vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

76 επισκέπτες, 7 χρήστες
Tem, camber, maprix, enyalios21, Harris, e-akapnos, lagoudakis

Twitter

Γενικά περί αεροπλάνων-αεροδρομίων - προτεινόμενες λυσεις και συμβουλές

Αποσυνδεδεμένος Thodoris

  • **
  • 141
  • Φύλο: Άντρας
Δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί, αλλά το λέω για όποιον δεν το ξέρει.
Μια λύση για να αποφύγουμε τις διαρροές, είναι τα μπουκάλια να είναι γεμισμένα μέχρι το χείλος. Έτσι ελαχιστοποιείται ο εγκλωβισμένος αέρας που μπορεί να πιέσει τα τοιχώματα και να δημιουργήσει διαρροές.

Αποσυνδεδεμένος Alfabravo

  • **
  • 344
  • Φύλο: Άντρας
Έχει ειπωθεί, αλλά η επανάληψη πάντα κάνει καλό.  ;)

Αποσυνδεδεμένος PVARELLAS

  • **
  • 140
  • Φύλο: Άντρας
καλησπερα παιδια.το πρωι πεταω για ρωμη .παιζει να εχω προβλημα αν εχω 2 μοντακια στο τσαντακι μου ,μαζι με 20 μλ υγρο diy?

Αποσυνδεδεμένος georgegeo

  • **
  • 279
  • Φύλο: Άντρας
Τον τελευταίο καιρό έχω περάσει από τα αεροδρόμια: Ελ. Βενιζέλος, Βενετία, Μιλάνο, Βουκουρέστι.
Έχω μόνιμα στο τσαντάκι μου 3 μηχανικά mod με 3 επισκευάσιμους ατμοποιητές και 30ml υγρό.
Κανένα πρόβλημα (με ρώτησαν 2 φορές μόνο τι είναι αυτά).

Αποσυνδεδεμένος athkatla

  • **
  • 476
  • Φύλο: Άντρας
Το επιτρεπομενο οριο ειναι 1 λιτρο υγρων σε συσκευασιες 100μλ. Δηλαδη μεχρι 10 100μελα μπορεις να εχεις μαζι σου στην χειραποσκευη.


Πετάω μια φορά το μήνα για εσωτερικό. Από φόβο, μέχρι τώρα, στερούμαι το evic με τον δέλτα και παίρνω μικρούς ατμοποιητές με ego και spinner.
Δεν μπορώ την κουβέντα του παραλόγου και το ψάξιμο. Ίσως πάλι να έχω βάλει τον "γρύλο" μου.
Ξέρω ότι κατά πάσα πιθανότητα στον Βενιζέλο δε θα έχω θέμα. Όμως η αντιμετώπιση στο αεροδρόμιο της Καβάλας είναι διαφορετική.
Με τα υγρά δεν είχα ποτέ θέμα. Στο ειδικό σακουλάκι κι όλα καλά. Ούτε ερώτηση.

Αποσυνδεδεμένος chief79

  • ***
  • 517
  • Φύλο: Άντρας
Θα ειμαι αυριο 4 ωρες στο Kemal Ataturk..
Θα μπορω να ατμισω?

Αποσυνδεδεμένος erwtas13

  • ***
  • 586
  • Φύλο: Άντρας
  • τέλος η βρώμα
Εγώ ούτε σακουλάκι και τα περνάω

Αποσυνδεδεμένος kwnstantinos10

  • **
  • 415
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο τρόμος είναι εργαλείο κοινωνικής υγιεινής.~Λενιν
Γεια σας παιδες,την αλλη εβδομαδα πεταω για κυπρο με ryanair,διαβασα στο νημα οτι δεν απαγορευεται αλλα ηταν για το 2009 η απαντηση..θελω να παρω μαζι μου το ipv τον russian και 3 10mlακια παιζει να χω θεμα;

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Να εχεις προβλημα με τη μεταφορα τους, οχι.
Να ατμισεις μεσα στο αεροπλανο, απαγορευται.

Αποσυνδεδεμένος kwnstantinos10

  • **
  • 415
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο τρόμος είναι εργαλείο κοινωνικής υγιεινής.~Λενιν
να τα μεταφερω θελω,δεν με πειραζει να μην ατμισω  :)

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Θα ειμαι αυριο 4 ωρες στο Kemal Ataturk..
Θα μπορω να ατμισω?


Ναι, αλλά μην είσαι προκλητικός. διακριτικά

Αποσυνδεδεμένος its

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
Θα ειμαι αυριο 4 ωρες στο Kemal Ataturk..
Θα μπορω να ατμισω?
Προσοχή γιατί στην Τουρκία απαγορεύεται και δεν βγάζεις άκρη με τους Τούρκους

Αποσυνδεδεμένος kwnstantinos10

  • **
  • 415
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο τρόμος είναι εργαλείο κοινωνικής υγιεινής.~Λενιν
Eκανα το ταξιδι στην κυπρο (θεσσαλονικη-παφος).Δεν ειχα καποιο θεμα,μαζι μου πανω μου βασικα γιατι ταξιδεψα με ryanair και ειχα μονο την βαλιτσουλα μου στο χερι και προτιμησα να εχω το ipv με τον ρωσσο στην τσεπη μου ολα κομπλε,μονο στο μακεδονια στον ελεγχο ο τυπας πηγε να με "ψαρωσει"να ξερε που επεσε  :))  με ρωταει τι ειναι αυτο; αρχιζω να του εξηγω και μια κυρια διπλα του του λεει αστον επιτρεπεται το ητ.Στην παφο ουτε καν σημασια εδωσαν.Δεν πηγα τουαλετα να ατμισω να πω την αληθεια γιατι ψιλο φοβομουν τον αν.ατμου.

Αποσυνδεδεμένος Fiestaris

  • **
  • 452
  • Φύλο: Άντρας
Αν και το έχω αναφέρει ξανά αλλά μεγάλο το νήμα, με Ryanair άτμιζα και στο αεροπλάνο. Δεν ήθελαν να δουν ότι υπάρχει ατμός τρελός αλλά στο διακριτικό του δεν είχαν πρόβλημα αφού μου είπαν οι ίδιοι οκ.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 981 131057 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:44
από Chris66
Aspire Gotek Nano [AIO (Όλα σε ένα)] 0 86 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 21:46
από zamploutos
Aspire Veynom Air [AIO (Όλα σε ένα)] 0 106 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 19:19
από zamploutos
Aspire Revolto [Ηλεκτρονικά mods] 0 111 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 18:09
από zamploutos
Aspire Boxxer [Ηλεκτρονικά mods] 1 173 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:35
από Tem
Aspire Rover Plus [Ηλεκτρονικά mods] 0 116 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:04
από zamploutos
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1881 249158 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 02:38
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3453 767456 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 19:22
από mathimatikos1966
My Flavor Shot Reviews Shake and Vape 0 203 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 01:02
από chkontog
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1415 181622 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 18:07
από tony1976
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 2 408 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 14:59
από tony1976
GEEK VAPE AEGIS LEGEND III MOD [Ηλεκτρονικά mods] 1 372 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 09:22
από Tem