vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

75 επισκέπτες, 4 χρήστες
maprix, camber, Tem, lagoudakis

Twitter

Γενικά περί αεροπλάνων-αεροδρομίων - προτεινόμενες λυσεις και συμβουλές

Για αμερικη ποιος πηγε προσφατα; εχω πτηση μεσω τουρκιας και αναρωτιεμαι αν μπορω να εχω πανω μου μια απλη ego με gemini και μεσα στη βαλιτσα τα κανονικα.. Αναρωτιεμαι τι παιζει με τα υγρα.. Μπορω να εχω στη βαλιτσα λιτρο γλυκερινη; ή θα με πιασουν για εισαγωγη φαρμακων; ;)

Sent from my Nexus 5 or iPhone 6


Αποσυνδεδεμένος seth2769

  • **
  • 271
  • Φύλο: Άντρας
    • Cran e-liquis Russia SPB
επειδη πεταω αυριω εις Τας Ρωσσιας ...και θα εχω στην χειραποσκευη 2 μοντακια+2 καυφουν +αναλογες μπαταριες +φορτιστη...λετε να υπαρξει θεμα

ολα βεβαια θα ειναι σε στις θηκουλες τους προστατευμενα...εχει κανεις παρομοια εμπειρια..
ευχαριστω εκ τον προτερων :bye:

Αποσυνδεδεμένος e-go FUN

  • ***
  • 791
  • Φύλο: Άντρας
Κανενα  θεμα.
Στη χειρότερη να στην ανοιξουν και να ριξουν μια ματια.
Τα υγρα βαλτα στο ειδικο σακουλάκι που σου δίνουν.

Καλό ταξιδι!

Αποσυνδεδεμένος bujinkan

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
Λίγο οφφ τοπικ αλλά και λίγο ον τοπικ. Θυμάμαι όταν Ατμιζα Παλιά εν έτη. 2011 με clearomizer στο αεροπλάνο όταν φτάναμε οι ατμοποιητες ήταν χάλια από τις διαρροές (λόγο πίεσης να υποθέσω) μεθαύριο που πετάω λέω να έχω επάνω μου όλο το πακέτο δλδ 3 Μοντ  με 3 καυφουνιδες....Μήπως είναι Καλύτερα επειδή έτσι και αλλιώς δεν θα Ατμιζω στο αεροπλάνο να τους έχω στημένους και άδειους άντε το πολύ ο ένας να έχει μέσα υγρό ? Θα έχω και με αυτούς διαρροή ?

Αποσυνδεδεμένος vagnest

  • **
  • 156
  • Φύλο: Άντρας
Ή να τους έχεις άδειους ή γυρισμένους ανάποδα..αλλιώς δεν τη γλυτώνεις τη διαρροή.. :yes: :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος johnper

  • **
  • 297
  • Φύλο: Άντρας
  • Heavy vape industry
 Στο τελευταίο μου ταξίδι κατέληξα ότι πρέπει να είναι μισογεμάτοι οι kayfun και ανάποδα αλλιώς θα σε πάρουν τα ζουμιά. :thumpup: :thumpup:
 

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
εδω με πηραν τα ζουμια απο ταξιδι καβαλα θεσσαλονικη με αυτοκινητο ... τον ειχα ξαπλωμενο κανονικα και μετα απο κανα 2 ωρες διαπιστωσα οτι εσταζε :yes:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Αυτό ακριβώς θέλω να πω και εγώ. Παρατήρησα διαρροή και σε κλώνο KF3.1ES και σε κλώνο Erlkonigin στο ταξίδι Ηγουμενίτσα - Ανήλιο. Όσοι το έχουν κάνει, υπάρχει αρκετό υψομετρικό σκαμπανέβασμα. Σε αεροπλάνο έχω να μπω από τότε που χρησιμοποιούσα ακόμα ego-c, αλλά φαντάζομαι ότι αφού υπάρχει διαρροή σε τόσο χαμηλά ύψη, στην πίεση που υπάρχει στα αεροπλάνα θα υπάρχει διαρροή σε μεγαλύτερο βαθμό.

Αποσυνδεδεμένος vagnest

  • **
  • 156
  • Φύλο: Άντρας
Είναι θέμα γενικά αυτό με το υψόμετρο.. Ακόμη και λίγο να ανέβεις αστα να πάνε... να επιβεβαιώσω και γώ στη διαδρομή κοζάνη-βέροια περνώντας απο την εγνατία στα τούνελ (όποιος έχει περάσει ξέρει) οτι έχω ενα μικρό θεματάκι.. που ανάθεμα και αν ανεβαίνεις ελάχιστα.. Αλλα αυτό το έχουν όλοι οι bottom coil..

Αποσυνδεδεμένος SR

  • *
  • 87
  • Φύλο: Άντρας
Εγώ δέν είχα καμία διαρροή σε πρόσφατο αεροπορικό ταξίδι στο εξωτερικό. Είχα έναν γεμάτο primero ατμοποιητή και όλα μια χαρά στο ταξίδι έξω, και στην επιστροφή. Στην επιστροφή μάλιστα έκανα και κάμποσες τζούρες στο αεροπλάνο, διακριτικά(με vamo,18650) κρατώντας μέσα τον ατμό.

Αποσυνδεδεμένος bujinkan

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
Τελικά τι σκάω ? θα τους Έχω άδειους και θα έχω μαζί.μου τον sv dripper και λύθηκε το θέμα

sent from my cave with smoke signals cause New tapatalk sucks


Αποσυνδεδεμένος Nikos123

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
καλημερα! θα εχω καποιο θεμα στο αεροδρομιο  ελ. βενιζελος αν κραταω πανω μου ενα ipv mini ενα  istck  και 2 μπαταριες και 20 μλ υγρο diy? και  των φορτιστει d4 στην αποσκευή? ταξιδευω με Ryanair

Αποσυνδεδεμένος Philip

  • **
  • 105
  • Φύλο: Άντρας
    • RentalDeals.gr
Κανένα απολύτως. Εγώ πάντα ταξιδεύω με 2 20ml μπουκαλάκια στην χειραποσκευή. Καλό θα είναι να βάλεις τα μπουκαλάκια στο ειδικό σακουλάκι, εγώ δεν το έκανα ποτέ και πρόβλημα δεν είχα. Συνήθως μου ζητάνε να τους δείξω τον d4 γιατι χτυπάει.

Αποσυνδεδεμένος geozero

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Σε προσφατο ταξιδι μου με τη Ryan δεν ειχα κανενα θεμα με διαρροες κτλ.
Στον ελεγχο το μονο προβλημα που ειχα ηταν με το σετακι μου Gus και expromizer οπου ο σεκιουριτας ψαχνοταν για φασαρια.τα εψαξε και μου τα σκαλιζε...
Μεχρι που φωναξα την αστυνομια και ευτυχως οι ανθρωποι δωσανε λυση περνωντας με κανονικα.

Αποσυνδεδεμένος Georgestil

  • **
  • 244
  • Φύλο: Άντρας
  • ΤΟ ΚΟΨΑ ΤΟ ΡΙΜΑΔΙ
31/12 ταξιδεψα Αθηνα με ryanair. Allmood με kayfan και exelixis με dripper 2 μπαταριες και 50ml υγρο στο τσαντακι. Κανενσ προβλημα. Το ιδιο και αναχωρηση απο Αθηνα μετα απο μια εβδομαδσ.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 981 131052 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:44
από Chris66
Aspire Gotek Nano [AIO (Όλα σε ένα)] 0 86 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 21:46
από zamploutos
Aspire Veynom Air [AIO (Όλα σε ένα)] 0 105 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 19:19
από zamploutos
Aspire Revolto [Ηλεκτρονικά mods] 0 111 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 18:09
από zamploutos
Aspire Boxxer [Ηλεκτρονικά mods] 1 173 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:35
από Tem
Aspire Rover Plus [Ηλεκτρονικά mods] 0 116 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:04
από zamploutos
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1881 249158 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 02:38
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3453 767454 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 19:22
από mathimatikos1966
My Flavor Shot Reviews Shake and Vape 0 203 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 01:02
από chkontog
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1415 181622 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 18:07
από tony1976
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 2 408 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 14:59
από tony1976
GEEK VAPE AEGIS LEGEND III MOD [Ηλεκτρονικά mods] 1 372 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 09:22
από Tem