vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

89 επισκέπτες, 4 χρήστες
maprix, djfloor, Buliwyf, dliamas75

Twitter

Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές

Αποσυνδεδεμένος m.a.x.

  • ***
  • 710
  • Φύλο: Άντρας
  • το ΠΑΟΚίζειν εστί φιλοσοφείν
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #435 στις: Δεκεμβρίου 02, 2011, 00:07 »
καλά σου έκαναν τότε... ;D

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #436 στις: Δεκεμβρίου 02, 2011, 00:54 »
Καλά μου έκαναν, δεν λες τίποτα (μακάρι να μπορούσα να περιγράψω τις γκριμάτσες μου)...

Σήμερα πάλι, στην ουρά πληρωμών της ΔΕΗ για το χαράτσι (όχι δικό μου, εξυπηρέτηση έκανα...)

Ο μπροστινός μου ανάβει τσιγάρο...
¨πρέπει να το κόψω, πώς θα στέλνω χρήματα στην κόρη μου που σπουδάζει¨, μονολογεί...

Με παρατηρεί...
¨ο κύριος πάντως, προσπαθεί¨, λέει...

Πριν προλάβω να πώ κάτι, ακούγονται οι δυο επόμενοί μου
¨΄ελα μωρέ, αυτό δεν κάνει κακό, επιτρέπεται μέχρι και στο χειρουργείο¨!!!

Ακολούθησε mini - διάλεξη...

Η Ρόδος είναι ενήμερη...  :yes:

Αποσυνδεδεμένος Kris

  • **
  • 291
  • Φύλο: Άντρας
  • Θέλω κάποια να μ’αγαπήσει για τα λεφτά της... ツ
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #437 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 19:52 »

 :bye:
Όποιος με βλέπει το Η.Τ. πάντα με ρωτάει απο πού το πήρα και πόσο και αν κάνει δουλειά.
και η απάντηση είναι πάντα η ίδια:

Το Η.Τ. είναι σαν τον Ηλεκτρονικό Υπολογιστή... Πάρτο κομμάτι - κομμάτι και θα σου βγεί πιο φθηνα!
 :D
 :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 04, 2011, 12:29 από DonVito »

Αποσυνδεδεμένος dimitris-022

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #438 στις: Δεκεμβρίου 07, 2011, 23:00 »
υπάρχει αρκετό ενδιαφέρον από τους γύρω είναι αρκετοί που θέλουν να μάθουν

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #439 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 11:07 »
Εμένα (ως μοναδική ατμίστρια εδώ...) με έχουν μάλλον συνηθίσει ...αν κ πολλοί ακόμα με κοιτάζουν σαν να είμαι από αλλού..(δλδ είμαι αλλά δεν το λέω........ ;D)  Άλλοι πάλι το έχουν βρεί το ητ σαν καλή ευκαιρία για να μου ζητήσουν το τηλέφωνό μου  ::) ::) Πάντος δεν με αντιμετώπισε ξανά άσχημα κανείς (εκτός από εκείνον τον παπά πέρσι αν δεν κάνω λάθος). Οι καπνιστές σε διάφορα μαγαζιά στην αρχή με κοιτάζουν περιέργα κ μου κάνει εντύπωση αυτό ειλικρινά γιατί οι αντικαπνιστές σημασία δεν δίνουν!!!  :o :o :o Λογικά το αντιθέτο λέω θα έπρεπε να συναίβεναι? ναι?


Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #440 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 11:17 »
Πριν απο μερικες μερες με σταματησε στον δρομο
και μαλιστα εξω απο την nobaccο,
ενας νεαρος  :)) :))(στην ηλικια μου) :)) :))
και με ρωτησε που πουλανε το η/τ.

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #441 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 08:21 »
Δεν αντιμετωπισα κανενα μα κανενα προβλημα στις πτησεις μου για Ελλαδα!! δλδ μεσο καιρου που ηρθα στα αεροπλανα κανενα προβλημα!!! Ζητησα αδεια απο την αεροσυνοδο  να ατμισω εξηγοντας οτι ειναι ητ κ με μεγαλη μου εκπληξη ειδα οτι σε ολες τις πτησεις τα πληρωματα της Egypt air ηταν ενημερομενα για το ητ!!! Τι απολαυση παιδια ειναι αυτη? μεσα στο αεροπλανο να κοιταζεις διπλα σου τον καπνιστη να σε κοιταζει με μισος μα κ με απορια!! αλλα εσυ να πινεις το καφεδακι σου κ να ατιμιζεις ανετα ε????  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Το μονο προβλημα που ειχα ηταν σε καποια φαση στο αεροδρομιο στην ανοιχτη σαλα που ακουσα απο τα μεγαφωνα: ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ !!!!!!
κοιταξα γυρω μου? κ ειπα στους γονεις μου, : καλε τι λενε? ποιος καπνιζει εδω??????  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: μετα καταλαβα οτι μαλλον για εμενα χτυπαγε η καμπανα μα απτοητη συνεχισα να ατμιζω!!!  :yes: :yes:

Το μονο θεμα με το ατμισμα ειναι εκεινοι που σε κοιταζουν λες κ εισαι απο εναν αλλο πλανητη.... Το εχω ομως συνιθησει κ δεν με πειραζει καθολου.

Αστε τους κυριους που ερχονται απο περιεργεια.... να ρωτησουν κ καλα τι ειναι αυτο??????κ μετα? σου ζητανε κ το τηλεφωνο σου!  ;) ;) ;)

Την τελευταια φορα που μου ζητησε καποιος το τηλ? του ειπα, οριστε!!! παρτε το !!!!!!! του εδωσα την συσκευη!!!! αυτος? πηρε δρομο τρεχοντας!!!  :yes: :yes: :yes:  :laugh1: :laugh1: :laugh1:  :dontknow:


EDIT:Στο αεροδρόμιο που θεωρείται ώς ένα απο τα αυστηρότερα του κόσμου! δλδ αυτό εδω της Τζέντας δεν είχα κανένα πρόβλημα να ατμίζω κ μέσα στην ανοιχτή σάλα του αεροδρομίου ενώ σε άλλα αραβικά αεροδρόμια είχα πρόβλημα (μόνο στις vip αιθουσες σε αφήνουν να ατμίζεις)

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #442 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 14:58 »
μπηκα σημερα το πρωι σε ενα ζαχαροπλαστειο κ ειχα στο χερι το GGTS με οδυσσεα και
κατεβασμενο προς τα κατω...μπαινοντας λοιπον μεσα ειχε μια κυρια μπροστα μου
κ με βλεπει ο ζαχαροπλαστης με χαιρεταει κ το βλεμμα του πηγαινει στο GG μακρυ γυαλισμενο αναρωτηθηκε ο ανθρωπος και εκει που περιμενα την σειρά μου με ρωτησε αφου εξυπηρετησε την μπροστινη κυρια τι θα ηθελα :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :lotpot: :lotpot:
του ειπα κατι παστες κ πληρωνοντας ακουμπως το GG στο ταμειο κ το κοιταγε περιεργα αλλα δεν με ρωτησε τι ειναι :laugh1: :laugh1: αληθεια εχει πολυ γελιο ετσι!!!!

πριν ειχα παει στην τραπεζα και επειδη περιμενα καμια ωρα την σειρα μου το εβγαλα
κα ατμισα κανα δυο τζουρες παρα πολυ διακριτικά κ δεν μου ειπε κανεις τιποτα

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #443 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 15:02 »
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: υπογλυκαιμιες σε πιασανε απο το πολυ ρουφα ρουφα εξαντληθηκες.

Συγχώνευση μηνυμάτων: Δεκεμβρίου 21, 2011, 16:33
πρωτα ειχαμε την περιεργεια του κοσμου και την εκπληξη καποιον σε μεγαλου μηκους mod κ.α , πλεον εχουμε και τις συμβουλες ποσο κακο κανει και οτι το απαγορευσανε..... ουφφφφφ ατμιζω ρεεεεεεε τραβατε κανα ζορι!!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 21, 2011, 16:33 από Βασίλης »

Αποσυνδεδεμένος saxo_29

  • **
  • 239
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS #937 & Iatty, GG Stealth #568, GGTB...
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #444 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 15:53 »
Λοιπον δυο κοπελες στην δουλια με πειραζαν συνεχεια για το GG "τι το θες τοσο μεγαλο.." κλπ.
Μια μερα βαζω μια 16340 μεσα, βλεπουν οι συναδελφησες το GG ποιο μικρο και μου πεταει η μια "ετσι μπραβο, τωρα ειναι ποιο ομορφο ετσι μικρο"
Την επομενη μερα με βλεπουν παλι με το GG σε πληρη αναταση.. " τι εγινε παλι και το μεγαλωσες " πεταει η τυπισσα παλι
Απαντηση μου, "Δεν το μεγαλωσα εγω Καρντια μου, σε ειδε και μεγαλωσε μονο του"

Ποτε δεν μου ξαναειπε για το μεγεθος του GGιου μου.... ;D

Αποσυνδεδεμένος Ares

  • **
  • 228
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #445 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 16:06 »
Εμενα οταν με βλεπουν με το GGTB στο χερι συνηθως με ρωτανε τι ειναι. Οταν πω ΗΤ τοτε αρχιζει το κηρυγμα. :yes:
Βεβαια παντα το κηρυγμα αφορα οτι εχουν ακουσει στη TV και εγω παντοτε προσπαθω να εξηγησω. Πριν τον χαμο που εγινε στα μιντια δεν ειχα τετοιες αντιδρασεις. Οταν βεβαια εχω να κανω με κανενα αγυριστο κεφαλι και ειδικα πρωην καπνιστες που δεν λενε να καταλαβουν αυτα που τους λεω τοτε χρησιμοποιω την συμβουλη του παππου ενος συμφορουμιτη μας (σορρυ για την κλοπη πνευματικης ιδιοκτησιας). Τους απαντω  λοιπον "" ωραια ..... εχεις δικιο σ' αυτα που λες ... εσυ εχεις δικιο και εγω την ησυχια μου"".
Ειναι ιδιαιτερα αποστομωτικο. Μαγκας ο παππους...    :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος singular

  • **
  • 142
  • Θέλω ένα XL τώρα!!!
    • Αγγελίες ακινήτων
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #446 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 16:13 »
Εγώ στο γραφείο κανένα πρόβλημα ίσα - ίσα που το επικροτούν οι αντικαπνιστές (επειδή δεν έχουν την τσιγαρίλα) και τα αφεντικά που κάθομαι πλεον στο γραφείο μου και κάνω δουλειά χωρίς να σηκώνομαι κάθε εικοσάλεπτο να κάνω τσιγάρο έξω.

Μάλιστα τους αρέσει και αυτή η οσμή που αφήνει στην ατμόσφαιρα μου λένε..

Τώρα τελευταία έχουν αρχίσει την πλάκα: και καλά είσαι παράνομος και απαγορεύθηκε κτλ κτλ αλλά μόνο στην πλάκα.

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #447 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 16:32 »
Στον δρομο μου λεει ενας παππους (παππους για μενα) :D :D :D
-Αυτο ειναι το η/τ ?
Ναι
-Ξερεις οτι απαγορευεται ?
Που το ακουσες
-Στην τηλεοραση
Πιστευεις οτι ακους στην τηλεοραση ?
-οχι
Τοτε γιατι πιστεψες οτι απαγορευευται
-Αφου το ειπε
Αρα πιστευεις οτι λεει η τηλεοραση ?
-οχι
Θα μας τρελλανεις πιστευεις η δεν πιστευεις την τηλεοραση
-Απορια ψαλτου, βηξ..............
Αναψε το φαναρι , και εφυγα...........

 :) :) :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος armados

  • **
  • 404
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #448 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 16:36 »
οι συναδελφοι στην δουλεια μεχρι προτινος μου ελεγαν μπραβο που εκοψα το τσιγαρο.τωρα μου πρηζουν τα π@π@ρια οτι προκαλει καρκινο.και φανταστητε οτι καπνιζουν σαν τζιμινιερες.

Αποσυνδεδεμένος rita

  • **
  • 143
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #449 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 16:51 »
:angry_orange: ακριβώς-πριν το φιάσκο στα media, δεν ήξερε εδώ στην επαρχία κανεις τι φοράω κρεμασμενο στο λαιμό μου, ούτε το βλέπανε. Τώρα, μετά ένα φευγάτο για, δείχνουν με το δάχτυλο στο στήθος μου και λένε....ελπίσω να ξέρεις αυτό είναι τοξικό και απαγορεύεται...?  :angry_orange:...μετά την 5. φορα να εξηγήσω.....μονο.... :nope: μπορουσσα να κάνω......είμαι πολύ θυμωμένη με αυτό το θέμα   :wall:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 26 6207 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:54
από Tem
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1117236 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 825391 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 508475 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9140 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 155323 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 569401 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 244447 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294881 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1971 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 763386 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1300 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog