vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

211 επισκέπτες, 5 χρήστες
Tem, manoslykos, gstamatos, lounik, dimitrisd

Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)

Αποσυνδεδεμένος xristosxat

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
  • Οτι του φανει του λολοστεφανη....
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #255 στις: Ιουνίου 30, 2011, 19:20 »
Περαν του offtopic παντως ειμαι απολυτα καλυμενος απο το hybrid ασχετως του προβληματος που προεκυψε. Αλλωστε και στο GG να πηγαινα ελλατωμα θα εβρισκα αργα η γρηγορα. Τωρα εσενα δε σε ξερω αλλα πηγες κατευθειαν στο GG η περασες απο αλλα πιο φθηνα μεχρι να καταληξεις εκει;

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5899
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #256 στις: Ιουνίου 30, 2011, 19:25 »
Πριν δυομιση χρονια δεν ειχα πολλες επιλογες για να την πατησω,
Την πατησα δυο φορες αλλα χαρη σε αυτο το φορουμ και σε καποια παλια μελη που εξαφανιστηκαν δικαιολογημενα για μενα .........πηγα κατευθειαν σε mod και ηρεμησα.

Αποσυνδεδεμένος xristosxat

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
  • Οτι του φανει του λολοστεφανη....
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #257 στις: Ιουνίου 30, 2011, 19:28 »
Απλα δε μπορουμε να παμε κατευθειαν σε κατι που εχει 200 € χωρις να ξερουμε αν μας αρεσει καν το ατμισμα
ΥΓ: και χαρη σε μενα θα παρεις φθηνη porche αν ειδες και το αλλο μηνυμα που εγραψα ( ευχομαι πριν εξαφανιστω ) :P

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #258 στις: Ιουνίου 30, 2011, 19:39 »
Ολα εχουν ελλατωματα,οπως κ οι ανθρωποι.Απλως εμεις σαν καταναλωτες καλουμαστε να επιστησουμε τη προσοχη μας λιγο περισσοτερο πριν παρουμε κατι κ οπως ολα στη ζωη εχουν κ το ρισκο τους...αλλα λιγοτερο κ αλλα περισσοτερο. :)

Αποσυνδεδεμένος alex74

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
  • Assumption is the mother of all fuck ups
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #259 στις: Ιουνίου 30, 2011, 19:46 »
@offtopic (sorry!!!)

Γιατι 200+ βρε παιδια?
Εχω παρατηρήσει ότι σχεδόν πάντα αναφέρεστε στην έκδοση ggts η όποια όμως αποτι καταλαβένω είναι αρκετά μεγάλη εκτός σπιτιού.
Εχετε κάτι με το GGTB που είναι ποιο μικρό η απλά έχετε κολλήσει στο μεγάλο για λόγους χρήσης?

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #260 στις: Ιουνίου 30, 2011, 23:04 »
....Κ γω ειχα μια μικρη περιπετεια αλλα οχι με χαλασμενο ή ελλατωματικο απλως ενω παρηγγειλα Hybrid-e μου στειλαν το κλασσικο Hybrid αλλα τους μειρα τηλ κ χωρις χρεωση μεταφορικων θα μου στειλουν αυριο αυτο που ηθελα...
Μία από τα ίδια και σε εμένα :yes:
Βάζω στοίχημα, ο ίδιος υπάλληλος θα το έκανε :))

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #261 στις: Ιουνίου 30, 2011, 23:06 »
Μία από τα ίδια και σε εμένα :yes:
Βάζω στοίχημα, ο ίδιος υπάλληλος θα το έκανε :))

 8) :yes: :yes: :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #262 στις: Ιουνίου 30, 2011, 23:07 »
@offtopic (sorry!!!)

Γιατι 200+ βρε παιδια?
Εχω παρατηρήσει ότι σχεδόν πάντα αναφέρεστε στην έκδοση ggts η όποια όμως αποτι καταλαβένω είναι αρκετά μεγάλη εκτός σπιτιού.
Εχετε κάτι με το GGTB που είναι ποιο μικρό η απλά έχετε κολλήσει στο μεγάλο για λόγους χρήσης?

Eνταξει ας πουμε 200 -+ τοτε  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος xristosxat

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
  • Οτι του φανει του λολοστεφανη....
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #263 στις: Ιουλίου 01, 2011, 10:49 »
Σημερα πρωι πρωι ειχα τηλεφωνο απο nobacco. Η κοπελα εχθες το απογευμα ειχε πει οτι θα το εβαζε ως επειγων. Ηταν αρκετα γρηγοροι ομολογουμενος.
Μετα την αναφορα του προβληματος με ενημερωσαν οτι αυριο Σαββατο θα παραλαβω δυο νεους ατμοποιητες με χρηση της εγγυησης. Αλλαγη και στους δυο και με αποστολη Σαββατο λοιπον και οχι απο Δευτερα.
Πριν μου πει οτι θα στειλει αλλα μου ζητησε να σταξω 2-3 σταγονες μεσα στο «καλαμακι» και στα δυο καρτο. Το πρωτο που εδινε γευση καμμενου για την ωρα μου δινει τη γευση του υγρου αλλα νομιζω οτι θα ειναι μεχρι να καταναλωθει το υγρο που εριξα κατευθειαν στο «καλαμακι». Ο δευτερος καρτο καμμια αντιδραση. Στις πρωτες τζουρες ελαχιστη ποσοτητα ατμου και στη συνεχεια υπερθερμανση.

ΥΓ: εμενα τη πρωτη φορα ειχανε στειλει ολο το πακετο του hybrid σε αλλον που ειχε το ιδιο ονομα με μενα. αλλα με ενα τηλεφωνημα ολα λυθηκαν. Βασικα η nobacco δεν εκανε και κατι. Εγω πηρα την ACS και απλα αλλαξαν τη διευθυνση και το εφεραν την επομενη σε μενα. Απλα ειχα ενημερωση και τη nobacco...

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #264 στις: Ιουλίου 01, 2011, 15:54 »

Πριν μου πει οτι θα στειλει αλλα μου ζητησε να σταξω 2-3 σταγονες μεσα στο «καλαμακι» και στα δυο καρτο. Το πρωτο που εδινε γευση καμμενου για την ωρα μου δινει τη γευση του υγρου αλλα νομιζω οτι θα ειναι μεχρι να καταναλωθει το υγρο που εριξα κατευθειαν στο «καλαμακι».

Ειχα την εντυπωση,κ απ οτι ειδα το αναφερει κ στις οδηγιες,δε θα πρεπει να ριχνουμε υγρο στο "καλαμακι"!Αλλα αφου το συνεστησε η αντιπροσωπος της εταιρειας..."περι ορεξεως λεει" :P !

Αποσυνδεδεμένος xristosxat

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
  • Οτι του φανει του λολοστεφανη....
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #265 στις: Ιουλίου 01, 2011, 19:29 »
Ειχα την εντυπωση,κ απ οτι ειδα το αναφερει κ στις οδηγιες,δε θα πρεπει να ριχνουμε υγρο στο "καλαμακι"!Αλλα αφου το συνεστησε η αντιπροσωπος της εταιρειας..."περι ορεξεως λεει" :P !


Καταρχην ηταν ο αντιπροσωπος. Καλα ολοι με γυναικα μιλατε. Σε μενα γιατι βγαινει παντα αντρας ρε γ@#ώτο;;;;;  :confused1: :confused1: :confused1:
Ακριβως αυτο μου πε οτι ας λεει οτι δε κανει να βαλεις στο καλαμακι βαλε....

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #266 στις: Ιουλίου 01, 2011, 19:50 »

Καταρχην ηταν ο αντιπροσωπος. Καλα ολοι με γυναικα μιλατε. Σε μενα γιατι βγαινει παντα αντρας ρε γ@#ώτο;;;;;  :confused1: :confused1: :confused1:
Ακριβως αυτο μου πε οτι ας λεει οτι δε κανει να βαλεις στο καλαμακι βαλε....
κοπελα ειναι και μαλιστα καινουρια στην δουλεια
οποτε εν μερει δικαιολογειτς....
σεβασμος στην εργατικη ταξη... :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος xristosxat

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
  • Οτι του φανει του λολοστεφανη....
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #267 στις: Ιουλίου 01, 2011, 20:17 »
Πρεπει να το κοιταξω αυτο. Γιατι εγω ολο με αντρες μιλαω. Μια φορα βγηκε γυναικα και μου πε μισο να σε συνδεσω. Και με στειλε σε αντρα. :(

Αποσυνδεδεμένος craven.gr

  • *
  • 1238
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν δεν είμαι εδώ... μάλλον κάτι μαστορεύω..
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #268 στις: Ιουλίου 01, 2011, 20:20 »
Λοιπόν παιδιά............. άσχετο.. ;D

Τά είπαμε και τα μιλήσαμε.  Το Hybrid είναι πάρα πολύ καλό, και δεν έχω λόγο να επαναλάβω ούτε αυτά που είπα, αλλά ούτε αυτά που είπαν οι φίλοι συνατμιστές κατά διαστήματα..

Μακάρι να υπήρχε, τότε που οι περισότεροι "παλεύαμε" με φίλτρα ενυδρείων - πολυεστέρες - τσάγια - bluefoam - χαρτοπετσέτες και λοιπά συναφή υλικά...

Απο την μεριά μου θέλω να ευχαριστήσω το φόρουμ για την προτίμηση, καθώς και την nobacco για το προιόν.

Χρησιμοποιήσα μόνο το ένα carto και την μία μπαταρία.  Τά άλλα είναι παρθένα.. :)) :))

Θα ήθελα να τα δωρίσω σε κάποιον φίλο, μαζί με τον φορτιστή του πακέτου. 
Και για να είμαι οκ... θα ήθελα απο την διαχείρηση του φόρουμ, να βρεί κάποιον τρόπο, ώστε το πακέτο να κληρωθεί σε κάποιον.  (αν είναι ο σωστός όρος αυτός)..
 Ευχαριστώ..

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #269 στις: Ιουλίου 01, 2011, 20:54 »
Για το θέμα της κλήρωσης η συζήτηση μεταφέρθηκε εδώ: http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,2580.0.html

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1418 190919 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 15:17
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1152244 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 13:52
από BigRed
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11407 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 346050 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147625 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8363 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209325 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545776 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 33224 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52865 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600900 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 361436 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed