vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Πώς αντιμετωπίζετε πλέον τους καπνιστές στο χώρο σας;

Απ: Πώς αντιμετωπίζετε πλέον τους καπνιστές στο χώρο σας;
« Απάντηση #180 στις: Απριλίου 16, 2012, 23:21 »
καπνιστές με μέτρο,δεν με ενοχλούν.Τα γεμάτα τασάκια όμως με αηδιάζουν :P

Αποσυνδεδεμένος Vapörhead

  • **
  • 181
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζετε πλέον τους καπνιστές στο χώρο σας;
« Απάντηση #181 στις: Απριλίου 16, 2012, 23:21 »
  Απο τοτε που γεννηθηκε η κορη μου 8 χρονια πριν δεν ειχαμε καπνισει ουτε εγω ουτε η γυναικα μου κανενα τσιγαρο σε κανενα δωματιο εντος σπιτιου. Και στα κρυα και στα χιονια... εξω στη βεραντα. Ευτυχως ολοι οι φιλοι, οι συγγενεις και οι γνωστοι το σεβονται απολυτα χωρις το παραμικρο παραπονο.
  Οσο αφορα τους καπνιστες γυρω μου, σεβομαι απολυτα την αναγκη τους οπως ηθελα να σεβονται και οι αλλοι τη δικη μου οταν και εγω καπνιζα.
 

Αποσυνδεδεμένος idonodini

  • *
  • 75
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Πώς αντιμετωπίζετε πλέον τους καπνιστές στο χώρο σας;
« Απάντηση #182 στις: Απριλίου 16, 2012, 23:23 »
Πώς αντιμετωπίζετε πλέον τους καπνιστές στο χώρο σας;
Τους αγαπούμε
γιατί πρέζες υπάρχουν πολλές...

Απ: Πώς αντιμετωπίζετε πλέον τους καπνιστές στο χώρο σας;
« Απάντηση #183 στις: Απριλίου 16, 2012, 23:35 »
Το σπίτι είναι χώρος που πρέπει να σέβεται ο καθένας επισκέπτης.
Συνεπώς ο σεβασμός δεν είναι μόνο από τον οικοδεσπότη αλλά και από τον
φιλοξενούμενο-επισκέπτη.
Όπως δεν μπορείς να λερώνεις με λάσπες έτσι και δεν επιτρέπεται να καπνίζεις
σε χώρο μη καπνιζόντων.
Υπάρχουν χώροι που αερίζονται γι αυτό βεράντες-μπαλκόνια.
Αλλιώς ο σεβασμός γίνεται καταπίεση  :)

Αποσυνδεδεμένος geokaza

  • **
  • 133
  • Φύλο: Άντρας
    • George Kazazis
Απ: Πώς αντιμετωπίζετε πλέον τους καπνιστές στο χώρο σας;
« Απάντηση #184 στις: Απριλίου 16, 2012, 23:45 »
Παρεξηγήσατε... Κατ' αρχάς τα ανέβασα γιατί μου άρεσαν έτσι όλα μαζί συγκεντρωμένα.
Αλλά κυρίως γιατί δεν θέλω να καπνίζω και ούτε να καπνίζει κανείς άλλος μέσα σε χώρο με παιδιά.
Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση, δεν με ενοχλεί ιδιαίτερα και εννοείται ότι αν εξαιρέσεις τον πιο πάνω λόγο, δεν πρόκειται να απαγορεύσω σε κανέναν να καπνίσει μπροστά μου, δίπλα μου, πίσω μου κλπ.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 17, 2012, 13:07 από geokaza »

Αποσυνδεδεμένος Nikolas2000m

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
  • Keep Walking
Απ: Πώς αντιμετωπίζετε πλέον τους καπνιστές στο χώρο σας;
« Απάντηση #185 στις: Απριλίου 26, 2012, 11:54 »
εγω ο πρωην καπνιστης των 2 πακετων την ημερα, τωρα με ενοχλει αφανταστα.

Αποσυνδεδεμένος VXR_ZAP

  • **
  • 101
  • Φύλο: Άντρας
  • Drive It Like You Stole It
Απ: Πώς αντιμετωπίζετε πλέον τους καπνιστές στο χώρο σας;
« Απάντηση #186 στις: Απριλίου 26, 2012, 12:18 »
Στο σπιτι καπνιζα μονο εγω και εβγαινα στο μπαλκονι συνεχεια...μονο σε καμια επισκεψη εβρισκα ευκαιρια και καπνιζα μεσα μαζι με τους επισκεπτες...το ενα πισω απο το αλλο το αναβα... ;D

Στην δουλεια στο ιδιο γραφειο καπνιζαμε και οι 2 και ειμασταν χαρουμενοι τωρα του λεω να μην κανει πολλα γιατι βρωμαει πολυ...Ειχε βεβαια ηλεκτρονικο και το παρατησε επειδη χαλασε η μπαταρια και τον πρηζω ολη μερα να παρει μια καινουργια και να το ξανααρχισει...

Στο αμαξι καπνιζα εγω και οποιος καπνιστης εμπαινε μεσα τωρα πια ΚΑΝΕΝΑΣ...

Αποσυνδεδεμένος gallahant

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζετε πλέον τους καπνιστές στο χώρο σας;
« Απάντηση #187 στις: Απριλίου 30, 2012, 01:37 »
Δεν το περίμενα ότι μετά από 2 μόλις μήνες ατμίσματος θα με πείραζε τόσο πολύ να είμαι στον ίδιο χώρο με έναν καπνιστή, κι όμως! Συγκεκριμένα προχθές ήμασταν με τη γυναίκα μου επίσκεψη σε φιλικό σπίτι. Η πεθερά του παιδιού βγήκε σε μια φάση έξω να καπνίσει και με το που επέστρεψε μέσα, μαζί της μπήκε και η απαίσια πλέον για μένα μυρωδιά του τσιγάρου. Μου ήτανε τόσο έντονη η μυρωδιά που δεν το πίστευα. Σκεφτείτε δηλαδή να κάπνιζε μέσα!

Αποσυνδεδεμένος dimkor

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζετε πλέον τους καπνιστές στο χώρο σας;
« Απάντηση #188 στις: Απριλίου 30, 2012, 02:02 »
Με αγάπη... :angry_orange: και στοργή ...  :fight_shot_bandana:  :cigar:

Αποσυνδεδεμένος salonikios

  • *
  • 24
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζετε πλέον τους καπνιστές στο χώρο σας;
« Απάντηση #189 στις: Απριλίου 30, 2012, 03:11 »
εγω δεν εχω κανενα προβλημα γιατι πριν αρχισω το ητ καπνιζα και εγω οποτε δεν θα το παιξω τωρα μη μου απτου και να λεω στον καθε ενα που  καπνιζει βγες εξω στο μπαλκονι..εγω τους αφηνω δεν εχω κανενα προβλημα αφηνω μετα ανοιχτα και φευγει η καπνιλα αλλα το προβλημα ειναι οτι μετα πεφτει παντοφλα :fight_fryingpan: απο την κυρα επειδη δεν θελει μεσα στο σπιτι να καπνιζει κανεις!!!

Αποσυνδεδεμένος anvlasop

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζετε πλέον τους καπνιστές στο χώρο σας;
« Απάντηση #190 στις: Απριλίου 30, 2012, 19:06 »
Κι εγω αφεινω να καπνιζουν σπιτι , αλλα μπορω να πω οτι πλεον ο καπνος με ενοχλει αφανταστα. Τωρα πλεον καταλαβαινω γιατι γαβγιζαν οι μη καπνιστες τοσο πολυ.

Αποσυνδεδεμένος Δερεκοπουλος νικολαος

  • ***
  • 691
  • Φύλο: Άντρας
  • monta πρωην καπνιστης νυν ατμιστης και υγιης
Φερομαι δημοκρατικα και αφηνω και καπνιζουν και μεσα στο σπιτι οταν εχω φιλους και δεν κατοπιεζω κανενα γιατι δεν ξεχναω το βαρυ παρελθον μου 3 πακετα ημερισιως . Βεβαια η μυρωδια μου ερχεται καπως.... αλλα ..... ειπαμε.. :) :) :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος takman

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
Και εγω το ιδιο κανω ,αλλα οταν φυγουν ,αεριζω για κανα 3ωρο ...

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΟΛΙΣΣΜΥ83

  • ***
  • 560
  • Φύλο: Άντρας
  • 私は彼ら蒸気よ
 κανενα προβλημα ο καθενας το δικο του  ναρκωτικο αλλα δεν μπωρω να ακουσω την ατακα απο κανενα καπνιστη αυτο που καπνιζεις ειναι καρκινογονο  :idiot1:  :laugh1: :laugh1: :laugh1: εκει θα τα χαλασουμε  γιατι το δικο σου  τι ειναι  τσαϊ του βουνου  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Ωμέγα

  • *****
  • 1113
  • Φύλο: Άντρας
  • Xsmokers.gr "Το δικό σου Eshop"
    • Xsmokers Your Vape Shop
Πώς αντιμετωπίζετε πλέον τους καπνιστές στο χώρο σας;
« Απάντηση #194 στις: Μαΐου 06, 2012, 14:31 »
Με ενοχλεί αλλα είμαι δημοκρατικός. Όπως ακριβώς ζητούσα να ειναι οι άλλοι όταν άναβα το ένα πίσω απο το άλλο και εγω κάποτε.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1878 248015 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 19:28
από ThioVag
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1416 181195 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 18:12
από tony1976
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 2 254 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 14:59
από tony1976
GEEK VAPE AEGIS LEGEND III MOD [Ηλεκτρονικά mods] 1 230 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 09:22
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572916 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 2188 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8329 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1123019 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 838 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 534 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 327691 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8983 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis