vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

390 επισκέπτες, 1 χρήστης
ioan

Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος

Αποσυνδεδεμένος Δημήτρης Νίκη

  • **
  • 116
  • Φύλο: Γυναίκα
  • e_High ατμιστής
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #90 στις: Δεκεμβρίου 03, 2012, 01:47 »
Με  βοήθησε ΠΟΛΥ.
Μου έκανε το ητ χομπυ και έβαλα το κτ στο χρονοντούλαπο τις ιστορίας.
Κάνω και σκέψεις τώρα για διακοπή και του ατμίσματος,είναι λίγες μέρες που έχω αρχίσει να το σκέφτομαι.Ζήλεψα που ο papoys κυκλοφορεί χωρίς ητ.Αντε και στα δικά μου.

Αποσυνδεδεμένος zerom

  • **
  • 260
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αι αμ ε γκερλ νταμ ιτ!
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #91 στις: Δεκεμβρίου 05, 2012, 21:39 »
Πάρα πολύ! Κυρίως λόγω της καλής διάθεσης που εισπράττω :yes:
Δεν ξέρω αν είναι το γενικότερο συμφωνημένο μότο η ακόλουθη φράση:"για οτιδήποτε χρειαστείς, στη διάθεσή σου" αλλά μου την έχουν "πει" διάφορα άτομα από το φόρουμ και σε προσωπικά μηνύματα. Η αίσθηση άμεσης υποστήριξης μαζί με την ενημέρωση που μπορεί να έχει κανείς εδώ παίζουν απίστευτα σημαντικό ρόλο :)

Αποσυνδεδεμένος Eizomar

  • ***
  • 910
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #92 στις: Δεκεμβρίου 05, 2012, 21:46 »
Καλησπερα σας.
Εγω επεσα με αλεξιπτωτο στην κυριολεξια στο φορουμ πριν αρκετο καιρο.  :laugh1: Οπως εχω ξαναπει και παλιοτερα, ισως τα μηνυματα μου να μην ειναι πολλα ομως διαβαζω συνεχεια και μαθαινω. Ειναι απιστευτη η βοηθεια και οι γνωσεις που εχω λαβει απο εδω απο ολα τα παιδια που ποτε μεχρι τωρα ακομα και απο την ασχετοσυνη μου αν πετουσα καμμια β@#$@α δεν μου την ειπε κανεις αλλα αντιθετως, με βοηθησαν ολα τα παιδια αμεσως. Ελπιζω οσο μπορω να μπορεσω να το ανταποδωσω στους νεους ατμιστες με την σειρα μου και οταν νοιωσω απολυτα ετοιμος.

 :bow: :bow:

Αποσυνδεδεμένος giorgos las

  • *
  • 31
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #93 στις: Δεκεμβρίου 05, 2012, 23:56 »
απο εδω αρχισε και συνεχειζει η γνώση για το ητ. ειναι φοβερα αυτα που μαθενεις απο όλους αυτούς που έχουν το ίδιο ενδιαφέρον με εσένα και ανταλάσουν απόψεις και γνώμες :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος stavraetos

  • **
  • 387
  • Φύλο: Άντρας
  • καυφανοπροβατακιας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #94 στις: Δεκεμβρίου 06, 2012, 00:33 »
to e-kapnisma δεν με βοηθησε αρκετα αφουοταν πρωτοδιαβαζα θεματα εδω μεσα ενιωθα οτι εγραφαν ατομα απο αλλο πλανητη με γλωσσολογιο αγνωστο σεμενα αλλα και συσκευες που μο προκαλουσαν ειτε αποριες πολλες ειτε μηδιασμα...ομως υπηρξε εδω ατομο που μου εδωσε τηνσωστη κατευθυνση ωσ προς την επιλογη συσκευων και υγρων...και απλα ειδα το φως μου...τον ευχαριστω ιδιαιτερα ....ξερει ποιος ειναι...τον αποκαλω "πατερα-δασκαλο"...

Αποσυνδεδεμένος chriscorfu88

  • **
  • 186
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #95 στις: Δεκεμβρίου 06, 2012, 01:00 »
δεν προκειται να ξεχασω τον Σπυρο που μολις ειχε παρει ενα ego-t...... "πεταξε το τσιγαρο και δοκιμασε το η.τ. δεν θα ξανακαπνισεις εγω ουτε που το σκεφτομαι, πηγαινε σε αυτό το site και ψαξου να παρεις μια ιδεα" λιγο καιρο πριν σκεφτομουν οτι πρεπει να το κοψω οποτε δεν ηθελα και πολυ γνώρισα το φορουμ αρχισα το διαβασμα μπερδευτηκα ζαλιστικα συναντησα πολλες αγνωστες λεξεις και τελικα ......αγορασα και εγω ενα ego dual coil cartomaizer. ετσι ξεκινησα το ταξιδι μου στο η.τ. και το φορουμ ηταν παντα η καθημερινη συντροφια μου και ο γνωστης βοηθος μου του τι θα πρεπει να αγοραζω και τι να αποφευγω.
για πρωτη φορα αγαπημενο μου φορουμ θελω να σε ευχαριστησω πολυ για την παρεα που μου κανεις (μιας και ο Σπυρος ξαναρχισε να καπνιζει) και για την δύναμη που μου δινεις να μενω μακρια απο το καπνισμα.  :respect: :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος pjdb

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
  • A NON PROVARI OWNER
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #96 στις: Δεκεμβρίου 09, 2012, 22:15 »
Καλησπερα,δεν γραφω συχνα,αλλα το παρακολουθω καιρο.Απλα απο ατμιστη με εκανε  χ ο μ π ι σ τ α .Ευχαριστω τους συνατμιστες,

Αποσυνδεδεμένος dnmntpns

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #97 στις: Δεκεμβρίου 13, 2012, 00:01 »
Bασικα αν κ το ειχα κοψει 2,5 χρονια, ξαναρχισα να κανω Κ/Τ  πριν απο 1 χρονο,
Σιγουρα καπνιζω ελαχιστα πλεον  οταν ειμαι εξω απο το σπιτι, κ στο σπιτι παντα μονο Η/Τ.

Το παρον  φορουμ το βρηκα τυχαια κ σιγουρα με βοηθησε στο 90% απο οσα εχω μαθει γενικα για το η/τ.


Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #98 στις: Φεβρουαρίου 08, 2013, 08:46 »
Όταν καταβάλλεις προσπάθεια να απαγκιστρωθείς από το κάπνισμα και να κατανοήσεις
καλύτερα τις ευεργετικές ιδιότητες του η.τ. προκειμένου να αρθούν τυχόν προκαταλήψεις
και επιφυλάξεις σε σχέση με το κ.τ. , όπως και τις λειτουργίες της όποιας συσκευής για
απρόσκοπτη χρήση, τότε δεν μπορεί παρά αυτό το φόρουμ να βρεθεί αρωγός στην προσπάθεια
αυτή.
Οι πληροφορίες, η συμπαράσταση και το κουράγιο από τα μέλη του είναι τεράστια!!  :respect:

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #99 στις: Απριλίου 11, 2013, 19:57 »
Στην πρώτη μου απόπειρα να  γίνω ατμίστρια, δεν είχα ανακαλύψει το φόρουμ. Μετά από αρκετές απογοητεύσεις και επειδή τότε ακόμα και οι μαγαζάτορες, στους οποίους στρεφόμουν για βοήθεια, ήταν τόσο ενημερωμένοι όσο κι εγώ,ξαναγύρισα στο τσιγάρο.Δεν είχα απορίες, ό,τι και να συνέβενε στους ατμοποιητές μου μία ήταν η λύση...πέταμα :)) Απίστευτη μοναξιά όταν ήμουν η μόνη που άτμιζε παρότι το ξεκινήσαμε αρκετοί μαζί, κανείς να συζητώ τους προβληματισμούς μου.Επίσης, δεν αναζητούσα την ατμιστική απόλαυση, πίστευα ότι αυτό είναι, πεπερασμένη, το ηλεκτρονικό ήταν ένα κακέκτυπο του κανονικού, ένα αναγκαίο κακό.Κι όμως, απίστευτο αλλά έτσι το έβλεπα. Σιγά να μην ήμουν εδώ να ρωτάω για ντρίπινγκ και να σχεδιάζω τί άλλο μαγικό θα πάρω με τον επόμενο μισθό για να δοκιμάσω. Ξεκινάω να πω κάτι στον άντρα μου το βράδυ που πίνουμε κρασάκι, κάτι που διαπίστωσα διαβάζοντας και το δοκίμασα και μου δούλεψε και με κοιτάει σαν να είμαι μικρό πράσινο ανθρωπάκι.Τότε μου δίνει το λάπτοπ και μου λέει "πες τα σ' αυτούς τους καινούριους που σε καταλαβαίνουν" :laugh1: :laugh1: :laugh1: Αν δεν είχα ανακαλύψει το φόρουμ στην καλύτερη θα νόμιζα ότι τα υγρά για ιδιοκατασκευές και οι μόντες είναι πράματα του σατανά και στη χειρότερη θα ήμουν στο περίπτερο :eyesplash:
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 12, 2013, 09:49 από Papadopoulou Ioanna »

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #100 στις: Απριλίου 11, 2013, 20:20 »
Αν κι απ'όσα διάβασα πρέπει να είμαι ο μόνος, προσωπικά στο να συνεχίσω το άτμισμα το φόρουμ δε με βοήθησε καθόλου. Θα το συνέχιζα έτσι κι αλλιώς όπως το έκανα πριν γραφτώ (το παρακολουθούσα πρώτα κάποιο καιρό) κι όπως έκανα πριν μάθω καν την ύπαρξή του. Αλλά σίγουρα με βοήθησε στο να βελτιώσω το άτμισμά μου, στο να δω τι εμπειρίες έχουν άλλοι από το ητ γενικά ή από κάτι πιο συγκεκριμένο, να ενημερώνομαι και να "ακούω" άλλους ατμιστές που δυστυχώς δε βλέπω όσο συχνά θα ήθελα έξω.

Αποσυνδεδεμένος dimitrisbass3

  • *
  • 70
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #101 στις: Απριλίου 11, 2013, 20:49 »
Oταν ξεκινησα το η.τ. ηξερα πολυ λιγα πραγματα,απλα ηθελα να κοψω το τσιγαρο.Με την ανακαλυψη του forum,μου λυθηκαν πολλες αποριες.Πολυ σημαντικο για μενα ειναι οτι βρηκα τις συσκευες που θα με βοηθουσαν να ατμιζω με το τροπο και τις αναγκες που εχω εγω,ωστε ετσι να μην ξαναχρειαστει να πιασω στα χερια μου τσιγαρο,ουτε στις πιο δυσκολες και ακραιες στιγμες.


Ευχαριστω ειλικρινα το forum και ολους τους συνατμιστες! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Brian Clough

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #102 στις: Απριλίου 11, 2013, 21:45 »
Χαρις στο φορουμ καταφερα να σταθεροποιηθω στο η.τ. με τη δευτερη προσπαθεια κοβοντας το κ.τ., και παραμενω ετσι. Με βοηθησε λοιπον στον μεγιστο βαθμο.

Αποσυνδεδεμένος Κωστης

  • *
  • 42
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #103 στις: Απριλίου 11, 2013, 23:02 »
 Πιστεύω  αν δεν υπήρχε το φόρουμ θα δυσκολευόμουνα πάρα πολύ να σταματούσα το κ.τ. Δυστυχώς οι περισοτεροι εμποροι η.τ. στην επαρχία το μόνο που τούς ενδιέφερε ήταν να σου τα αρπάξουν. Ευτυχώς που τότε ανακάλυψα το φόρουμ και κυριολεκτικά ξεστραβώθηκα.

Αποσυνδεδεμένος billy

  • **
  • 131
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #104 στις: Απριλίου 11, 2013, 23:18 »
Ευτυχώς εγώ έπεσα σε καλό και ενημερωμένο έμπορο.Από την πρώτη φορά που μπήκα στο μαγαζί του με κατατόπισε και μού έλυσε διάφορες απορίες.Από το φόρουμ έχω πάρει, και συνεχίζω να παίρνω,πληροφορίες μέσα από τις εμπειρίες τών μελών που ίσως με βοηθήσουν μελλοντικά.Πάντως δεν έχω και δεν είχα σκοπό να σταματήσω το άτμισμα ,κατά συνέπεια δεν με βοήθησε στη συνέχιση.μού εμπλούτισε τις γνώσεις  :)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342357 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206555 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541574 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31098 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50218 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597330 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357835 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11553 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193105 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1334 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1338 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592056 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios