vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

69 επισκέπτες, 3 χρήστες
Sergios, djfloor, goran

Twitter

Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές

Αποσυνδεδεμένος Inps123

  • *
  • 18
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #450 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 18:36 »
Εχει πλακα παντως ειδικα αν εχεις καποιο η/τ το οποιο αφηνει ντουμανια τυπου ατμοπλοιο η καρβουνιαρης δημιουργωντας ενα στιγμιαιο ομιχλωδες τοπιο... :tongue_smilie:


Αποσυνδεδεμένος Black_Cloud

  • **
  • 158
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #451 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 18:45 »
ειδικα οταν εχεις κανα περιεργο tank η carto χωρις καπακια και ιστοριες το βλεπουν σαν διαστημοπλοιο που βγαζει καπνους  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Inps123

  • *
  • 18
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #452 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 18:49 »
Το ego-c με vg αρωμα βανιλια ειναι αρκετο...μιλαμε για μεγαλα ντουμανια...δεν συγκρινεται βεβαια με ιδιοκατασκευες τυπου τουβλο που διαβαζα σε αλλο θεμα στο φορουμ  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος martini

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #453 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 09:10 »
τι είναι αυτό ? ρωτάν η.τ.  είναι..... :confused1:
και γω με το m&m στο στόμα και πολύ ντουμάνι...
ε...όχι και η.τ. αφού απαγορεύετε  8) στυλος  parker  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος capable

  • ***
  • 599
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #454 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 09:17 »
χθες βρεθηκα σε γνωστο καφε στην θεσ/νικη απολαμβανοντας το καφεδακι μου μαζι με το η.τ. μου. απεναντι μου ειχα 3 τυπους να με κοιτανε με μια μανια λες και αυτο που κρατουσα στα χερια μου ηταν κατι εξωγηινο... προς στιγμη αρχισα να νιωθω κομπλαρισμενα.. αλλα μετα το σκεφτηκα αλλιως και ειπα... ας τους δειξω το ντουμανι που βγαζει αυτο το εξωγηινο αντικειμενο... και ετσι συνεχισα την απολαυση μου. :laugh1: :laugh1: :laugh1: 
παντως ρε παιδια απορω πως καποιοι τυποι εχουν μαυρα μεσανυχτα ακομα

Αποσυνδεδεμένος Bill_tsiminieras

  • **
  • 109
  • Φύλο: Άντρας
  • Μπούχτισα το στριφτό και το γύρισα στον ατμό!
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #455 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 11:32 »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cjVf49QZpmk[/youtube]
Ολοι χαρηκαμε οταν ειδαμε τον johnny depp να καπνιζει το ηλεκτρονικο του τσιγαρο στην ταινια "ο τουριστας" αλλα κανεις δεν ειδε μαλλον αυτα που ειπωθηκαν μετα, παραθετω το διαλογο:

Σας πειράζει που καπνίζω;
Δεν είναι αληθινό τσιγάρο.[/color


Τι;


Είναι ηλεκτρονικό.
Μεταφέρει την ίδια ποσότητα νικοτίνης,
αλλά ο καπνός είναι ατμός. Κοιτάξτε.
Υπέροχο...



Είμαι κάπως απογοητευμένη.


Θα θέλατε να κάπνισμα πραγματικά;


Θα προτιμούσα να είστε ένας άντρας
που κάνει αυτό που του αρέσει.


P.S. Στο τελος της ταινιας που ο johnny depp απο "φλωρακος" μεταμορφωνεται στον "γ@....ω και δερνω" αναβει κανονικο τσιγαρο....................
Είμαι περίεργος να δω τι θα γινότανε αν ο Johnny έβγαζε κανένα GG και άτμιζε!!!!

Αποσυνδεδεμένος bujinkan

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #456 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 16:19 »
Μεχρι προτινως ολα καλα....τον τελευταιο καιρο με το lavatube και το dct tank επανω τα βλεματα πανε και ερχονται  :laugh1:
Μια φιλη σημερα μου λεει παλι αλλαξες ΗΤ ? πω πωωω πολυ μεγαλο ειναι αυτο (το υφος καργα στο υποννοουμενο)
την κοιταω......μαλλον χαρηκε που σε ειδε της λεω :laugh1:
Πεθανε στα γελια λεμε η γκομενα :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Kris

  • **
  • 291
  • Φύλο: Άντρας
  • Θέλω κάποια να μ’αγαπήσει για τα λεφτά της... ツ
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #457 στις: Ιανουαρίου 08, 2012, 03:06 »
Απόψε είχα πάει σε μια γιορτή ενός φίλου μου όπου στο συγκεκριμένο σπίτι ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ το κάπνισμα...

Βγάζω λοιπόν το Giant του εξηγώ δύο τρία πράγματα και με τα πολλά μου επιτρέπει να ντουμανιασω λίγο...

περιττό να σας πω ότι κάθε λίγο και λιγάκι μου έλεγε φύσα μου λίγο φράουλα  :))  :))  :))  και τι ωραία που μυρίζει!  ::)   :laugh1:  :laugh1:  :laugh1:

Υ.Γ. Δεν ξέρω αν έγινα εκνευριστικός πάντως ήταν απόλαυση εγώ να ατμίζω και οι υπόλοιποι επισκέπτες-καπνιστές να με κοιτάζουν και να χαρμανιαζουν...    ;D  :tongue_smilie:



Αποσυνδεδεμένος cucoc

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #458 στις: Ιανουαρίου 12, 2012, 20:06 »
Καλα απο αντιδρασεις ο,τι να ναι.Ο καθενας το μακρυ και το κοντο του.Δηλαδη ο καθε πικραμενος βγαζει την ελληνικη επιστημονικη ξερολιαση του.

Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #459 στις: Ιανουαρίου 13, 2012, 09:04 »
καλημέρα

Προσωπικά μόνο θετικά σχόλια έχω συναντήσει, από την άλλη δεν προσπάθησα ποτέ να πείσω ούτε να συγκρίνω κανέναν που καπνίζει ακόμα με εμένα, όντως καπνιστής πάνω από 20 χρόνια είχα βαρεθεί να ακούω κύρηγμα...

Ακόμα "ατμίζω" σε χώρους που επιτρέπετε μόνο το κάπνισμα, συνήθεια ίσως αλλά δεν θέλω να μπω στη διαδικασία να εξηγώ τι και πως

Που και που έχω και την καζούρα για το "γυναικείο" του θέματος που πιστεύω οφείλετε στο μπλέ φωτάκι :) (μινι & μορε)

Αποσυνδεδεμένος Adreas

  • *
  • 59
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #460 στις: Ιανουαρίου 21, 2012, 23:58 »
Πήγα σήμερα να φάω στο Σάββα και ένα ηλίθιο γκαρσόνι μου λέει''Το ξέρεις ότι αυτό (Η.T) είναι 3 φορες πιο καρκινογόνο από το κανονικό;
Δυστυχώς αυτοί οι άνθρωποι,ψηφίζουν,οδηγούν αυτοκίνητα κλπ κλπ...

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΟΛΙΣΣΜΥ83

  • ***
  • 560
  • Φύλο: Άντρας
  • 私は彼ら蒸気よ
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #461 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 00:00 »
αντε γεια πεστου  :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος kimmi

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
  • 생활은 아름답습니다
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #462 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 00:09 »
Το κουλο με τις αντιδρασεις (τουλαχιστον σε μενα) ειναι οτι οι χειροτερες και πιο χαζες ειναι απο καπνιστες.
Βγαζουν μια ζηλεια και μια ανεξηγητη κακια.... :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #463 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 00:11 »
Πήγα σήμερα να φάω στο Σάββα και ένα ηλίθιο γκαρσόνι μου λέει''Το ξέρεις ότι αυτό (Η.T) είναι 3 φορες πιο καρκινογόνο από το κανονικό;
Δυστυχώς αυτοί οι άνθρωποι,ψηφίζουν,οδηγούν αυτοκίνητα κλπ κλπ...
Και δεν το ρωτησες απο που το εμαθε;ετσι για να γελασουμε και λιγο

Αποσυνδεδεμένος iguasu

  • **
  • 260
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #464 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 00:14 »
Το κουλο με τις αντιδρασεις (τουλαχιστον σε μενα) ειναι οτι οι χειροτερες και πιο χαζες ειναι απο καπνιστες.
Βγαζουν μια ζηλεια και μια ανεξηγητη κακια.... :hmmm:

ακριβως αυτο
και σε περιπτωση που προσπαθησεις να τους εξηγησεις, γινονται μεχρι και αναιδεις και αστειοι....
λες και τα παραπανω χρονια που θα ζησεις τωρα πια θα.....τους αφαιρεθουνε !!!!

ελεος  >:(

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8822 1114612 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 17:03
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 823531 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 506518 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8818 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154358 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568289 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243389 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 293685 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1605 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762342 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1012 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 3917 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem