vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]

Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1359
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #60 στις: Νοεμβρίου 14, 2016, 17:30 »
δεν λέμε ;D

Αποσυνδεδεμένος kostasmoke

  • *****
  • 1606
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωη ειναι ενα αγγουρι......δικο σας!!!
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #61 στις: Νοεμβρίου 14, 2016, 17:33 »
εγω την τρελανα την κυρια ρουλα.της λεω θελω το 317..μου λεει σιγουρα?της λεω περιμενατε να πω το 002 ε?τελικα κατεληξα στο 137..αχαχαχαχαχα

Αποσυνδεδεμένος mode plagal

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
  • happy people have no stories..
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #62 στις: Νοεμβρίου 14, 2016, 18:42 »

Οι κινέζοι δεν έχουν κατασκόπους στη Γλυφάδα. Στο διαδίκτυο όμως....... :)

Πάλι καλά που ανέβηκε κι αυτή η φωτό πριν λίγο.

Μη βγει κι ο κλώνος πριν τον ορίτζιναλ.

φανταζομαι να σκασει κινεζος πελατης  στο μαγαζι..
κρυψιμο το skyline στο συρταρι και αμεσως βιδωμα ντελιριουμ.. :))

Αποσυνδεδεμένος achatzi

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
  • 14/10/2014 -> Όχι άλλο κάρβουνο!
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #63 στις: Νοεμβρίου 14, 2016, 21:52 »
Γύρισα και εγώ από esmoke και με κράτηση

Καταρχάς, να πω ότι τον Βασίλη δεν τον γνώριζα και πραγματικά πρόκειται για φοβερό παλικάρι.  Εξυπηρετικός, αναλυτικός και αμέσως σε κάνει να νιώσεις άνετα.  Μπράβο του. Για τον ατμοποιητή τώρα.  Έχω 3 GSL που τους ατμίζω στην μία τρύπα.  Επιπλέον, σπάνια ανεβαίνω πάνω από τα 13W με ταβάνι τα 15W, σε 1.1 - 1.2Ω.  Στον GSL βρήκα αυτό που έψαχνα στο η.τ και για αυτό πούλησα τα πάντα και πήρα 3.  Αυτή η αθόρυβη λειτουργία, το smooth ατμισμα και ο πυκνός ατμός καθώς και η απίστευτη γεύση δεν τα έχω βρει αλλού.  Όλα αυτά τα αναφέρω για να καταλάβετε τις προσδοκίες μου όταν πήγα εκεί. Λοιπόν, ο Skyline, δεν με απογοήτευσε.  Έχει εξαιρετική τζούρα, smooth ατμισμα και πυκνό ατμό και πολύ ωραία γεύση.  Στο μόνο που τον ξεπερνάει ο GSL είναι η αθόρυβη λειτουργία και αυτό μην φανταστείτε KFL+, απλά ακούγετε λίιιγο παραπάνω από τον Taifun.

Με αυτά και με αυτά, έφυγα χαρούμενος για την επιλογή μου και ανυπόμονος για την ημέρα που θα το παραλάβω

EDIT: Μορφοποίηση
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 14, 2016, 21:58 από achatzi »

Αποσυνδεδεμένος kostasmoke

  • *****
  • 1606
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωη ειναι ενα αγγουρι......δικο σας!!!
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #64 στις: Νοεμβρίου 14, 2016, 21:54 »
ελα και μαζευομαστε...να ρωτησω κατι???εμεις δλδ τωρα με skyline θα ειμαστε γρηγοροι?????? :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Varaderum

  • ***
  • 674
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #65 στις: Νοεμβρίου 15, 2016, 11:19 »
ελα και μαζευομαστε...να ρωτησω κατι???εμεις δλδ τωρα με skyline θα ειμαστε γρηγοροι?????? :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Αν θα μπορούσα να κάνω μιά "παρομοίωση" με το nissan skyline gtr, είναι η εξής:

..και τα δύο είναι "στημένα" για "επιδόσεις"!!!

Υ.Γ. 1 ..είναι η πρώτη φορά που έχω πάρει τόσο θετική θέση, απέναντι σε ένα ατμιστικό προϊόν.
..οι εξελίξεις (..εννοώ όταν θα κυκλοφορήσει κανονικά και τα σχόλια που θα ακουστούν για τον συγκεκριμένο) ..θα δείξουν - αποδείξουν - η καταδείξουν το αν αξίζει τόσο, η όχι..

Φυσικά και η γνώμη του καθενός είναι υποκειμενική ..αλλά στην προκειμένη, δεν είναι μόνο η δική μου.
{..και πολλών άλλων έμπειρων συνατμιστών που κάνω παρέα, είναι η ίδια}.

..χαίρομαι δε ιδιαίτερα, που λάτρης του gsl (..όπως ήμουν και εγώ), συγκλίνει στο ίδιο συμπέρασμα (..για τον φίλο achatzi μιλάω στην προκειμένη ..με τον οποίο δεν έχουμε προσωπική γνωριμία).

Υ.Γ. 2 ..με τον κατασκευαστή, δεν είχα καμία γνωριμία πριν πάω να κάνω την δοκιμή που περιέγραψα στο πρώτο post ..και φυσικά η σχέση μας είναι καθαρά πωλητή - πελάτη (..το ξεκαθαρίζω ..και είμαι απόλυτος).


Αποσυνδεδεμένος leftk14

  • **
  • 250
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #66 στις: Νοεμβρίου 15, 2016, 12:21 »
Μπραβο στον κατασκευαστη. Χωρις να εχω δοκιμασει τον ατμοποιητη ειμαι χαρουμενος που Ελληνας κατασκευαστης επιτελους ξεφευγει απο τα pmma τανκακια και τα 303ss. Ειναι τραγικο να δινεις κοντα στα 100 ευρω για ατμοποιητη και να μην μπορεις να απολαυσεις ολα σου τα υγρα λογο τανκ. Περιμενω εντυπωσεις και στην συνεχεια καποιον μεταχειρισμενο γιατι η τιμη του καινουργιου ξεφευγει κατα πολυ απο αυτα που μπορω να διαθεσω.

Αποσυνδεδεμένος vag21

  • ****
  • 1452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #67 στις: Νοεμβρίου 15, 2016, 12:47 »
Γύρισα και εγώ από esmoke και με κράτηση (Image removed from quote.)

Καταρχάς, να πω ότι τον Βασίλη δεν τον γνώριζα και πραγματικά πρόκειται για φοβερό παλικάρι.  Εξυπηρετικός, αναλυτικός και αμέσως σε κάνει να νιώσεις άνετα.  Μπράβο του. Για τον ατμοποιητή τώρα.  Έχω 3 GSL που τους ατμίζω στην μία τρύπα.  Επιπλέον, σπάνια ανεβαίνω πάνω από τα 13W με ταβάνι τα 15W, σε 1.1 - 1.2Ω.  Στον GSL βρήκα αυτό που έψαχνα στο η.τ και για αυτό πούλησα τα πάντα και πήρα 3.  Αυτή η αθόρυβη λειτουργία, το smooth ατμισμα και ο πυκνός ατμός καθώς και η απίστευτη γεύση δεν τα έχω βρει αλλού.  Όλα αυτά τα αναφέρω για να καταλάβετε τις προσδοκίες μου όταν πήγα εκεί. Λοιπόν, ο Skyline, δεν με απογοήτευσε.  Έχει εξαιρετική τζούρα, smooth ατμισμα και πυκνό ατμό και πολύ ωραία γεύση.  Στο μόνο που τον ξεπερνάει ο GSL είναι η αθόρυβη λειτουργία και αυτό μην φανταστείτε KFL+, απλά ακούγετε λίιιγο παραπάνω από τον Taifun.

Με αυτά και με αυτά, έφυγα χαρούμενος για την επιλογή μου και ανυπόμονος για την ημέρα που θα το παραλάβω.

εγω παλι γιατι με αυτα που εγραψες ,θελω να δοκιμασω GSL  :laugh1:?

Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #68 στις: Νοεμβρίου 15, 2016, 13:18 »
Το 69 ποιος το πήρε;
Με φώναξε κανείς;

Στάλθηκε από το SM-G900F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος drakmor

  • ****
  • 1081
  • Φύλο: Άντρας
  • Flavor chasing
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #69 στις: Νοεμβρίου 15, 2016, 16:52 »
Μπορεί κάποιος να βάλει link με το group που βρίσκεται το βιντεο με τον ατμοποιητή ?

Αποσυνδεδεμένος BABIS1098

  • *****
  • 1981
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #70 στις: Νοεμβρίου 15, 2016, 17:04 »
Δες εδω......ειναι το official fb του ESG....

https://el-gr.facebook.com/EsmokeGuru-103610593332027/

Αποσυνδεδεμένος drakmor

  • ****
  • 1081
  • Φύλο: Άντρας
  • Flavor chasing
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #71 στις: Νοεμβρίου 15, 2016, 18:00 »
Με βλέπω για δοκιμή με ψήσατε :))

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #72 στις: Νοεμβρίου 15, 2016, 18:29 »
Το έχω ρίξει στον διαλογισμό, στη γιόγκα και από Δευτέρα θα αρχισω και ψυχολόγο.

ΟΧΙ, ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ...
ΟΧΙ, ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΟΥΣ...
ΟΧΙ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...
ΟΧΙ, ΕΜΕΙΝΑΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ...

Βοηθάτε ρε. Πειτε κανένα κακό.

Εδιτ: Ωμμμμ

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #73 στις: Νοεμβρίου 15, 2016, 18:32 »
Κανένα κακό

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #74 στις: Νοεμβρίου 15, 2016, 18:34 »
Να σε πάρω στο γάμο μου να μου πεις "και του χρόνου"...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες [Κλώνοι επισκευάσιμων] 2914 420434 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 19:42
από xristos99
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 817 158335 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 19:04
από treloneritis
Αστοχίες (ανάφλεξη-σκάσιμο) μπαταριών Ιόντων Λιθίου [Μπαταρίες για mod] 104 15741 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 03, 2024, 16:37
από netsplit
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 981 131272 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 03, 2024, 06:44
από Chris66
Aspire Gotek Nano [AIO (Όλα σε ένα)] 0 165 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 21:46
από zamploutos
Aspire Veynom Air [AIO (Όλα σε ένα)] 0 184 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 19:19
από zamploutos
Aspire Revolto [Ηλεκτρονικά mods] 0 187 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 18:09
από zamploutos
Aspire Boxxer [Ηλεκτρονικά mods] 1 277 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:35
από Tem
Aspire Rover Plus [Ηλεκτρονικά mods] 0 175 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:04
από zamploutos
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1881 249578 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 02:38
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3453 767652 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 19:22
από mathimatikos1966
My Flavor Shot Reviews Shake and Vape 0 260 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 01:02
από chkontog