vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

135 επισκέπτες, 5 χρήστες
Buliwyf, Tol1as, ahill2, I.P, Mulder

Twitter

Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος

Αποσυνδεδεμένος billos

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #240 στις: Ιουλίου 14, 2015, 12:07 »
Έχω κόψει το κ.τ εδώ και 3 μήνες... το φόρουμ έχει γίνει απαραίτητος σύμβουλός μου πριν κάνω οποιαδήποτε αγορά για το η.τ. Πραγματικά με έχει βοηθήσει αρκετά στο να γουστάρω όλο και πιο πολύ το η.τ.




Αποσυνδεδεμένος MARK-ANTONY

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #241 στις: Ιουλίου 14, 2015, 12:26 »
Εδώ και τέσσερις μήνες η πάπυρος larousse britannica μου μου!Ούτε πανελλήνιες τέτοιο διάβασμα!!! :)) :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος angelscream

  • *
  • 51
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ατμίζω, δεν καπνίζω...
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #242 στις: Ιουλίου 14, 2015, 12:54 »
Το λίγο καιρό που είμαι γραμμένη στο φόρουμ έχω λάβει ότι βοήθεια χρειαζόμουν από τους συνατμιστές, έχω ρίξει πολύ διάβασμα (όπως λέει και ο προλαλήσας, ούτε στις πανελλήνιες τόσο πολύ  :)) ) και έχω ενημερωθεί σε πάρα πολλά θέματα που αφορούν το ητ. Οπότε δεν μπορώ παρά να παραδεχτώ την τεράστια βοήθεια που προσφέρει το φόρουμ, ειδικά λόγω της ελλιπούς ενημέρωσης που υπάρχει, γενικότερα για το θέμα, παραέξω!!! Το φόρουμ σε εισάγει κατατοπιστικότατα στον κόσμο του ητ και σε βοηθάει σίγουρα να παραμείνεις σε αυτό!  :respect:

Αποσυνδεδεμένος microchip

  • ****
  • 1436
  • Φύλο: Άντρας
  • 11/01/2013 18:30
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #243 στις: Ιουλίου 28, 2015, 10:33 »
Και στην ανανέωση του σπιτιού.

Θα μπω δυο λεπτά στο e-kapnisma, μέχρι να ροδίσει το κατσικάκι.



Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #244 στις: Ιουλίου 28, 2015, 14:37 »
Με έχει βοηθήσει αφάνταστα.


Δηλαδή δεν φανταζόμουν οτι θα είχα 3 σελίδες wish list με ατμιστικό εξοπλισμό που θέλω να αγοράσω  :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος ralloss

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #245 στις: Ιουλίου 29, 2015, 12:54 »
Μ εχει βοηθησει παρα πολυ μιας
και εχω μαθει παρα πολλα σχετικα με το ατμισμα γενικα..

Στο μονο που δε μ εχει βοηθησει
ειναι η τσεπη ,μιας και απο δω ενημερωνομαι και για ολα τα γκατζετακια που βαζω στο ματι..

Αποσυνδεδεμένος john@kis

  • **
  • 263
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #246 στις: Ιουλίου 29, 2015, 16:02 »
Εμενα με βοηθησε καποια στιγμη που το αφησα,αφου απογοητευτηκα μετα απο ατυχίες με ego w και c, να ξαναρχισω τις δοκιμες μεχρι να βρω αυτο που με καλυπτει,χαρη στην ποικιλια πραγμάτων που κανανε reviews τα παιδια εδω μεσα ...

Αποσυνδεδεμένος t@sos

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #247 στις: Ιουλίου 29, 2015, 16:23 »
η σελιδα με εχει βοηθησει παρα πολυ.σε καθε δυσκολια που εχω συναντηση εχω βρει λυση.ενα μεγαλο μπραβο σε ολους!!!!!!!!!!!!
 :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος joss rossi

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #248 στις: Ιουλίου 29, 2015, 17:35 »
Πραγματικά οτι απορίες κ να εχεις ,δεν υπάρχει περίπτωση να μην βρεις κάποιο σχετικό post!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος GiorgosRab

  • ***
  • 713
  • Φύλο: Άντρας
  • Ἓν οἶδα ὅτι ουδὲν οἶδα
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #249 στις: Ιουλίου 29, 2015, 17:40 »
 Τα καλύτερα μου έχουν προσφέρει το φόρουμ και οι συνατμιστές-φίλοι!  :respect:

Αποσυνδεδεμένος kataigida21

  • **
  • 108
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #250 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2015, 15:48 »
Με έχει βοηθήσει πάρα πολύ μέσα στα χρόνια, πολύ διάβασμα. Ειδικά στην μετάβαση από εργοστασιακούς σε επιισκευάσιμους η βοήθεια ανεκτίμητη!
Ένα μεγάλο ευχαριστώ!

Αποσυνδεδεμένος ίριδα

  • *
  • 20
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #251 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2015, 15:59 »
Πιστεύω αν δεν ήταν το φόρουμ πιθανότατα να το είχα παρατήσει πάλι το η.τ...


 Βλέπετε το άτμισμα είναι κάτι παραπάνω από το κάπνισμα, δεν είναι συνήθεια, είναι χόμπι! Να ψάξεις για το ιδανικό υγρό (συστατικά, περιεκτικότητες pg/vg κλπ), να ξεκινήσεις να φτιάχνεις μονος σου υγρά, να δεις τα νεα προιόντα που αλλάζουν μέρα με τη μέρα λόγω του οτι πρόκειται για κάτι ''τεχνολογικό'', να ψαχτείς γενικότερα! Κι όσο ψάχνεσαι τόσο γουστάρεις !


Άρα παιδιά, τα θερμά μου συγχαρητήρια!  :respect: :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #252 στις: Δεκεμβρίου 10, 2015, 23:01 »
Θα είμαι ειλικρινής.
Δεν έψαξα τίποτα διαδικτυακά. Από χαμένο στοίχημα μπήκα στο άτμισμα και από περιέργεια στο φόρουμ.

Από φίλους που κορόιδευα, με τα νέα γκατζετάκια στα χέρια. Έβλεπα πολλούς να τρέχουν για αγορά, κάποιοι τα παράτησαν, κάποιοι κάνουν χαβαλέ και το έχουν δίπορτο με το κ.τ., άλλοι τα έχουν καταφέρει, ελάχιστοι είναι αυτοί που εγώ γνωρίζω με η.τ. πάνω από 2, 3 ή και 4 χρόνια (ως χόμπι πλέον). Στο φόρουμ έκανα εγγραφή μόλις τα βρήκα σκούρα και ήθελα απαντήσεις εδώ και τώρα.

Αποσυνδεδεμένος johnaros

  • *
  • 98
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #253 στις: Δεκεμβρίου 10, 2015, 23:23 »
Τυχαία είχα γραφτεί στο φόρουμ να κάνω μια ερώτηση σχετικά με έναν ατμοποιητή μου και από τότε κόλλησα. Πραγματικά έμαθα πάρα πολλά με βοήθησε να κατανοήσω αρκετά πράγματα περί των πάντων θα έλεγα γα το ΗΤ . Επίσης με βοήθησε πολύ και στην επιλογή υγρών για άτμισμα , καθώς και για την κατασκευή κάποιων δικών μου . Και πιστεύω από την νέα χρονιά που σκέφτομαι να αγοράσω έναν kayfun για να φτιαχνω και τις δικές μου αντιστάσεις θα με βοήθησει και εκεί πάρα πολύ.

Εδώ στο σημείο αυτό οφείλω να ευχαριστήσω όλα τα μέλη για τις διευκρινήσεις τους , την άμεση επικοινωνία τους, το ωραίο φιλικό κλίμα που επικρατεί,  καθώς και την βοήθεια που μου δώσανε όλο αυτό το διάστημα που είμαι μέλος.

Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #254 στις: Δεκεμβρίου 11, 2015, 00:04 »
Για μένα ήταν περισσότερο ψυχολογική υποστήριξη. Με τον έναν ή τον άλλο τρόπο θα έβρισκα πιστεύω άκρη με ατμοποιητές, μπαταρίες, υγρά και δε συμμαζεύεται στο αχανές ίντερνετ και πρήζοντας υπαλλήλους σε καταστήματα.

Το γεγονός όμως ότι εδώ μέσα υπάρχουν άνθρωποι που, σαν κι εμένα, έφτασαν σε ένα σημείο να σιχαθούν τον εαυτό τους με το κ.τ. και αποφάσισαν να κάνουν κάτι γι' αυτό, είναι πολύτιμο. Γιατί όλοι αυτοί οι άνθρωποι είναι εδώ, ένα post απόσταση. Θα βοηθήσουν (κι αυτό το έχω δει και σε δικές μου απορίες και σε πολλών άλλων), θα τρέξουν να σε προμηθεύσουν υγρά και αναλώσιμα προκειμένου να σε κρατήσουν μακριά από το περίπτερο και κυρίως, θα είναι εκεί όταν (χτύπα ξύλο) δεν την παλεύεις άλλο και σκέφτεσαι ότι όλα αυτά μπορεί να μην έχουν πολύ νόημα.

Ακόμα και οι τσακωμοί εδώ βοηθούν να φύγει ο παραπανίσιος ατμός (χε χε) που μαζεύεται σε όλους μας.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 571752 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1763 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 7924 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1121425 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 652 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 365 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326505 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8536 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 297505 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827505 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511417 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9533 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios