vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

76 επισκέπτες, 4 χρήστες
white varadero, Sergios, Jorge, manoslykos

Twitter

EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #90 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 18:59 »
και τωρα μπορεις να γεμισεις αν θες ;D
παιρνεις μια συριγγα απο ενα φαρμακειο ( με λιγο χοντρη βελονα αναλογως και τα υγρα που χρησιμοποιεις)
και γεμισες :thumpup: :bye:

Αποσυνδεδεμένος Kikis

  • **
  • 102
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμίζω από 11/12/2009
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #91 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 19:10 »
Είπα να μην δοκιμάσω με σύριγγα γιατί με βλέπουν υπό γωνία έξω. Δεν είναι και το καλύτερο να κυκλοφορείς με το τσαντάκι και να βγάζεις σύριγγα για να βάζεις υγρό.

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #92 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 19:13 »
οκ. συμφωνω και εγω για εξω.
Για το σπιτι ομως? :hmmm: ;D

Αποσυνδεδεμένος kostas 1977

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #93 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 19:41 »
Μόλις παρέλαβα κι εγώ το Ego-W. Το μπουκαλάκι γεμίσματος είναι ελαττωματικό και μέχρι αύριο που θα μου το αλλάξουν δεν μπορώ να γεμίσω. Ελπίζω όλα αυτά που λέγονται και γράφονται εδώ να ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα επειδή αυτά που έγραψαν για το γέμισμα δεν ανταποκρίνονται. Στο γέμισμα μακράν καλύτερο με τεράστια διαφορά βρίσκεται (για μένα) το Υβριδικό. Ελπίζω τουλάχιστον στα υπόλοιπα να είναι οκ. Δεν μπορούσαν και αυτοί να βρουν καλύτερο και πιο εύκολο τρόπο για γέμισμα? Αντί να προχωρούμε μπροστά κάνουν βήματα πίσω? Δεν ξέρω αν μου φαίνεται βουνό το γέμισμα επειδή συνήθισα στην ευκολία του Υβριδικού, αλλά και το μπουκαλάκι καλό να ήτανε, ένα θέμα με το γέμισμα νομίζω το έχει. Όποιος έχει Υβριδικό θα με καταλάβει καλύτερα. Αύριο ελπίζω να μπορέσω να γεμίσω και να σας πω εντυπώσεις.
εγώ πιστεύω πάντως ότι το γέμισμα του είναι ποιο εύκολο και από το Υβριδικό αρκεί να έχεις το μπουκαλάκι του άπλα τραβάς το καπάκι και γεμίζεις όπου και αν είσαι δεν χρειάζεσαι ούτε χαρτοπετσέτα:D

Αποσυνδεδεμένος ArXoS

  • ***
  • 857
  • Φύλο: Άντρας
    • Συνταγές μαγειρικής και ζαχαροπλαστικής
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #94 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 23:45 »
Kikis, δεν είναι βήματα πίσω για το η.τ. το Ego-W, απλά είναι μια άλλη φιλοσοφία
Εδώ έχεις την αντίσταση πάνω, επομένως αυτός είναι ο μόνος τρόπος να γεμίσεις το tank του. Στους υπόλοιπους τύπους η αντίσταση είναι κάτω γιαυτό έχει άλλο τρόπο γεμίσματος

Αποσυνδεδεμένος aelaras

  • **
  • 164
  • Φύλο: Άντρας
  • 306DCA,vision eternity,,A7,AIOLOS,AGA-Tv2,GINI..
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #95 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 13:43 »
δωδέκατη μέρα με τον ego-w k είμαι παρα πολλu ευχαριστημένος.καθόλου καμμένο απλwς κάπου πριν 2 μέρες έπεσε η απόδοση tou.ton άνοιξα,εγώ που δεν έχω ανοίξει ποτε μου ατμό xaxaxa ,και αφού τον καθάρισα σύμφωνα με το υπερπολύτιμο videaki του arxos  :respect:,δουλεύει teleia.san καινούργιος.άλλο ένα τρομερό + που είδα είναι ότι επειδή είναι πολλu εύκολο το καθάρισμα αλλάζεις εύκολα k γεύσεις..αυτά προς το παρόν :bye:

a και κάτι allo.an χρησιμοποιείται σύριγγα καλο είναι να κόψετε με πένσα την βελόνα τόσο όσο να μην χτυπα στα καλωδιάκια μέσα..οι βελόνες είναι πολλu κοφτερές συνhθως  ;D k μπορεί να κάνουν ζημια . :thumpup: :bye:
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 13:48 από aelaras »

Αποσυνδεδεμένος adams_nik

  • **
  • 140
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #96 στις: Σεπτεμβρίου 22, 2011, 20:28 »
Μετά απο 28 μέρες με το Ego-W έχω ξεχάσει τα υπόλοιπα...!!
Το συγκεκριμενο Η.Τ με έχει ικανοποιήσει ΑΠΟΛΥΤΑ!!!
Με μια δοκιμή απο το δικό μου, το αγόρασαν αλλοι 5 φίλοι μου και πλέον το κ.τ είναι παρελθόν!!!!
Επίσης με έχει εντυπωσιάσει η αντοχή του ατμοποιητή!!! Ο πρώτος ατμο αντεξε 23 μέρες χωρίς κανένα πρόβλημα και θα
αντεχε περισσότερο αν δεν έκανα βλακεια όταν το καθάριζα...

Επειδή μέχρι στιγμής είναι το βασικό μου η.τ θα ήθελα να μου πεί κάποιος αν το έχει δοκιμάσει σε περισσότερα volt.
Σκεφτομαι να παραγγείλω την Variable Voltage μπαταρία και θέλω να μάθω αν σε αυτά τα volt έχει διαφορές, γλυτώνοντάς με απο μια επιπόλαια αγορα..

Αποσυνδεδεμένος navy

  • ***
  • 530
  • Φύλο: Άντρας
  • PROVARI V2.5+GGTS+ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΙΑΤΤΥ-ΠΗΝΕΛΟΠΗ-SKYLINE
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #97 στις: Σεπτεμβρίου 22, 2011, 21:28 »
Καλησπερα παιδια εδω και 2 μερες εχω στην κατοχη μου το EGO-W από Vapormania και οι πρωτες εντυπωσεις ειναι αρκετα καλες :thumpup: λιγο "φαγανο" ειναι με τα υγρα του αλλα αν ειναι μονο αυτο και ολα τα αλλα μια χαρα (ο χρονος θα δειξη) τοτε οκ :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος myiorgos

  • **
  • 169
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #98 στις: Σεπτεμβρίου 22, 2011, 21:32 »
Μετά απο 28 μέρες με το Ego-W έχω ξεχάσει τα υπόλοιπα...!!
Το συγκεκριμενο Η.Τ με έχει ικανοποιήσει ΑΠΟΛΥΤΑ!!!
Με μια δοκιμή απο το δικό μου, το αγόρασαν αλλοι 5 φίλοι μου και πλέον το κ.τ είναι παρελθόν!!!!
Επίσης με έχει εντυπωσιάσει η αντοχή του ατμοποιητή!!! Ο πρώτος ατμο αντεξε 23 μέρες χωρίς κανένα πρόβλημα και θα
αντεχε περισσότερο αν δεν έκανα βλακεια όταν το καθάριζα...

Επειδή μέχρι στιγμής είναι το βασικό μου η.τ θα ήθελα να μου πεί κάποιος αν το έχει δοκιμάσει σε περισσότερα volt.
Σκεφτομαι να παραγγείλω την Variable Voltage μπαταρία και θέλω να μάθω αν σε αυτά τα volt έχει διαφορές, γλυτώνοντάς με απο μια επιπόλαια αγορα..

Δεν ξερω για ποια μπαταρια μιλας αλλα απο οτι ξερω οσες κυκλοφορουν με variable voltage το ανωτερο που μπορουν να σου δωσουν , και αυτο παιζεται , ειναι 4,2 volts οσο και μια φρεσκοφορτισμενη EGO  :D :D

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #99 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2011, 00:06 »
Παρακαλώ, στο εξής, στα θέματα των επίσημων reviews να αποφεύγονται οι αναφορές και τα link σε άλλα sites εκτός της εταιρίας που τα διέθεσε.
Από τη στιγμή που τα πακέτα δόθηκαν στο φόρουμ από μια εταιρία για τη δοκιμή του δικού της προϊόντος δεν είναι σωστό κάτι τέτοιο.
Επειδή η διαδικασία της απόσπασης των μηνυμάτων και της μεταφοράς τους δεν είναι μια εύκολη υπόθεση, τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Μπορείτε να δημοσιεύσετε τέτοια μηνύματα που αναφέρονται σε ίδια προϊόντα κάθε εταιρίας σε άλλα θέματα του φόρουμ που ασχολούνται με αυτά.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 23, 2011, 00:18 από Atmos »

Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #100 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2011, 19:25 »
καλησπερα  σε ολους εγω πηρα το Ego-W σημερα  /ειμαι  ευχαριστημενος αλλα ειναι νωρις ακομα .επειδη βλεπω οτι πολλα παιδια προβληματιζονται για το μπουκαλακι με τη σηριγγα εγω εκανα  το εξης εβγαλα τελειως τη σηριγγα και τη βαζω στη τρυπα απο καθε μπουκαλακι που θελω να  χρησιμοποιησω . και σταζω απ το μπουκαλακι μου στην αμπουλα ,δε χρειαζεται να ξοδευεστε να παραγγελνετε ειδικα μπουκαλακια μα συριγγες .Υ.Γ . το εκανα και το γραφω αυτρο γιατι στη βαπορ μανια μου χρεωσαν 2 ευρω το μπουκαλακι με τη συριγγα . ενιωσα πολυ μ...... ς 2 ευρω ενα αδειο μπουκαλακι με ενα σιδερακι ?ημαρτον!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Darky

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #101 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2011, 22:06 »
δωδέκατη μέρα με τον ego-w k είμαι παρα πολλu ευχαριστημένος.καθόλου καμμένο απλwς κάπου πριν 2 μέρες έπεσε η απόδοση tou.ton άνοιξα,εγώ που δεν έχω ανοίξει ποτε μου ατμό xaxaxa ,και αφού τον καθάρισα σύμφωνα με το υπερπολύτιμο videaki του arxos  :respect:,

ρε παιδια. σορρυ για το οφτοπικ αλλα, για να μην ψαχνω,
που ειναι αυτο το βιντεακι (η όποιο αλλο τελοσπαντων) που να περιγραφει αναλυτικα τον καθαρισμο του W και το dry burning?

Αποσυνδεδεμένος Kir Fanis

  • *
  • 862
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #102 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2011, 22:10 »

Αποσυνδεδεμένος Drakos

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
  • Ας ήτανε ο πόνος ένα τσιγάρο δρόμος..
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #103 στις: Οκτωβρίου 09, 2011, 22:47 »
Και για εμένα πλέον ο ego-w είναι ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει σε ατμοποιητή.
Αν και είμαι χρήστης του μόλις μια ημέρα, κατάλαβα αμέσως ότι έχω να κάνω με ένα αξιόλογο κομμάτι.
Πλούσιος καπνός, ικανοποιητικό χτύπημα, άριστη για τα προσωπικά μου γούστα γεύση,
ζεστός καπνός που κάνει τη διαφορά, μηδέν διαρροές, απουσία καμένου,
και καθόλου υγρό στο στόμα (σε αυτό ίσως να παίζει ρόλο ότι ατμίζω με χαλαρές και όχι αδηφάγες τζούρες)
Εντέλει μιλάμε για ένα ατμοποιητή που μάλλον θα με κάνει να αντικαταστήσω όσους έχω χρησιμοποιήσει μέχρι τώρα. Και για να μην ξεχνιόμαστε το πιο σημαντικό του προτέρημα είναι ότι ανοίγει και καθαρίζεται για πλάκα.
+1000 από εμένα για τον ego-w που τον προτείνω ανεπιφύλακτα σε όλους τους νέους ατμιστές.

Τα μόνα αρνητικά που μπορώ να εντοπίσω είναι το -όχι δύσκολο- αλλά περίεργο γέμισμα του,
και η λίγο τσιμπημένη κατανάλωση υγρού.
Πάντως ο ego-w είναι τούμπανο για τα δικά μου τουλάχιστον γούστα.. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος cardinal

  • *
  • 70
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #104 στις: Οκτωβρίου 13, 2011, 23:58 »
το χρησιμοποιω 2,5 βδομαδες και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος απο ολες τις αποψεις ,
και για ολους τους κατοχους ενα βιντεακι για το καθαρισμα του  [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fh2_dXhfyo8&feature=related/[youtube]
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 14, 2011, 00:04 από cardinal Richelieu »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1413 180962 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:10
από tony1976
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 2 156 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:59
από tony1976
GEEK VAPE AEGIS LEGEND III MOD [Ηλεκτρονικά mods] 1 147 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:22
από Tem
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1876 247591 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 01:21
από Buliwyf
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572733 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 2125 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8249 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1122812 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 804 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 512 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 327414 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8897 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis