respect:στο φορουμ..χωριs αυτο θα πηγαινα απο το κακο στο χειροτερο!!Μου γλιτωσε την υγεια μου..αλλα και την τσεπη μου!Και συνεχιζουμε να παρακολουθουμε τα δρωμενα ακαθεκτοι! :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Δερεκοπουλος νικολαος

  • ***
  • 691
  • Φύλο: Άντρας
  • monta πρωην καπνιστης νυν ατμιστης και υγιης
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #81 στις: Δεκεμβρίου 02, 2012, 11:12 »
Ο βασικοτερος λογος που παρεμεινα στο η.τ ηταν το φορουμ αλλα η θεληση

να απαλλαγω απο τον καρκινο ηταν δικη μου .Τωρα μεσα στο φορουμ ελυσα πολλες αποριες  :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm:

εμαθα πολλα πραγματα και εξακολουθω να μαθαινω δεν υπαρχει μερα  που να μην μπω μεσα να

παρω την δοση μου την ατμιστικη να ενημερωθω .Με εχει βοηθησει σε πολλες αγορες και με εχει προφυλαξει

απο αλλες που δεν τις χρειαζομαι ,βεβαια πολλες φορες σε βαζει σε πειρασμο να παρεις και πραγματα που δεν

χρειαζεσαι αλλα αυτο εξαρταται απο τον καθενα.Εχω αποκτησει καινουριες γνωριμιες με κοσμο αξιολογο

και εχω αποκτησει και ενα χομπυ γιατι ετσι το βλεπω πλεον το ητ.Ειναι η καθημερινη μου ασχολια :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:   

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #82 στις: Δεκεμβρίου 02, 2012, 11:21 »
με εχει βοηθησει αρκετα ωστε να βρω ατμιστικα εργαλεια που αν δεν ημουν σε αυτο το φορουμ δυσκολα θα τα εβρισκα.αυτα με κρατησαν στο ηλεκτρονικο τσιγαρο και οχι το e-kapnisma.
  :) :) :) :) ....μα... αυτά "ανήκουν" στο e-kapnisma κ έτσι λες σίγουρα ότι το e-kapnisma σε βοήθησε!  :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:
Είναι όπως λέμε.. άνοιξα το τάδε βιβλίο κ αυτό με έσωσε!! Το "βιβλίο" κάπως λέγεται κ ανήκει κάπου..ναι? Παραδεχόμαστε σίγουρα το μέρος στο οποίο βρεθήκαμε κ φυσικά σωθήκαμε.  :) :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος navy

  • ***
  • 530
  • Φύλο: Άντρας
  • PROVARI V2.5+GGTS+ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΙΑΤΤΥ-ΠΗΝΕΛΟΠΗ-SKYLINE
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #83 στις: Δεκεμβρίου 02, 2012, 11:39 »
 :respect: :respect:Στο φορουμ μας γιατι οχι μονο με βοηθησε ψυχολογικα αλλα εχω μια μεγαλη παρεα που ανταλλασουμε αποψεις,γνωρισα καινουριους φιλους,η ενημερωση για οτι κυκλοφορει στο χωρο του η.τ ειναι αμμεση και το κοστος μου εχει πεσει κατακορυφα απο αποφυγη λανθασμενων αγορων μεσω της ενημερωσης που γινεται μεσα απο το φορουμ!

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #84 στις: Δεκεμβρίου 02, 2012, 11:43 »
Εγω ΔΕΝ υπηρχε καμια περιπτωση να τα καταφερω  χωρις το φορουμ μας. Πραγματικα το εχω μεσα στην καρδια μου  :love_hearts: :)

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #85 στις: Δεκεμβρίου 02, 2012, 12:20 »
Πιστεύω ειλικρινά πως το φόρουμ μας ήταν για μένα ένας από τους μεγαλύτερους σταθμούς στη ζωή μου. :yes:

Χάριν αυτού κατάφερα να κόψω το κ.τ. μετά από 37 χρόνια καπνίσματος. :thumpup:
Ειλικρινά πιστεύω πως αν δεν υπήρχε σίγουρα θα είχα ξαναγυρίσει στο κ.τ. :respect:

Αποσυνδεδεμένος vag21

  • ****
  • 1452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #86 στις: Δεκεμβρίου 02, 2012, 22:07 »
μπορει να μην εχω τα εκαντοταδες μυνηματα αλλα παντα θα μπω να ριξω μια ματια στο φορουμ αυτο πιστευω λεει πολλα.

Αποσυνδεδεμένος Lucinda

  • *
  • 74
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #87 στις: Δεκεμβρίου 02, 2012, 23:45 »
Το e-kapnisma είναι το Α και το Ω για αυτούς που πραγματικά θέλουν να απαλλαγούν από το τσιγάρο. Εδώ μπορεί κανείς να βρει τα πάντα, προτάσεις, λύσεις προβλημάτων, reviews...Χωρίς αυτό θεωρώ ότι είναι θέμα χρόνου κάποιος να τα παρατήσει και να επιστρέψει στον καπνό. Συγχαρητήρια! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος obsession

  • *
  • 79
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #88 στις: Δεκεμβρίου 03, 2012, 01:04 »
Για μενα το forum ηταν η κολλα που με κρατησε κολλημενη στο ατμισμα μεχρι να  ξεχασω το καπνισμα .Δεν ηταν ευκολο μετα απο 37 χρονια στον καπνο Τωρα παραμενει παντα μια χειρα βοηθειας  σε οποιο πρβλ απο τους τοσο φιλοτιμους και προθυμους φιλους εδω  μεσα.Σας ευχαριστω ολους

Αποσυνδεδεμένος kazerio

  • **
  • 150
  • Φύλο: Άντρας
  • ατμιζωντας ερχεται η ορεξη...!
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #89 στις: Δεκεμβρίου 03, 2012, 01:37 »
ξεκινησε σαν μπουσουλας για τα πρωτα βηματα,παραμενει ενα τρελο εργαλειο για οτι εχει σχεση με το "αθλημα"χωρις αυτο πιστευω θα ηταν απειρος κοσμος στο σκοταδι της πισσας... :laugh1: ασε που ειναι και τρελη παρεα για ολες τις ωρες,χανομαι κυριολεκτικα οποτε μπαινω,το πρωι λειτουργει σαν καφενειο και το βραδυ σαν μπαρακι...να στε καλα παιδια και ευχαριστουμε για ολα!!!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342398 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206589 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541702 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31131 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50260 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597365 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357867 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11578 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193128 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1350 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1351 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592090 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios