vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

125 επισκέπτες, 3 χρήστες
jim356, Kouros17, camber

Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5899
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #690 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 00:07 »
Μην τρελαίνεστε ρε παιδιά.

Μπορεί να πέσανε οι πωλήσεις του και ψάχνει τρόπο να τις ανεβάσει :laugh1: :laugh1: ;) 

 

Αποσυνδεδεμένος Parmenion

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #691 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 00:08 »
Δεν μου λες ρε φίλε. Μήπως λέω..μήπως, σου πέρασε από το μυαλό η ιδέα ότι εμείς δεν αντιμετωπίσαμε ότι εσύ (λέμε τώρα) ή μπα?? :idiot1:

Δηλαδή αν εσένα σε κερατώνει η γυναίκα σου, πρέπει να με κερατώνει και εμένα η δική μου??

Ήμαρτον εδώ μέσα... :wall:
τι λέτε ρε παιδια???
δεν αρχίζω το κάπνισμα καλύτερα ? με 4 ευρο 4 μερές καπνός...

Δεν νομίζω κάτι δεν γίνετε σωστά , κάτι δεν πάει καλά... οι ατμοποιητές που βάζει το cartige έχουν και αυτοι τα ίδια φαινόμενα.?? τουλάχιστων εκεί μπορεί και βλέπεις ποσο υγρό έχει μεσα...
Όντως οι ατμοποιητές του Hybrid είναι για τα πανηγύρια . Ατμίζω πολύ αλλά καταντάει εκνευριστικό και ασύμφορο οικονομικά κάθε 3 ημέρες πέταμα του ατμοποιητή είτε γιατί μπούκωσε είτε γιατί έχει γεύση καμένου .

Δε νομιζω να ειναι οπως τα λες.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 12, 2011, 00:17 από Parmenion »

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #692 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 00:09 »
Οκ Parmenion, αφού δε θέλεις να βοηθήσεις τον εαυτό σου, δε μπορεί να στο επιβάλλει κανείς :dontknow:


Υ.Γ. ούτε στο καλωσόρισμά μου είδα να απαντάς και δε θα σου στοίχιζε 80€ αυτό, είναι δωρεάν και στοιχειώδης κοινωνικός κανόνας (όχι ευγένεια), όταν είσαι ανάμεσα σε κάποιους που συνομιλείς για πρώτη φορά.
Ας είναι, δεν είσαι ο πρώτος ούτε ο τελευταίος...

Αποσυνδεδεμένος Parmenion

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #693 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 00:11 »
Αυτά τα περί ΑΠΑΤΗΣ,εάν έχεις τα ΑΝΤΕΡΑ να πάρεις τηλέφωνο αύριο κιόλας στην επίσημη αντιπροσωπεία και να τους το πεις ΕΠΩΝΥΜΑ κι όχι να μας τα κάνεις τσουρέκια εδώ και 2 μέρες (με γενικότητες-ειρωνείες & ισοπέδωση των πάντων).
Εσύ δεν μπήκες εδώ μέσα για να βρεις λύση στο πρόβλημα σου αλλά για να βρεις συμπαραστάτες στην ρίψη λάσπης.
Μάλλον σε λάθος φόρουμ έχεις μπει και δεν το έχεις καταλάβει.

Υ.Γ Όταν μάθεις να μιλάς ανθρώπινα και να κάνεις και την αυτοκριτική σου,έλα να μας τα ξαναπείς. ;)
Σωπα ρε φιλε που θα μου απαγορεψεις εσυ να λεω οτι εγω νομιζω. δλδ τι θα με κανουνε ντα? Και ξερεις καλυτερα απο μενα γιατι μπηκα εδω μεσα?
Καμια λασπη δεν πεταω να μαθουνε να φτιαχνουνε προιωντα που δουλευουνε και προπαντως να αντεχουν και μια κριτικη.

Συγχώνευση μηνυμάτων: Οκτωβρίου 12, 2011, 00:13
Οκ Parmenion, αφού δε θέλεις να βοηθήσεις τον εαυτό σου, δε μπορεί να στο επιβάλλει κανείς :dontknow:


Υ.Γ. ούτε στο καλωσόρισμά μου είδα να απαντάς και δε θα σου στοίχιζε 80€ αυτό, είναι δωρεάν και στοιχειώδης κοινωνικός κανόνας (όχι ευγένεια), όταν είσαι ανάμεσα σε κάποιους που συνομιλείς για πρώτη φορά.
Ας είναι, δεν είσαι ο πρώτος ούτε ο τελευταίος...
Τι καλωσορισμα? δνε ειδα κατι, προσπαθω να απαντω στα παντα. Αν παραβλεψα κατι λυπαμε υλικρινα
Οχι δεν θελω καμια βοηθεια για αυτο απλα τη γνωμη μου ειπα αλλα οπως ειπε ο φιλος πιο πανω μαλλων εδω δεν επιτρεπετε.

Αποσυνδεδεμένος trap

  • ***
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπ'ατμόν
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #694 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 00:14 »
Το θέμα δεν είναι αυτά που λες φίλε, αλλά ο τρόπος που τα λες.

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #695 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 00:18 »
Καλωσόρισες.
...επειδή είμαι ένας από τους αρχικούς reviwers, ζητώ συγγνώμη αν σε "πήρα στο λαιμό μου".
...
...
Τι καλωσορισμα? δνε ειδα κατι, προσπαθω να απαντω στα παντα. Αν παραβλεψα κατι λυπαμε υλικρινα
...κατάλαβες τώρα γιατί σου λέω ότι κάτι δε διαβάζεις σωστά σ'αυτό το θέμα;
Μάλλον η τσαντίλα σου σε κάνει να διαβάζεις μόνο τα αρνητικά.
Κι αν δεις όλο το ύφος μου, κάθε άλλο παρά "άσε μας ήσυχους" είναι...
Δεν είναι κρίμα να γκαζώνεις, πριν το "καλημέρα";

Αποσυνδεδεμένος crisx

  • ***
  • 567
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #696 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 00:19 »
Ακου να δεις κατι δεν κατηγορο ενα προιων διαπιστονω την απατη ενος προιωντος. Εσυ μπορει να μην απετεις  τπτ απο κατι που αγορασες και να γουσταρεις να αλαζης φιτιλια. Αυτο δεν συμαινη οτι ολοι πρεπει να κανουν το ιδιο. Επισης το ξυδη και διαφοροι αλλοι τροποι εχουν αναφερθη εδω στο σε αυτο το νυμα.

Επισης δεν μπηκα για να αναφερω ενα προβλημα, τα προβλημα τα του εχουν αναφερθη και οπιες λυσεις οπως το ξυδη ολες ειναι μη επαρκες.  Στην αρχη του νηματος γραφουνε "τι ωραιο που ειναι", το προτεινω αφοβα και τετια ". Δεν γραφουν " Με 80 ευρώ για αυτά που έχει το πακέτο αυτά θα αντιμετωπίσεις. Στην ελληνική αγορά, στην παρούσα φάση αυτές είναι οι τιμές. "

Που ακριβως στο μανουαλ γραφει οτι πρεπει να αλαζω το φιτιλη μονος μου  για κατι που πληρωνο να γινετε?
Λοιπων το σταματαω εδω γιατι βλεπω οτι δεν σας αρεση η κριτικη. Μπορειτε να τα λετε μεταξη σας τι ωραιο που ειναι και να χαιρεστε.
Απαιτώ να λειτουργούν οι μπαταρίες και ο ατμοποιητής. Οι μπαταρίες κάτι λιγότερο από τα διεθνή στάνταρ για λιθίου ιόντων (μιας κ κινέζικες) και οι ατμοποιητές για εύλογο χρονικό διάστημα. Αυτό δε σημαίνει ότι μπορεί να μην πέσω σε ελλατωματικό. Κ φυσικά θα εκνευριστώ κ θα σκέφτομαι τα χρήματα που πέταξα. Δε θα ακυρώσω όλο το προϊόν όμως. Θα δω αν μπορώ να αλλάξω τον ελλατωματικό ατμο/κάρτο. Όσο αφορά το χρόνο λειτουργίας αυτά είναι σχετικά parmenion. Έχουμε εδώ ένα γιατρό που πήρε το μάτι μου να γράφει ότι χρησιμοποιεί το η.τ το πρωϊ με τον καφέ του, το μεσημέρι και το βραδάκι. Κ αυτό το προσομοιάζει με κ.τ, δηλαδή κάνει καμμιά 15αριά τζούρες 3 φορές την ημέρα. Ε σε αυτή την περίπτωση 1 μήνα θα του κρατήσει ο ατμο/καρτο και καμμιά βδομάδα η μπαταρία. Εγώ που το έχω πιπίλα ο κάρτο δε μου κρατάει πάνω από 1 βδομάδα max με μειωμένη απόδοση. Για αυτό κ τα μπάνια. Το ξύδι σαφώς και δεν είναι σωστή λύση. Άλλους τους καλύπτει και άλλους όχι. Η σωστή λύση είναι να πάς να πάρεις άλλο κάρτο.
Όσο για το review, τα αποτελέσματα αναφέρονται στις πρώτες μέρες λειτουργίας. Αν κοιτάξεις τα review θα δεις ότι αναφέρεται αυτό και μάλιστα γίνεται λόγος ότι αν τα θετικά αντέξουν με την πάροδο του χρόνου τότε το προϊόν θα είναι πολύ πολύ καλό. Αυτό δε γίνεται μόνο στο review του hybrid αλλά σε όλα τα review. Αν εξαιρέσω τα δείγματα που δίνονται σε νέα μέλη για να υπάρχει και αυτών η άποψη και οι εντυπώσεις, τα έμπειρα μέλη ξέρουν πολύ καλά τι λένε. Δεν είναι άσχετοι.
Όσο για τις αλλαγές των φυτιλιών σου ξαναείπα. Δεν είναι η σωστή λύση. Η σωστή είναι να πας να πάρεις άλλο. Έγώ προσωπικά δε γουστάρω να δίνω 10ευρα κάθε 5 μέρες για κάρτο. Έτσι το κάνω μόνος μου.
Η κριτική είναι καλοδεχούμενη φίλε. Έτσι πάει μπροστά το η.τ. Αν δεν υπήρχαν προβλήματα δε θα υπήρχε λόγος ύπαρξης αυτού του φόρουμ. Άλλο όμως κριτική και παράθεση εντυπώσεων, προβλημάτων, κλπ και άλλο μπαίνω και λέω το τάδε είναι μάπα, το άλλο είναι για τα σκουπίδια, οι reviewers τα παίρνουν για να λένε καλά λόγια και παίρνουν κόσμο στο λαιμό τους. Συγνώμη αλλά εσύ το τελευταίο έκανες...

Αποσυνδεδεμένος Parmenion

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #697 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 00:24 »
...κατάλαβες τώρα γιατί σου λέω ότι κάτι δε διαβάζεις σωστά σ'αυτό το θέμα;
Μάλλον η τσαντίλα σου σε κάνει να διαβάζεις μόνο τα αρνητικά.
Κι αν δεις όλο το ύφος μου, κάθε άλλο παρά "άσε μας ήσυχους" είναι...
Δεν είναι κρίμα να γκαζώνεις, πριν το "καλημέρα";
ρε vaggo mαλων παραβλεψα καπιο δικο σου σχολειο ok σορρυ και σε ευχαριστω ομως δεν ειναι δυνατων να λες οτι κατι ειναι μαππα και να σου λενε μη μιλας. Μαππα ειναι ρε φιλε πως να το κανουμε οτανδεν αντεχει πανω απο 3 μερες με 10 ευρω το κομματι. Χανει ή δε χανει σε αποδοση και αμα χανη πως μπορει κανεις να πει παρτε το αφοβα? Επισηε τα προβληματα του δεν τα φανταστικα ουτε πεταω λασπη δεν ειμαστε στη βουλη. τεσπα

Συγχώνευση μηνυμάτων: Οκτωβρίου 12, 2011, 00:32
Απαιτώ να λειτουργούν οι μπαταρίες και ο ατμοποιητής. Οι μπαταρίες κάτι λιγότερο από τα διεθνή στάνταρ για λιθίου ιόντων (μιας κ κινέζικες) και οι ατμοποιητές για εύλογο χρονικό διάστημα. Αυτό δε σημαίνει ότι μπορεί να μην πέσω σε ελλατωματικό. Κ φυσικά θα εκνευριστώ κ θα σκέφτομαι τα χρήματα που πέταξα. Δε θα ακυρώσω όλο το προϊόν όμως. Θα δω αν μπορώ να αλλάξω τον ελλατωματικό ατμο/κάρτο. Όσο αφορά το χρόνο λειτουργίας αυτά είναι σχετικά parmenion. Έχουμε εδώ ένα γιατρό που πήρε το μάτι μου να γράφει ότι χρησιμοποιεί το η.τ το πρωϊ με τον καφέ του, το μεσημέρι και το βραδάκι. Κ αυτό το προσομοιάζει με κ.τ, δηλαδή κάνει καμμιά 15αριά τζούρες 3 φορές την ημέρα. Ε σε αυτή την περίπτωση 1 μήνα θα του κρατήσει ο ατμο/καρτο και καμμιά βδομάδα η μπαταρία. Εγώ που το έχω πιπίλα ο κάρτο δε μου κρατάει πάνω από 1 βδομάδα max με μειωμένη απόδοση. Για αυτό κ τα μπάνια. Το ξύδι σαφώς και δεν είναι σωστή λύση. Άλλους τους καλύπτει και άλλους όχι. Η σωστή λύση είναι να πάς να πάρεις άλλο κάρτο.
Όσο για το review, τα αποτελέσματα αναφέρονται στις πρώτες μέρες λειτουργίας. Αν κοιτάξεις τα review θα δεις ότι αναφέρεται αυτό και μάλιστα γίνεται λόγος ότι αν τα θετικά αντέξουν με την πάροδο του χρόνου τότε το προϊόν θα είναι πολύ πολύ καλό. Αυτό δε γίνεται μόνο στο review του hybrid αλλά σε όλα τα review. Αν εξαιρέσω τα δείγματα που δίνονται σε νέα μέλη για να υπάρχει και αυτών η άποψη και οι εντυπώσεις, τα έμπειρα μέλη ξέρουν πολύ καλά τι λένε. Δεν είναι άσχετοι.
Όσο για τις αλλαγές των φυτιλιών σου ξαναείπα. Δεν είναι η σωστή λύση. Η σωστή είναι να πας να πάρεις άλλο. Έγώ προσωπικά δε γουστάρω να δίνω 10ευρα κάθε 5 μέρες για κάρτο. Έτσι το κάνω μόνος μου.
Η κριτική είναι καλοδεχούμενη φίλε. Έτσι πάει μπροστά το η.τ. Αν δεν υπήρχαν προβλήματα δε θα υπήρχε λόγος ύπαρξης αυτού του φόρουμ. Άλλο όμως κριτική και παράθεση εντυπώσεων, προβλημάτων, κλπ και άλλο μπαίνω και λέω το τάδε είναι μάπα, το άλλο είναι για τα σκουπίδια, οι reviewers τα παίρνουν για να λένε καλά λόγια και παίρνουν κόσμο στο λαιμό τους. Συγνώμη αλλά εσύ το τελευταίο έκανες...
Οπως βλεπεις μονο για το hybrid λεω οτι ειναι μαππα δεν λεω για κατι αλλο επισης πιστευο οτι ενα τετιο φορουμ πρεπει να ξεχωριζη τα "καλα" απο τα αχρηστα. Εγω δεν εχω κανενα προβλημα με τους πιο εμπειρους αυτο που με κανει και σκαω ειναι οτι ενω εχει τοσα προβληματα το συστηνετε και σε αλλους, δε θα το εκανα ποτες. Οπως λες δεν θα εδινες 10 ευρω καθε 5 μερες με το hybrid ομως το αργοτερα μεσα σε ενα μηνα θα το κανεις αν δεν κατσεις να αλαξεις φθτιλια και ολα τα αλλα πλυσηματα κλπ. Ναι ισως για καπιων που ατμιζη 1 τζουρα τη μερα να αντεξη και 2 μηνες αλλα αυτο ειναι μετα παπαλα. Τα αρνητηικα μηνηματα γιατ δεν τα βλεπετε?  Λοιπων δεν εχω τπτ μαζι σου και πιστευω πως εισαι ενας πολυ συμπαθητικος ανθρωπος στην πραγματικοτιτα ετσι δεν ψαχνω την αντιπαραθεση μαζι σου.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 12, 2011, 00:32 από Parmenion »

Αποσυνδεδεμένος trap

  • ***
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπ'ατμόν
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #698 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 00:40 »
Parmenion κοίτα μέχρι και κουτί παραπόνων υπάρχει στο φόρουμ,και μάλιστα εχει γράψει και τα παράπονα του ο διαχειριστής.
Αρα στο φόρουμ γνωρίζουμε να ξεχωρίζουμε τα καλά απο τα κακά, αρκεί αυτά να είναι γραμμένα και μαζεμένα κάπου για να τα βλέπουν ολοι.
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,2827.0.html

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #699 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 01:00 »
parmenion, δεν θα αντιπαρατεθώ μαζί σου στο πώς εκφράστηκες και γιατί, αλλά επί της ουσίας θα σου απαντήσω τα εξής:
Χρησιμοποιώ ως μοναδικό η.τ. το hybrid εδώ και 3 μήνες.
Με βαριά χρήση. 4-5 μλ την ημέρα.
Από τους κάρτο δεν έχω μείνει ευχαριστημένη. Από τους 10 που χρησιμοποίησα, οι μισοί αχρηστεύτηκαν σε 1-3-5 μέρες. Οι άλλοι κράτησαν μέχρι 9. Με σωστή πιστεύω χρήση. Οι μπαταρίες αντίθετα είναι πολύ καλές. Και πολύ βολικές λόγω ελλειψης κουμπιών. Σε απόδοση και διάρκεια είμαι ευχαριστημένη. Ξελιγώνονται γρήγορα μόνο όταν ο κάρτο είναι στα τελευταία του και υπερθερμαίνεται. Πρόσφατα το επιβεβαίωσα χρησιμοποιώντας ολόιδια άλλου κατασκευαστή που έχει κατά πολύ μειωμένη "δύναμη" αν καταλαβαίνεις τι εννοώ. Δεν έχω εργαλεία να μετρήσω τα βολτ τους, αλλά η γεύση και το χτύπημα είναι άνευρα σε σχέση με αυτές του hybrid.
Η εξυπηρέτηση από την αντιπροσωπεία είναι υποδειγματικές. Μου άλλαξαν πολλούς κάρτο και τις πρώτες μπαταρίες που απεβίωσαν από διαρροή υγρών χαλασμένου κάρτο.
Από τότε βγάζω κάθε λίγα λεπτά τον κάρτο και σκουπίζω προληπτικά για διαρροές.
Δεν θέλω να κατηγορήσω το προιόν, απλά λέω ότι σε μένα δεν ταίριαξαν οι κάρτο του. Βρήκα λύση χρησιμοποιώντας άλλου τύπου κάρτο. Και πάλι, αγοράζοντας άλλους έπεσα σε καλούς, αλλά και σε μη καλούς. Προς το παρόν δε σκέφτομαι να αλλάξω. Διαβάζοντας απόψεις χρηστών για άλλα η.τ. είδα ότι υπάρχουν ευχαριστημένοι και μη ευχαριστημένοι. για το ego που αναφέρεις με προβλημάτισαν όσα διάβασα για διαρροές. Το συμπέρασμα είναι ότι κανένα προιόν δεν ταιριάζει σε όλους, αλλά αν έχουμε υπομονή μπορεί να το φέρουμε στα μέτρα μας. Με αλλαγές στη σύνθεσή του. Όχι με εγχειρήσεις απαραίτητα. Ή να περάσουμε σε κάτι άλλο. Αφού πρώτα μιλήσουμε με τον αντιπρόσωπο και δεν καταφέρουμε να βρούμε λύση.

Αποσυνδεδεμένος crisx

  • ***
  • 567
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #700 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 01:08 »
Οπως λες δεν θα εδινες 10 ευρω καθε 5 μερες με το hybrid ομως το αργοτερα μεσα σε ενα μηνα θα το κανεις αν δεν κατσεις να αλαξεις φθτιλια και ολα τα αλλα πλυσηματα κλπ. Ναι ισως για καπιων που ατμιζη 1 τζουρα τη μερα να αντεξη και 2 μηνες αλλα αυτο ειναι μετα παπαλα.
Συγνώμη ρε parmenion αλλά ίσως δεν έχεις καταλάβει κάτι. Αυτό συμπεραίνω με τα παραπάνω. Μήπως έχεις την εντύπωση ότι ο καρτο λειτουργεί δια βίου όπως οι μπαταρίες; Δηλαδή το παίρνουμε και απλά το χρησιμοποιούμε για κανά εξάμηνο και μετά το αλλάζουμε;

Αποσυνδεδεμένος Parmenion

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #701 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 01:21 »
Συγνώμη ρε parmenion αλλά ίσως δεν έχεις καταλάβει κάτι. Αυτό συμπεραίνω με τα παραπάνω. Μήπως έχεις την εντύπωση ότι ο καρτο λειτουργεί δια βίου όπως οι μπαταρίες; Δηλαδή το παίρνουμε και απλά το χρησιμοποιούμε για κανά εξάμηνο και μετά το αλλάζουμε;

Οχι ρε συ τι 6μηνο εδω λεμε να αντεξη πανω απο 3 μερες χωρις να κανω τον χειρουργο. Δεν μπορει να χαλανε οι 9 στους 10  μεσα σε 3 με 4 μερες. φταιω εγω? δεν κανω καλυ χρηση? τι να σου πω, το γεμιζω το ατμιζο το ξαναγεμιζω κτλ. τελευτεα σχεδων μετα απο καθε τζουρα εριχνα και μια σταγονα, κουραστικα με αυτο το μηχανημα. Οριστικα τρελαθηκα οταν αγορα το τελευταιω καρτο και την επομενη μερα ρουφαγα σαν τρελος και δεν εβγαζε ουτε δειγμα και εκει που το κοιταγα παω να κανω και μια νεα τζουρα και Ω ατυχια αρχισε να αναβοσβηνη το LED τελος μπαταρια δεν ξαναφορτισε ποτε ξανα.

@Petra  εμενα μου χαλασαν και η μπαταριες, περαν τα προβληματα των καρτο.
Οσο για το ego  διαροες δεν ειχα ακομη και κανω τι δουλεια με μια μπαταρια εκει που ειχα ις 2 του hybrid αυο που δεν μου αρεσε στο ego ειναι οτι ta liquids εχουν αλλοι γευση, χηροτερη κατα εμενα αλλα οκ αυτο σηζητιτε τουλαχιστον δεν αγοραζο καθε μερα καινουργιο tank.
0 στα 10  :hmmm:

υ.γ. οι ορθογραφεια μου σκιζη αν εχετε γερμανικα κειμενα για μεταφραση ομος εδω ειμαι  ::)

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #702 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 01:23 »
Τώρα που ηρέμησαν τα πνεύματα...
Η τοποθέτηση της petra με καλύπτει 100%.
Απλά, θέλω να σημειώσω ότι...

Συμφορουμίτες, ο parmenion δεν είχε κακή πρόθεση.
(αυτό για μένα είναι το πιο σημαντικό)
Έδειξε έναν άνθρωπο που έχει ψάξει το θέμα ΗΤ και ξέρει να σκέφτεται...
και να αντιδρά άμεσα. Τέτοιους ανθρώπους τους χρειάζεται το ΗΤ, για να ξορκίσει τον καρκίνο και τη συμμορία του.
Αγκαλιάστε τον.

parmenion δωδεκανήσιε αδελφέ...
αν θες να πεις κάτι, να το τεκμηριώνεις.
Αν, όλες αυτές τις παραθέσεις τις έκανες από πριν, η αντιμετώπισή σου θα ήταν διαφορετική, πιστεύω. Με εντυπωσίασε η άμεση προσαρμογή σου στους κανόνες του ευ διαλέγεσθαι (καλώς συζητάμε).
Θεωρώ ότι σε έχουμε ανάγκη...

Αποσυνδεδεμένος Parmenion

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #703 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 01:27 »
Τώρα που ηρέμησαν τα πνεύματα...
Η τοποθέτηση της petra με καλύπτει 100%.
Απλά, θέλω να σημειώσω ότι...

Συμφορουμίτες, ο parmenion δεν είχε κακή πρόθεση.
(αυτό για μένα είναι το πιο σημαντικό)
Έδειξε έναν άνθρωπο που έχει ψάξει το θέμα ΗΤ και ξέρει να σκέφτεται...
και να αντιδρά άμεσα. Τέτοιους ανθρώπους τους χρειάζεται το ΗΤ, για να ξορκίσει τον καρκίνο και τη συμμορία του.
Αγκαλιάστε τον.

parmenion δωδεκανήσιε αδελφέ...
αν θες να πεις κάτι, να το τεκμηριώνεις.
Αν, όλες αυτές τις παραθέσεις τις έκανες από πριν, η αντιμετώπισή σου θα ήταν διαφορετική, πιστεύω. Με εντυπωσίασε η άμεση προσαρμογή σου στους κανόνες του ευ διαλέγεσθαι (καλώς συζητάμε).
Θεωρώ ότι σε έχουμε ανάγκη...

σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια ο μονος σκοπος μου ειναι να μην την πατηση και αλλος οπως εγω, τωρα εχο κοψη το τσιγαρο και παπαλα ο ατμιστης οποτε εμινα ξεκρεμαστος. πηρα δανικια τη μια μπαταρια ενος φιλου και την βγαζο με αυτην μεχρι να δω τι να κανω.
Επισης τα ελληνικα δεν μου ειναι και τοσο ευκολα.

Αποσυνδεδεμένος ΓΙΩΡΓΟΣ

  • **
  • 317
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS ODYSEUS 2X18650 ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΑΡΙΝΟ ΜΟΥ !
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #704 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 01:28 »
Το νήμα αρχίζει και παίρνει τροπή  :sign_OFFTOPIC: 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8842 1151670 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:44
από treloneritis
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11060 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345671 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147309 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8093 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 208962 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545220 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 32957 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52511 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600519 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 360956 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 13375 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos