vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

121 επισκέπτες, 3 χρήστες
PsykieG, Sergios, camber

Twitter

Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος

Αποσυνδεδεμένος makis66

  • *****
  • 3076
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήσε την κάθε μέρα σου σα νάναι η τελευταία σου
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #225 στις: Ιουνίου 24, 2015, 20:36 »
Νομίζω ότι το φόρουμ είναι σαν μία ηλεκτρονική εγκυκλοπαίδεια για το Η.Τ.

Εδώ και σχεδόν 10 μήνες που άρχισα να ατμίζω και ταυτόχρονα έκοψα το Κ.Τ. είναι για μένα τουλάχιστον χωρίς υπερβολές αυτό που με στήριξε και με βοήθησε με τις γνώσεις των παλαιότερων μελών να κρατηθώ μακριά από το κακό παρελθόν και να εξελίξω το Η.Τ. σε ένα ωραίο χόμπι που κρατάει το ενδιαφέρον μου με την ραγδαία εξέλιξή του, σε υψηλό βαθμό.

Ευχαριστώ όλους σας, συντονιστές και μέλη που βοηθήσατε και βοηθάτε ο καθένας σας με τον τρόπο του και τις γνώσεις του, τους νεοεισερχόμενους στον κόσμο του ατμού του να γνωρίσουν το Η.Τ., να αποφύγουν τις όποιες κακοτοπιές αλλά και να μάθουν σωστά όλα όσα αφορούν το άτμισμα. :respect:

Αποσυνδεδεμένος aenaos

  • **
  • 220
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #226 στις: Ιουνίου 24, 2015, 21:01 »
ευχαριστω ολους τους φιλους του forum που με βοηθησαν με τις συμβουλες τους να ξεχασω εντελως το καρκινοτσιγαρο
χωρις το forum δεν θα ειχα ανεβει επιπεδο σαν ατμιστης και ισως να ειχα προβλημα πισωγηρησματος

Αποσυνδεδεμένος frantic

  • *
  • 68
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #227 στις: Ιουνίου 29, 2015, 12:05 »
πολύ μεγάλη βοήθεια το φόρουμ αυτό όπως και μερικά ξένα, τόσο για πρακτικά everyday ζητήματα όσο και για την επιλογή εξοπλισμού γενικοτερα αλλά και ανακάλυψη links, companies που σου δίνουν νέα ερεθίσματα.

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #228 στις: Ιουλίου 13, 2015, 20:20 »
Ψαχνωντασ στο ιντερνετ για πληροφοριεσ για την χρηση του ητ επεσα πανω στο φορουμ.
Μπηκα απο περιεργια να δω τι ειναι και καταλαβα απο την αρχη οτι ειχα βρει το δυκο μου διαδυκτιακο τοπο αμεσωσ εκανα εγραφη και απο τοτε καθημερινα ειμαι μεσα. Ο λογγοσ φυσικα    που ειμαι  καθημερινοσ ενεργοσ ατο φορουμ ειναι η αναθεματιαμενη η ανεργια πολλυ καιρο τωρα
Ευχαριστω ολουσ  τουσ φιλουσ συνατμιστεσ που με τησ συμβουλεσ τουσ και τησ γνωσησ τουσ  με εχουν βοηθηση παρα πολλυ και ασ μην το ξερουν. καθε μερα  γυνομαι και  καλυτεροσ  στο θεμα του ητ
                                                ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΟΛΟΥΣ
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 13, 2015, 22:36 από giorgos maniadakis »

Αποσυνδεδεμένος erikofutami

  • *
  • 20
  • Φύλο: Γυναίκα
  • το έκοψα το ρημάδι το τσιγαροoo...!!!
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #229 στις: Ιουλίου 13, 2015, 21:16 »
το e-kapnisma με έχει βοηθησει παρα πολυ μέχρι στιγμής σε αρκετά πράγματα που έχουν σχέση με το ηλεκτρονικό τσιγάρο. διαβάζοντας και ψαχνοντας δεν έχει τύχη μέχρι στιγμής να ρωτήσω κάτι γιατί μου έχουν λύση όλες τις αποριες τα ποστ εδώ μέσα.ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά που βοηθούν τους κενούριους ατμιστες,με την γνώση,εμπειρίες τους! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Giannis.B

  • **
  • 368
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #230 στις: Ιουλίου 13, 2015, 21:18 »
Μου το συστησε φιλος και απο τοτε μπαινω καθε μερα.Μεγαλη βοηθεια και καλο στηριγμα.Ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους  :respect:

Αποσυνδεδεμένος yannis8

  • **
  • 142
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #231 στις: Ιουλίου 13, 2015, 21:26 »
Σημαντικη βοηθεια,απαντησεις σε πολλα ερωτηματα κ καλη συμπαρασταση στα αδιεξοδα..Ευχαριστω να ειστε καλα.... :respect:

Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #232 στις: Ιουλίου 13, 2015, 21:58 »
πάρα πολύ σε κάθε απορία που μπορεί να δημιουργηθεί υπάρχει ήδη η απάντηση, σε θέματα υγείας το κυριότερο που υπάρχει συνεχής ενημέρωση διαφορετικά δεν θα ξέραμε για τα υγρα dry hit και άλλα. Ένα μεγάλο μπράβο στο forum και σε όλα τα μέλη που βοηθάνε με τις γνώσεις τους

Αποσυνδεδεμένος xoys

  • *
  • 39
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #233 στις: Ιουλίου 14, 2015, 00:05 »
μου έχει λύση παρα πολλές απορίες σε διαφορα θέματα και μαθαίνω συνεχώς νέα ώστε να εξελίσσομαι ευχαριστώ πολύ :bye: :bye:

Αποσυνδεδεμένος xemaliaris

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #234 στις: Ιουλίου 14, 2015, 01:07 »
Βοήθεια ανεκτιμητη.

Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1358
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #235 στις: Ιουλίου 14, 2015, 01:16 »
Αν και ήμουν και είμαι μέλος σε πολλά φόρα του εξωτερικού και μπορώ να πω πως είχα την τεχνική κατάρτιση, αυτό που γίνεται στο e-kapnisma με τις κόντρες και τις προσωπικές αντιπαραθέσεις δεν το αλλάζω με τίποτε  :)) :))
Φυσικά αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό, διότι στο τέλος ένας προσεκτικός αναγνώστης βρίσκει την σωστή άποψη.
Όμως ίσως ο νεοφερμένος στην αρχή να έχει λίγο σύγχυση ...
Σε απάντηση του ερωτήματος :
Ναι με βοήθησε να βρω νέους φίλους με κοινό όραμα και σκοπό.




Αποσυνδεδεμένος floating

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #236 στις: Ιουλίου 14, 2015, 09:34 »
Το φόρουμ ήταν το πρώτο που διάβασα πριν καν ξεκινήσω το άτμισμα! Από εδώ έμαθα για τις κατηγορίες των ηλεκτρονικών τσιγάρων, για τα έτοιμα υγρά, για ιδιοκατασκευές υγρών, για επισκευάσιμους ατμοποιητές, για box mods, για μηχανικά mods... Δεν έγινα ειδικός του ηλεκτρονικού τσιγάρου αλλά με την βοήθεια όλων εδώ μέσα απολαμβάνω πολύ περισσότερο και ασφαλέστερα,το άτμισμα, που με κρατάει μακρυά από το κανονικό τσιγάρο! Οπότε ένα μεγάλο μπράβο και ένα τεράστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ στα μέλη του e-kapnisma ! ! !

Αποσυνδεδεμένος Ksp

  • ****
  • 1276
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπουκάλι είναι μισογεμάτο...
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #237 στις: Ιουλίου 14, 2015, 09:43 »
Αν δεν υπήρχε αυτό το site το άτμισμα θα βάδιζε στα τυφλά....
Είναι η βίβλος του ατμίσματος!!!

Αποσυνδεδεμένος m1chael

  • **
  • 266
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #238 στις: Ιουλίου 14, 2015, 10:57 »
Είμαι στον 4ο μήνα ατμίσματος, κατάφερα από την δεύτερη μέρα να κόψω εντελώς το ΚΤ και πλεον αντέχω και χωρίς νικοτίνη (αν και μ αρέσει).. Θεωρώ ότι βασικός παράγοντας στην επιτυχία είναι η σωστή ενημέρωση. Επομένως η ενημέρωση μέσα από το forum και reviewers (έλληνες και ξένους) με βοήθησε να αγαπήσω αυτή την συνήθεια, να ασχοληθώ με επισκευάσιμο να παίξω με διάφορες συσκευές κτλ.
Σας ευχαριστώ όλους :)

Αποσυνδεδεμένος billcrx

  • **
  • 102
  • Φύλο: Άντρας
  • To understand is to be...
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #239 στις: Ιουλίου 14, 2015, 11:47 »
Εγώ το ανακάλυψα τυχαία ψάχνοντας στο internet και με έχει γλιτώσει από κόπο,χρόνο και χρήμα λάθος αγορές και ενδεχομένως απ την εκδοχή να τα παρατούσα στο ξεκίνημα που μου φαίνονταν όλα δύσκολα και τα καταστήματα κοίταζαν μόνο να σε εκμεταλευτούν.

Ευχαριστώ όλους τους συμμετέχοντες. :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1116087 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824493 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507506 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8960 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154834 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568862 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243951 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294270 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1783 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762830 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1147 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4033 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem