vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

135 επισκέπτες, 4 χρήστες
bersekero, Ηρακλης, bloodlessz, george kotsopoulos

Provari Radius

Αποσυνδεδεμένος stavraetos

  • **
  • 387
  • Φύλο: Άντρας
  • καυφανοπροβατακιας
Απ: Provari Radius
« Απάντηση #240 στις: Οκτωβρίου 31, 2016, 16:56 »
Αντίστοιχο δεν μπορει να ειναι, το sx ουτε ενα dna... to sx ενω εχει καλη πλακετα τα περιφερειακά---υλικα κατασκευης κονεκτορες κουμπια βαφες ειναι χαλια(εδω εχουν αναφερθει ΠΟΛΛΑ προβληματα  κατα καιρους)--υστερεί κατα πολυ . Τα dna ειναι απλα πλακετες που παραγει η evolv η οποια δεν εχει δωσει μια επισημη ολοκληρωμενη προταση μοντ---τις οποιες πλακετες καποιες εταιρειες τις χρησιμοποιουν σε μοντ με οτι συνεπαγεται σε αυτο και οποια προβληματα βγαζει το καθε μοντ... ενα μοντ αξιολογειται συνολικά και οχι σε ενα τμημα του απο το χρωμα μεχρι την αντοχη στον χρονο κτλπ...

Αποσυνδεδεμένος johnnyk

  • *
  • 26
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Provari Radius
« Απάντηση #241 στις: Οκτωβρίου 31, 2016, 17:02 »
Δεν συγκρινεται η ποιοτητα κατασκευης του radius με το sx,ξεκαθαρα.Ομως φερει αξιολογη πλακετα,την οποια φορανε και μοντακια με 3πλασια τιμη απο το sx.
Αν ο φιλος συγκρινει συνολικα σαν ποιοτητα κατασκευης-πλακετα το radius με το sx,ναι,τοτε υπαρχουν διαφορες που δικαιολογουν τα παραπανω λεφτα που κοστιζει το radius.

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος stavraetos

  • **
  • 387
  • Φύλο: Άντρας
  • καυφανοπροβατακιας
Απ: Provari Radius
« Απάντηση #242 στις: Οκτωβρίου 31, 2016, 17:19 »
εννοειται και παντα κρινουμε συνολικα ενα μοντ...αλλιως θα μπορουσαμε να πουμε οτι το fiat ειναι καλυτερο απο το mercedez γιατι εχει καλυτερο τασακι...

Αποσυνδεδεμένος BonecrusheR

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
  • Less..is More.
Απ: Provari Radius
« Απάντηση #243 στις: Οκτωβρίου 31, 2016, 19:51 »
Ευχαριστω για τις απαντησεις, συμφωνω σε οσα θεματα αφορουν τα κυκλωματα..αλλα οχι οσον αφορα την κατασκευη.
Εχοντας ηδη το P3 και το sx..με απορια εβλεπα οτι ειναι πολυ πιο "απαλο" στο πως δινει ρευμα..ακομα κ με τα Boost.. σε σχεση με το sx..το οποιο οπως αναφερθηκε κ απο τον johnnyk..ειναι πιο τραχυ..σε σημειο που δεν περναει απαρατηρητο..εκει κολλησα κ λεω δεν μπορει να μου φαινεται...

το ερωτημα τεθηκε απο την πλευρα μου επειδη σκεφτομαι να παρω το radius..το οποιο δεν με τρελαινει απο εμφανιση αλλα αναζητω αυτη την ομαλοτητα που βγαζει η προβια σε flow..κ στο "ρουφηγμα"¨του...κυριως παιζω στα 17-25 αντε βια 30βατ με ντριπερ....αλλα δυστυχως το p3 που εχω δεν ανεβαινει τοσο κ ετσι μπηκε το κεφαλαιο radius υπο σκεψη..οπως κ να χει ομως τετοιους καιρους θελει υπομονη κ οχι βιασυνες..θα δειξει.δεν θυμαμαι εαν γινεται update σε p3  να το κανεις 30αρι κ να γλυτωσεις ολα τα παραπανω εξοδα απο το να αγορασεις το radius..θα το ψαξω.

@stavraetos +johnnyk 
σχετικα με την ποιοτητα κατασκευης....το sx ml class τουλαχιστον αυτο που εχω..που δεν νομιζω να εχει διαφορες με τα υπολοιπα..δεν εχει καμμια αστοχια υλικου..ουτε ξεβαφει..ουτε ειναι ψευτοκατασκευη οσον αφορα τα ατσαλια τις σπειρες κλπ κλπ..βεβαια σημαντικο οτι το εχω μονιμως με καλυμα..οποτε παιζει ρολο..αν το αφηνα χυμα να τα εβλεπα ολα αυτα..αλλα κατι που κανει 2 κατοσταρικα δεν το αφηνεις ετσι οπως ναι ναι..γνωμη μου.
επιπλεον..τα κουμπια του ειναι φουλ σφιχτα..μασσιφ οσο δεν παει..το εχω περιπου ενα χρονο.αρχικα οταν εμαθα οτι ειναι κινεζικο λεω δεν μαπινω στην διαδικασια καν αλλα μολις το επιασα στο χερι ειδα οτι ειναι στιβαρο οσον αφορα την κατασκευη του.

το δε rdna40..επειδη εχει κυκλοφορησει αυτη η πλακετα σε πολλα μοντελα..εγω προσωπικα θα σταθω στο vaporshark που ειχε βγαλει πριν απο κανα 2χρονο το οποιο δεν αξιζε σε καμμια περιπτωση..το ειχα..στο 2μηνο εχανε τις βαφες στο σωμα..το δε κουμπι λειτουργιας ξεθωριασε μετα απο ακριβως δεκα μερες...τα κουμπια ολα σε συνολο χαλαρωσανε επισης..μετεπειτα δεν δουλευε το usb port..χωρις αν εχω κανει καφριλες..κ γενικα ειναι οτι χειροτερο σε φαση ψευτιας απο κατασκευη εχω ακουμπισει.
η πλακετα δεν μου αρεσε..μου φανηκε οτι χανει σε δυναμη..σε σχεση με τις αλλες 2 που ειπαμε...την provari k την 350J.βεβαια ηταν το πρωτο μποξ μοντ που πηρα κ δεν το ειχα μαζι με το sx για να κρινω επι τοπου..το συγκριτικο βγηκε μετεπειτα απο την εμπειρια μου..

@johnnyk
το κεφαλαιο vicious ant στο οποιο νομιζω αναφερεσαι..ιδια πλακετα 350j /τριπλασια τιμη..στα δικα μου δεδομενα δεν με ενδιαφερει καν.ειναι ιδιο πραγμα με το κινεζικο το οποιο ομως τριπλοπληρωνεις χωρις λογο.παντα στα δικα μου δεδομενα χωρις να κρινω οποιον το εχει κ του αρεσει.


εμενα παιδι αμε ενδιαφερει η πλακετα κ μονο..ξεκαθαρα..δεν συγκρινω το ολο συνολο..εννοειτε οτι καπου υπερτερει το προβαρι του αλλου απλα ηθελα επιβεβαιωση οτι οντως τα ρευματα στο ραντιους ειναι πιο ομαλα κ εχει πολυ καλυτερη ροη κ αισθηση παροχης..

ευχαριστω για τηνς απαντησεις..αντε να δουμε καποια στιγμη εαν μπορεσω να προχωρησω σε αγορα..τουλαχιστον καλυμενος ειμαι προς το παρων ..απλα ειναι τρομερη αυτη η αισθηση που δινει το π3..ποσο μαλλον αν γινεται στα 30 βατ ποσο πιο απαλο θα ειναι σε σχεση με την αξίνα...(sx350j )..



Αποσυνδεδεμένος johnnyk

  • *
  • 26
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Provari Radius
« Απάντηση #244 στις: Οκτωβρίου 31, 2016, 20:07 »


Εχοντας ηδη το P3 και το sx..με απορια εβλεπα οτι ειναι πολυ πιο "απαλο" στο πως δινει ρευμα..ακομα κ με τα Boost.. σε σχεση με το sx..το οποιο οπως αναφερθηκε κ απο τον johnnyk..ειναι πιο τραχυ..σε σημειο που δεν περναει απαρατηρητο..εκει κολλησα κ λεω δεν μπορει να μου φαινεται...
Δεν σου φαινεται καθολου,κατα την ταπεινη μου γνωμη θεωρω πως ετσι ακριβως ειναι,χωρις αυτο να αποτελει μειονεκτημα,προφανως!


δεν θυμαμαι εαν γινεται update σε p3  να το κανεις 30αρι κ να γλυτωσεις ολα τα παραπανω εξοδα απο το να αγορασεις το radius..θα το ψαξω.
Επειδη ειμαι κατοχος p3 20 watt,δυστυχως αυτο δεν γινεται...Ειναι αλλη πλακετα..


το κεφαλαιο vicious ant στο οποιο νομιζω αναφερεσαι..ιδια πλακετα 350j /τριπλασια τιμη..στα δικα μου δεδομενα δεν με ενδιαφερει καν.ειναι ιδιο πραγμα με το κινεζικο το οποιο ομως τριπλοπληρωνεις χωρις λογο.παντα στα δικα μου δεδομενα χωρις να κρινω οποιον το εχει κ του αρεσει.
Δεν ειναι μονο τα vicious ant και αλλα μοντακια παραπλησιας τιμης με τα vicious και ακομα ακριβοτερα φερουν την εν λογω πλακετα..Ναι,η ουσια ειναι οτι κανουν την ιδια δουλεια αλλα "καθονται" διαφορετικα στο ματι και....στην τσεπη!


Αποσυνδεδεμένος teo77

  • ****
  • 1450
Απ: Provari Radius
« Απάντηση #245 στις: Οκτωβρίου 31, 2016, 20:20 »
Δεν ξερω αν το εχω ξανα αναφερει και δεν ειμαι κατοχος provari ετσι ουτε και Radius.


Δομιασα απο φιλο ατμιστη ενα φαινομενο που ειχε σεταρει στα 2 μοντακια του SX και Radius.


Και ομως ηταν αρκετα εμφανης η διαφορα της αποδοσης του ρευματος,πολυ ωραιο απαλο smooth ατμισμα με το Radius και πιο αγριο απο το SX.


Aυτο ομως δεν ξερω αν ειναι απαραιτητα καλο,

αλλα θεμα γουστου,διοτι εαν ενας ατμιστης του αρεσει το ατμισμα με πολλα βατ και πιο χοντρα συρματα τοτε το ισως να του αρεσει περισσοτερο το SX.


Για το ατμισμα με πιο ψηλα συρματα ή με πλεγμα το ατμισμα στο provari ειναι πραγματικα πιο απολαυστικο για μενα.

Αποσυνδεδεμένος stavraetos

  • **
  • 387
  • Φύλο: Άντρας
  • καυφανοπροβατακιας
Απ: Provari Radius
« Απάντηση #246 στις: Οκτωβρίου 31, 2016, 20:43 »
και με π3 και με ραδιους με συρματακι 28, 30, 32, (ως εκει) ατμιζεις ανετα στα 15-17 βατακια(20-22 στο ραδιους)...αλλα επισης ατμιζεις και με 20αρακι συρμα στα 10-11 βατακια χωρις να τρως καμενο και με ψυχρο ατμο...αν ζητας για κοτετσοσυρμα πας στο   60αρι και χμμμ δυσκολα ... ναι σιγουρα προσεχουμε λιγο περισσοτερο τα πραγματα καποιας αξιας ομως δεν θα τα βαλω και στην βιτρινα...πηρα και θηκη για το ραδιους ομως δεν το χαρηκα αισθητικα ολα γυμνα τα εχω με καθημερινη χρηση διχως προβληματα...ομως εφοσον σενδιαφερι η πλακετα και μονο και τα ρευματα αγορασε την πλακετα που θελεις και στειλτην στον ΣΕΒ να σου κανει κουτακι για 10 χρονια...αχχαχαχ

Αποσυνδεδεμένος BonecrusheR

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
  • Less..is More.
Απ: Provari Radius
« Απάντηση #247 στις: Νοεμβρίου 02, 2016, 12:34 »
Δεν εννοουσα να το χεις βιτρινα..η να φοβασαι να το χρησιμοποιησεις..κ εγω μαζι σου ειμαι οτι πρεπει να ευχαριστιεσαι κατι αλλιως δεν εχει νοημα. Ασε φιλε..πηγα σε καταστημα κ το ειχε υπαλληλος...εβαλα πανω τον ατμο μου..στα ιδια βατ ακριβως με το sx..καμμια σχεση δεν εχουν μεταξυ τους..κ δεν αναφερομαι στο εμφανισιακο..απλα κ μονο σαν αποδοση.. βαραω το κεφαλι μου.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 02, 2016, 19:49 από BonecrusheR »

Συνδεδεμένος Ηρακλης

  • ***
  • 595
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιωργος
Απ: Provari Radius
« Απάντηση #248 στις: Νοεμβρίου 05, 2016, 16:55 »
Ο ίδιος ατμό.. Σε SX mini ml όταν τον βάλεις σε Ratius η σε P3 λες και ειναι κάτι άλλο , και απο γευση !!!

Αποσυνδεδεμένος BonecrusheR

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
  • Less..is More.
Απ: Provari Radius
« Απάντηση #249 στις: Νοεμβρίου 05, 2016, 21:55 »

Αυτο διαπιστωσα κ εγω με τον Pico rta που ειχα μαζι μου και με τον Squape.Μαλλον ωφειλεται στο οτι ειναι regulated τα ρευματα ενω στο sx εχει κατι ψιλομπαμ..
τελοσπαντων...εαν πανε καλα τα πραγματ ισως καποια στιγμη ειναι το επομενο μου..εμφανισιακα δεν λεει κ πολλα αλλα δεν εχει καμμια σημασια αυτο..το τι δινει σαν αποτελεσμα μετραει για μενα.

Αποσυνδεδεμένος stavraetos

  • **
  • 387
  • Φύλο: Άντρας
  • καυφανοπροβατακιας
Απ: Provari Radius
« Απάντηση #250 στις: Νοεμβρίου 05, 2016, 22:46 »
οταν πρωτοξεκινησα το ατμισμα πριν 4-5 χρονια αγοραζα συσκευες μπουρου μπουρου χαμος κτλπ...εβλεπα το προβαρι και ελεγα τρελοι ειναι και δινουν τοσα?καποιος σοφος μου ειπε:"ολοι στο μπε καταληγουν,μην σκορπας τα χρηματα σου"....και ειχε απολυτο δικιο.... την σταθεροτητα που εχει το προβαρι στα ρευματα του και τα υλικα κατασκευης δεν τα εχει ουτε sx ουτε dna ουτε αλλες παιχνιδομηχανες και τηλεκοντρολ ... ξαναδοκιμασε το ,πολλες φορες...ψεγαδι δεν θα βρεις....

Αποσυνδεδεμένος BonecrusheR

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
  • Less..is More.
Απ: Provari Radius
« Απάντηση #251 στις: Νοεμβρίου 05, 2016, 22:53 »
Αγορινα μου μαζι σου.κ εγω σκεψου εχω ηδη 2 p3..κ το ενα συλλεκτικο απο Ιρλανδια απλα κ τα 2 ειναι 20αρια.Οταν ηρθε η ωαρα να χρειαζομαι ελαφρως παραπανω..αντε μεχρι 30..πηγα να το παρω κ με ψησανε να παρω το sx..που κατασκευαστικα σου ξαναλεω δεν ειναι μουφα μασσιφ ειναι κ με το παραπανω..τωρα εαν ειναι πλαστικουρια που μεσα σε καποιο σημειο εχουν απλα κολλησει ενα τουβλο σιδερο γι ανα φαινεται βαρυ αυτο δεν το γνωριζω.. :)) :)).
κ λεγοντας μασσιφ δεν εννοψ μονο το βαρος..τα χουμε ξαναπει μην γινομαι κουραστικος..

Οπως κ να χει παντως..στην πλακετα κ μονο αναφερομενος...ναι ρε φιλε κ παλι ναι.ιδιο με π3 αλλα με περρισοτερα βατ...τα σπαει το εργαλειο.μαζι σας ειμαι.


Διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 08, 2016, 01:50 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Provari Radius
« Απάντηση #252 στις: Νοεμβρίου 05, 2016, 23:21 »
[justify]Εγώ πάλι διαφωνώ συμφωνώντας μαζί σας. Όταν δοκίμασα για πρώτη φορά Provari, έπαθα ζημιά. Υπέροχο άτμισμα. Όμως, όμως. Εντυπωσιάστηκα μεν αλλά χωρίς σπουδαία βάση δεδομένων δε (ισχύει μέχρι και σήμερα αυτό). Τι εννοώ.

Με τα απλά που γνωρίζω, αυτό που λέμε οι περισσότεροι: απαλό άτμισμα σε Provari, επιθετικά ρεύματα σε sx. Έχω δοκιμάσει επανειλημμένα κάποιους ατμοποιητές που δεν ταιριάζουν με Provari, έχω δοκιμάσει άλλους που ατμίζω υπέροχα μόνο σε yihi ή κάποιο αντίστοιχο σε ένταση απόδοσης. Υπάρχει και... η dna. Εδώ θέλει μελέτη, δοκιμές, να ξέρω τι κάνω (θα ήθελα να ήμουν microchip όμως είμαι ο JoeBarTeam ;D). Αν τα στοιχίσω όπως πρέπει, τότε δεν υπάρχει σύγκριση και ο βασιλιάς ίσως να μην είναι σε αυτό το νήμα, ίσως πάλι να έχουμε πολλούς μνηστήρες. Πολλά μπορούμε να πούμε, πολλά μας ξεφεύγουν ακόμα (ίσως και να μην χρειάζεται κιόλας).

Προσωπικά πιστεύω πως κάθε πράγμα θέλει τον δικό του συνδυασμό, αν θέλουμε να αναζητήσουμε κάτι παραπάνω ή να μιλήσουμε για υψηλό ατμιστικό επίπεδο (τι είπα τώρα). Εγώ τουλάχιστον αυτό είδα μέχρι σήμερα. Δεν έχει νόημα να βάλω χαβιάρι σε πίτσα ή να θέλω να πεταχτώ στο φεγγάρι με το ποδήλατο.[/justify]

Συνδεδεμένος Ηρακλης

  • ***
  • 595
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιωργος
Απ: Provari Radius
« Απάντηση #253 στις: Νοεμβρίου 05, 2016, 23:24 »
Καλησπέρα παιδια , για σας που θέλετε πιο πολλά wat πάτε στο Radius ακριβώς το ίδιο μενού με P3 και τις ίδιες λειτουργίες και το πιο σημαντικό η proVape έχει άλλη φιλοσοφία στο ατμησμα γιαυτο δεν πάει σε ελενχο θερμοκρασίας : όσο για το Radius ειναι πανέμορφο , πιο βολικό και ελαφρή απο SX   :101010:

Αποσυνδεδεμένος BonecrusheR

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
  • Less..is More.
Απ: Provari Radius
« Απάντηση #254 στις: Νοεμβρίου 05, 2016, 23:31 »
[justify]Εγώ πάλι διαφωνώ συμφωνώντας μαζί σας. Όταν δοκίμασα για πρώτη φορά Provari, έπαθα ζημιά. Υπέροχο άτμισμα. Όμως, όμως. Εντυπωσιάστηκα μεν αλλά χωρίς σπουδαία βάση δεδομένων δε (ισχύει μέχρι και σήμερα αυτό). Τι εννοώ.

Με τα απλά που γνωρίζω, αυτό που λέμε οι περισσότεροι: απαλό άτμισμα σε Provari, επιθετικά ρεύματα σε sx. Έχω δοκιμάσει επανειλημμένα κάποιους ατμοποιητές που δεν ταιριάζουν με Provari, έχω δοκιμάσει άλλους που ατμίζω υπέροχα μόνο σε yihi ή κάποιο αντίστοιχο σε ένταση απόδοσης. Υπάρχει και... η dna. Εδώ θέλει μελέτη, δοκιμές, να ξέρω τι κάνω (θα ήθελα να ήμουν microchip όμως είμαι ο JoeBarTeam ;D). Αν τα στοιχίσω όπως πρέπει, τότε δεν υπάρχει σύγκριση και ο βασιλιάς ίσως να μην είναι σε αυτό το νήμα, ίσως πάλι να έχουμε πολλούς μνηστήρες. Πολλά μπορούμε να πούμε, πολλά μας ξεφεύγουν ακόμα (ίσως και να μην χρειάζεται κιόλας).

Προσωπικά πιστεύω πως κάθε πράγμα θέλει τον δικό του συνδυασμό, αν θέλουμε να αναζητήσουμε κάτι παραπάνω ή να μιλήσουμε για υψηλό ατμιστικό επίπεδο (τι είπα τώρα). Εγώ τουλάχιστον αυτό είδα μέχρι σήμερα. Δεν έχει νόημα να βάλω χαβιάρι σε πίτσα ή να θέλω να πεταχτώ στο φεγγάρι με το ποδήλατο.[/justify]





Κοιτα..σε ενα σημειο συμφωνω περι συμβατοτητας ατμοποιητων..ο Squape πχ..με τα ανοιγοκλεισιματα του δεν κανει γαι το thread του προβαρι γαιτι ανοιξε κλεισε καποια στιγμη κολλαει η βιδα πανω στον ατμο..επισης ατμο με πιο μεγαλη βαση ισως ενδεχομενως να σπρωχνουν κατω τον πολο κ να πρεπει καθε 3 κ λιγο να τον σηκωνεις με το κατσαβιδι..εικασιες κανω απ οτι ειδα στο μαγαζι που βρεθηκα..
απο κει κ περα σχετικα με τα ρευματα δεν ειναι μονο οτι ειναι πιο αγριο το sx..εχει μπαμ τα οποια το προβαρι δεν εχει σε καμμια περιπτωση.αφ ενος το ατμισμα με το κινεζικο ειναι τελειως διαφορετικο..αφ ετερου εχω προαναφερει τι επαθα πριν απο δεκα μερες που μου ζεστανε ο ατμο κ αρχισε να καιει κ η μπαταρια του sx....απ οτι λενε εχει προστασια για υπερθερμανση αλλα απ οτι ειδα δεν εχει...απο κει κ περα εμενα οι 2 λογοι αυτοι μου ειναι αρκετοι να θεωρω το προβαρι καλυτερο.

οσον αφορα στην αναφορα σου σχετικα με dna40..εγω προσωπικα που το ειχα δεν ξετρελαθηκα....αφ ενος το πως δινει δεν μου αρεσε καθολου κ εκει ερχομαι στα λεγομενα σου περι ορεξεως..απλα αναφερω την γνωμη μου..αφ ετερου η ποιοτητα κατασκευης του μοντ που ειχε την πλακετα ηταν για γελια..κ αυτο δεν εχει σχεση καμμια με την πλακεταω το γνωριζω..το ενα ειναι evolv..και το αλλο αυτο που φιλοξενει την evolv...κ ηταν το γνωστο vaporshark..που δεν κανει ουτε γ ια 2μηνες χρηση.

φιλικα.



Καλησπέρα παιδια , για σας που θέλετε πιο πολλά wat πάτε στο Radius ακριβώς το ίδιο μενού με P3 και τις ίδιες λειτουργίες και το πιο σημαντικό η proVape έχει άλλη φιλοσοφία στο ατμησμα γιαυτο δεν πάει σε ελενχο θερμοκρασίας : όσο για το Radius ειναι πανέμορφο , πιο βολικό και ελαφρή απο SX   :101010:
καλησπερα,
Πλεον εχει βαλει κ η provape ελεγχο θερμοκρασιας αλλα το ονομαζει coil control.εγω δεν ασχολουμαι καν ομως με τετοια καθως τα βατ που παιζω δεν εχουν θεμα..μεγιστο φτανω τα 30 κ με σωστο σεταρισμα ατμοποιητη δεν εχεις θεμα για να αγχωνεσαι με τετοια σκινικα..ασε που νικελια κλπ τα θεωρω επιβλαβη κ δεν τα ακουμπαω καν.



Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 08, 2016, 01:53 από Atmos »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345453 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 52 10743 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 02:57
από treloneritis
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147173 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8011 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 208843 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545024 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 32892 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52377 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600256 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 360795 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 13273 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 195742 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos