vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

64 επισκέπτες, 5 χρήστες
Tem, babis1993, patz, DIMIS37, stavros76

Twitter

Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος

Αποσυνδεδεμένος John K

  • **
  • 174
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #210 στις: Δεκεμβρίου 26, 2014, 10:03 »
Έχοντας πάρει την απόφαση να προσπαθήσω να ελαττώσω την επί 20 χρόνια εξάρτηση μου, έψαχνα στο google καταστήματα η.τ. για να πάω να αγοράσω ένα, και συνάντησα κατά τύχη το forum. Διαβάζοντας στις σελίδες του, γλίτωσα λεφτά, έκοψα το κ.τ. εντελώς και δεν μου λείπει καθόλου!!!
Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους!!!

Αποσυνδεδεμένος NekosAthina

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Εσύ. Πόσο θέλεις να ακουστείς;
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #211 στις: Ιανουαρίου 21, 2015, 17:17 »
Αν και νέος, εάν δεν υπήρχε το φόρουμ και όλοι αυτοί οι υπέροχοι άνθρωποι που το απαρτήζουν, σίγουρα εκείνες τις 2-3 δύσκολες στιγμές που έιχα, θα έιχα ανάψει κ.τ και ποιός ξέρει την συνέχεια.. Τους ευχαριστώ όλους!

Αποσυνδεδεμένος vasbillaros

  • **
  • 125
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #212 στις: Ιανουαρίου 21, 2015, 17:53 »
ειναι το καλυτερο forum και ολη οι ατμισες βοηθανε εμας τους νεους ατμιστες να μην ξαναγυρισουμε στο τσιγαρο

Αποσυνδεδεμένος vageniko

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #213 στις: Ιανουαρίου 21, 2015, 18:13 »
Βοήθησε πολύ! Ευχαριστώ κι εγώ όλους όσοι με τις δημοσιεύσεις τους μού συντηρούν το ενδιαφέρον για το άτμισμα!

Αποσυνδεδεμένος e-akapnos

  • ***
  • 836
  • Φύλο: Άντρας
  • Dum vivimus vivamus
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #214 στις: Ιανουαρίου 21, 2015, 18:15 »
το forum δε με βοήθησε να κόψω το κ.τ. καθώς αυτό ήταν μια εντελώς προσωπική υπόθεση και απόφαση.
Με βοήθησε όμως να απολαμβάνω το άτμισμα πιο εύκολα, πιο οικονομικά και πολύ πολύ ποιοτικά. Με λίγα λόγια να το ευχαριστιέμαι μέχρι την τελευταία σταγόνα υγρού  ;D .

Οι πληροφορίες που βρίσκει κανείς εδώ μέσα είναι αναρίθμητες, η ανταπόκριση σε απορίες άμεση και η βοήθεια που παρέχει το e-kapnisma απλόχερη. Σε συνδυασμό με το ωραίο κλίμα που επικρατεί εδώ μέσα τι άλλο να ζητήσεις.

Σ' ευχαριστώ πολύ e-kapnisma   :thank_you2:

Αποσυνδεδεμένος benny

  • **
  • 331
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #215 στις: Ιανουαρίου 21, 2015, 20:04 »
Ευτηχώς που υπήρχε το e-kapnisma και μου παρείχε όλες τις απαραίτητες πληροφορίες για το Η.Τ.
Και ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους εσάς γι'αυτά που έχετε γράψει όλο αυτό το καιρό. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος trn600

  • *
  • 73
  • Φύλο: Άντρας
    • Τα τραγουδια μου
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #216 στις: Ιανουαρίου 21, 2015, 20:25 »
To φορουμ αυτο το ανακαλυψα πριν καμια 7ετια ...οταν ακομα λεγοταν etsigaro αν θυμαμαι καλα.

Οι πληροφοριες που εχω διαβασει εδω μεσα ηταν και παραμενουν πολυτιμες.
Αν δεν ηταν αυτο το φορουμ κι οι ερευνες του Δρ. Φαρσαλινου ισως να μην ειχα προσπαθησει τριτη φορα να κοψω το κτ και να χω φτασει αισιως κοντα στους 3 μηνες :)

Αποσυνδεδεμένος themainman

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #217 στις: Ιανουαρίου 21, 2015, 22:10 »
Αν και αρχισα να ασχολουμαι με το η.τ απο το 2010, και να πειραματειζομαι με διαφορα μοντελα τα οποια αλλα ηταν καπως καλα και αλλα ακρως επικινδυνα με αποτελεσμα να τα παρατησω εντελως, εν ετει 2013 επαθα πλακα με τις γνωσεις του μικρου μου αδερφου mpoygatsa kollias ο οποιος αρχισε να μου λεει για mod, για tank, για bog, για υγρα που τα φτιαχνεις μονος, για φυτιλια, αντιστασεις, και για διαφορα αλλα διαστημικα τα οποια μου φαινοταν σαν να ηταν βγαλμενα απο το ημερολογιο του καπτεν κερκ. Ευλογο ερωτημα μου ηταν απο που τα εμαθε ολα αυτα, μιας και στην περιοχη μας ειναι πιο ευκολο να βγαλεις βασιλικο πολτο απο κηφηνα παρα να αλλαξεις αντισταση σε ατμοποιητη. Η απαντηση-προτροπη του ηταν μπες στο e-kapnisma και θα δεις. Μπηκα λοιπον στις 2 ιανουαριου και πλεον μου εχει γινει συνηθεια και εξαρτηση. Απλα respect, τελος

Αποσυνδεδεμένος oscar

  • **
  • 151
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #218 στις: Ιανουαρίου 22, 2015, 11:31 »
Το φορουμ το ανακάλυψα λίγες μέρες μετά την πρώτη αγορά Η.Τ. και ομολογώ πως κουράστηκα να συνηθίσω τον πολύ γρήγορο ρυθμό του, κάτι σαν chat σε μορφή φόρουμ.
anyway...

Στην διακοπή του καπνίσματος δεν μπορώ να πω πως με βοήθησε καθώς αυτό ήταν καθαρά δικό μου θέμα και απόφαση που είχα πάρει λίγο πριν μπω στον ατμό.

Όμως με βοήθησε και εξακολουθεί να με βοηθά με πληροφορίες γενικές και ειδικές πάνω στο θέμα του Η.Τ.
Θέλω να ευχαριστήσω όλους όσους ξόδεψαν και εξακολουθούν να ξοδεύουν από τον πολύτιμο χρόνο τους καταθέτοντας την άποψή τους, την γνώμη τους, την γνώση τους, την εμπειρία τους σχετικά με το Η.Τ.  :thumbsup_move_1: :D

Αποσυνδεδεμένος trikiklas

  • *
  • 68
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #219 στις: Ιανουαρίου 26, 2015, 02:17 »
Το φορουμ το ανακαλυψα ενω ειχα αρχισει το ατμισμα!!!!Ανακαλυψα καινουργια προιοντα και επελεξα διαφορα διαβαζοντας  σχολια!!!!

Αποσυνδεδεμένος ChRiS82

  • ***
  • 817
  • Φύλο: Άντρας
  • Που είναι το VaporShark μου;
    • Personal Website
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #220 στις: Ιανουαρίου 26, 2015, 04:55 »
Δεν θα το θέσω σαν ότι με βοήθησε,αλλά το ότι απέκτησα ανα πάσα στιγμή μια παρέα όχι μόνο για βοήθεια,
αλλά και για να μελετάω περαιτέρω,να περνάω την ώρα μου διαβάζοντας,να ανταλλάσσω απόψεις,να έρχομαι
σε αντιπαραθέσεις,να προσφέρω ιδέες και 1002 άλλα πράγματα.Το συγκεκριμένο φόρουμ είναι κάτι παραπάνω
απο απλή "βοήθεια" για μένα...

Αποσυνδεδεμένος Nassos

  • *
  • 73
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #221 στις: Απριλίου 13, 2015, 20:39 »
Εχω διαβάσει σελίδες και σελίδες εδώ μέσα. Τις περισσότερες φορές οι απαντήσεις που θέλω είναι ήδη εδώ :). Βρίσκω νέα προιόντα που κάνουν την ατμιστική εμπειρία πιο ενδιαφέρουσα, συνταγές για DIY, τρόπους στησίματος της αντίστασης, άτμιsμα σε διαφορετικά Watt. Και βέβαια πάντα ευκαιρία για συζήτηση όταν έχω χρόνο ;D.

Αποσυνδεδεμένος robbinsrules

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Carpe Noctem
Χωρις το forum θα ειχα χαλασει τουλαχιστον τριπλασια χρηματα για δοκιμες συσκευων υγρων κτλ!η πιο σημαντικη συνεισφορα θεωρω οτι ειναι προς επιδοξους ατμιστες που τους εξηγεις εσυ τα βασικα και τους λες μετα υπαρχει και το forum...μπες λιγο να δεις τι παιζει και εδω ειμαστε!

Αποσυνδεδεμένος Micha3L

  • **
  • 491
  • Φύλο: Άντρας
  • IT ℑℑ by ℠
    • vaping ... 8years
Πλάκα κάνετε, αν δεν υπηρχε το e-kapnisma η ταλαιπωρία μας θα ήταν τεράστια άσε δε για τις γνώσεις που έχουμε αποκτήσει!
Ένα μεγάλο ευχαριστώ και αν υπήρχε ένα paypal account για να μπορούσα να συνεισφέρω έστω ένα μικρό πόσο θα το έκανα με μεγάλη ευχαρίστηση!
 :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος TeoTews

  • *
  • 20
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΤΜΙΖΩ απο 31-5-2015 ΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΚΑΠΝΙΣΜΑΤΟΣ
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #224 στις: Ιουνίου 24, 2015, 20:07 »
Ατμιζω εδω και 24 μερες...και χωρις το ΦΟΡΟΥΜ δεν θα μαθαινα τοσα πολλα για το ηλεκτρονικο καπνισμα
Η ερωτηση θα επρεπε να διατυπωθει ΟΧΙ ποσο σας βοηθησε, αλλα ποσο σας βοηθαει.....
Η απαντηση ειναι οτι με βοηθαει παρα πολυ στο να συνεχιζω να ατμιζω
με φυγανε πολλες αμφιβολιες για το ηκ, ενω βλεπω, απο θεματα υγειας, πολλα που διατυπωνονται εδω να συμβαινουν και σε εμενα.
μαλιστα σημερα πηγα και στον πνευμονολογο και εκανα σπιρομετρηση.... θα κανω και μετα απο 6 μηνες για να δω την διαφορα με νουμερα....με προτεινε να το συνεχισω σε σχεση με κτ θα αναφερθω γιαυτο σε αλλο νημα


Μπραβο σε ολους που στηριζουν αυτο το ΦΟΡΟΥΜ απο τον Admin, γενικους συντονιστες, διαχειριστες, διακεκριμενα μελη, επιστημονες, απλα μέλη, χρήστες....μεχρι και επισκέπτες, συνεχιστε ετσι.


Μονο το μελλον θα δειξει το ποσο δικιο ειχαμε ολοι που ξεκινήσαμε το ατμισμα....


Καλη συνεχεια σε ολους....
 


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1863 245936 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 25, 2024, 13:34
από tapantari
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572003 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1848 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8006 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1121590 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 684 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 392 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326680 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8589 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 297635 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827582 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511622 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios