vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

320 επισκέπτες, 1 χρήστης
jim356

Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος

Αποσυνδεδεμένος analyzer

  • *
  • 86
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #165 στις: Ιανουαρίου 09, 2014, 22:41 »
Ισως απο τα πληρεστερα φορα που εχω μετεχει τα τελευταια 13 χρονια που ασχολουμαι μδ το διαδικτυο. Μπραβο σε ολους για τη μικρη ή και μεγαλη συνδρομη τους με το να μοιραζονται μαζι μας εμπειριες-παθηματα-μαθηματα.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk now Free


Αποσυνδεδεμένος d3r3Lict

  • **
  • 119
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #166 στις: Ιανουαρίου 09, 2014, 22:46 »
αντιμετώπισα αρκετά προβλήματα στη αρχή χάρη στο φόρουμ τα ξεπέρασα εύκολα κ μπορώ να πω ότι απολαμβάνω το ατμισμα περισσότερο από πριν

Αποσυνδεδεμένος Panosbek

  • **
  • 136
  • Φύλο: Άντρας
  • Μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #167 στις: Ιανουαρίου 10, 2014, 02:03 »
Αν και παλιός ατμιστής οφείλω να πω ότι εδώ μέσα μαθαίνω πράγματα που θα χρειαζόμουν χρόνια να τα ανακαλύψω μόνος μου και με το ανάλογο κόστος φυσικά.
Σίγουρα βοηθάει στη συνέχεια του ατμίσματος αφού γλιτώνεις τις ''κακοτοπιές'' και μαθαίνεις να χρησιμοποιείς καλύτερα τα ατμιστικά σου εργαλεία. Ευκαιρίας δοθείσης, να ξαναπώ μπράβο σε όλους που μοιράζονται τις εμπειρίες τους και βοηθάνε έτσι παλιούς και νέους ατμιστές!! :thank_you2:

Αποσυνδεδεμένος its

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #168 στις: Ιανουαρίου 29, 2014, 12:13 »
Πολυ...Παρα πολυ...
Χωρις το φορουμ θα ημουν χαμενος στο διαστημα...

Αποσυνδεδεμένος jhon100

  • **
  • 241
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #169 στις: Ιανουαρίου 29, 2014, 12:17 »
Ουσιαστικη βοηθεια και παρα πολλα μελη εδω ενδιαφερονται και σε βοηθουν με το παραπανω

Αποσυνδεδεμένος pjdb

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
  • A NON PROVARI OWNER
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #170 στις: Φεβρουαρίου 06, 2014, 21:26 »
Μα,ακομη βοηθαει.Δεν εγινα δα και παντογνωστης.

Αποσυνδεδεμένος atsirtsis

  • **
  • 270
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #171 στις: Φεβρουαρίου 06, 2014, 21:55 »
Στην αρχή του ατμίσματος είχα μια συσκευή ego με τους κλασσικούς ατμοποιητές με φιλτράκια. Τραγική εμπειρία αν τη συγκρίνω με σήμερα και σίγουρα θα είχα ξαναγυρίσει στο κάπνισμα αν δε συναντούσα το e-kapnisma να ενημερωθώ για όλες τις συκευές που υπάρχουν, το πως θα βελτιώσω την εμπειρία αυτή και πως θα λύσω τα προβλήματά μου.
Το e-kapnisma ήταν εξ'αρχής και είναι και σήμερα ο λόγος που ατμίζω και 7 μήνες τώρα απέχω από το κ.τ. και είμαι ευγνώμων για αυτό.

Αποσυνδεδεμένος Pempis

  • **
  • 247
  • Φύλο: Άντρας
Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #172 στις: Φεβρουαρίου 06, 2014, 22:29 »
Με βοήθησε, με βοηθά και είμαι σίγουρος πως θα συνεχίσει να με βοηθάει! Αν δεν ηταν το φορουμ και τα παιδιά που βρίσκονται στο φορουμ, με διάθεση να βοηθήσουν κάθε στιγμή και με το παραπάνω, νομιζω πως θα είχα παρατήσει το η.τ. Σ´αυτες τις λίγες ημέρες που είμαι μέλος και παράλληλα ατμιστης, μαθαίνω και κατανοώ τόσα πράγματα απο εδώ που θεωρώ πως χωρίς το φορουμ δεν θα είχα καμία ελπίδα για να μάθω έστω και ελάχιστα! Αξίζουν πολλα συγχαρητήρια και πολλά μπράβο στο e-kapnisma, στους συντελεστές και σε όλα τα μελη!!!!!!!


Sent from my iPad using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος exarhos

  • *
  • 32
  • Φύλο: Άντρας
  • mOjo
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #173 στις: Φεβρουαρίου 06, 2014, 23:11 »
Πολύ ουσιαστική η βοηθειά του φορουμ!   :bye:

Αποσυνδεδεμένος karlos1971

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #174 στις: Φεβρουαρίου 07, 2014, 00:27 »
στο λιγο καιρο που ατμιζω στο φορουμ ελισα αρκετες αποριες μου , βοειθαει παρα πολυ πιστευω νεους ατμιστες σαν και μενα γιατι υπαρχουν στιγμες που εχεις απανοτες αποτιχιες ειτε με υγρα ειτε με σισκευες. ενα ευχαριστω απο εμενα και συνχορεστε με που δεν ειμαι αρκετα ενεργος. συνεχιστε την καλη προσπαθεια

Αποσυνδεδεμένος Angel81

  • **
  • 141
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #175 στις: Φεβρουαρίου 07, 2014, 00:58 »
Κατά την αποψή μου η ύπαρξη τέτοιων φόρουμ είναι πολύ σημαντική! Είμαι νέος ατμιστής (περίπου στους δύο μήνες) και χαίρομαι που βλέπω και διαβάζω τόσες αποψείς, προβληματισμούς κτλ από διαφορετικούς ανθρώπους που πριν από λίγο καιρό δεν είχα ιδέα περι τινός πρόκειται όσο αφορά το η.τ.! Η βοήθεια που πήρα και παίρνω απο εδώ όσες φορές χρειάστηκε είναι απεριόριστη και πάντα σε σοβαρό επίπεδο! Προθυμότητα απίστευτη και πραγματηκά αν και νέο μέλος δεν φοβάμαι ούτε διστάζω να ρωτήσω κάτι γιατί νιώθω σαν να είμαι μέλος από καιρό! Και πάλι ένα μεγάλο ευχαριστώ και ένα μπράβο σε όλους αυτους -που ας μην γελιόμαστε ζούμε και σε δύσκολους καιρούς- έχουν την όρεξη και την ψυχική κατάσταση να ασχολιούνται με αυτό εδώ το φόρουμ!

Αποσυνδεδεμένος madmama

  • *
  • 68
  • Φύλο: Γυναίκα
  • η ζωη ειναι ωραια!!!
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #176 στις: Φεβρουαρίου 07, 2014, 08:47 »
Τα μεγιστα!
Από πληροφοριες,βοηθεια από τα μελη και γενικα συμπαραστάτης σε δυσκολες και απλες στιγμες εναντια στον παλια κακια συνηθεια

Αποσυνδεδεμένος Evangelostr

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #177 στις: Φεβρουαρίου 09, 2014, 13:39 »
Πολύ ενημερωτικό


Sent from my iPad using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος oaksmoke

  • **
  • 276
  • Φύλο: Άντρας
Ουσιαστική βοήθεια και κυρίως όταν τη χρειάζεσαι. Όταν για κάποιο λόγο έχεις πελαγώσει τσαντιστεί – επικίνδυνο σημείο για επιστροφή στο κτ – έχεις  διαθέσιμη συσσωρευμένη γνώση και εμπειρία ετών καθώς και διάθεση παλαιότερων να βοηθήσουν .
Προσωπικά ευχαριστώ τους παλαιότερους  – δεν αναφέρω ονόματα γιατί σίγουρα κάποιον θα αδικήσω - ειδικά όταν άρχισα να ασχολούμαι με επισκευάσιμους που με τις γνώσεις τους κατάφερα να αναβαθμίσω το  άτμισμα μου χωρίς να πελαγοδρομήσω.

Αποσυνδεδεμένος xsad

  • **
  • 241
  • Φύλο: Άντρας
Εμένα προσωπικά με έχει καταστρέψει.
Μου χαλάει πιο γρήγορα τις αντιστάσεις και μου τελειώνει και τα υγρά.
Αφήστε που αντί να δουλεύω κάθομαι και διαβάζω.
Χάλια...   :baby: [size=78%] [/size]

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342254 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206472 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541417 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31044 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50153 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597216 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357743 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11508 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193039 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1301 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1294 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591872 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios