vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

65 επισκέπτες, 7 χρήστες
grag, I.P, dvelev, Buliwyf, Aspirecigs, Tem, Mulder

Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές

Αποσυνδεδεμένος platanos

  • *
  • 32
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #810 στις: Μαΐου 17, 2013, 11:12 »
Φυσικα εχω ακουσει διαφορα αρνητικα και θετικα αλλα το πιο κουφο το ακουσα προσφατα σε ταβερνα.
Ερχεται ο πιτσιρικας να μας φερει τα σχετικα κουβερ και μολις με βλεπει μου λεει: Αυτο το ψευτικο ειναι ε?
 :)) :)) :)) απλα του χαμογελασα.....

Αποσυνδεδεμένος camky

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #811 στις: Μαΐου 20, 2013, 02:44 »
θετικα πιστευω, σιγα σιγα

Αποσυνδεδεμένος morr

  • **
  • 142
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #812 στις: Μαΐου 26, 2013, 19:25 »
Στην Πορτογαλια  και Σεβιλλη δεν ειδα κανενα να ατμιζει ,ομως με ρωταγαν με ενδιαφερον για το η.τ.,χωρις αρνητικα σχολια.
Με καρφωσε μια Γερμανίδα στο πρωινο του ξενοδοχειου, αλλα της εξηγησε ο σερβιτόρος  και το βουλωσε.
Το καλυτερο ομως ηταν στο Faro της Πορτογαλιας, που μια κοπελλα ηρθε και καθοταν κοντα μου το απογευμα,γιατι λεει το αρωμα του η.τ. εδιωχνε τα κουνούπια!

Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #813 στις: Μαΐου 26, 2013, 19:28 »
Σιτρονέλλα άτμιζες ?  :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος morr

  • **
  • 142
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #814 στις: Μαΐου 26, 2013, 19:39 »
Εμενα με φαγανε τα κουνουπια εκεινο το απογευμα,οποτε
το πηρα σαν προφαση για γνωριμία  :))
Αλλο ενα + για το η.τ.

Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #815 στις: Ιουνίου 10, 2013, 08:54 »
Όπως πάντα, οι καπνιστές με "ζήλια" που έχουν λιγότερο ατμό και βρομάει το τασάκι τους και τα ρούχα τους και οι μη καπνιστές κοιτούν αλλά με περιέργεια

Αποσυνδεδεμένος unclesarda

  • *
  • 61
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #816 στις: Ιουνίου 10, 2013, 09:59 »
το καλύτερο μου έτυχε εμενα σε φανάρι είμαι με το vamo και ένα aga και φουμάρω οποτε παίρνει το μάτι μου διπλα ένα μηχανάκι που ο συνοδηγός λέει στον οδηγό κοίτα τι καπνίζει αυτός ρε, εκείνη την στιγμή κρύβω το mod και συνεχίζω πιπιλώντας το δάχτυλο μου όταν γύρισε ο οδηγός και με είδε φύσηξα τον ατμό που είχα και βγήκε ένα ντουμάνι κόκαλο ο τύπος με κοίταγε σαν χαζός :P

Αποσυνδεδεμένος takisathens

  • *
  • 56
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #817 στις: Ιουνίου 10, 2013, 10:31 »
 :lotpot:
ακομα γελαω.........

Αποσυνδεδεμένος peter derek

  • *
  • 98
  • Φύλο: Άντρας
  • "da mihi factum, dabo tibi ius"
    • ΕΛΛΗΝΑΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #818 στις: Ιουνίου 14, 2013, 23:11 »
στην αρχή στην δοουλειά με κοιτούσαν κάπως, τώρα δεν με πολυνοιάζει, υπάρχουν κάποια σχόλια από φίλους μόνο, αλλά ο κόσμος έξω δεν έχει δείξει έκπληκτος....ή να με κοιτάξει με στυλ τι είναι αυτό...

Αποσυνδεδεμένος thodouris

  • **
  • 379
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #819 στις: Ιουνίου 15, 2013, 01:55 »
Επρεπε να κανω μια ασφαλεια ζωης και με ρωτησαν αν καπνιζω...
δηλωσα οτι χρησημοποιω ηλεκτρονικο τσιγαρο...
Ασφαλιστικα σαν μη καπνιστης... :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος dimitris2000

  • **
  • 144
  • Φύλο: Άντρας
  • Μη μου τους κύκλους τάραττε.
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #820 στις: Ιουνίου 15, 2013, 07:28 »
Γεια χαρά
Η αντιμετώπιση δεν είναι ίδια σίγουρα  ανάμεσα σε κ.τ και η.τ
Εγώ όμως νιώθω πολύ καλύτερα με το η.τ  οπότε ας πανε να κουρεύονται
Οι υπόλοιποι   :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Lucinda

  • *
  • 74
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #821 στις: Ιουνίου 20, 2013, 21:04 »
Εγώ με λαβάκι και s/m σε κατάσταση απόλυτης βαρεμάρας σε καφετέρια και πετάγεται η άκυρη άρτι αφιχθείσα τύπισσα: "χαχαχα, σαν τον Σουλεϊμάν είσαι!"
Από βαρεμάρα με δυσκολία έστρεψα το κεφάλι μου να τη δω, για απάντηση ούτε λόγος.


 :hmmm: Συμπέρασμα...ο Σουλεϊμάν άτμιζε!


Τι άλλο θα ακούσομεν!!!



Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #822 στις: Ιουνίου 20, 2013, 21:46 »
Πολλά θα ακούσετε παρόμοια με αυτά που άκουγαν οι καπνιστές στα 1800 κάτι (και μάλλον πολύ χειρότερα)

Έτσι είναι κάθε καινούριο πράγμα φαίνεται περίεργο

Αποσυνδεδεμένος darkeid

  • **
  • 192
  • Φύλο: Άντρας
    • VapeClub
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #823 στις: Ιουνίου 20, 2013, 23:05 »
Θα το πάω λίγο παραπέρα και θα πώ ότι η νοοτροπία αρκετών πατριωτών μας ψοφάει να μειώνει το οτιδήποτε γιατί έτσι μεγάλωσε. Επειδή κυκλοφορώ με mod των 18650 έχω παρατηρήσει ουκ ολίγες φορές & ειδικά όταν υπάρχει παρέα τους από δίπλα , αυξάνονται γεωμετρικά οι πιθανότητες να ακουστεί κουβέντα κακοπροαίρετη σαν αυτή που αναφέρθηκε πιο πρίν.


Στο ευγενικό η αν δώ ότι το κλίμα δεν με παίρνει συνήθως πιάνει το " Γνώμη σου αλλά με αυτό δεν καπνίζω φίλε " . Κακά τα ψέμματα , αν ακουστεί περαιτέρω ατάκα / κουβέντα είναι κλασική περίπτωση βλάβης και το προχωράω παραπέρα - απόπειρα να πουλήσει τσαμπουκά. Οπότε εκεί ή σιωπώ και τη δουλειά μου αλλού η κόντρα μαχαίρι και γίνεται σκηνή.

Αποσυνδεδεμένος rodokanator

  • **
  • 266
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #824 στις: Ιουνίου 21, 2013, 13:26 »
Παιδια και εμεις καπνιστες ειμασταν απλα για τον ενα και τον αλλο λογο βρηκαμε τον ατμο και σωθηκαμε.δεν ειναι θεμα καπνιστη η οχι η αντιμετωπιση.ειναι θεμα παιδειας και νοοτροπιας.οταν εγω ηθελα να σταματησω να καπνιζω τα 2 πακετα αφιλτρα lucky strike την ημερα εψαχνα και ρωτουσα οποιον εβλεπα να ατμιζει.επισης εχω μυησει και πολλους καπνιστες στο ατμισμα.οσοι ειχαν θεληση και διαθεση για αλλαγη αποκομισαν τα θετικα του ατμισματος.οι αλλοι ξαναγυρισαν στα σαχλα σχολια και το πακετακι.και ας εχουμε και υποψην οτι η αλλαγη στη νοοτροπια ειναι παντα δυσκολη.εξαλου τα θελει και εμας ο ... με τα μοντ μας και τις μαγκιες μας8)8)8)8)

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές για τους λάτρεις της σφιχτής "τσιγαρίσιας" τζούρας! Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1275 218033 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:52
από treloneritis
Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες [Κλώνοι επισκευάσιμων] 2918 421464 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 07, 2024, 19:39
από chkontog
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 144 41755 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 05, 2024, 17:38
από treloneritis
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1883 250391 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 05, 2024, 12:41
από ThioVag
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 820 158968 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 04, 2024, 20:25
από Valantis04
Αστοχίες (ανάφλεξη-σκάσιμο) μπαταριών Ιόντων Λιθίου [Μπαταρίες για mod] 104 16096 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 03, 2024, 16:37
από netsplit
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 981 131618 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 03, 2024, 06:44
από Chris66
Aspire Gotek Nano [AIO (Όλα σε ένα)] 0 323 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 21:46
από zamploutos
Aspire Veynom Air [AIO (Όλα σε ένα)] 0 342 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 19:19
από zamploutos
Aspire Revolto [Ηλεκτρονικά mods] 0 344 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 18:09
από zamploutos
Aspire Boxxer [Ηλεκτρονικά mods] 1 508 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:35
από Tem
Aspire Rover Plus [Ηλεκτρονικά mods] 0 313 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:04
από zamploutos