vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

367 επισκέπτες, 4 χρήστες
dallaskdp, gianniskouk, antiklitos140, kyrgiannis

Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος

Αποσυνδεδεμένος djdimitrisv

  • *
  • 80
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΟΦΙΑ by Leo με Vision Spinner 1300
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #135 στις: Οκτωβρίου 13, 2013, 14:47 »
Μου γλιτώνει κόπο,χρόνο και φυσίκα πολλα euro  :idiot1: .Να 'στε καλά παιδιά. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος apollonick

  • *
  • 41
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι ένας φτωχός και μόνος ατμιστής
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #136 στις: Οκτωβρίου 13, 2013, 17:31 »
2 χρόνια και 15μερες στο η/τ :dance2: δεν νομίζω να το κατάφερνα χωρίς το forum.
1 μεγάλο ευχαριστώ :bow: σε όλους και πολλά ευχαριστώ στον καθένα ξεχωριστά :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος vamaxin

  • ****
  • 1203
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #137 στις: Οκτωβρίου 13, 2013, 17:40 »
Πολύ ουσιαστική η βοηθειά του. Μου έδειξε  τη σωστή κατευθύνση στό τι πρεπει να κάνω και τι πρέπει να προσέχω
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 13, 2013, 20:37 από vamaxin »

Αποσυνδεδεμένος gpanos

  • **
  • 248
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #138 στις: Οκτωβρίου 13, 2013, 17:59 »
Ναι φυσικά έχει βοηθήσει καταλυτικά στην απόφασή μου να ξεκινήσω το άτμισμα αλλά και να το συνεχίσω. Είναι πάρα πολύ οργανωμένη η κοινότητα και επειδή τα πάντα μαθαίνονται εδώ οι Έλληνες μαγαζάτορες και κατασκευαστές έχουν ανέβει επίπεδο και στην εξυπηρέτηση αλλά και στην επιλογή/κατασκευή των προϊόντων τους. Επίσης τα άτομα του φόρουμ είναι πάρα πολύ ευγενικά και εξυπηρετικά. Έτσι έχουν λυθεί η απορίες μου, έχω κατανοήσει πολλά πράγματα σε σχέση με το ΗΤ κι έτσι έχει ανέβει η ατμιστική μου απόλαυση.


Ένα μεγάλο ευχαριστώ λοιπόν στους συντονιστές του φόρουμ, που δαπανούν όλο τον χρόνο τους για να διατηρούν έναν επίπεδο, να συντονίζουν τις ενότητες ώστε ο κάθε ατμιστής να μπορεί να βρει με ευκολία αυτό που χρειάζεται.

Αποσυνδεδεμένος sakis7

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
  • 'Οτι πετά δεν κάνει μέλι!
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #139 στις: Οκτωβρίου 13, 2013, 18:34 »
Εμαθα πολλα εδω στις αρχες δεν πολυ εμπαινα αλλα οταν ηθελα πληροφορια την εβρισκα .τοσο ευκολα και απλα.
Επισης πολυ καλο το επιπεδο και τωρα που το σκεφτομαι κανει καλο να υπαρχουν οροι σωστης λειτουργειας ασχετα αν σε καποιους δεν αρεσει .Και μενα ισως με ενοχλησε καποτε αλλα αν δεν υπηρχαν θα γινοταν εδω μεσα της π@@τανας.
Νομιζω συμφωνουμε.
Μπραβο στα παιδια και εδω να πω οτι ειμαι μελος και του αλλου ελληνικου φορουμ .
Μπραβο σε οσους προσπαθουν καθε μερα και ασχολουνται με αυτο που ολοι κανουμε.
Το ατμισμα!!!!

Αποσυνδεδεμένος xaimena

  • **
  • 138
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #140 στις: Οκτωβρίου 13, 2013, 18:42 »
100%

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #141 στις: Οκτωβρίου 13, 2013, 18:55 »
παρα πολυ,υπαρχει συσωρευμενη γνωση και εμπειρια εδω,και κατι αλλο,γνωρισα καποια παιδια και τα λεμε εκτος φορουμ και κανουμε ωραια παρεα ;)

Αποσυνδεδεμένος ex-prince

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #142 στις: Οκτωβρίου 13, 2013, 19:36 »
 Έχω μάθει παρα πολλά από το φόρουμ και είμαι σίγουρος ότι έχω να μάθω παρα πολλά ακόμα.
Θα ήταν δύσκολα χωρίς την ύπαρξη του...

Αποσυνδεδεμένος tasosvafi

  • *
  • 44
  • Φύλο: Άντρας
  • Vape...for ever
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #143 στις: Οκτωβρίου 13, 2013, 19:52 »
καλησπερα και εμενα με βοηθησε το φορουμ στο να βρισκω αυτο που θελω σε καλες τιμες εντος η εκτος τον συνορων.Μεγαλη βοηθεια επισης και η στηλη με τα D.I.Y υγρα.ανοιγει ματια και εξοικονομοι(οχι στην αρχη αλλα αργοτερα)πολλα χρηματα
ενα μεγαλο ευψχαριστω :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:

Υ.Γ  αν υπηρχε και κανα νημα με ομαδικες παλι για να αγοραζει ο κοσμος ακομα φτηνοτερα θα ηταν το τελειο :bye: :bye: :bye:

Αποσυνδεδεμένος christos520

  • ***
  • 541
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #144 στις: Οκτωβρίου 13, 2013, 20:44 »
αν δεν ήταν το φόρουμ θα ήμουνα με τις ego μπαταρίες ακόμα και ένα πακέτο τσιγάρα δίπλα μου :eyesplash: , εδώ με τα μοντάκια και τους καλούς ατμοποιήτες και ακόμα τηα παλεύουμε.

Αποσυνδεδεμένος pkostas

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #145 στις: Οκτωβρίου 13, 2013, 22:36 »
20 μηνες άκαπνος αλλά γεμάτος με ατμό ικανοποίησης. Χωρίς το φόρουμ στην αρχή θα ειχα πετάξει  τους ego-t με τις διαρροές και θα συνεχισα απλά το κάπνισμα.
Ενα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους όσους συμμετέχουν και μας ενημερωνουν για το η/κ

Αποσυνδεδεμένος Panos40

  • **
  • 234
  • Φύλο: Άντρας
  • Θέλω να μάθω για το η.τ.
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #146 στις: Νοεμβρίου 12, 2013, 19:47 »
Όταν γράφτηκα στο φόρουμ για υπογραφή έβαλα το "θέλω να μάθω για το η.τ." γιατί δεν ήξερα τι μου γινόταν. Με τον καιρό με τις ερωτήσεις και τις πάντα κατατοπιστικές απαντήσεις των μελών και με διάβασμα στο φόρουμ έμαθα πολλά για το η.τ. και ότι το συνοδεύουν (ατμοποιητές, μπαταρίες, μοντες, κλπ), και ακόμη μαθαίνω. Με βοηθάει καθημερινά το φόρουμ και ευχαριστώ πολύ για αυτό  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος miltos1964

  • **
  • 101
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #147 στις: Νοεμβρίου 12, 2013, 20:02 »
παιδια καλησπερα. η αληθεια ειναι οτι χωρις το φορουμ πολοι θα τα ειχαν παρατησει. μεταξυ αυτων και εγω.
οι γνωσεις,η υπομονη και η προθυμια των παιδιων ειναι το κατι αλλο.
συγχαρητηρια

Αποσυνδεδεμένος TZOLAS

  • *
  • 33
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #148 στις: Νοεμβρίου 12, 2013, 20:17 »
Πολυ βοήθεια!
Ρωτάς, μαθαίνεις, βλέπεις τι κυκλοφορεί....
Μπράβο στο forum :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #149 στις: Νοεμβρίου 12, 2013, 21:28 »
20 μηνες άκαπνος αλλά γεμάτος με ατμό ικανοποίησης. Χωρίς το φόρουμ στην αρχή θα ειχα πετάξει  τους ego-t με τις διαρροές και θα συνεχισα απλά το κάπνισμα.
Ενα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους όσους συμμετέχουν και μας ενημερωνουν για το η/κ

Μη μου βρίζετε τις ego και εσύ και ο από πάνω. >:(
Έχουν βοηθήσει πολλούς όπως και εμένα να απαλαγούμε από το τσιγάρο. :yes:

Η αλήθεια όμως είναι ότι κάποιοι μόνο με τους ego δεν θα κατάφερναν.Οπότε ας είναι καλά   οι ego  τα μοντ και οι επισκευάσιμοι
ατμοποιητές. :respect: :respect:
Να μην είναι κανείς παραπονεμένος. :thumpup:

Αλλάπάνω από όλα το e-kapnisma. :respect:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342282 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206492 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541439 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31064 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50178 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597239 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357769 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11524 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193067 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1314 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1305 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591899 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios