vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

65 επισκέπτες, 5 χρήστες
Sergios, jtheogr, white varadero, camber, maprix

Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #45 στις: Νοεμβρίου 14, 2016, 01:50 »



όταν διάβασα πως στο κατάστημα μπορείς να δεις το προϊόν (εδω γιατι? Δε κάνει?

Οι κινέζοι δεν έχουν κατασκόπους στη Γλυφάδα. Στο διαδίκτυο όμως....... :)

Πάλι καλά που ανέβηκε κι αυτή η φωτό πριν λίγο.

Μη βγει κι ο κλώνος πριν τον ορίτζιναλ.


Αποσυνδεδεμένος ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Μ

  • **
  • 283
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #46 στις: Νοεμβρίου 14, 2016, 01:51 »
[justify]Γιατί το λέει ο Μπάμπης ο σουγιάς, κι ο Τάκης ο πεταλούδας. Καλωσόρισες Απόστολε. Πέρα από τις κρυάδες μου, ο λόγος ύπαρξης αυτού του νήματος είναι πιστεύω όσα είπε ο Ribot παραπάνω. Μία προεπισκόπηση δεν είναι παρουσίαση απ' τον χρήστη-αγοραστή, είναι μία εισαγωγή στο προϊόν: “αυτά είδα, αυτά μεταφέρω, ως νέα”. Αν υπήρχε το γνωστό κρυφτούλι τότε ούτε εμένα θ' άρεσε κάτι τέτοιο, όπως επίσης, δεν μπορούμε να κάνουμε κουμάντο στην τσέπη ή στα μυαλά τού άλλου, (γυναίκες μας διαλέγουν χωρίς να ξέρουν πού μπλέκουν, σε αυτά θα ζοριστούμε;...).[/justify]
Να επιβεβαιωσω πως δεν υπηρχε κανενα κρυφτουλι.Εγω για παραδειγμα που ειχα-εχω, τακτικες δοδοληψιες με το Βασιλη,λογω GG,μια ωραια μερα του Απριλιου που βρεθηκα για μια παραλαβη, ειδα το Βασιλη να ατμιζει το πρωτο πρωτοτυπο!
Ειμαι και εχεμυθος  ;D ;D  οποτε δοκιμασα κατ'ευθειαν. Απο κει και μετα, οσες φορες περναγα απο κει για τα ψωνια μου, ολο και καποιος υπηρχε, που εκανε τις τζουρες του, εκανα και γω τις δικες μου!
Παντως θα εχει πολλα εξοδα ο μηνας Νοεμβριος!!

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #47 στις: Νοεμβρίου 14, 2016, 01:55 »
ΑΠΟΣΤΟΛΕ ΚΑΛ, ο ατμοποιητής δεν είναι τελειωμένος ακόμη, τι φωτο να κυκλοφορήσουν εδώ και αλλού? Τον γκουρου τον ξέρουμε χρόνια, ψωνίζαμε διάφορα από εκεί κι έτσι μάθαμε ότι ετοιμάζει ατμοποιητή. Πέρασε ο ένας και τον άτμισε, πέρασε ο άλλος μετά και κάπως έτσι από στομα σε στόμα διαδόθηκε το νέο. Αντιλαμβανόμενοι ότι ως πρώτη παρτίδα θα είναι περιορισμένος ο αριθμός τεμαχίων, αφού δοκιμάσαμε είπαμε στον Βασίλη να μας γράψει σ' ένα κατάλογο για να είμαστε σίγουροι επειδή μας άρεσε. Κάποιοι από μακριά, δείχνοντας εμπιστοσύνη στο Βασίλη, παρήγγειλαν κι αυτοί με ανάλογο σκεπτικό φαντάζομαι.
Οπότε ναι, είτε στο κατάστημα, είτε τηλεφωνικά ζητήσαμε να μας κρατήσει ένα κομμάτι και φυσικά δεν πληρώσαμε ούτε ευρώ για την κράτηση. Είναι απλά τα πράγματα.

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #48 στις: Νοεμβρίου 14, 2016, 02:28 »
Γι αυτο ρώτησα πιο το νόημα του νήματος Γιώργο..
Προεπισκόπηση για ενα προϊόν που δεν έιναι καν ετοιμο? Για να πούμε τη? Ότι κάποια στιγμή θα έιναι έτοιμο? Ο τοντις  που βρίσκετε στα Άνω Λιόσια? Πως θα παραλάβει για να δοκιμάση και να παρουσιαση ? Με παπάκι?

Τέλος πάντων δεν υπάρχει θεμα να συζητάμε , κατανοητό λοιπον

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #49 στις: Νοεμβρίου 14, 2016, 02:35 »
Είσαι σίγουρος ότι καταλαβαίνεις τι θα πει προ-επισκόπηση?

Υπάρχουν αρκετά τέτοια posts εδώ μέσα, αλλά δεν είδα να αναρωτιέται κανείς μέχρι τώρα γιατί υπάρχουν.

Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1359
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #50 στις: Νοεμβρίου 14, 2016, 02:46 »
για να καταλάβω,  τον ατμοοποιητη των ειδαν 5 άτομα , τον έχουνε πάρει 2-3 και καλά για παρουσίαση, γίνανε παραγγελίες χωρις να έχει βγει πουθενά ούτε μια φωτογραφία για να δούμε πως ειναι ... στο βίντεο στο φεις ατμιζει και κρύβει τον  ατμοποιητη να μη τον δούμε..

ποιος ο λόγος ύπαρξης αυτού του νηματος??? Αναρωτιέμαι απλα...
Ενώ για κάποιους άλλους με μεγάλα ονόματα και SS303 που δεν τους είδε κανείς δεν κάνουμε παράπονα ...

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #51 στις: Νοεμβρίου 14, 2016, 02:51 »
Τη άσχετο ήταν αυτο τώρα? Μάθαμε όλοι και τα κραματα πλέων ? 

Προεπισκόπηση χωρις να βλέπεις τη έιναι , μάλλον ο καλλιτέχνης θέλει να κανει τη φαντασία των ατμιστων να οργιάζει...

 θα μας τρελάνετε έδω μέσα  ρε τσακάλια.... έχετε πάρει τα πατήματα του σβοεμεστο μου φαίνετε...

Αποσυνδεδεμένος Varaderum

  • ***
  • 674
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #52 στις: Νοεμβρίου 14, 2016, 09:08 »
Καλημέρα στην παρέα.

..καταρχήν να διευκρινήσω, ότι την προεπισκόπηση την έκανα για δύο λόγους:

α) ..είχε αρχίσει και συζητιόταν έντονα στο παρασκήνιο ο skyline {..τόσο από αυτούς που είχαν την τύχη να τον δοκιμάσουν ..αλλά όσο και απο αυτούς που τους άκουγαν (..και ιδίως που υπήρχαν τόσες θετικές γνώμες από "παλιούς και έμπειρους")}.

..και επειδή πολλοί ήταν αυτοί, που έψαχναν για κάποιες παραπάνω πληροφορίες, εδώ πλέον νομίζω ότι ήδη έχουμε αρκετές και συγκεντρωμένες (..και από ότι βλέπετε στα προηγούμενα ποστ ..όλο και κάτι επιπλέον προστίθεται ..όλο και περισσότερες ερωτήσεις απαντώνται..)

Επιπλέον, δεν είναι η πρώτη φορά που έχουν γίνει παρόμοιες προεπισκοπήσεις ..και μάλιστα με πολύ λιγότερες πληροφορίες από ότι εδώ!

β) ..επειδή προσωπικά μου άρεσε και εμένα πολύ ..θέλησα να πω τη άποψή μου δημόσια και κατευθείαν σε όλη την παρέα ..παρά στον καθε ένα ξεχωριστά (..όπου σε άλλες προηγούμενες περιπτώσεις, με έπαιρναν ένας ένας τηλέφωνο, η μίλαγα με τις ώρες στα pm).

Αλλωστε έχω δηλώσει ..ότι μόνο κομμάτια που θα μου κάνουν εντύπωση θα ποστάρω πλέον (..και ναι, αυτό μου την έκανε και με το παραπάνω)!!

@ Το video του κατασκευαστή (..που κάποιοι το παρεξήγησαν επειδή "έκρυβε" τον ατμοποιητή) ..έχει αναλυθεί σε άλλο fb forum ..και το πόρισμα ήταν ότι δεν έκανε video παρουσίασης ..αλλά απλά έδειχνε το πόσο καλή τροφοδοσία είχε.. και τίποτα άλλο!

@ Παρουσίαση επίσημη, θα γίνει την Παρασκευή από τον Βαγγέλη

@ Αν η τιμή του skyline (..με τα υλικά και την κατ'εμέ απίστευτη δουλειά που έχει πάνω του) ..είναι ακριβή..
α) ..κανέναν δεν τον αναγκάζουν να τον πάρει (..και φυσικά κανέναν να παρακολουθεί το παρόν θέμα)
β) ..τι να πουν όσοι έδωσαν 160 ευρώ για pico ...η 150 για cloud ..η 210 για hurricane ..η 170 για taifun gsl ..η 170 για SQuape [Xdream] ..η 150 για τον Doggystyle 2k16 ..η 135 για pitbool κλπ κλπ..

{..τους παραπάνω τους είχα ...αυτούς.. και πολλούς "υπερτιμημένους" άλλους}

Υ.Γ. 1 ..η πρώτη παρτίδα θα είναι 500 τεμάχια.
Υ.Γ. 2 ..συμπληρώθηκε στο πρώτο post ..και η φωτογραφία που ανάρτησε ο συμφουρμίτης gigelis78 στην σελίδα 3 του παρόντος νήματος (..φίλε συνατμιστή ..σε ευχαριστούμε για την φωτό)
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 14, 2016, 11:37 από Varaderum »

Αποσυνδεδεμένος megst

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #53 στις: Νοεμβρίου 14, 2016, 09:12 »
Γιώργο, για το λόγο που έκανες την προεπισκόπηση, μόνο διευκρινίσεις δεν χρειαζόμαστε  

Αποσυνδεδεμένος STALKER

  • *
  • 39
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #54 στις: Νοεμβρίου 14, 2016, 15:50 »

Παντως θα εχει πολλα εξοδα ο μηνας Νοεμβριος!!


1) Ι agreeeee

2 ) Aποστόλη κράτα κατι και για την εφορία στο τέλος του μηνα ! ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Μ

  • **
  • 283
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #55 στις: Νοεμβρίου 14, 2016, 16:16 »
Γιαννη μη μου το θυμιζεις!  
.... τα υπουργεια σας μεσα....   :angry_orange: :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2381
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #56 στις: Νοεμβρίου 14, 2016, 16:26 »
Τη άσχετο ήταν αυτο τώρα? Μάθαμε όλοι και τα κραματα πλέων ?

Προεπισκόπηση χωρις να βλέπεις τη έιναι , μάλλον ο καλλιτέχνης θέλει να κανει τη φαντασία των ατμιστων να οργιάζει...

 θα μας τρελάνετε έδω μέσα  ρε τσακάλια.... έχετε πάρει τα πατήματα του σβοεμεστο μου φαίνετε...
Αποστόλη τα πράγματα είναι απλά.
1. Υπάρχει εμπιστοσύνη στα παιδιά του Forum και περισσότερο στον GURU (Βασίλη)
2. Τα υλικά ανακοινώθηκαν από τον ίδιο (τον κατασκευαστή) στην σελίδα του. Υλικά με πιστοποιητικά και τα καλύτερα στον κόσμο. Σε προλαβαίνω τα πιστοποιητικά τα είδαν αρκετοί που τον δοκίμασαν. Και σε ρωτάω πόσοι κατασκευαστές δείχνουν τα πιστοποιητικά τους ??????.
Αυτά προς το παρόν.

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #57 στις: Νοεμβρίου 14, 2016, 17:07 »
[justify]Μία μου σκέψη. Πιστεύω πως γίνεται πολύ όμορφη συζήτηση, ειδικά για μία τέτοια προεπισκόπηση. Πιστεύω επίσης πως πρέπει να υπάρχουν και ενστάσεις, αν θέλουμε να είμαστε σωστοί μέσα σε ένα διάλογο, (προσωπικά, σε πάρα πολλά συμφωνώ και με τους 2 Απόστολους, ίδια λόγια θα χρησιμοποιούσα σε πολλά νήματα).[/justify]

[justify]Τώρα. Αν μου το έλεγε κάποιος άλλος (π.χ. κάποιος σαν εμένα...), δύσκολα θα το δεχόμουν. Πως δηλ. μπορεί να μπει ο νέος αυτός ατμοποιητής κάπου ανάμεσα σε Hurricane, GTIII, ή GSL, ή και στους ελληνικούς Phenomenon και Eviva. Ή ακόμα και ν' ακολουθεί τη γευστική τους διαδρομή από κάποια απόσταση. Τι να πω; Δεν ξαναμιλάω μέχρι τη μέρα που θα μιλήσουν πρώτοι τα παιδιά. Varaderum, Ribot, υποκλίνομαι.  [/justify]

Αποσυνδεδεμένος kostasmoke

  • *****
  • 1606
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωη ειναι ενα αγγουρι......δικο σας!!!
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #58 στις: Νοεμβρίου 14, 2016, 17:10 »
εκλεισε και απο μενα ο σειριακος!!!;)

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #59 στις: Νοεμβρίου 14, 2016, 17:26 »
Το 69 ποιος το πήρε;

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες [Κλώνοι επισκευάσιμων] 2917 421229 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:35
από xristos99
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 144 41644 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 05, 2024, 17:38
από treloneritis
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1883 250249 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 05, 2024, 12:41
από ThioVag
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 820 158834 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 04, 2024, 20:25
από Valantis04
Αστοχίες (ανάφλεξη-σκάσιμο) μπαταριών Ιόντων Λιθίου [Μπαταρίες για mod] 104 16030 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 03, 2024, 16:37
από netsplit
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 981 131527 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 03, 2024, 06:44
από Chris66
Aspire Gotek Nano [AIO (Όλα σε ένα)] 0 297 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 21:46
από zamploutos
Aspire Veynom Air [AIO (Όλα σε ένα)] 0 314 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 19:19
από zamploutos
Aspire Revolto [Ηλεκτρονικά mods] 0 318 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 18:09
από zamploutos
Aspire Boxxer [Ηλεκτρονικά mods] 1 462 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:35
από Tem
Aspire Rover Plus [Ηλεκτρονικά mods] 0 290 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:04
από zamploutos
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3453 768129 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 19:22
από mathimatikos1966