vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

163 επισκέπτες, 5 χρήστες
mathimatikos1966, JohnDag, lidbab, skiniko36, camber

Provari Radius

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Provari Radius
« Απάντηση #255 στις: Νοεμβρίου 05, 2016, 23:45 »
[justify]@BonecrusheR, καλησπέρα. Ναι, μέσες άκρες καλά τα λέμε όλοι. Όμως αν απομονώσουμε τη συζήτηση μόνο στις πλακέτες τότε θα πρέπει να μιλήσουν και όσοι έχουν εμβαθύνει στο θέμα, (αυτό θέλω πιο πολύ απ' όλα). Τώρα, για τα υπόλοιπα, ασφαλώς, το P3 Titanium, του φίλου Ηρακλη, είναι κόσμημα, και ποιος δεν θέλει μία πλακετάρα με καταπληκτικό κουστούμι. Απλώς επικεντρώνομαι στο ότι η κάθε πλακέτα έχει τη δική της σπουδαία διαδρομή, και ασφαλώς κάποια σετ είναι άκυρα ή ιδανικά.  [/justify]

Αποσυνδεδεμένος Ηρακλης

  • ***
  • 595
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιωργος
Απ: Provari Radius
« Απάντηση #256 στις: Νοεμβρίου 05, 2016, 23:47 »
 Νίκο Ακριβώς τα ίδια λέω και εγω , συμφωνώ σε όλα  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος BonecrusheR

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
  • Less..is More.
Απ: Provari Radius
« Απάντηση #257 στις: Νοεμβρίου 06, 2016, 00:13 »
Παιδια..συμφωνουμε-διαφωνουμε ειναι ωραιο να υπαρχει επανατροφοδοτηση σε μια κουβεντα που αφορα κατι που μας αρεσει..κ επισης κ εγω συμφωνω με τα συμφραζομενα κ λεγομενα σας.

φιλε joebar αναφερομενος στις πλακετες..παιζουν πολλες συνιστωσες...τι εννοω..για μενα που παω μεχρι 30βατ κ θελω βελουδο μου κανει και παραπανω..για αλλον δεν κανει προφανως οσον αφορα τα βατ κ την πλακετα..αλλα οσον αφορα 1)την ασφαλεια συσκευης δεν το συζηταω καν και 2)μπορει να βρεις κατι πιο ομορφο..και με μια πιο αγρια πλακετα...επισης μπορει να βρεις ενα κοσμημα μοντ που κανει 1000 ευρω και να εχει ιδια πλακετα με αυτο που κανει 200..αυτο εννοω λεγοντας πλακετα μονο διοτι εγω θελω απλα μια συσκευη που να μην ειναι εκτρωμα τεχνολογιας..να μην ειναι κιτς..οπως θεωρω αυτες των +700ευρω με τα μπριγιαν κ τυπου χειροποιητο μοναδκο κλπ κλπ  κ χωρις να θελω να θιξω κανεναν παντα κρινω με την δικη μου αισθητικη κ ιδεολογια-γνωμη..
ηλεκτρονικος δεν ειμαι, εχω κανει καποια βασικα στο πανεπιστημιο που σπουδασα σχετικα με αλλο αντικειμενο  απο κει κ περα τα πως και τι οπως ειπες κ εσυ τα κρινουν οι ειδικοι..δεν βγαζω ακυρη την yihi..ΑΛΛΑ..που ειναι το κοντρολ ρε φιλε οταν καιει ολοκληρο να το μπλοκαρει πριν το παρω χαμπαρι..εκτος αν εννοουν οτι το υλικο θα καιει τοσο πολυ που δεν παιζει να μην το καταλαβεις κ να σταματησεις.. :)) :))..εδω κανω πλακα.

οποτε για να το θεσω καλυτερα στα δικα μου θελω κ δεδομενα αυτο ειναι το ιδανικο που δυστυχως δεν πηρα.

υγ.να προσθεσω κατι σχετικα με τις πλακετες που ειπες...κ τι πιστευω οτι θα ελεγε ενας ειδικος...και οι 2 εταρειες..υποσχονται ασφαλεια..και οτι φτανουν στο ιδιο αποτελεσμα που το ονομαζουμε Γ.τωρα εαν ο πρωτος ακολουθει την οδο Α..κ ο δευτερος την Β..στιγμη που και οι 2 οδευοθν στο διιο αποτελεσμα δεν εχει διαφορα..αλλα πολλες φορες οι 2 δρομοι δεν εχουν το ιδιο αποτελεσμα ενω θεωρητικα επρεπε να εχουν.

το λαθος που κανουν οι κινεζοι παιδια ειναι οτι εχουν μια ταχυτατη βιομηχανια που παραγει ανεξελεγτα στο μπαμ χωρις σωστες δοκιμες κ εδω μπαινει το κεφαλαιο χρονος παραγωγης κ αναμονης μεχρι να ελεγχθουν ολα τα πιθανα λαθη κ να συμαζευτουν πριν το προιον βγει στην αγορα..που οι κινεζοι νομιζω δεν το κανουν.
δεν με νοιαζει μια αν φτανει τα 200 η 5οο βατ αφου δεν τα ακουμπαω....κ το εχω και το 200αρι για μεγαλυτερη αυτονομια μπαταριας...απο κε κ περα τα ρευματα του δινουν και κοβουν νομιζω τουλαχιστον οπως το εχω εισπραξει...παιζει δλδ αν το μετρησεις στα ιδια βατ να μην σου δινει το ιδιο ρευμα καθε φορα που πατας το κουμπι..αλλα αυτο παιζει να κανω κατα πολυ εικασιες γιατι δεν ειμαι ειδικος.

« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 06, 2016, 00:20 από BonecrusheR »

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Provari Radius
« Απάντηση #258 στις: Νοεμβρίου 06, 2016, 00:22 »
@BonecrusheR, θα το δεις κι εσύ, αργά ή γρήγορα... Έχω πάρει Provari σε καθάρματα ατμιστές κι έχω φύγει ταπεινωμένος. Όταν ο συνδυασμός είναι αυτός που πρέπει τότενες δεν υπάρχει αύριο, μόνο σήμερα.   

Αποσυνδεδεμένος BonecrusheR

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
  • Less..is More.
Απ: Provari Radius
« Απάντηση #259 στις: Νοεμβρίου 06, 2016, 00:26 »
ειμαι λιγο αργος αυτη την στιγμη κ δεν σε πιανω .. 8)
εαν εννοεις συννεφα επικοινωνιας ινδιανων κλπ κλπ..παμε στο κεφαλαιο με ποιους ατμο ειναι καλυτερα συματο το θρεντ...που εμενα προφανως δεν με καιει αφου δεν ειμαι cloudchaser.
εαν θελω συννεφοκυνηγι...κουμπωνω squape dream...με μονη..0.50 ουτε καν διπλη...στο sx..και βαζω υγρο 70/30 στα 25 βατ....αν θες να σου στειλω βιντεο να παθεις νιλα με αυτο που αλλοι κανουν στα 60 βατ...αλλα δεν με ενδιαφερει καν αυτο το κεφαλαιο του αν θα βγω μειον σε σχεση με το εργαλειο του αλλουνου κλπ..εγω γευση μονο θελω πλεον..

κ απλι εαν καταλαβαινω τι εννοεις.μπορει κ να αναφερεσαι μονο σε γευση οπως εγω..που κ παλι δεκτον..αλλα η σμουθιλα του προβαρι δυσκολο ρε φιλε να βγει απο αλλο εργαλειο..
δεν νομιζω να το δω γρηγορα το εργο..δεν εχω λεφτα για τετοια αυτο τον καιρο.αλλα κουλ.

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Provari Radius
« Απάντηση #260 στις: Νοεμβρίου 06, 2016, 00:34 »
[justify]Θέλω να πω απλώς πως, έτυχε κάποιες φορές (πολλές φορές...) να χρησιμοποιώ κάτι που δεν ήξερα, πρόσθεσε πως η αποδοτικότητα μίας πλακέτας δεν είναι μόνο στα χαρτιά αλλά πρέπει να είναι και στα χέρια μας. Έτσι λοιπόν, μου έχει τύχει να βρεθώ σε ατμοπαρέα που δεν αστειεύεται και κυριολεκτικά με ξεβράκωσαν με όσα είχαν για συγκριτικά ατμίσματα.  [/justify]

Αποσυνδεδεμένος Ηρακλης

  • ***
  • 595
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιωργος
Απ: Provari Radius
« Απάντηση #261 στις: Νοεμβρίου 06, 2016, 00:38 »
Όλα αυτά που συζητάμε εδώ ειναι νομίζω υποκειμενικά , το όλο θέμα ειναι το // ΧΟΜΠΙ // μας , ο Α ατμό με τον β το ίδιο περίπου και στα μοντ οι διάφορρες που καταλαβαίνουμε ειναι ελάχιστες , το θέμα ειναι ότι ξεφύγαμε απο το παλιό τσιγάρο ,τουλάχιστον εγω απο 3 πακέτα μαχαίρι με το ΗΛ εδώ και τρισήμιση χρόνια και το σκεπτικό μου ειναι ότι στον μήνα θα έδινα τόσα Ε ας δόσω για το Radius τόσα που ειναι πιο ποιοτικό .....αυτό ειναι το δικό μου σκεπτικό ..ωχ ξέφυγα of top.... :eyesplash:                                                    Το απόγευμα με την γυναίκα μου πήγαμε βόλτα την εγγονή στην παραλία , καθήσαμε σε ένα παγγακι , παρδυπλα ήταν μια παρέα 4-5 άτομα έβγαινε ένα τουμανη!!!, νομίζαμε ήταν απο αυτόν που έψηνε καλαμπόκια δίπλα αμ δε ! οι δυο ήταν με κάτι θηρία , και προκαλουςαν , αυτό δεν ειναι καλό ούτε για την δημόσια εικόνα αλλά προπαντός για τα ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ μας
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 06, 2016, 01:14 από Ηρακλης »

Αποσυνδεδεμένος BonecrusheR

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
  • Less..is More.
Απ: Provari Radius
« Απάντηση #262 στις: Νοεμβρίου 06, 2016, 01:02 »
συμφωνω κ με τους 2 σας.
το γλυτωσαμε τα εξοδα ειναι αλλη κουβεντα..κ δεν νομιζω οτι γλυτωσαμε κ καθολου... :)) :))
εγω τουλαχιστον δεν ξαναδινω δεκαρα..εχω ορκιστει γαιτι του χω..την μανα.
καθομαι υσηχος με piko για σφιχτες..mirage για λιγο πιο αερατες..και squape για εκτελεστικο αποσπασμα.
τα βραδια ντριπαρω μονο με σναπντραγκον σε τσιγαρισια φαση στα 30 βατ το πολυ κ μια χαρα ειμαι.

Αποσυνδεδεμένος stavraetos

  • **
  • 387
  • Φύλο: Άντρας
  • καυφανοπροβατακιας
Απ: Provari Radius
« Απάντηση #263 στις: Νοεμβρίου 06, 2016, 12:36 »
Μπορειτε να προμηθευτειτε και εναν kacher ατμοκαθαριστη με μποιλερ και 1900 wattτεραστια παργωγη ατμου....
Ο καθενας επιλεγει πως ατμιζει ...εμενα ανωτατο θεωρω τα 20 watt(και μπραβο μου που το ειπα...χα αχχα)
Αλλος θελει 50 ....φουλ πνευμονικα και ντουμανια στον θεο...προσωπικα ποτε δεν επελεξα αυτο τον τροπο ατμισματος οζι λογο προβαρι αλλα λογο φιλοσοφιας και συγκρισεων(κοινως δεν με ικανοποιει)
Αδυνατω να πιστεψω πως ομως το dna 75(το εχω)μπορειτε να το συγκρινεται σε θεμα αυτονομιας ,ενω πως κανεις δεν εχει αναφερει πως μετα το 1/5της μπαταριας δινει οτι να ναι...
Τελος επειδη εχω δοκιμασει το 510 του προβαρι και σαν κοντρα η μεγγενη ,βιδωνονουν ολοι οι ατμο απροβληματιστα....για 150 watt εχει στα jumbo πολλα παιχνιδια

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Provari Radius
« Απάντηση #264 στις: Νοεμβρίου 06, 2016, 15:38 »
[justify]@Ηρακλης, καλησπέρα. Αφαιρώ το “συμφωνώ” γιατί με αυτό το τελευταίο που συμπλήρωσες (όταν έκλεισα) δεν συμφωνώ. Δεν θέλω να το αναλύσω, απλώς δεν συμφωνώ.[/justify]

[justify]@stavraetos, καλησπέρα. Δεν υπάρχει κανένας λόγος για αφορισμούς. Έχω Provari, και δεν επέλεξα να πάρω άλλο Provari γιατί μου αρκεί όσα είδα. Είναι κορυφαίες κατασκευές, όμως δεν είναι για όλα τα σεταρίσματα, και δεν μιλάω για πολύ ή λίγο αέρα, μιλάω για ατμοποιητές πολλών κατηγοριών. [/justify]

[justify]Αν θέλεις τη γνώμη μου, όλοι μιλάμε ως ατμιστές κι όχι σαν μικρομέγαλοι. Προσωπικά, είμαι των ελάχιστων βατ, όμως οι αεράτοι είναι πιο μπροστά, είτε το θέλουμε είτε όχι. Δεν είναι παιδάκια στο πάρκο που παίζουν με σύννεφα. [/justify]

[justify]Ευχαρίστως να συγκρίνουμε τις εμπειρίες μας, και μην εκπλαγείς αν μάθεις (και μάθω) πράγματα από αεράτους ατμιστές. Κανένας δεν διαφωνεί με την υψηλή ποιότητα σε Provari, όμως μην βγάζουμε σκουπίδι μία dna ή μία yihi, μας διαβάζουν πολλοί, και γελάνε αυτοί που πρέπει. Έχω ατμοποιητές που δεν κάνουν σε Provari, αυτό δεν σημαίνει πως είναι άχρηστη η πλακέτα. [/justify]

Αποσυνδεδεμένος stavraetos

  • **
  • 387
  • Φύλο: Άντρας
  • καυφανοπροβατακιας
Απ: Provari Radius
« Απάντηση #265 στις: Νοεμβρίου 06, 2016, 16:04 »
καταρχην κανω χαβαλε δεν αφοριζω...περα απο την πλακα ασχοληθηκα αρκετα και με πνευμονικους...και με σφιχτους ....και με μεσατους....κεραμικα φιτυλια ...δυστηχως η ευτυχώς περασα απολα τα σταδια....αλλα για αρκετο καιρο και αλλα για μικροτερο....
να μαθω να στηνω με κοτετσοσυρμα η με συρματα πριονοκορδελες(ω ναι το εκανα και αυτο) φιλε μου ειναι το μονο ευκολο για εμενα...το δυσκολο για εναν που δεν εχει συνηθισει ειναι να στηνει με 20αρακι συρμα φυτιλατο,και με μες....εκει πολοι ειναι που τα βρισκουν σκουρα....εκει τρωνε καψιματα- με τα μοντακια τουβλα -γιατι το ρευμα παει πανω κατω συνεχεια...

και ναι εχω και dna75...και?αρνησε το γεγονος και ποιος το αρνειται, οτι μετα απο 1/5 της μπαταριας δινει οτι να ναι(και δεν σχολιαζω γραφηματα ,μιλαμε για καθημερινη απλη χρηση στα 12-13-15 αντε 20watt)?αρνεισε το γεγονος οτι η evolv δεν εχει δωσει ολοκληρωμενη προταση...? αρνεισαι οτι η yihi βαρα μενα ειδος μπουστερ και τα περιφερειακα ειναι επιπεδου joytech?
δυστυχώς η ευτυχως εμαθα να παιρνω σταθερο ρευμα με συρματα απο 17ρακι μεχρι 40 το πολυ,(εχω παρει και αλλα συρματα που μονο χωρο πιανουν και δεσιματα για τα φυτα)........
για την ιστορια επεσε στα χερια μου απο τους ποιο γευσατους πνευμονικους ντριπερ...hitech σου λεω....μπορει να του εκανα και 50 στησιματα,διαβασμα κτλπ ....πριν τον δωσω ....σαν το σοκολατακι γευση δεν πηρα ...πως να το κανουμε...
εξου και η μοδα με τις φραουλες και τις κρεμες και τις μπανανες και γενικα τις πολυ εντονες γευσεις ...μηπως και παρουν την γευση που θελουν...
υγ:γνωρισα πολλους ατμιστες μαθημενους με πνευμονικα....ε τωρα ποιο σφιχτα δεν παει?χαχαα
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 06, 2016, 16:10 από stavraetos »

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Provari Radius
« Απάντηση #266 στις: Νοεμβρίου 06, 2016, 16:21 »
[justify]Εγώ δεν κάνω χαβαλέ, αυτή είναι η διαφορά μας στη συζήτηση.[/justify]

[justify]Αν σπρώχνουμε την κουβέντα με σοκολατάκια παλαιότητας, πλέγμα και σύρματα τρίχα που μόνο ιερά χέρια ξέρουν να στρίβουν τότε δεν καταλήγουμε πουθενά. Το λέω ξεκάθαρα: Provari = κορυφή. Και; Υπάρχει συνέχεια στο έργο.[/justify]

[justify]Όμως δεν μπορώ και να αναλύσω το θέμα dna, δεν το γνωρίζω δυστυχώς. Πολύ απλά όμως, λέω πως δεν ταιριάζουν όλοι οι ατμοποιητές επάνω σε Provari. Όταν θέλω συγκεκριμένη ένταση στο άτμισμα στον χ ατμοποιητή δεν το έχω εκεί.[/justify]



Αποσυνδεδεμένος Micha3L

  • **
  • 491
  • Φύλο: Άντρας
  • IT ℑℑ by ℠
    • vaping ... 8years
Απ: Provari Radius
« Απάντηση #267 στις: Νοεμβρίου 06, 2016, 16:38 »
Κοντευω τα 2 χρονια συνεχους και μονο ατμισματος.
Εχω παρει μοντακια ολων των ειδων και λειιτουργικων.
Η καταληξη ειναι να ατμιζω μονο με ProVari(δυο P3 & ενα Radius)
Επισης εχω αγορασει σχεδον ολους τους ''καλους'' ατμοποητες.

Γιατι τα λεω ολα αυτα ε? Γιατι μονο με αυτο εχω απολαυσει πραγματικα το ατμισμα + την εξαιρετικη ποιοτητα κατασκευης και δεν καταλαβαινω γιατι ο φιλος Joe γραφει οτι δεν ταιριαζουν ολοι οι ατμο σε αυτο.
Δηλαδη εχοντας οτι καλυτερο σε ρευμα μοντακι υπαρχει ατμο που δεν ατμιζει καλα σε αυτο?
Εκτος αν μιλαμε για ατμισμα πανω απο 40W που εμενα δεν με απασχολει καθολου γιατι ποτε δεν ξεπερνω τα 15W


Αποσυνδεδεμένος stavraetos

  • **
  • 387
  • Φύλο: Άντρας
  • καυφανοπροβατακιας
Απ: Provari Radius
« Απάντηση #268 στις: Νοεμβρίου 06, 2016, 16:55 »
[justify]Εγώ δεν κάνω χαβαλέ, αυτή είναι η διαφορά μας στη συζήτηση.[/justify]

[justify]Αν σπρώχνουμε την κουβέντα με σοκολατάκια παλαιότητας, πλέγμα και σύρματα τρίχα που μόνο ιερά χέρια ξέρουν να στρίβουν τότε δεν καταλήγουμε πουθενά. Το λέω ξεκάθαρα: Provari = κορυφή. Και; Υπάρχει συνέχεια στο έργο.[/justify]

[justify]Όμως δεν μπορώ και να αναλύσω το θέμα dna, δεν το γνωρίζω δυστυχώς. Πολύ απλά όμως, λέω πως δεν ταιριάζουν όλοι οι ατμοποιητές επάνω σε Provari. Όταν θέλω συγκεκριμένη ένταση στο άτμισμα στον χ ατμοποιητή δεν το έχω εκεί.[/justify]
γι αυτο σου λεω εγω το κοτετσοσυρμα και τις πριονοκορδελες  μπορω να τις στησω, τις τριχες ομως οι λατρεις των πνευμονικων οχι...το σοκολατακι παλαιοτητας φιλε μου δυστυχώς η ευτυχώς μπορει να συναγωνιστει πολλους ντριπερ σε θεμα γευσης και χτυπηματος...μα παρα πολλους που εσυ θεωρεις κορυφαιους...προτιθεμαι να στο παραχωρησω ενα μηνα να παιξεις(και το εννοω) και να κανεις τις συγκρισεις σου....θα ειναι ευχαριστη εμπειρεια για εσενα...
επειδη εγω εχω και το dna και τα μπε...μιλω για το dna75..που στα τελειωμτα της μπαταριας επιλεγει αυτο τι θα δωσει....
ε το προβαρι δινει η20-30-40 -60 watt αναλογα την συσκευη που εχεις αγορασει...αν δεν φτανουν για εσενα 40 βατ παρε ενα με 100...200...ναι δεν μπαινουν 25αριδες ατμο πανω και δεν υποστηριζει συρματα περιφραξης...ειναι μειονεκτημα και εχει μεινει πισω σε τεχνολογια...

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Provari Radius
« Απάντηση #269 στις: Νοεμβρίου 06, 2016, 17:29 »
[justify]Τώρα μάλιστα, μιλάμε όμορφα. Κοίτα, σε πάρα πολλά έχεις δίκιο, σε άλλα τόσα δεν μπορώ ν' ακολουθήσω γιατί δεν γνωρίζω, όμως δες και την άλλη πλευρά:[/justify]

[justify]Οι λάτρεις των πνευμονικών δεν είναι κουλοί..., τουλάχιστον εγώ δεν μπορώ να υπογράψω κάτι τέτοιο, το αντίθετο μάλιστα, και με όσους έχω συνατμιστεί έμαθα πολλά, (το σοκολατάκι το έμαθα από πνευμονικούς τύπους).[/justify]

[justify]Το θέμα “γεύση” είναι πονεμένη ιστορία, και δεν είναι το κατάλληλο νήμα για να επεκταθούμε. Δέχομαι όσα λες και δεν φέρνω τα δικά μου παραδείγματα.[/justify]

[justify]Δεν μιλάω για πολλά βατ. Βάζω συγκεκριμένους ατμοποιητές, λεπτά σύρματα (0,25 – 0.32mm), σε ισχύ από 9 έως 14 βατ. Κάποιοι είναι ιδανικοί για Provari. Απαλό άτμισμα, απίστευτη ανάλυση, καταπληκτικό πυκνό ντουμάνι. Δεν υπάρχει αντίπαλος.[/justify]

[justify]Έλα όμως που κάποιοι άλλοι ατμοποιητές, με τα ίδια δεδομένα, δεν έχουν την παραπάνω απόδοση, ενώ με άλλη πλακέτα γίνεται της αποκάλυψης. Αυτό λέω.[/justify]



[justify]Συγγνώμη, πρέπει να κλείσω, έχω κόσμο.[/justify]


Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 08, 2016, 01:54 από Atmos »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345546 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 52 10834 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 02:57
από treloneritis
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147252 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8058 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 208909 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545111 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 32928 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52432 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600384 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 360844 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 13316 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 195810 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos