vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

391 επισκέπτες, 3 χρήστες
camber, Mimhsdr, ZoeM

EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)

Αποσυνδεδεμένος Alexisonfire

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #105 στις: Οκτωβρίου 21, 2011, 03:02 »
Καλησπερα σε ολους.

Συγγνωμη αν θα ξεφυγω λιγο απο το θεμα αλλα θελω να σας διηγηθω κατι που μου συνεβη.

Ειμαι νεος ατμιστης (περιπου 20 μερες) και εχω στην κατοχη μου ενα Ego-w apo Vapormania.
Κατεφυγα στη συγκεκριμενη συσκευη αφου εψαξα αρκετα στο e-kapnisma ( :respect: :respect: )
και συνειδητοποιησα οτι μαλλον το Ego-w ειναι οτι καλυτερο για να ξεκινησω.Μαζι με μενα ξεκινησαν
το Η.Τ. και 3-4 φιλοι και ολοι ειμαστε αρκετα ικανοποιημενοι αφου καταρχην κοψαμε τελειως το Κ.Τ.

Χτες λοιπον μου ετυχε το εξης:

Πηγα να αγορασω υγρα αναπληρωσης σε ενα καταστημα το οποιο εχω ηδη τσεκαρει οτι ειναι και επισημος αντιπροσωπος της FlavourArt.Εκει λοιπον ειδα οτι πουλανε το Ego-t.Αφου πηρα τα υγρα μου ρωτησα αν πουλανε μπουκαλακι με συριγγα για αναπληρωση σαν αυτο που εχει μεσα η συσκευασια του Ego-w,γιατι μου χαλασε.Ο υπαλληλος παραξενευτηκε και μου ζητησε να δει το Η.Τ. μου.Αφου του εδειξα τον ατμοποιητη και του περιεγραψα τον τροπο γεμισματος,τον κοιταξε απο την κατω πλευρα (στο σημειο οπου "βιδωνει" η μπαταρια) και μου ειπε οτι αυτο το υλικο ειναι αλουμινιο,και οτι ειναι καρκινογονο.

Στη συνεχεια του ζητησα να δω τον πατο του ατμοποιητη του Ego-t που ειχε και οντως ηταν διαφορετικο υλικο που μου ειπε οτι ειναι χαλκος.Αρχισε να μου λεει για κινεζικες φθηνες κατασκευες,και οτι για 1-2 ευρω δεν βαζουν χαλκο κτλ.

Εψαξα λιγο στο forum περι του αλουμινιου κτλ και εκτος απο κατι για Αλσχαιμερ  :confused1: που βρηκα δεν ειδα κατι αλλο.Δεν εχω σκοπω να πανικοβαλλω η οτιδηποτε απλα θα ηθελα να ξερω αν καποιος γνωριζει κατι παραπανω να μου πει μερι αλουμινιου ωστε να μην ανησυχω.

Ευχαριστω.


Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #106 στις: Οκτωβρίου 21, 2011, 03:15 »
Καλημέρα φίλε,κατ αρχήν κάνε μια αυτοπαρουσίαση εδώ σε παρακαλώ http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,1888.0.html :)
Δεύτερον,δεν είμαι ο πλέον ειδικός στο θέμα μετάλλων...αλλά παρ το λογικά...Τα είδη αλουμινίου για μόνωση στο σπίτι,σε παράθυρα,πόρτες,κλπ φαντάζεσαι να είναι καρκινογόνα και να έχουμε βάλει με τόσα πολλά λεφτά κάτι τέτοιο στο σπίτι μας?!
Δεύτερον,αν και ξέρω(πιθανά) τον υπάλληλο που στο είπε...θα σου πω πως είτε το δικό του,είτε του vapormania,είτε οποιουδήποτε και οποιοδήποτε eGo-ειδές είναι ΚΙΝΕΖΙΚΟ και ας χτυπιούνται και ας σκίζουν τα ρούχα τους όσο θέλουν...απλά και τίμια!
Καλώς ή κακώς αυτοί το ανακάλυψαν!(αν και οι απόψεις διίστανται)
Τέλος,μη πανικοβάλεσαι...πιστεύω πως ξέρεις και από μόνος σου τι κάνει μεγαλύτερο κακό στην υγεία σου και στη τσέπη σου αποδεδειγμένα(κανονικό τσιγάρο).
Αυτά είχα να πω...και καλό άτμισμα,φίλε μου :bye: :)
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 21, 2011, 03:22 από Steamboy »

Αποσυνδεδεμένος Alexisonfire

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #107 στις: Οκτωβρίου 21, 2011, 05:43 »
Φιλε Steamboy καταρχην ευχαριστω για την αμεση απαντηση.  :)

Στο θεμα μας λοιπον.Το αλουμινιο σε πορτες παραθυρα κτλ σιγουρα δεν καιγεται (ο ηλιος δεν ειναι καυση νομιζω)
και αν καιγεται σιγουρα δεν το εισπνεουμε,οχι αμεσα τουλαχιστον.Δεν επιμενω παντως.  :dontknow:

Οσο για τον υπαλληλο μου ειπε ο ιδιος οτι τα παιρνει απο Κινα απλα τους ζηταει να βαλουν χαλκο στον ατμο γιατι αν δεν το πει θα βαλουν οτι πιο φθηνο και επεμενε για την πολυ καλη ποιοτητα των υλικων του Η.Τ. που πουλαει.Αναφερω απλα οτι δεν εχω σκοπο να κανω βηματα πισω προς το Ego-t απλα το θεωρω ανησυχητικο.

Σιγουρα το Η.Τ. ειναι κλασεις πιο υγιεινο απο το Κ.Τ. αλλα αν οντως υπαρχουν επικινδυνα υλικα θα μπορουσαμε,αντιμετωπιζοντας το,να γινει ακομα πιο ασφαλες.  :D

Αποσυνδεδεμένος Geraki

  • *****
  • 977
  • Φύλο: Άντρας
  • Pico-Cloud-Doggy-Gotank
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #108 στις: Οκτωβρίου 21, 2011, 08:23 »
Έχω την εντύπωση ότι το αλουμίνιο είναι ακριβότερο από το χαλκό.

Επίσης η βάση του ατμοποιητή δεν καίγεται.
Αυτό που γίνεται είναι να πυρακτώνεται μια αντίσταση και να εξατμίζει λίγο υγρό.

Αν πρέπει να ανησυχείς για κάτι είναι
1. η ποιότητα των υγρών που χρησιμοποιείς
2. η "τσιγκουνιά" μας να κρατάμε ένα ατμοποιητή 20-30 μέρες τη στιγμή που μετά από το πολύ μια βδομάδα έχει γεμίσει η αντίσταση με υπολείμματα υγρών "βρομίζοντας" την. τουλάχιστον κάποιοι κάνουν ένα τυπικό καθαρισμό ανά τακτά χρονικά διαστήματα.

Αποσυνδεδεμένος aelaras

  • **
  • 164
  • Φύλο: Άντρας
  • 306DCA,vision eternity,,A7,AIOLOS,AGA-Tv2,GINI..
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #109 στις: Οκτωβρίου 21, 2011, 19:00 »
Aυτό που λες γεράκι με το να κρατάμε τον ατμό 20-30 μέρες έχεις 100000 δικια  :thumpup:.και εξηγούμε από προσωπική empeiria.exo τώρα τον ego-w 35 meres.ton καθάρισα όλα καλά, φαίνεται ότι δουλεύει τέλεια, αλλα αυτή την στιγμή που γράφω δεν μιλάω...έχει κλείσει ο λαιμός.και μάλλον συμβαίνει το εξής.ενώ ο w δείχνει να δουλεύει τέλεια μετά από 35 μέρες παρόλα τα καθαρίσματα ΠΑΝΤΑ μένει υπόλοιπο καμμένου υγρού πάνω στην αντίσταση.οποτε σιγά αλλα σταθερά τις τελευταίες μέρες μου έκαιγε τον λαιμό.έπαθα και έμαθα.συμπέρασμα : δεν πρόκειται να κρατήσω ατμό πάνω από 20 μέρες.ανώφελο το πολλu καθάρισμα :nope:.αυτά που τραβάει η αντίσταση μέσα τις απλά δεν βγαίνουν. ego-w  :respect:: 35 μέρες άντεξε :thumpup: και δουλεύει ακόμα...αλλα... :bye:

Αποσυνδεδεμένος stargazer

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #110 στις: Νοεμβρίου 03, 2011, 20:24 »
Το 1ο μου ηλεκτρονικό τσιγάρο εδώ και μιαμιση εβδομάδα είναι το ego-w 1000mah απο vapormania παρέα με 2 εξτρα clearomizers & Υγρο nobacco virginia 16ml + funstore max blend 12ml/ 18mg κάτι το οποίο δεν αναφέρεται πουθενά σε αυτό το "χυμα" μπουκαλάκι... γενικά είμαι ευχαριστημένος αλλά τα έχει τα θεματάκια του...
Τα κυριότερα μειον είναι οτι
  • Χρειάζεται ΤΑΚΤΙΚΟΤΑΤΑ καθάρισμα το πάνω μέρος του clearomizer& επιστομίου
  • Το κουμπί των μπαταριών δεν είναι και πολύ σοϊ ειδικά στη μια απο τις 2 μπαταρίες σκέφτομουν να το ελέγξω για εγγύηση καθώς μπαλατζάρει πολύ πάνω κάτω αλλά και στο πάτημά του δεν είναι ιδιαίτερα ανταποκρίσιμο κάτι το οποίο άρχισε να το κάνει σιγά σιγά και η άλλη μπαταρία. Επίσης κάποιες φορές την ώρα που το πατάω αναβοσβήνει στα καλά καθούμενα 3-4 φορές και δεν δουλεύει(δεν βρήκα κάτι στο εγχειρίδιο που να αναφέρει τι είναι αυτό, αν γνωρίζει κάτι κάποιος ας μας πει) Ενδεχομένως να είναι η ίδια μπαταρία με αυτή του ego-t δε γνωρίζω, απλά αναφέρω τι βλέπω
Κατα τα άλλα είμαι ευχαριστημένος,
  • το επιστόμιό του είναι σκληρό και μου επιτρέπει να το κρατάω δαγκωμένο στο στόμα κάτι το οποίο με βολεύει πολύ και τονίζω με την 1000αρα μπαταρία  ;D
  • Χτύπημα και ντουμάνι πολύ καλά αλλά αν έχω καταλάβει καλά αυτό οφείλεται στο υγρό το οποίο του βάζεις.
  • Αυτονομία εξαιρετική δεν με έχει προβληματίσει εκτός απο μία φορά που θα λεγα οτι φταίω εγώ.

Πρόταση για όποιον το αγοράσει ή σκέφτεται να το αγοράσει και δεν αναφέρεται πουθενά στο forum!
Μικρό αυτοκολλητάκι πάνω στα clearomizer και γράψιμο του τι υγρό που έχετε βάλει (χρειαστηκε σε μιας εβδομάδας clearomizers να κάνω καθαρισμούς με τις πολυτιμες οδηγίες στο παρων thread)
Σκέφτομαι να πάρω και μια μπαταρία ego-t passthrough, καμια πρόταση επ'αυτού;
Αυτά so far :) :)

Αποσυνδεδεμένος ArXoS

  • ***
  • 857
  • Φύλο: Άντρας
    • Συνταγές μαγειρικής και ζαχαροπλαστικής
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #111 στις: Νοεμβρίου 04, 2011, 00:35 »
Επίσης κάποιες φορές την ώρα που το πατάω αναβοσβήνει στα καλά καθούμενα 3-4 φορές και δεν δουλεύει
Αν και οι συγκεκριμένες μπαταρίες εμένα μου βγήκαν πολύ καλές, το σύμπτωμα που λες δείχνει χαλασμένη μπαταρία. Συγκεκριμένα, δε μπορεί να κρατήσει την τάση στο πάτημα, αναβοσβήνει 3 φορές και ενεργοποιείται η ασφάλειά του. Επαναλειτουργεί μετά από 5-10 λεπτά, αλλά πάλι για λίγο

Σε όσες μπαταρίες το έχω συναντήσει αυτό, οι εταιρίες μου τις αντικατέστησαν. Καλό είναι να επικοινωνήσεις με τη vapormania. Εκτός και αν σου έχει πέσει κάτω η μπαταρία και έχει σπάσει κάποιο κυκλωματάκι, οπότε την αντικαταστείς μόνος σου

Αποσυνδεδεμένος mesias

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #112 στις: Νοεμβρίου 16, 2011, 22:08 »
τρομερος ατμοποιητης και με πολυ καλη αποδοση

Αποσυνδεδεμένος foxergr

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα, είναι ατμός....
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #113 στις: Νοεμβρίου 21, 2011, 17:55 »
από ότι έτοιμο υπάρχει εκέι έξω νομίζω πως ο ego - w είναι ο καλύτερος άτμο... παίζει θαυμάσια ακόμη και μετά απο 15 μέρες full χρήσης...

πάρα πολύ ατμό.... ωραία γέυση.... και πολύ οικονομία στην μπαταρία μιας και είναι 4ohm....

τον έχω λατρέψει....

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #114 στις: Νοεμβρίου 21, 2011, 21:24 »
Πήρα κι εγώ την προηγούμενη εβδομάδα 2 ατμοποιητές από Vapormania καθώς και ένα κάλυμμα ατμοποιητή με επιστόμιο και το βιδωτό καπάκι.
Πρέπει να πω ότι ο συγκεκριμένος ατμοποιητής μού είχε αρέσει για τον ζεστό ατμό του, την καλή γεύση και την εύκολη τζούρα του. Την πρώτη φορά δεν είχα πάρει από Vapormania αλλά από αλλού. Έβγαλα τα συμπεράσματα που είπα παραπάνω αλλά με προβλημάτισαν οι διαρροές στον πόλο του, σε σημείο που πλημμύριζε και έκανε λιμνούλα στον πόλο της μπαταρίας. Χρειαζόταν κάθε μισή ώρα σκούπισμα.

Αυτή τη φορά όμως τα πράγματα έχουν αλλάξει προς το καλύτερο. Η πρώτη αλλαγή είναι στο κάλυμμα (με τα παραθυράκια επισκόπησης του υγρού) και στο επιστόμιο (πιπάκι) τα οποία είναι πια ένα ενιαίο κομμάτι (κολλημένα μεταξύ τους) και το επιστόμιο δεν είναι πια από εύκαμπτο λάστιχο αλλά από σκληρό μαύρο "κοκάλινο" πλαστικό. Αυτό δεν με πείραξε καθόλου γιατί καθαρίζεται και πιο εύκολα, αλλά το καλύτερο είναι ότι το πιπάκι πια δε βγαίνει για να χαθεί. Επίσης αυτό το πιπάκι φέρνει πολύ πιο σπάνια υγροποιημένους ατμούς στα χείλη.

Στον ατμοποιητή τώρα: Ευτυχώς αυτή τη φορά οι διαρροές είναι σχεδόν ανύπαρκτες: απλά ένα σκουπισματάκι στους πόλους όταν αλλάζουμε μπαταρία είναι αρκετό. Ο ατμός πολύς και ζεστός και η γεύση καλή όπως την περίμενα, μόνο που φάνηκε να χαλάει κάπως την 3 μέρα, αλλά αυτό διορθώθηκε εύκολα με ένα πλύσιμο. Δεν έκανα το πλήρες λύσιμο που έδειξε ο ArXoS στο βίντεο αλλά απλά έβγαλα το σιλικονένιο καπάκι που καλύπτει την αντίσταση και τον έβαλα κάτω από τη βρύση με χλιαρο-ζεστό νερό. Μετά τίναγμα, (δεν μπορείς να σκουπίσεις εύκολα το εσωτερικό αν δεν τον λύσεις εντελώς) και στη συνέχεια dry burn μέχρι να κοκκινίσει μερικές φορές.

Για όποιον δεν ξέρει: Dry burn σημαίνει ότι βιδώνουμε τον ατμοποιητή (χωρίς υγρό) στην μπαταρία και πατάμε το κουμπάκι της μπαταρίας συνεχόμενα για 5 ή και παραπάνω δευτερόλεπτα, ξανά και ξανά μέχρι να αρχίσει να κοκκινίζει η αντίσταση. Μόλις κοκκινίσει, αφήνουμε το κουμπάκι της μπαταρίας και επαναλαμβάνουμε ακόμα 3-4 φορές με σύντομα ανάματα. Το δείχνει και ο ArXoS στο βίντεό του με τον καθαρισμό του eGo-W.

Τέλος έριξα 2 σταγόνες στην αντίσταση, στη συνέχεια τοποθέτησα ξανά το σιλικονένιο καπάκι της, γέμισμα, κάλυμμα με πιπάκι και έτοιμος. Έγινε ξανά όπως την πρώτη μέρα.  :)

Τον συγκεκριμένο τον χρησιμοποιώ παράλληλα με ένα καρτομάιζερ, ανάλογα με τα γούστα της στιγμής. Είναι οικονομικός στην μπαταρία αλλά με κάπως μεγαλύτερη κατανάλωση σε υγρό, πράγμα που χαρακτηρίζει τα τανκ συνήθως.

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #115 στις: Νοεμβρίου 21, 2011, 22:03 »
Και εγω τον χρησιμοποιω απο σημερα και ειμαι πολυ ευχαριστημενος
Πλουσιος ατμος και ωραια γευση. :D

Αποσυνδεδεμένος striker

  • **
  • 202
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #116 στις: Νοεμβρίου 22, 2011, 01:25 »
χτυπημα;;; :wall:

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #117 στις: Νοεμβρίου 22, 2011, 02:30 »
Ετσι κι ετσι.
Αλλα ειναι υποκειμενικο.
Δεν μπορω να σου πω διοτι παιζω και με αλλα εγω που εχουν πιο καλο χτυπημα.
Εχω 3 διαφορετικα μπροστα μου και τα δουλευω κατα βουληση 8) :)

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #118 στις: Νοεμβρίου 22, 2011, 13:52 »
Εγώ το χτύπημα το χαρακτηρίζω ικανοποιητικό ως καλό. Το ότι είναι ζεστός ο ατμός νομίζω ότι βοηθάει σ' αυτό.
Δεν είμαι τύπος των mod όμως, οπότε μου φτάνουν αυτά τα επίπεδα χτυπήματος. Για την ακρίβεια δε θα ήθελα και περισσότερο. Το ατμίζω με 12άρι υγρό.

Αποσυνδεδεμένος adams_nik

  • **
  • 140
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #119 στις: Νοεμβρίου 22, 2011, 14:36 »
Προσωπικά εγώ είμαι πολύ ικανοποιημένος απο τον συγκεκριμένο ατμοποιητή
και συγκριτικά με ego-t & Giant carto που έχω στην κατοχή μου (το ίδιο υγρό σε ολά Ηalo Tribecca 12mg),
το θεωρώ πολύ καλύτερο.
Βέβαια το γούστο του καθενός ειναι κάτι πολυ υποκειμενικό, εγω προτιμώ υγρά VG με 12mg Νικοτίνης, χτύπημα Light μιας και σαν καπνιστής έκανα
(Old holbourn κίτρινο και περιστασιακά Winston Blue) και φυσικά πολύ ατμο...(που για εμένα εκεί είναι η απόλαυση του ατμίζματος)!!!!
Αν στα παραπάνω συγκρίνουμε την ΤΕΡΑΣΤΙΑ διάρκεια ζωής του ατμοποιητή και επίσης και το κόστος του,
τότε κατα την δική μου άποψη πάντα είναι ο,τι καλύτερο για έναν νέο ατμιστή, αλλά και για όσους δεν
έχουν την πολυτέλεια ή τη διάθεση να παίξουν με κάποιο mod....

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342389 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206580 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541666 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31127 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50239 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597356 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357861 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11573 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193123 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1346 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1343 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592087 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios