vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

105 επισκέπτες, 6 χρήστες
sakissalonika, manoslykos, vasim, Sergios, maprix, Milarepa

Twitter

Πώς αντιμετωπίζετε πλέον τους καπνιστές στο χώρο σας;

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Ετυχα με συνεργάτη σε δουλειά, και ο πελάτης αναψε πίπα.
Ενω η μυρωδιά δεν ηταν ασχημη, ο καπνός με ενοχλουσε αφναταστα στο λαιμο, και εβηχα συνεχεια.
Το βούλωσα βεβαια, και εκανα την πάπια, οχι για τον πελάτη αλλα για τον μη καπνιστη συνεργάτη που ο αμοιρος, ολο τον καιρό, παραπονιόταν μονο για τον καπνό που γεμιζα το πατωμα στρίβοντας και ανεχόταν την κάπνα μου.
Ετσι και πραπονιομουν τωρα για τον καπνο, θα επρεπε να με πετάξει απο το παράθυρο!!!

Τα ίδια ακριβώς και εγώ μόνο που ήταν πούρα και μάλιστα παρόλο που κάπνιζα και εγώ!
Δεν μπορώ με τίποτα τον καπνό λες και με πνίγει  :o

Αποσυνδεδεμένος Πολυκράτης

  • *****
  • 1277
  • Φύλο: Άντρας
    • ΡΟΚ Α Μπίλυ ο ζουμερός!
Η συζυγος καπνιζει ακομα αν και εχει ητ (στονα χερι το τσιγαρο σταλλο χερι το μπεγλερι). Και διαφοροι συναδελφοι και φιλοι ειτε στη δουλεια ειτε στο αμαξι. Η μυρωδια-εισπνοη μου ειναι ανυποφορη-εμετικη. Αλλά δεν υπάρχει περιπτωση εγω, που καπνιζα 3 25ρια και παθαινα πανικο αν βρισκομουν σε χωρο που δεν μπορω να αναψω τσιγαρο εστω και για 10 λεπτα, και εχω φαει τον ρατσισμο της ζωης μου, να πω σε αλλον ανθρωπο να σβυσει το τσιγαρο - θα το υποστω.

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Εγω τους φωναζω εγερθητι,ολοι ορθιοι!!!!

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Οκ, δεν την πολυπαλεύω πλέον με το τασάκι-τσιγαρίλα κλπ. Αλλά δεν θα γίνω η κυριούλα που όταν κάπνιζα έκανε δίπλα μου σαν να είναι σε θάλαμο με Cyclon-B. Θα το βουλώσω, θα κάνω υπομονή και θα την παλέψω. Και θα έχω μαζί μου και ένα έξτρα ντριπ τιπ μήπως και σώσω καμία καταδικασμένη ψυχή!

Βρε παιδιά, μόλις πέρασα δίπλα από μιά καφετέρια που κάπνιζαν όλοι έξω. Έξω, το διανοείστε; Και κόντεψα να λιποθυμήσω!! Εγώ, η 25 χρόνια καπνίστρια!!
Δεν ξέρω γιατί, αλλά δεν μπορώ πια να ανεχθώ τον καπνό. Φυσικά και λόγω του προηγούμενου ρατσισμού που έχω υποστεί τόσα χρόνια, δεν νοείται να μιλήσω αλλά θα πρέπει να φύγω εγώ από το χώρο που καπνίζουν! :)

Αποσυνδεδεμένος ChloeQueen

  • *
  • 19
  • Φύλο: Γυναίκα
εμενα ο δικός μου έχει το η/τ για όταν ξεμένει από το πακέτο "χιχι"..δεν μπορώ να πω ότι με ενοχλεί.άλλωστε κάνω και εγώ καθημερινά 1-2 k/τ συνήθως μετά τα κυρια γεύματα.

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Κι εμένα πλέον με ενοχλέι η κάπνα. Αλλά κάνω μόκο.
Αυτό όμως που μου αρέσει ακόμα, και μου άρεσε θυμάμαι και πριν γίνω καπνιστής, είναι η μυρωδιά του καπνού τη στιγμή που ανάβει το τσιγάρο ο άλλος... Ακόμη με τρελαίνει αυτό. Χωρίς να μου λείπει φυσικά.

Ρε σεις παιδιά εδώ το θέμα είναι "Πώς αντιμετωπίζετε πλέον τους καπνιστές στο χώρο σας;"  ;)

Τεσπα εγώ δεν αφήνω να καπνίζει κανείς μέσα στο σπίτι και όποιος δεν το σέβεται ή στη
βεράντα ή δεν τους ξανακαλώ  :yes:

Αποσυνδεδεμένος Karolina

  • **
  • 100
  • Φύλο: Γυναίκα
  • "If music be the food of love; play on"
εμενα ο δικός μου έχει το η/τ για όταν ξεμένει από το πακέτο "χιχι"..δεν μπορώ να πω ότι με ενοχλεί.άλλωστε κάνω και εγώ καθημερινά 1-2 k/τ συνήθως μετά τα κυρια γεύματα.

Η αλήθεια είναι ότι το η.τ. ούτε εγώ το ευχαριστιέμαι τόσο όσο το κ.τ. μετά την μάσα!  :dontknow:


Για την κάπνα δεν μιλάω καθόλου. Δεν με ενοχλεί βέβαια. Φυσιολογικό φαντάζομαι αφού με το άτμισμα δεν είναι πολύ που ασχολούμαι
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 09, 2012, 00:22 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος eftihis.k

  • ***
  • 678
  • Φύλο: Άντρας
δεν μπορω να ανεχτω τον καπνο καθολου!!! χωρις ιχνος ζηλιας ή κακιας δεν μπορω να παρω ανασα και μου ερχεται βηχας :idiot1: :idiot1: :idiot1:
ποτε μου δεν ειχα καταλαβει ποσο πολυ μυριζει :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Κι εμένα πλέον με ενοχλέι η κάπνα. Αλλά κάνω μόκο.
Αυτό όμως που μου αρέσει ακόμα, και μου άρεσε θυμάμαι και πριν γίνω καπνιστής, είναι η μυρωδιά του καπνού τη στιγμή που ανάβει το τσιγάρο ο άλλος... Ακόμη με τρελαίνει αυτό. Χωρίς να μου λείπει φυσικά.

+1000. Αλλά αν το συνδυάσεις με το φυσικό επακόλουθο του ότι κάποια στιγμή πρέπει να το σβήσει κιόλας, και της μπόχας που αναδύεται τότε, ούτε αυτό δεν θα σου κάνει εντύπωση!

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Παιδιά 6 μήνες ατμιστής και χωρίς τσιγάρο.

Διαβάζω και δεν πιστεύω . :confused1: Μακάρι να είναι αλήθεια και να απεχθάνεστε όλοι τόσο πολύ το κανονικό τσιγάρο όπως γράφεται. :o

Εγώ αν τύχω σε παρέα που καπνίζει κάποιος δεν με ενοχλεί ούτε μου κάνει ζέστη 'η κρύο που λέμε τις  περισσότερες φορές.
Δεν τους κράζω βέβαια σκεπτόμενος πόσο πολύ έχω ενοχλήσει τους μη καπνιστές 35 χρόνια πού κάπνιζα. :))

Αλλάβρε παιδιά να πω την πικρή αλήθεια (πικραμένος πρωθυπουργός). :(

Μερικές φορές που μούρχεται η κάπνα τσιγάρου νοσταλγώ τον καιρό που ήμουν καπνιστής και θάθελα να ανάψω και εγώ ένα. :wall: :wall:

Τραβάω όμως μερικές βαθιές - απανωτές και διαρκείας από το η.τ. μέχρι να μου περάσει η επιθυμία,και λέω καναδυό πατερυμάν να συγχωρεθώ
για τις πονηρές σκέψεις

Αποσυνδεδεμένος dionysg

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
Με το καιρο θα σε ενοχλει. Καπνιζα 13 χρονια και τωρα μπορω να μυρισω την τσιγαριλα απο την αναπνοη. Η γυναικα μου κανει κανα τσιγαρο που και που και την καταλαβαινω απο την αναπνοη. Ειχα που ειχα σιχαθει την τσιγαριλα τωρα δεν την αντεχω

Αποσυνδεδεμένος arnokouros

  • **
  • 329
  • Φύλο: Άντρας
  • **ΑΤΜΟΤΟΥΡΜΠΙΝΑΣ**
η αντιμετωπιση μου οταν βλεπω καπνιστες στο χωρο μου ειναι να κανω καμια τρακα που και που,για να μην πω παντα,με παρασερνουν οι ατιμοι τι να κανω!!! :wall: :wall:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1870 247165 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 27, 2024, 21:07
από treloneritis
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572546 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 2075 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8195 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1122595 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 776 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 484 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 327237 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8813 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 298352 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827846 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 512383 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios