vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

215 επισκέπτες, 8 χρήστες
lagoudakis, Milarepa, filikos4, chkontog, bloodlessz, Parolos, Xxristos, manoslykos

Twitter

Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #405 στις: Οκτωβρίου 03, 2011, 19:53 »
Με το ματι τα φτιαχνω..μην φανταστεις μετρηματα , δοσομετρητες και τετοια . Ναι vg τουλαχιστον σε αναλογια 70% αφαιρεσε και ενα 5% που χανω λογω μυωπιας  :)) Στο συγκεκριμενο , ειχα βαλει 4 αρωματα και πινοταν κι απ,το μπουκαλακι  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #406 στις: Οκτωβρίου 03, 2011, 20:00 »
Κοκτειλ σε δοση σφηνακι του εδωσες του ανθρωπου  :laugh1:
Παντως ενα υγρο που μου ειχες φτιαξει ηταν αψογο αν και πολυ γλυκο για τα γουστα μου.Με τον καφε μου ομως πηγαινε τελεια!Βεβαια τωρα παει...ειναι καπου ατμισμενο στην ατμοσφαιρα...
Αν ποτε μου καταφερω και βρω επισκευασιμο ατμοποιητη θα σε παρω τηλεφωνο να μου δειξεις πως να τον χρησιμοποιω.Εισαι γατονι εσυ.Να ολοκληρωσω και το project εξατμιση!  :))

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #407 στις: Οκτωβρίου 03, 2011, 20:27 »
Να περασεις οποτε θες να σου ξαναφτιαξω. Μονο... οι πιθανοτητες να ειναι το ιδιο ειναι λιγοτερες απο 4πλο τζακ-ποτ στο τζοκερ  :))

Αποσυνδεδεμένος Vision

  • *
  • 61
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #408 στις: Οκτωβρίου 03, 2011, 20:48 »
Παιδιά όλοι με κοιτούν καλά καλά λές και πίνω κρακ!! :lotpot: Συνήθως αν ειμαι στο δρόμο σταμάτημένος, περνάνε οι περαστικοί (κυρίως μεγάλοι σε ηλικία) με κοιτάνε καλά καλά, με προσπερνάνε και ξαναγυρνάνε μετά... !!χαχαχα!!

Αποσυνδεδεμένος apollonick

  • *
  • 41
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι ένας φτωχός και μόνος ατμιστής
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #409 στις: Νοεμβρίου 02, 2011, 16:49 »
Όσοι άγνωστοι μου έχουν μιλήσει για το η.τ. ρωτάνε πρώτα αν βοηθάει για να απαλαγείς απο το κ.τ. και οι περισσότεροι αφου τους απαντήσω οτι 1 μηνα δεν έχω αναγκη κ.τ. ρωτάνε που μπορούν να το βρούν.
Υ.Γ.: ΠΡΟΣΟΧΗ το η.τ. είναι επικύνδινο στο αμάξι!!! (Δεν ξερω αν έχει τύχει και σε άλλους αλλά 2-3 φορές ατμίζοντας στο φανάρι μηχανάκια -συνηθως πιτσιρικαδες- παραλίγο να πέσουν γιατι "κολάνε" να κοιτάζουν το η.τ.) :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος raidmax

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #410 στις: Νοεμβρίου 09, 2011, 15:18 »
ειδικα αν ατμιζεις κανα giant :))
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 13, 2011, 17:02 από Andreass »

Αποσυνδεδεμένος apollonick

  • *
  • 41
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι ένας φτωχός και μόνος ατμιστής
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #411 στις: Νοεμβρίου 09, 2011, 20:26 »
Μάγος είσαι!!! :))
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 13, 2011, 17:03 από Andreass »

Αποσυνδεδεμένος kapasos

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
    • site πολιτιστικού συλλογου Αηδονίων Ανδρου
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #412 στις: Νοεμβρίου 09, 2011, 21:41 »
Καλησπέρα σε όλους.
Όλοι όσοι γνωστοί με βλέπουν με το η.τ στο χέρι
αφού με ρωτήσουν τι είναι και τι κάνει η επόμενη ερώτησή τους είναι
του τύπου : Μα είναι υγιεινό τωρα αυτό το πράγμα...  :wall: :wall:
Αυτό που με παραξενέυει είναι ότι ενώ δεν σκέφτονται πόσο κακό κάνει το κ.τ με ρωτούν αν το η.τ
είναι υγιείνο και μήπως είναι χειρότερο απο το κ.τ.
Το επόμενο στάδιο είναι που τους εξηγώ αναλυτικά τι είναι(ουτε πωλητής η.τ να ήμουν)
Οι περισότεροι αντιδρούν θετικά μετά το "μάθημα" και λένε οτι θα ήθελαν να το δοκιμάσουν.
 

Αποσυνδεδεμένος parpen

  • ****
  • 1006
  • Φύλο: Άντρας
  • A-2 + PP by Craven.gr + VV +Rc_mizer by Sokin
    • Parpen's e-liquid calculator
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #413 στις: Νοεμβρίου 09, 2011, 23:54 »
Σήμερα, βρέθηκα για πολλές ώρες, στο Θεαγένειο Νοσοκομείο στη Θεσσαλονίκη. Είναι το κατεξοχήν αντικαρκινικό νοσοκομείο της Βόρειας Ελλάδας.
Στην αρχή, άτμιζα μόνο στο κυλικείο, στη συνέχεια διστακτικά στο σαλόνι του ορόφου και στη συνέχεια ντουμάνιαζα αβέρτα!!!
Απολύτως καμία ενόχληση από κανέναν!!!

Μάλιστα μερικοί με ρώτησαν αν αυτό είναι το Η.Τ. Οι περισσότεροι είχαν ακούσει για αυτό, αλλά δεν το είχαν δει στη πράξη. Πολύ μάθημα έπεσε σήμερα!!!


Αποσυνδεδεμένος Λιάκουρας

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
  • smoke no more. vape no more. είμ' ελεύθερος!
    • Παραδοσιακά Προϊόντα "Κάμπου Γεύσεις"
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #414 στις: Νοεμβρίου 10, 2011, 00:34 »
[Black Humor] Άμα το ξέραν, δεν θα είχαν καταλήξει στο Θεαγένειο [/Black Humor]
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 13, 2011, 17:03 από Andreass »

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #415 στις: Νοεμβρίου 10, 2011, 07:18 »
Έχω την αίσθηση ότι είμαστε τόσοι πολλοί πλέον ώστε θα έπρεπε να ξεκινήσει νέο θέμα με τίτλο
"Πως αντιμετωπίζουμε εμείς οι ατμιστές τους γύρω μας"

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #416 στις: Νοεμβρίου 10, 2011, 13:01 »
Σημερα το πρωι φυσωντας τον ατμο,
πηγε πανω σε καποιον κυριο που τραβηχτηκε για να μην τον  μυρισει.  :) :)
Γελασα και του ειπα οτι ειναι η/τ.
Του εκανε εντυπωση οτι δεν μυριζε τιποτε και πιασαμε την κουβεντα.
Εδειξε μεγαλο ενδιαφερον για καποιους δικους του  που ειναι καπνιστες και τον ενημερωσα και για το η/τ και για το forum. :) :)
Επισης εκανα ατμιστη και εναν φιλο μου φαρμακοποιο, βαρυ καπνιστη 45 χρονια τωρα και απο την Δευτερα εως και σημερα ατμιζει μονο και δεν ξαναβαλε κ/τ στο στομα του.
:thumpup: :thumpup:

Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #417 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 19:47 »
Xθες σε ένα μπαρ ήμοθν με το DD και σε κάποια φάση με πλησιάζει ένας κύριος σχετικά μεγάλος σε ηλικία και με ρωτάει

-Τι είναι αυτό που κρατάς στα χέρια σου αγόρι μου?
-Ηλεκτρονικό τσιγάρο, προσπαθώ να το κόψω

και μου απαντάει

-Κάνε κανα κ.τ να το ευχαριστηθείς παιδί μου, μεθαδόνες τώρα και βλακείες :))

Αποσυνδεδεμένος elenitsadi

  • *
  • 5
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #418 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 19:56 »
 Λοιπόν ακούστε τι μου έτυχε προχθές  :)) πέρασα μπροστα απο το περίπτερο που έπερνα τσιγάρα απέναντι απο την δουλεία μου, άτμιζα το η.τ (giant) και με το που με βλέπει ο περιπτέρας αρχισε να φωνάζει μεσα στο δρόμο "Τι κανείς? Αυτό ειναι  χειρότερο απο το τσιγάρο σκετος καρκίνος και αλλα τέτοια... :angry_orange: :angry_orange: :angry_orange:
Το νουμερο μάλλον τα έχει πάρει γιατί εχεί χάσει πολλούς πελάτες τελευταία ... :)) :)) :))

και να συμπληρώσω την πρωτη φορά που πήγαμε στα πεθερίκα μου (μετα το ξεκινημα του η.τ.) μετα το οικογενειακό τραπέζι εβγαλα το η.τ. και άρχισα να ατμίζω ο πεθερός μου πρέπει να είχςε κολήσει κανένα πενταλεπτο λές και έβλεπε εξωγήινο ωσπου τον κλώτσισε η πεθερά μου κάτω απο το τραπέζι!!! :)) :)) :))
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 12, 2011, 20:11 από elenitsadi »

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #419 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 19:58 »
Χτύπα και μια ρακή να συνέλθεις... (δεν στο είπε κι αυτό;;;)
 :laugh1: απαιχτος ο παππούς. Και σε μπαρ μάλιστα!
Εμένα πάντως 3 φίλες μου που το είδαν, είπαν, αααα ηλεκτρονικό και προσπέρασαν.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1867 246396 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:05
από Buliwyf
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572279 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1950 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8088 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1122139 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 714 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 423 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326910 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8657 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 298084 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827700 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511883 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios