vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

369 επισκέπτες, 2 χρήστες
maprix, mathimatikos1966

Επίσημη κατάθεση υποψηφιοτήτων για τη Διοίκηση του Συλλόγου

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Πάντως όλον αυτό τον καιρό ακούσαμε πολλές φορές το "θα παρακολουθώ και, αν δω κάτι στραβό θα με βρουν απέναντι", ίσως περισσότερες από το "θα σταθώ πλάϊ και θα βοηθήσω όσο μπορώ".
 ::) :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Έτοιμη και η υποψηφιότητα του κυρίου Psitgr, κατά κόσμον Ανδρέα Δίζη.

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
τελικά πως τον λένε Ανδρέα η Αντρέα? :tongue_smilie: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9644
  • Φύλο: Άντρας
Άσχετο βέβαια αλλά μέχρι στιγμής όλοι οι υποψήφιοι για Δ.Σ. και Ε.Ε. έχουν ένα κοινό εμφανισιακό χαρακτηριστικό....πλήν ενός.
Αλλά μέχρι τη λήξη του χρόνου υποβολής υποψηφιοτήτων μπορεί να αλλάξει η αναλογία  :tongue_smilie:
Καλή επιτυχία σε όλους :thumpup:
 

Αποσυνδεδεμένος megst

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος
μούσι  :))

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9644
  • Φύλο: Άντρας
Αυτό ακριβώς :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Εγώ το αφήνω γιατί κατά γενική ομολογία είμαι γλυκούλης και γούτσου γούτσου, και χωρίς αυτό δεν είμαι αρκετά τρομακτικός για να καλύψω μια θέση στην ΕΕ...  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Οχουτοοοο μου μωλέεεεεε το μικλούλι μας....

Γκίλι γκίλιιιι ...( δίμετρο μικλούλι )

Υ.γ ΑΙΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑαααααααα...πάει και αυτό το παιδί.

Έναν άγριο είχαμε δώ μέσα και ........

Μιά χαρά ειναι όντως όλοι..Αν ξουριστούν πού να μαζεύουμε τρίχες....
ΠΙκρααα.

Αποσυνδεδεμένος NekosAthina

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Εσύ. Πόσο θέλεις να ακουστείς;
Εγώ το αφήνω γιατί κατά γενική ομολογία είμαι γλυκούλης και γούτσου γούτσου
Εγώ λέω να μην ξυριστώ για σήμερα για τη συνέντευξη, αλλά αν δώ ότι χαλάει το image μου θα φορέσω FullFace :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Άσχετο βέβαια αλλά μέχρι στιγμής όλοι οι υποψήφιοι για Δ.Σ. και Ε.Ε. έχουν ένα κοινό εμφανισιακό χαρακτηριστικό....πλήν ενός.
Αλλά μέχρι τη λήξη του χρόνου υποβολής υποψηφιοτήτων μπορεί να αλλάξει η αναλογία  (Image removed from quote.)


μούσι  :))


ή να ξυριστούν μερικοί :P

Αποσυνδεδεμένος NekosAthina

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Εσύ. Πόσο θέλεις να ακουστείς;
Ευχαριστώ όσους παρακολουθήσαν την συνέντευξη. Οτιδήποτε θα θέλατε να ρωτήσετε, στείλτε μου ένα πμ ή ένα μαίλ στο μαίλ επικοινωνίας στην καρτέλα υποψηφιότητας 

https://gvc.gr/dt_team/panagopoulos_nektarios/

θα ηθελα να παρακαλεσω αν ειναι εφικτο να μπαινει ενα link με τις συνεντευξεις για εμας που ενω θελουμε δεν ειχουμε την δυνατοτητα να τις παρακολουθησουμε.ευχαριστω.

Αποσυνδεδεμένος NekosAthina

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Εσύ. Πόσο θέλεις να ακουστείς;
Καλημέρα Αντώνη,νόμιζα ότι έιχες δεί το χτεσινό πόστ.

εδώ μπορέις να το δείς το σημερινό
http://vaping.gr/index.php/topic,33857.msg1172897.html#msg1172897

περισσότερες πληροφορίες εδώ

http://vaping.gr/index.php/topic,34016.0.html

καλη σου μερα.το ειχα δει αλλα δεν ημουν σπιτι..............δυστυχως ή ευτυχως τρεχω με τα παιδια :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Καλή η σελίδα των υποψηφίων, αλλά ποιος είναι ποιος;
Κάποιους από αυτούς πιθανόν να τους έχουμε συναντήσει κάπου στο διαδίκτυο, αλλά είναι δύσκολο να τους αναγνωρίσουμε στη σελίδα αυτή, μιας και σε άλλα σημεία του διαδικτύου πολλοί εμφανίζονται με nicknames (ψευδώνυμα).

Εδώ λοιπόν να επισημάνω κάτι που ίσως πέρασε απαρατήρητο: Στο τέλος της σελίδας κάθε υποψηφίου, κάτω από εκεί που γράφει "Επικοινωνία" υπάρχουν κάποια εικονίδια. Κάνοντας κλικ πάνω τους μπορούμε να μεταφερθούμε αναλόγως στη σελίδα τους στο Facebook, σε ένα blog τους αν διαθέτουν, στο twitter τους, σε ένα προφίλ φόρουμ κτλ. Έτσι ίσως βρείτε "γνωστά" σας πρόσωπα από το διαδίκτυο αλλά επιπλέον, αν περιηγηθείτε στα διάφορα προφίλ τους, είναι ένας τρόπος να γνωρίσετε και άτομα που δεν έχετε συναντήσει ως τώρα στο διαδίκτυο και ίσως σχηματίσετε μια γνώμη από τα γραφόμενά τους.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342034 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206317 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541054 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30922 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50017 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597033 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357514 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11388 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192877 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1211 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1173 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591469 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios