vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

315 επισκέπτες, 1 χρήστης
tsipi

Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος

Αποσυνδεδεμένος kimmi

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
  • 생활은 아름답습니다
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #105 στις: Απριλίου 12, 2013, 00:02 »
Το φορουμ με κατεστρεψε.
Από τότε που μπήκα, μου έκοψε την καλημέρα η περιπτερού και ήταν και καλό  ::)

Αποσυνδεδεμένος thodouris

  • **
  • 379
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #106 στις: Απριλίου 12, 2013, 00:07 »
+diy
+mods
+rebuildables
+genesis
+αρκετες γνωσεις στο να μπορω να ενημερωσω και να κατευθυνω εναν νεο ατμιστη
+οτι υπαρχει ακομα λιγο ανθρωπια
+μια καλη παρεα να κανουμε την πλακα μας,να διαφωνουμε αλλα να σεβομαστε ο ενας τον αλλον και να μοιραζομαστε τις εμπειριες μας απο το η/τ που ολου αγαπαμε οσο διαφορετικες συσκευες και αν χρησημοποιουμε οσο και διαφορετικοι χαρακτηρες και αν ειμαστε
Στο η/τ συνεχιζει να με κραταει πλεον η απολαυση μου και πιστευω ακομα πως θα συνεχιζα και χωρις το φορουμ αλλα ολα τα παραπανω τα εμαθα απο εσας...
 :yes:

Αποσυνδεδεμένος st.mel

  • **
  • 470
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #107 στις: Απριλίου 12, 2013, 00:27 »
Συνεχιζω να ειμαι ατμιστης γιατι υπαρχει το e-kapnisma.Μεσα απο αυτο εμαθα και συνεχιζω να μαθαινω το η/τ.Χωρις αυτο μπορει και να γυριζα στο κ/τ.
Εδω μεσα βρισκεις τα παντα και προ παντων ανθρωπους που ξοδεψαν χρονο και χρημα για να τα βρουμε εμεις οι νεοτεροι ατμιστες "ετοιμα" και που ειναι προθυμοι να σε βοηθησουν!!!
Ειναι ενα φορουμ που περναει η ωρα σου ευχαριστα αποκτωντας γνωσεις πανω στο η/τ και οχι μονο, ετσι ωστε αργοτερα να μεταφερθουν οι γνωσεις σου σε νεοτερα μελη!


Ειναι ενα φορουμ για να σε κρατησει μακρια απο το κ/τ!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος maggiver

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #108 στις: Απριλίου 12, 2013, 15:46 »
Η πρωτη μου εμπειρια με το Η.Τ. ηταν αισχρη και απο πιοτητα hardware αλλα και απο γευση, αλλα επιδι αν θελω κατι μουλαρωνω και στο τελος καταφερνω παντα να το κανω τουλαχιστον "καλο", ψαχτικα αρκετα και βρηκα κατι που μου αρεσε. Συνεπως το e-kapnisma δεν με βοηθησε να το συνεχησω, το εκανα απο μονος μου. Το e-kapnisma ομως με βοηθησε να κανω το ατμισμα απολαυση (βλ. Mods, DIY κι επισκευασιμους!!!!).

Αποσυνδεδεμένος Σένια

  • ***
  • 827
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #109 στις: Απριλίου 12, 2013, 16:15 »
Μπορεί και να άτμιζα ούτως ή άλλως. Μπορεί και όχι.
Αλλά ακόμα κι αν συνέχιζα το "σπορ", πέραν αυτού θα είχα μαύρα μεσάνυχτα!
Όχι ότι τώρα είμαι γνώστης του αντικειμένου, αλλά όπως και να 'χει ένα ξημέρωμα το βλέπω.... :yes:
Και σίγουρα έκανε το άτμισμά μου πολύ πιο απολαυστικό!!!!

Αποσυνδεδεμένος Iωάννης

  • **
  • 165
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #110 στις: Απριλίου 12, 2013, 16:37 »
Ειδικα στην επαρχία καταλυτηκότατα.Βολεύτηκα με το να εχω μαθει γα κανω τα υγρα μόνος.
Δεν πέταξα χρήματα σε διαφορα μέχρι να καταλήξω με τι θα ατμίζω.Δεν πτοήθηκα στα δύσκολα
επειδη ειχε πάντα λύση εδω μέσα.Δεν παραστράτησα ουτε λύγισα επειδη επερνα αυτο το κάτι απο
το forum.Σ ώ θ η κ α παίδες. :respect: .Να ειναι καλα οσοι το εφτιαξαν και να ειναι καλά αυτοί που
συμετέχουν.Ν' ειναι ολοι καλα. :bye:

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #111 στις: Απριλίου 12, 2013, 16:47 »
Εμένα προσωπικά καθόλου. :angry_orange: Δεν με άφησε να κλείσω ένα χρόνο στο άτμισμα. :wall: :wall: :wall:

Στους 11 μήνες μετά από το κ.τ. με έκανε να κόψω και το άτμισμα. :dontknow:

Δηλαδή δεν μπορούσε το e-kapnisma να περιμένει ένα μήνα να κλείσω χρόνο και μετά να μου κόψει και
το άτμισμα. :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος antreas700

  • **
  • 104
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #112 στις: Απριλίου 12, 2013, 16:49 »
εγω ξεκινησα και επαναξεκινησα με μια μικρη διακοπη χωρις την βοηθεια τ φορουμ ενθουσιαστηκα απο την πρωτη στιγμη που ηρθα σε επαφη με το η.τ.και χωρις το φορουμ παλυ θα συνεχιζα να ατμιζω αλλα  με το φορουμ ομως εμαθα αρκετα πραγματα  που δεν ηξερα και μ λυθηκαν αρκετες αποριες που ειχα και χαιρομαι πραγματικα που ανταλαζω αποψεις για το η.τ. με αλλα ατομα και εκτιμω την προθυμια αρκετων χρηστων για να με βοηθησουν σε οτι χρειαστω εμαθα να φτιαχνω μονος μ τα υγρα που ατμιζω και προσπαθω ακομα να φτιαξω ανταλακτικες κεφαλες  :hmmm: δεν τα καταφερα ακομα αλλα θα ξαναπροσπαθησω. το φορουμ ηταν κατι που χρειαζονταν οι ατμιστες να στε καλα ολοι

Αποσυνδεδεμένος vantamis

  • **
  • 225
  • Φύλο: Άντρας
  • Όχι άλλο κάρβουνο!
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #113 στις: Απριλίου 12, 2013, 17:29 »


Θεωρώ ότι ίσως και να μην ήμουν ατμιστής σήμερα αν δεν υπήρχε το forum.
Τόσο απλά χωρίς δόση υπερβολής.

Δεν ξέρω αν έχει νόημα να αναφέρω περισσότερα.
Λίγο πολύ έχουν αναφερθεί από άλλους συνατμιστές.

 :yes:

Αποσυνδεδεμένος GiorgoS2000

  • **
  • 130
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #114 στις: Απριλίου 12, 2013, 22:23 »
Και σε εμένα πραγματικά έπαιξε καταλυτικό ρόλο το forum.Το αρχικό διάβασμα και οι κουραστικές ερωτήσεις μου απέδωσαν και αυτά που έμαθα με κράτησαν.
Βελτιώθηκε η εμπειρία μου μέσω του forum και πλέον από ένα μέσο αποφυγής του κ.τ. έχει γίνει απόλαυση!
Για αυτό ευχαριστώ όλους εσάς που το απαρτίζετε και βοηθάτε εμάς τους αρχάριους.
Ελπίζω με τη σειρά μου κι εγώ σε κάποιο διάστημα να το ανταποδώσω.

Αποσυνδεδεμένος ΔΗΜΗΤΡΗΣ76

  • *
  • 72
  • Φύλο: Άντρας
  • ΧΨ+Α
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #115 στις: Απριλίου 12, 2013, 22:41 »
Δεν ξέρω κατά πόσο επηρέασε την συνέχιση, αλλά απλά ξεστραβώθηκα σε πολλά θέματα. Γλιτώνεις χρόνο, χρήμα, στεναχώριες και παραπληροφόρηση. Επίσης είναι βασικό θεμέλιο της δημιουργίας υγιούς ανταγωνισμού στο εμπόριο του Η.Τ, υπέρ εμάς των ατμιστών.
   

   

Αποσυνδεδεμένος makisk

  • *
  • 56
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #116 στις: Απριλίου 17, 2013, 17:12 »
Χάρη στο forum ξεκίνησα να ατμίζω και όταν κάποια στιγμή το παράτησα,πάλι χάρη στο forum ξαναγύρισα στον ατμό!! :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος WILDE

  • *****
  • 1786
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #117 στις: Ιουνίου 04, 2013, 05:09 »
Πάρα πολύ :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος mixalis misa

  • *
  • 25
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #118 στις: Ιουνίου 04, 2013, 09:54 »
Μας ξεστραβωνει  :eyesplash:Να μην ειχε και καποιους "αδικους'' κανονισμους.........

Αποσυνδεδεμένος athinodwros

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μοναδικό ασφαλές τσιγάρο είναι το τελευταίο σου
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #119 στις: Ιουνίου 06, 2013, 16:52 »
Το Φόρουμ με βοήθησε πολύ να σταματήσω μια και καλή το κ.τ.
Μου έλυσε πάρα πολούς προβληματισμούς (ζαλάδες , χτύπημα ,  είδη ατμοποιητών).

Το είχα πάρει απόφαση ούτος ή άλλος να ατμίζω μόνο αλλα μέσα απο το φόρουμ αυτό έγινε απόλαυση και όχι απλά ενας τρόπος να κόψω το κάπνισμα....  :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342318 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206530 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541482 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31073 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50193 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597283 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357808 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11537 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193075 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1321 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1314 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592024 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios