vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

96 επισκέπτες, 4 χρήστες
infernity, camber, manoslykos, Barbapaidi

Twitter

EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)

Αποσυνδεδεμένος Kir Fanis

  • *
  • 862
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #60 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 17:44 »
Με αντάπτορα σωστά?Εγώ με κανένα από τους 2 αντάπτορες κατάφερα να το κάνω να δουλέψει.Και στο w δεν βλέπω να μπορεί ο πόλος να βγεί πιο έξω...Που είσαι Αρη??..ειδικέ επί των w! :))

Αποσυνδεδεμένος chris1983

  • **
  • 163
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #61 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 17:49 »
Ναι με αντάπτορα, στην αρχή το έπαιζε δύσκολος, αλλά με λίγο σφήξιμο, έπαιξε... του άρη ήταν ο ego-w

Αποσυνδεδεμένος aelaras

  • **
  • 164
  • Φύλο: Άντρας
  • 306DCA,vision eternity,,A7,AIOLOS,AGA-Tv2,GINI..
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #62 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 17:52 »
και ένα μικρό mod που έκανα για τους υδρατμούς και λύθηκε το θέμα άμεσος είναι να κόψω το pipaki τόσο που να άνοιξη λίγο παραπάνω .τώρα τέρμα υγρό στο στόμα  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Zioa

  • ***
  • 525
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #63 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 18:43 »
Με αντάπτορα σωστά?Εγώ με κανένα από τους 2 αντάπτορες κατάφερα να το κάνω να δουλέψει.Και στο w δεν βλέπω να μπορεί ο πόλος να βγεί πιο έξω...Που είσαι Αρη??..ειδικέ επί των w! :))
Στο εσωτερικό από τον αντάπτορα μπορείς να το ξεβιδώσεις με κατσαβίδι για να κάνει επαφή  ;)
Στο δικόμου 510-eGο γίνεται  ;)

Αποσυνδεδεμένος Dep-ON

  • ***
  • 900
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμί-Ζω ProVari+Iatty+GG Stealth+Zeus+DVW
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #64 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 18:52 »
Με αντάπτορα σωστά?Εγώ με κανένα από τους 2 αντάπτορες κατάφερα να το κάνω να δουλέψει.Και στο w δεν βλέπω να μπορεί ο πόλος να βγεί πιο έξω...Που είσαι Αρη??..ειδικέ επί των w! :))



  :)) μια λύση είναι να φας λίγο την πατούρα του w ....σε ένα γυαλόχαρτο να κατέβει λίγο...ο πόλος είναι σταθερός  :'(

Αποσυνδεδεμένος dinosg7

  • *
  • 26
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #65 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 19:04 »
και ένα μικρό mod που έκανα για τους υδρατμούς και λύθηκε το θέμα άμεσος είναι να κόψω το pipaki τόσο που να άνοιξη λίγο παραπάνω .τώρα τέρμα υγρό στο στόμα  :thumpup:

Εννοεις το κοψες απο τη πλευρα που ρουφαμε , μεγαλωνοντας τη τρυπουλα ?

Αποσυνδεδεμένος aelaras

  • **
  • 164
  • Φύλο: Άντρας
  • 306DCA,vision eternity,,A7,AIOLOS,AGA-Tv2,GINI..
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #66 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 20:26 »
ναι από εκεί που ρουφάμε το έκοψα και μεγάλωσα την τρυπούλα με συνέπεια να εκτονώνεται ο ατμός και να μην συσσωρεύει υγρό

Αποσυνδεδεμένος Kir Fanis

  • *
  • 862
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #67 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 22:33 »
Στο εσωτερικό από τον αντάπτορα μπορείς να το ξεβιδώσεις με κατσαβίδι για να κάνει επαφή  ;)
Στο δικόμου 510-eGο γίνεται  ;)
:thumpup: :thumpup:..Αυτό ήταν.Τώρα μια χαρά.. :)) :thumpup: :yes:

Αποσυνδεδεμένος Dep-ON

  • ***
  • 900
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμί-Ζω ProVari+Iatty+GG Stealth+Zeus+DVW
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #68 στις: Σεπτεμβρίου 14, 2011, 00:54 »
:thumpup: :thumpup:..Αυτό ήταν.Τώρα μια χαρά.. :)) :thumpup: :yes:




πώς πάει το ντουμάνι του w.. :thumpup:... εγώ δεν μπορώ με άλλο ποια .. :idiot1:.. πήρα και τον γίγαντα από nobacco και τον άφησα στην άκρη.. :thumpdown:.. πολύ φοβάμαι μην και δεν μου αρέσει και ο Α-2 .. :hmmm:. ακόμα δεν τον έχω στα χέρια μου.. αλλά δεν νομίζω  :))

Αποσυνδεδεμένος Kir Fanis

  • *
  • 862
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #69 στις: Σεπτεμβρίου 14, 2011, 00:56 »
Πολύ καλαααααά...η αλήθεια είναι ότι δεν το περίμενα.Ειδικά μετά τους γίγαντες των τελευταίων ημερών. :thumpup: :thumpup:

Συγχώνευση μηνυμάτων: Σεπτεμβρίου 15, 2011, 12:59
SOS!!..Ξέρει μήπως κανένας που μπορώ να βρω καπάκι και πιππακι?.Εχω ψάξει παντού κ έχουν εξαντληθεί
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 15, 2011, 13:02 από Kir Fanis »

Αποσυνδεδεμένος dinosg7

  • *
  • 26
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #70 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2011, 21:40 »
ναι από εκεί που ρουφάμε το έκοψα και μεγάλωσα την τρυπούλα με συνέπεια να εκτονώνεται ο ατμός και να μην συσσωρεύει υγρό
Ωραιος φιλε μου , θα το δοκιμασω. Κατι παρομοιο εχω κανει και στην αμπουλα του ego για την μειωση των υδρατμων , δεν εκοψα κατι απλα εβγαλα το πανω καπακι το μικρο και εχω αφησει μονο το αλλο που ειναι πιο μεσα , και μεχρι στιγμης εχει περιοριστει σχεδον 100% το προβλημα.  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #71 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2011, 21:49 »
Ωραιος φιλε μου , θα το δοκιμασω. Κατι παρομοιο εχω κανει και στην αμπουλα του ego για την μειωση των υδρατμων , δεν εκοψα κατι απλα εβγαλα το πανω καπακι το μικρο και εχω αφησει μονο το αλλο που ειναι πιο μεσα , και μεχρι στιγμης εχει περιοριστει σχεδον 100% το προβλημα.  :thumpup:

πολυ σωστος :thumpup:
και εγω οταν ειχα το ego-t ειχα βγαλει και τα 2 πλαστικακια απο το πιπακι και δεν υπηρχαν καθολου υδρατμοι :D
το ιδιο θα ισχυει προφανως και για το w.
του ανοιγεις λιγο την ''τρυπα'' :laugh1: και εκτονωνεται ο υδρατμος :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος VirusPlus

  • **
  • 168
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #72 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2011, 22:03 »
το πιο απλό είναι στο τέλος της τζούρας σ να αφήνεις το κουμπί λίγα msec πριν σταματήσεις να ρουφάς ώστε να ρουφήξεις όλον τον εναπομείναντα ατμό.

Αποσυνδεδεμένος aelaras

  • **
  • 164
  • Φύλο: Άντρας
  • 306DCA,vision eternity,,A7,AIOLOS,AGA-Tv2,GINI..
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #73 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2011, 23:23 »
νεότερα από το "ατμομετοπο" του ego-w :)  : έκτη  μέρα με το w και έχω πραγματικά πάθει την πλακα μου m αυτό το atomizer.h απόδοση δεν έχει πέσει καθόλου και έχει βελτιωθεί και η γεύση :thumpup:..ούτε καμμένο ούτε διαρροές μέχρι στιγμής .apsogo :respect:.an είναι και σχετικά ανθεκτικό βλέπω να κολλάω στο w για πολλu kairo. :)

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #74 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 00:55 »
Έχει παρατηρήσει κανείς αλλαγή στο χρώμα του υγρού μετά από παρατεταμένη χρήση?Μιλάω για πάνω από 6-10μέρες?
Επίσης,παρατήρησε κανείς ελλάτωση παραγωγής ατμού και σφίξιμο τζούρας μετά από 10-15μέρες?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499340 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 01, 2024, 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 184 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7325 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20885 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194616 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1625 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4779 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1109266 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 180623 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 2040 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1443 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 25397 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy