vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Nobacco Giant (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)

Αποσυνδεδεμένος makhs

  • *
  • 30
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Giant (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #315 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 10:53 »
Γιγαντας φιλε μου !!! καλη αρχη κ οσο γι αυτο που λες οτι "ελπιζεις να το κοψεις" ελπιζω να πεις "μακαρι να μην ειχα καπνισει ποτε" δεν συγκρινεται το ατμισμα με το καπνισμα κ ειναι αποψη πολλων εδω μεσα !!!
καλα ατμισματα με το για μενα καλυτερο εργαλειο για αρχη !!!
Σε ευχαριστω. Να σαι καλα. Το σιχαθηκα πια, απο τα 15 καπνιζω.

Αποσυνδεδεμένος Kris

  • **
  • 291
  • Φύλο: Άντρας
  • Θέλω κάποια να μ’αγαπήσει για τα λεφτά της... ツ
Απ: Nobacco Giant (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #316 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 11:36 »
Καλημερα κ απο μενα παιδια.
Αυριο περιμενω κ εγω τον γιγαντα. Τον παρηγγειλα με υγρο tobacco στα 16mg ακολουθωντας την συμβουλη της dark angel.
Θα σας πω εντυπωσεις αυριο, ελπιζω να καταφερω να το κοψω το ρημαδι το κανονικο..

Ενημερωτικά να σου πω ότι έχω δοκιμάσει το Virginia στα 16mg από ΝοBaCCo στο Carto του Γίγαντα και είναι πολύ καλό το αποτέλεσμα που παίρνω!

Το Tobacco το χω δοκιμάσει σε atom και είναι εξίσου πολύ καλό!

Και όπως είπε και ο συνατμιστής Diο δεν συγκρίνεται το ατμισμα με το κάπνισμα. Ούτε να το βλέπω δεν θέλω πλέον... Περίεργο ε? Κ όμως ...

Καλά ατμισματα με το καλό όταν σου έρθει κ ως τότε ευκαιρία να μελετήσεις διάφορα εδώ μέσα στο forum.

 :D

Αποσυνδεδεμένος makhs

  • *
  • 30
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Giant (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #317 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 13:24 »
Μολις εκανα τις πρωτες μου τζουρες με τον γιγαντα. Δεν ειχα ξανακαπνισει η.κ πριν. Παιδια ενθουσιασμενος!! Ειχα διαβασει πολλα εδω αλλα δεν περιμενα να ειναι τοσο καλο. Αισθανομαι κ το χτυπημα που λετε, σχεδον σαν κ.τ.
Το μονο που με ψιλοχαλασε ηταν το γεμισμα. Μιση ωρα παλευα να το γεμισω, δεν εβγαζε μεγαλες σταγονες το μπουκαλακι αλλα δεν πειραζει. θα του παρω τον αερα!!

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Nobacco Giant (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #318 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 13:39 »
Να έχεις πάντα μια έξτρα φορτισμένη μπαταρία ναι? Γιατί ο Giant της "τρώει" αρκετά γρήγορα!! Έχεις δίκιο αν λες για τα νεα μπουκαλάκια απο Nobacco!!! Θέλουν μεγάλη υπομονή όταν γεμίζεις έναν Giant  :yes: :yes: Να προσέχεις πάντα όταν γεμίζεις τον cartomizer να στάζουν οι σταγόνες πάντα στο υλικό μέσα ναι? δλδ να μην περάσουν απο την τρυπούλα. Καλά ατμίσματα!!!! :)

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: Nobacco Giant (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #319 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 13:50 »
να συμπληρωσω πως ειναι ακομη καλυτερο να γεμιζουμε το καρτο εχοντας το αποσυνδεσει απ τη μπαταρια, να το αφησουμε κανα λεπτο μπας κ σταξει, σκουπιζουμε τυχον υπολειματα υγρου, καρφωνουμε τη μπαταρια κ απολαμβαααααανουμε !!!!

Αποσυνδεδεμένος zamc

  • ***
  • 558
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Giant (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #320 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 14:08 »
Να ρωτήσω κι εγώ κάτι? Βλέπω συχνά (και σκουπίζω) υγρό στον πόλο της μπαταρίας. Βρίσκετε συχνά υγρά εκεί ή εχω θέμα με τον ατμοποιητή?

Αποσυνδεδεμένος ΓΙΩΡΓΟΣ 52

  • **
  • 191
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Giant (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #321 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 14:12 »
             ολοι!!!

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: Nobacco Giant (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #322 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 14:13 »
μηπως του βαζεις παραπανω υγρο απ οσο πραγματικα παιρνει, με συνεπεια ν αργει να κατακρατηθει το υγρο μες το καρτο?
να ξερεις πως μετα την πρωτη χρηση, με καμια 15 αρια  20 σταγονες το πολυ, γεμιζει :yes:

Αποσυνδεδεμένος zamc

  • ***
  • 558
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Giant (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #323 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 14:16 »
Βασικά το γεμίζω σιγά σιγά περιμένοντας λίγο κάθε φορά μήν στάξει και ξανασυνεχίζω. Οταν στάξει την πρώτη σταγόνα, σταματάω το αφήνω και λίγο να τρέξει όσο είναι, σκουπίζω βιδώνω!!! Τί να πώ?!
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 05, 2011, 15:36 από Andreass »

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: Nobacco Giant (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #324 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 14:18 »
μωρε καλα τα κανεις ολα !!! ειναι κ θεμα υγρασιας που δημιουργειτε μετα τη παρατεταμενη χρηση του καρτο για πολλες ημερες με συνεπεια να νερουλιαζει κ το υγρο κ να τρεχει πιο ευκολα απ τις τρυπες......

Αποσυνδεδεμένος makhs

  • *
  • 30
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Giant (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #325 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 14:20 »
Να έχεις πάντα μια έξτρα φορτισμένη μπαταρία ναι? Γιατί ο Giant της "τρώει" αρκετά γρήγορα!! Έχεις δίκιο αν λες για τα νεα μπουκαλάκια απο Nobacco!!! Θέλουν μεγάλη υπομονή όταν γεμίζεις έναν Giant  :yes: :yes: Να προσέχεις πάντα όταν γεμίζεις τον cartomizer να στάζουν οι σταγόνες πάντα στο υλικό μέσα ναι? δλδ να μην περάσουν απο την τρυπούλα. Καλά ατμίσματα!!!! :)
Σε ευχαριστω. Οντως θελει μεγαλη υπομονη. Ακουσα  την συμβουλη σου κ πηρα tobacco 16mg, ειχες δικιο καλη επιλογη κ θα συνεχισω με αυτο. Αφου μου αρεσει γιατι να ψαχνω για αλλα?
Να σε ρωτησω κατι θελω μονο μιας κ εσυ παιρνεις αυτο το υγρο. Στο site της nobacco το εχει στα 16 κ 0 mg. Ετυχε ή΄παντα εχουν σε αυτα τα mg? Γιατι θα θελα μετα απο λιγο καιρο να παρω με ποιο λιγη νικοτινη. Να την κατεβαζω δηλαδη σιγα σιγα.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 05, 2011, 14:39 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος zamc

  • ***
  • 558
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Giant (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #326 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 14:20 »
μωρε καλα τα κανεις ολα !!! ειναι κ θεμα υγρασιας που δημιουργειτε μετα τη παρατεταμενη χρηση του καρτο για πολλες ημερες με συνεπεια να νερουλιαζει κ το υγρο κ να τρεχει πιο ευκολα απ τις τρυπες......
Οκ θα δείξει σ ευχαριστώ! Και κάτι άλλο, τη δευτερη φορά που χρειάστηκε να γεμίσω μάλλον το είχα παρααφήσει να αδειάσει και σε μιά τζουρα μου ήρθε λίγο καμένο, βέβαια αμέσως το γέμησα σηλαδή μια τζούρα ήταν το καμένο. Λέτε να το έπαθε απο αυτό?

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: Nobacco Giant (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #327 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 14:23 »
καλο ειναι να μην το αφηνεις ν αδειαζει κ να ενεργοποιεις την αντισταση,,,,
επισης να μη σταζεις υγρο κατευθειαν στην αντισταση,,,, σιγα - σιγα στα τοιχωματα το υγρο κ αυτο θα παει εκει που πρεπει :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Nobacco Giant (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #328 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 14:24 »
@Zamc

ΝΑΙ όταν το αφήσεις κ στεγνώσει έρχεται το καμμένο κ μπορείς να "χαλάσεις" τον cartomizer σου έτσι  ;D

Αποσυνδεδεμένος zamc

  • ***
  • 558
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Giant (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #329 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 14:25 »
Ναι με το γέμισμα δεν εχω θέμα!! Απλά αυτή τη μία φορά που ξεχάστηκα και πάλι με την πρώτη καμένη που μου ήρθε ξαναγέμισα!!

@Zamc

ΝΑΙ όταν το αφήσεις κ στεγνώσει έρχεται το καμμένο κ μπορείς να "χαλάσεις" τον cartomizer σου έτσι  ;D

Με μιά τζούρα? :-[

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1102521 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176709 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 517 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 355 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22321 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285343 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209551 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68709 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315682 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15598 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126884 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95254 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem