vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

243 επισκέπτες, 0 χρήστες

Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)

Αποσυνδεδεμένος Polas

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #675 στις: Οκτωβρίου 11, 2011, 17:54 »
...το κολπάκι με τους πόλους, το δοκίμασες; (να τους φέρεις λίγο πιο έξω <1mm, με ένα συρματάκι μήπως δεν κάνουν επαφή)

Το έκανα αλλά τίποτα....

Αποσυνδεδεμένος Parmenion

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #676 στις: Οκτωβρίου 11, 2011, 20:45 »
Parmenion,ΑΠΑΤΗ όπως λες θα ήταν το προιόν αν όντως είχε πρόβλημα ..... αν όντως είχες επικοινωνήσει με την αντιπροσωπεία .... και σε είχαν γράψει στα παπάκια τους !!!!.

Εσύ όμως δεν έκανες τίποτα από τα παραπάνω,μπήκες φουριόζος,τους τα έχωσες κανονικά και την έκανες με ελαφρά !!!.
Και όχι μόνο αυτό αλλά προτρέπεις και άλλους να αποφύγουν το συγκεκριμένο προιόν.

Απαράδεκτος το λιγότερο. :thumpdown:

Απατη ειναι ενα προιων το οπιο ο κατασκευαστεις ισχυριζεται οτι δουλευει αλλα  δεν δουλευει.
 
Επισης προτρεπου ολους να το αποφιγουν για τους εξης λογους:

1) οι μπαταριες ειναι μαπα συνγρκριτικα με το ego-t. Το hybrid βγηκε off  σε 3 εβδομαδες. Μετα απο περιπου 2 ωρες θελουν επαναφωρτιση. Αν δεν εισαι Αθηνα τα πραγματα δυσκολευουν με τον κατασκευαστη λογου αποστολων κλπ. Οσο για το οτι δεν το χερηζομαι σωστα δεν ξερω αλλα το ιδιο χειριζομε και το eg-t και μεχρι στιγμης δεν εχω καπιο προβλημα. Ενα 2ο σετ hybrid εχει τα ιδια προβληματα (φιλος μου και αυτος).

2) cartomizers ενα απο τα ιδια. Μετα απο 1 (!) μερα αρχηζουν και χανουν σε αποδοση, μεχρι που εως την 4η με 5η μερα να καταρευσουν. χρισιμοπιησα αρκετους. Το ιδιο αποτελεσμα πανω κατω. Το τελευτεο που ειχα αγοραση τον "καταναλωσα" σε 2 μερες. Συνολικα καταναλωσα καμια 10ρια. Απο ολα αυτα 1 μου πιγε λιγο καλυτερα. Επισης το να το βραζω με ξυδονερο κλπ δε νομιζω οτι ως πελατης που πλρωσα καπια (ισως λιγα) θα πρεπει να το κανω για να του δωσο 1 μερα ζωη περισοτερο. Αν η nobacco με το καλο της after sales θελει οι πελατες τις να ασχολουνται με ξυδονερα ας το γραψει στην επισημη περιγραφη τις συσκευεις.

Τωρα οσον αφορα το after sales της εταιριας σου απαντω οτι και τα zastava εχουν καλο after sales.
Δεν ξαναασχολουμε μαζι τους.


Απαραδεκτο λες ενταξη τι να κανουμε για μενα απαραδεκτα ειναι τα ξυδονερα.

Οσο για τα υγρα που αναφερε ενας φιλος χρισιμοπιησα τα Halo. prime και tribecca.


Το ego-t σε συνγκριση με το hybrid ειναι ferrari δινει ομως τελιως διαφορετκη γευση στα υγρα.
@ vaggos  χρισιμοποιησε το για ενα μηνα αποκληστικα μονο αυτο και μετα πες μου τη γνωμη σου.  Οσων αφορα στης πληροφοριες για καλη χρηση99%  περιστρεφετε για το πος να καθαριστη με ξυδη, διχως ξυδι ή αν καπιο καλωδιακη δεν παταει καλα. κλπ. το νημα το διαβασα σχεδων ολο μπας και βρω καπια λυση.


βαθμολογια hybrid 0  απο 10.

και sorry an "μπουκαρα"
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 11, 2011, 21:01 από Parmenion »

Αποσυνδεδεμένος moutoulos

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
    • Designer / Manufacturer Electronics PCB
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #677 στις: Οκτωβρίου 11, 2011, 22:11 »
Δεν ξέρω βρε φίλε τι να σου πω ...

Είμαι και εγώ καινούργιος σε αυτά (Η.Τ), και πήρα το συγκεκριμένο, απο 05/10/2011, το έχω ούτε βδομάδα δηλαδή.
Και τα δυο carto δουλεύουν τέλεια, η μπαταρία/ιες μου κρατάνε όλη την μέρα. Γενικά δεν έχω κανένα, μα κανένα
πρόβλημα ...

Δεν ξέρω πως έτυχε έτσι σε σένα ..., πραγματικά, πέφτω απο τα σύννεφα με αυτά που λες. Εννοείται οτι δεν
αμφιβάλω σε αυτά που λες, αλλά δεν μπορεί να σου ήρθαν τόσο στραβά. Προσωπικά το έχω θεοποιήσει, μιας
και δεν έχω καπνίσει καθόλου κανονικό τσιγάρο.

Τι να πώ ..., μπορεί να ήσουν ο "τυχερός" ...

Αποσυνδεδεμένος crisx

  • ***
  • 567
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #678 στις: Οκτωβρίου 11, 2011, 22:37 »
Να πω και γω την εμπειρία μου ως κάτοχος hybrid από τις 17 Αυγούστου και αποκλειστική χρήση αυτού έως και σήμερα.
Ατμός πολύ καλός, μπαταρία που κρατάει όλη μέρα, με το hybrid πιπίλα στο στόμα μέχρι κ σήμερα. Απόδοση γεύσης επίσης πολύ καλή αν κ έχω ακούσει ότι τα τύπου ego με κουμπί στην μπαταρία αποδίδουν καλύτερα την γεύση χωρίς όμως να το έχω δοκιμάσει.
Τα κάρτο δεν βγάζουν πάνω από βδομάδα με την χρήση που τους κάνω ακόμα και με μπανάκια λογής λογής. Στην πραγματικότητα χάνουν την απόδοση τους μετά την 5 μέρα.
Τον τελευταίο μήνα λοιπόν και λόγω μείωσης του κόστους χειρούργησα το κάρτο μου, το περιεργάστηκα, πήρα κάποια αναλώσιμα και πλέον αλλάζω εγώ την αντίσταση και το φυτίλι όποτε θέλω και κρίνω οτι θέλει αλλαγή.
Εξαιτίας της παραπάνω διαδικασίας και από κακό δικό μου χειρισμό οι πόλοι και στις 2 μπαταρίες όταν βιδώνω το κάρτο πιέζονται προς τα μέσα με αποτέλεσμα να μην κάνουν επαφή. Το πρόβλημα λύνεται με το να τραβήξω προσεκτικά τους πόλους προς τα έξω με ένα λεπτό τσιμπιδάκι.
Υγρά χρησιμοποιώ του εμπορίου και δικά μου σε ποσοστό 20-80 σε συχνότητα χρήσης και με τάση να κάνω αποκλειστικά Vg.
Συμπερασματικά είμαι πολύ ευχαριστημένος από την επιλογή μου. Ένα ή.τ που δέχεται επεμβάσεις κ που όσες φορές ξέμεινα ήταν από κακούς δικούς μου χειρισμούς (ξέμεινα κάποιες φορές από μπαταρία και υγρά, σαν τα αυτοκίνητα ένα πράμα!)

Συγχώνευση μηνυμάτων: Οκτωβρίου 11, 2011, 23:14
Γεια σας και πάλι! Μου ήρθε η μπαταρία το πρωί σπίτι μου με κούριερ! Έδωσα την παλιά πίσω.. Ανοίγοντας την είδα κάποιες ψιλές γρατζουνιές στο μέρος που βιδώνει ο ατμοποιητής οπότε 99% είναι ανακατασκευασμένη μπαταρία. Δεν ήταν μέσα σε συσκευασία αλλά σε ένα σακουλάκι κολλημένο με σελοτέιπ. Όταν βίδωσα την καινούρια ( δούλευε κανονικά και φορτισμένη) και έβαλα την δεύτερη μου για φόρτιση το λαμπάκι του φορτιστή άναβε πάλι μόνο πράσινο και η μπαταρία δεν φόρτιζε!! Αποσυνδέω και την βάζω στον ατμοποιητή και πάλι η μπαταρία πάπαλα!!!! Άναβε το λαμπάκι αλλά δεν έβγαζε ατμό (η μπαταρία η αρχική μου όχι η ανακατασκευασμέμη). Ξαναπαίρνω τηλέφωνο την Nobacco και μου λένε ότι θα έχουν κάνει διαρροή τα υγρά της μπαταρίας και θα μου στείλουν πάλι αύριο άλλη μπαταρία...Καλό, χρυσό το υβριδικό αλλά να χαλάσουν και οι 2 μπαταρίες σε διάστημα τριών βδομάδων...Και όταν περάσει το τρίμηνο της εγγύησης;  Έχει τύχει σε άλλον;;  :wall:
Polas αν οι πόλοι μπαίνουν μέσα τότε:
α) Όταν πηγαίνεις να φορτίσεις, μόλις το βάζεις πάνω στο φορτιστή θα σου πετάει πράσινο λαμπάκι λες και η μπαταρία είναι φορτισμένη.
β) Όταν βάζεις την μπαταρία πάνω στο κάρτο δε θα δουλεύει ακόμα κ φορτισμένη να είναι η μπαταρία
Τράβηξε τον πόλο της μπαταρίας προσεκτικά με ένα συρματάκι, τσιμπιδάκι να βγει λίγο προς τα πάνω. Βίδωσε μετά προσεκτικά πάνω στο κάρτο. Προσοχή κατά το βίδωμα γιατί αν ο πόλος είναι πολύ χαλαρός τότε θα ξαναμπεί μέσα και πάλι δε θα σου δουλεύει κ θα αναρωτιέσαι τι συμβαίνει.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 11, 2011, 23:14 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος Parmenion

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #679 στις: Οκτωβρίου 11, 2011, 23:04 »
Δεν ξέρω βρε φίλε τι να σου πω ...

Είμαι και εγώ καινούργιος σε αυτά (Η.Τ), και πήρα το συγκεκριμένο, απο 05/10/2011, το έχω ούτε βδομάδα δηλαδή.
Και τα δυο carto δουλεύουν τέλεια, η μπαταρία/ιες μου κρατάνε όλη την μέρα. Γενικά δεν έχω κανένα, μα κανένα
πρόβλημα ...

Δεν ξέρω πως έτυχε έτσι σε σένα ..., πραγματικά, πέφτω απο τα σύννεφα με αυτά που λες. Εννοείται οτι δεν
αμφιβάλω σε αυτά που λες, αλλά δεν μπορεί να σου ήρθαν τόσο στραβά. Προσωπικά το έχω θεοποιήσει, μιας
και δεν έχω καπνίσει καθόλου κανονικό τσιγάρο.

Τι να πώ ..., μπορεί να ήσουν ο "τυχερός" ...

Κατσε νωρις ειναι ακομα, 5 μερες ακομα γιαλιζη  ;D  σε κανα μηνα τα ξαναλεμε. ετοιμασου για κατσαβιδακια, τενεκεδακια, τσιμπιδακια, ξυδια, μυδια κλπ. για να το "γιατρευεις"  ;D  παρεπιπτωντος ουτε εγω εχω καπνιση τσιγαρο και το παλευο να μην ξαναγυρισω, τελικα λεω να δοκιμασο το ggts με κανα liquinator (εματθα και το ονομα).

Αποσυνδεδεμένος crisx

  • ***
  • 567
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #680 στις: Οκτωβρίου 11, 2011, 23:09 »
Ειναι ΑΠΑΤΗ, ενα γελοιο πραγμα και οσοι γραψανε και εκαναν τα review με εχουν παρει στο λαιμο τους. Το μονο που κανει το ακατανομαστο ειναι να εχει προβληματα, 1 μηνα μετα απο την αγορα του εχω βλαστημηση την ωρα που το πηρα.
ΟΣΟΙ ΝΕΟΙ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΜΗΝΕΤΕ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ.
ΚΑΙ ΝΑΙ ΘΕΛΩ ΤΑ ΛΕΥΤΑ ΜΟΥ ΠΙΣΩ.
Parmenion διαβάζοντας τα παραπάνω το μόνο που θα σου απαντήσω είναι η σιωπή μου. Μόνο και μόνο γιατί σέβομαι την άποψη σου. Ακόμα και σε ελλατωματικό προϊόν να έχεις πέσει υπάρχουν καλύτεροι τρόποι να πεις την άποψη σου από το να κατηγορείς κατά αυτό τον τρόπο τόσο το προϊόν όσο και έμπειρα μέλη του φόρουμ που έχουν κάνει τα review. Σε λίγο θα μας πεις ότι τους πλήρωσαν κιόλας...

Αποσυνδεδεμένος Parmenion

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #681 στις: Οκτωβρίου 11, 2011, 23:25 »
Parmenion διαβάζοντας τα παραπάνω το μόνο που θα σου απαντήσω είναι η σιωπή μου. Μόνο και μόνο γιατί σέβομαι την άποψη σου. Ακόμα και σε ελλατωματικό προϊόν να έχεις πέσει υπάρχουν καλύτεροι τρόποι να πεις την άποψη σου από το να κατηγορείς κατά αυτό τον τρόπο τόσο το προϊόν όσο και έμπειρα μέλη του φόρουμ που έχουν κάνει τα review. Σε λίγο θα μας πεις ότι τους πλήρωσαν κιόλας...

Βλεπω δυσκολευσε σε κριτικη. Αμα ελεγα ω τι ωραιο που ειναι θα αρεζε ετσι? Παντως λεω αυτο που εγραψα πρινμ μη μου βαζεις αλλα στο στομα. Το καρπουζη ειναι μαπα, αρεσει δεν αρεσει.  Εσυ το επλυνες το δικο σου σημερα με ξυδη?


Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #682 στις: Οκτωβρίου 11, 2011, 23:29 »
...
Το ego-t σε συνγκριση με το hybrid ειναι ferrari δινει ομως τελιως διαφορετκη γευση στα υγρα.
@ vaggos  χρισιμοποιησε το για ενα μηνα αποκληστικα μονο αυτο και μετα πες μου τη γνωμη σου.  Οσων αφορα στης πληροφοριες για καλη χρηση99%  περιστρεφετε για το πος να καθαριστη με ξυδη, διχως ξυδι ή αν καπιο καλωδιακη δεν παταει καλα. κλπ. το νημα το διαβασα σχεδων ολο μπας και βρω καπια λυση.
...
...είναι προφανές ότι δεν έχεις διαβάσει καλά το θέμα αυτό. Τα προβλήματα που έχεις αναφέρει, έχουν γραφτεί ότι μπορεί κάποιος να τα αντιμετωπίσει, αλλά και πώς να βρει κάποιες λύσεις . Επίσης έχει γραφτεί ότι τις περισσότερες φορές τα στραβά τυχαίνουν "αλυσιδωτά", πράγμα που αποθαρρύνει τον εκάστοτε χρήστη, ιδιαίτερα αν είναι νέος και του "κάτσει" αυτή η κακή περίπτωση.
Μάλιστα αρκετά από αυτά, τα έχω γράψει εγώ. (προβλήματα σε πακέτα φίλων και συναδέλφων μου)
Οι Κινέζικες γραμμές παραγωγής, έχουν ακόμη δρόμο να διανύσουν για να αποκαταστήσουν το "όνομά" τους.


Παρ'όλ'αυτά:
Το Hybrid που δοκίμασα αρχές Ιουνίου, εμφάνισε πρόβλημα στη μία μπαταρία κι αλλάχτηκε στην εγγύηση.
Έχω αγοράσει από τότε ακόμη πέντε ατμοποιητές, επιπλέον. (αναλογία 2,5 ανά μήνα, άντε ας πούμε τρείς).
Τους τελευταίους δύο μήνες, εξακολουθεί και το χρησιμοποιεί η γυναίκα μου.
Η μητέρα μου (72+ ετών) ατμίζει κι αυτή πλέον με Hybrid-e. (manual μπαταρίες eGo).


Δεν αμφισβητώ τα λεγόμενά σου, αλλά μην αμφισβητείς κι εσύ τα δικά μου.


Όσο για το "μπουκάρισμα",


να σου δώσω ένα παράδειγμα για μια πιο "σωστή" επιλογή για πρώτο ποστ στο φόρουμ:
Αφού αυτοπαρουσιαστείς, κι εφόσον είσαι ικανοποιημένος χρήστης του eGo-Τ, έπρεπε να μπείς σ'αυτό το θέμα:http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,1733.0.html και να γράψεις τις εντυπώσεις σου και γιατί τελικά το προτίμησες.


Κι ύστερα ας έγραφες ότι παράπονο-πρόβλημα είχες με το Hybrid εδώ.
Δε θα ήταν καλύτερα ώστε να σε αντιμετωπίσουν πιο "σοβαρά" όλοι όσοι τυχόν διαβάσουν το αποτρεπτικό σου μήνυμα για αγορά του συγκεκριμένου μοντέλου;
Δηλαδή, δε μετράει μόνο το τι γράφουμε, αλλά και πώς το γράφουμε.


Ελπίζω να καταλαβαίνεις τι εννοώ.


Σκοπός είναι να μείνουμε μακριά από το κ.τ.


Ότι βοήθεια χρειαστείς και μπορούμε, θα στη δώσουμε, αρκεί κι εσύ από μέρους σου να μην είσαι προκλητικός και προσβλητικός απέναντι σε άλλα μέλη.

Αποσυνδεδεμένος verdeangelo

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #683 στις: Οκτωβρίου 11, 2011, 23:33 »
Όχι άλλα ληγμένα (Hybrid) στην Κω.  ;D

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5899
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #684 στις: Οκτωβρίου 11, 2011, 23:34 »
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,1982.0.html
O απροβλημάτιστος ego-t  με 56 σελίδες πως να γίνει απροβλημάτιστος.
Αχ αυτός ο ανταγωνισμός :yes:   

Αποσυνδεδεμένος crisx

  • ***
  • 567
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #685 στις: Οκτωβρίου 11, 2011, 23:41 »
Θα ήμουν ευχαριστημένος αν έμπαινες εδώ μέσα, ανέφερες το πρόβλημα σου συγκεκριμένα και ζητούσες μια άποψη. Εσύ απλά μπήκες για να πεις ότι το προϊόν είναι μάπα. Άποψη σου. Δεκτή και σεβαστή. Αυτοί που διαβάζουν θα κρίνουν τα λεγόμενα του καθενός.
Ότι πληρώνεις παίρνεις. Με 80 ευρώ για αυτά που έχει το πακέτο αυτά θα αντιμετωπίσεις. Στην ελληνική αγορά, στην παρούσα φάση αυτές είναι οι τιμές.
Αν δεν είσαι ευχαριστημένος πήγαινε να σκάσεις 300+ ευρώ να πάρεις ένα mod και επισκευάσιμο ατμοποιητή για να μην έχεις τα προβλήματα για τα οποία κατηγορείς εδώ μέσα ένα προϊόν. Αλήθεια γιατί δεν το έκανες; Μήπως σου φάνηκαν πολλά κ προτίμησες να στραφείς σε κινέζικο προϊόν όπως έχουν κάνει οι περισσότεροι εδώ μέσα;
Όσο περί ξυδιού...παρ ότι ειρωνικό το σχόλιο σου, το ξύδι το έχω κόψει γιατί πλέον επισκευάζω το κάρτο μόνος μου κ πλυσίματα δεν χρειάζονται. Μπορώ να αλλάζω φυτίλι και αντίσταση κάθε μέρα. Μια επιπλέον δυνατότητα που σου δίνει το κάρτο του hybrid για όποιον θέλει να ασχοληθεί. Τώρα αν ούτε αυτό σου αρέσει, τότε φίλε μου πήγαινε να αγοράζεις κάθε μέρα και από ένα κάρτο να κάνεις την δουλειά σου, αλλιώς περίπτερο και τσιγαράκι να ησυχάσει το κεφάλι σου από τέτοιες μανούρες

Αποσυνδεδεμένος Parmenion

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #686 στις: Οκτωβρίου 11, 2011, 23:55 »
Θα ήμουν ευχαριστημένος αν έμπαινες εδώ μέσα, ανέφερες το πρόβλημα σου συγκεκριμένα και ζητούσες μια άποψη. Εσύ απλά μπήκες για να πεις ότι το προϊόν είναι μάπα. Άποψη σου. Δεκτή και σεβαστή. Αυτοί που διαβάζουν θα κρίνουν τα λεγόμενα του καθενός.
Ότι πληρώνεις παίρνεις. Με 80 ευρώ για αυτά που έχει το πακέτο αυτά θα αντιμετωπίσεις. Στην ελληνική αγορά, στην παρούσα φάση αυτές είναι οι τιμές.
Αν δεν είσαι ευχαριστημένος πήγαινε να σκάσεις 300+ ευρώ να πάρεις ένα mod και επισκευάσιμο ατμοποιητή για να μην έχεις τα προβλήματα για τα οποία κατηγορείς εδώ μέσα ένα προϊόν. Αλήθεια γιατί δεν το έκανες; Μήπως σου φάνηκαν πολλά κ προτίμησες να στραφείς σε κινέζικο προϊόν όπως έχουν κάνει οι περισσότεροι εδώ μέσα;
Όσο περί ξυδιού...παρ ότι ειρωνικό το σχόλιο σου, το ξύδι το έχω κόψει γιατί πλέον επισκευάζω το κάρτο μόνος μου κ πλυσίματα δεν χρειάζονται. Μπορώ να αλλάζω φυτίλι και αντίσταση κάθε μέρα. Μια επιπλέον δυνατότητα που σου δίνει το κάρτο του hybrid για όποιον θέλει να ασχοληθεί. Τώρα αν ούτε αυτό σου αρέσει, τότε φίλε μου πήγαινε να αγοράζεις κάθε μέρα και από ένα κάρτο να κάνεις την δουλειά σου, αλλιώς περίπτερο και τσιγαράκι να ησυχάσει το κεφάλι σου από τέτοιες μανούρες

Ακου να δεις κατι δεν κατηγορο ενα προιων διαπιστονω την απατη ενος προιωντος. Εσυ μπορει να μην απετεις  τπτ απο κατι που αγορασες και να γουσταρεις να αλαζης φιτιλια. Αυτο δεν συμαινη οτι ολοι πρεπει να κανουν το ιδιο. Επισης το ξυδη και διαφοροι αλλοι τροποι εχουν αναφερθη εδω στο σε αυτο το νυμα.

Επισης δεν μπηκα για να αναφερω ενα προβλημα, τα προβλημα τα του εχουν αναφερθη και οπιες λυσεις οπως το ξυδη ολες ειναι μη επαρκες.  Στην αρχη του νηματος γραφουνε "τι ωραιο που ειναι", το προτεινω αφοβα και τετια ". Δεν γραφουν " Με 80 ευρώ για αυτά που έχει το πακέτο αυτά θα αντιμετωπίσεις. Στην ελληνική αγορά, στην παρούσα φάση αυτές είναι οι τιμές. "

Που ακριβως στο μανουαλ γραφει οτι πρεπει να αλαζω το φιτιλη μονος μου  για κατι που πληρωνο να γινετε?

Εσυ μπορει να μην εχεις απαιτησης απο κατι που αγοραζεις εχε υποψη σου οτι αλλοι εχουν. Ο επωμενος αρχαριος που θα διαβαση αυτο το νημα θα εχει και μθα διαφορετικη αποψη περα του τι ωραιο ειναι αλαζοντας το φιτιλι του διοτι και γω δεν ξερω γιατι πρεπει να ασχολουμε με το φυτιλη ενος αντικειμενου που πληρωσα.
Λοιπων το σταματαω εδω γιατι βλεπω οτι δεν σας αρεσει η κριτικη. Μπορειτε να τα λετε μεταξη σας τι ωραιο που ειναι και να χαιρεστε.

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5899
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #687 στις: Οκτωβρίου 11, 2011, 23:59 »

Λοιπων το σταματαω εδω γιατι βλεπω οτι δεν σας αρεση η κριτικη. Μπορειτε να τα λετε μεταξη σας τι ωραιο που ειναι και να χαιρεστε.
:laugh_wave: :happy_roll_01: :happy_roll_01: :hapy_jump: :hapy_jump: :hapy_jump: :hapy_jump: :laugh_cool_jump: :laugh_cool_jump: :dance2: :yahoo: :dance3:

Αποσυνδεδεμένος parpen

  • ****
  • 1006
  • Φύλο: Άντρας
  • A-2 + PP by Craven.gr + VV +Rc_mizer by Sokin
    • Parpen's e-liquid calculator
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #688 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 00:02 »
Ακου να δεις κατι δεν κατηγορο ενα προιων διαπιστονω την απατη ενος προιων. Εσυ μπορει να μην απετεις  τπτ απο κατι που αγορασες και να γουσταρεις να αλαζης φιτιλια. Αυτο δεν συμαινη οτι ολοι πρεπει να κανουν το ιδιο. Επισης το ξυδη και διαφοροι αλλοι τροποι εχουν αναφερθη εδω στο σε αυτο το νυμα.

Επισης δεν μπηκα για να αναφερω ενα προβλημα, τα προβλημα τα του εχουν αναφερθη και οπιες λυσεις οπως το ξυδη ολες ειναι μη επαρκες.  Στην αρχη του νηματος γραφουνε "τι ωραιο που ειναι", το προτεινω αφοβα και τετια ". Δεν γραφουν " Με 80 ευρώ για αυτά που έχει το πακέτο αυτά θα αντιμετωπίσεις. Στην ελληνική αγορά, στην παρούσα φάση αυτές είναι οι τιμές. "

Που ακριβως στο μανουαλ γραφει οτι πρεπει να αλαζω το φιτιλη μονος μου  για κατι που πληρωνο να γινετε?
Λοιπων το σταματαω εδω γιατι βλεπω οτι δεν σας αρεση η κριτικη. Μπορειτε να τα λετε μεταξη σας τι ωραιο που ειναι και να χαιρεστε.

Δεν μου λες ρε φίλε. Μήπως λέω..μήπως, σου πέρασε από το μυαλό η ιδέα ότι εμείς δεν αντιμετωπίσαμε ότι εσύ (λέμε τώρα) ή μπα?? :idiot1:

Δηλαδή αν εσένα σε κερατώνει η γυναίκα σου, πρέπει να με κερατώνει και εμένα η δική μου??

Ήμαρτον εδώ μέσα... :wall:

Αποσυνδεδεμένος verdeangelo

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #689 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 00:03 »
Αυτά τα περί ΑΠΑΤΗΣ,εάν έχεις τα ΑΝΤΕΡΑ να πάρεις τηλέφωνο αύριο κιόλας στην επίσημη αντιπροσωπεία και να τους το πεις ΕΠΩΝΥΜΑ κι όχι να μας τα κάνεις τσουρέκια εδώ και 2 μέρες (με γενικότητες-ειρωνείες & ισοπέδωση των πάντων).
Εσύ δεν μπήκες εδώ μέσα για να βρεις λύση στο πρόβλημα σου αλλά για να βρεις συμπαραστάτες στην ρίψη λάσπης.
Μάλλον σε λάθος φόρουμ έχεις μπει και δεν το έχεις καταλάβει.

Υ.Γ Όταν μάθεις να μιλάς ανθρώπινα και να κάνεις και την αυτοκριτική σου,έλα να μας τα ξαναπείς. ;)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8842 1151693 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:44
από treloneritis
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11085 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345689 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147377 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8114 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 208971 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545233 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 32964 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52539 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600535 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 360981 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 13392 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos