vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

132 επισκέπτες, 2 χρήστες
camber, maraki1308

Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4118
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #45 στις: Οκτωβρίου 13, 2015, 01:32 »
Πω πωω, στραβολαιμιάσαμε :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος vougiouklakis

  • ***
  • 565
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #46 στις: Οκτωβρίου 13, 2015, 01:48 »
Πολυ μανουρα για το τιποτα !!!


Εαν δεν πληρωσεις για να μαθεις τι ειναι αυτο που βλεπεις σε φωτο
σε βιντεο και σε παρουσιασεις δεν μπορεις να εχεις αποψη.

Βαδιζω τον εκτο χρονο στο ατμισμα και εχουν περασει σχεδον τα παντα
απο τα χερια μου......οι ''παλιοι'' ατμιστες με γνωριζουν καλα....ημουν ατμιστης
πριν κανω εγγραφη στο φορουμ......εχω πληρωσει πολλα φραγκα για διαφορα
μοντ και ατμοποιητες.......αποτελεσμα ??.....ολα την ιδια δουλεια κανουν
γι' αυτο που θελουμε.......να τελειωνουμε με το βρωμοτσιγαρο !!


Ο ενας αντιγραφει τον αλλο....δεν υπαρχουν νεες ιδεες...και μη μου πειτε πως
οι διπλες οι τριπλες και οι τετραπλες αντιστασεις ειναι καινοτομια !!


Οι παλαιοτεροι πρεπει να θυμουνται τον Τουρκο με τον Α2 που ειχε γινει χαμος !!
τον ΙΜΕΟ με τον Ιatty και αλλους που εφεραν την ''αλλαγη'' στο ατμισμα...
να μη ξεχναμε και τον Γιαννη τον Graven που βλεπαμε στα βιντεο του
πως επισκευαζε ενα 510 και τον εβαζε μεσα σε τανκ !!


Αυτοι ολοι και πολλοι αλλοι που μοιραζοντουσαν τις κατασκευες τους εδω μεσα
σ' αυτο το φορουμ και η κουβεντα κυλουσε ομαλα...βεβαια και τοτε υπηρχαν
αντιπαραθεσεις αλλα οχι τοσες πολλες.


Βεβαια τα πραγματα εξελιχθηκαν και δεν φτιαχνουμε πια τανκ ιδιοκατασκευης
απο μεγαλες συριγγες που τα λαστιχα απο το εμβολο το κοβαμε στη μεση για
να κανουμε ταπες πανω κατω και προσοαθουσαμε να περασει ο 510 ατμοποιητης
τοσο εφαρμοστα ωστε να μην εχουμε διαροες.


Εχω σταματησει να γραφω στο φορουμ γυρω στα 2 χρονια.....γραφω αραια και που
και αποφευγω στα νηματα που γινονται παρουσιασεις να γραφω γιατι φοβαμαι μηπως
παρασυρθω και πεσω και 'γω στο τρυπακι των αντιπαραθεσεων.


Αυτος ειναι και ο λογος που μ' εκανε να γραψω σημερα μετα απο καιρο....
οι αντιπαραθεσεις που υπαρχουν και στην τελικη δεν ωφελει σε τιποτα.


Ο στοχος ειναι ενας........μακρυα απο το βρωμοτσιγαρο.




Αντε καλο βραδυ παιδες και ειρηνη.......αλλοι 'κονομανε  ;)




Αποσυνδεδεμένος χολερας

  • **
  • 260
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #47 στις: Οκτωβρίου 13, 2015, 01:53 »
απο γευση θελει ψάξιμο ακομα αλλα σίγουρα εχει πολες δυνατότητες να βγαλει αυτο που θελει ο χειριστής του.
το αν αξιζει τα 135 ευρω του?
για μενα ναι.
πηγαίνοντας σημερα στο μαγαζι για να τους πω οτι παιρνω καμένα συνεχεία το τηλ.πηρε φωτια απο άτομα που θελαν wave.τι να πω.
η έκδοση με την αμμοβολή ειναι πανέμορφη. :yes: :yes: :yes:

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
το τσιγάρο το εχω παρατήσει καιρό και αν ήθελα θα παράταγα και αυτο.
για μενα πλέων ειναι ενα χομπι.
το οτι ξωδευνται λεφτα ναι και τι έγινε μαζι μου θα τα πάρω ας κανω το κεφι μου :)) :)) :)) :))

« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 13, 2015, 02:05 από χολερας »

Αποσυνδεδεμένος Αποστολης

  • **
  • 399
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #48 στις: Οκτωβρίου 13, 2015, 07:32 »

......εχω πληρωσει πολλα φραγκα για διαφορα
μοντ και ατμοποιητες.......αποτελεσμα ??.....ολα την ιδια δουλεια κανουν
γι' αυτο που θελουμε.......να τελειωνουμε με το βρωμοτσιγαρο !!




 

Τα είπες όλα!

Διόρθωση παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 13, 2015, 12:21 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος DIMTH

  • ***
  • 790
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #49 στις: Οκτωβρίου 13, 2015, 09:35 »

Αυτοι ολοι και πολλοι αλλοι που μοιραζοντουσαν τις κατασκευες τους εδω μεσα
σ' αυτο το φορουμ και η κουβεντα κυλουσε ομαλα...βεβαια και τοτε υπηρχαν
αντιπαραθεσεις αλλα οχι τοσες πολλες.





Σε ολα τα υπολοιπα που ειπες προσυπογραφω!!! Αλλα για το παραπανω  :hmmm: ....Αλλοιως τα θυμαμαι... ;) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #50 στις: Οκτωβρίου 13, 2015, 12:15 »
Εγώ πάλι είδα τον τρόπο που στήνεται και γι'ακόμα μια φορά αγάπησα λίγο περισσότερο τον kfl+ μου πάντως.


Ξέρω ότι αρκετοί θα με βρείτε υπερβολικό, ίσως άλλοι να εκνευριστούν κιόλας που ξαναφέρνω αυτό το περσινό ξινό σταφύλι στην επιφάνεια, επιφάνεια με τόσο "αφρό" μάλιστα (έχουμε και τα waves με τις αναταράξεις τους τώρα.. :)) ) που φούντωσε και πύκνωσε με όλα αυτά που μαζεύτηκαν τριγύρω.


Με τον ένα παλεύεις με τις διαρροές και με το πως θα βάλεις το βαμβάκι κάθε φορά (αλήθεια, τυχαία εμφανίστηκαν όλα αυτά με τέτοια συχνότητα; ), με τον άλλο κάπου τα χαλάσαμε στο φπα, ευτυχώς δηλαδή που δηλώνει απροβλημάτιστος (μέχρι σήμερα ) κι έτσι τα καταπίνουμε κάπως πιο εύκολα τα 130+.. o τρίτος με τα τανκάκια, τα κοφτερά σπειρώματα και τις "περίεργες" κόλλες.. για τον V4 δεν μιλάω καν, κάποτε τον λάτρεψα χωρίς να τον αποκτήσω καν, σήμερα βαριέμαι και την αφίσα με τα κομμάτια του να δω. Τούτος 'δώ παναγία μου. Για να στηθεί θέλει χέρια ωρολογοποιού της Rolex..
κι ύστερα αγανακτούμε με τον kfl+ που γεμίζει από κάτω αφαιρώντας βίδα (ίσως την "ευκολότερη" μάλιστα βίδα που συνάντησα ποτέ. )


Υπερβάλω μάλλον, οι άλλοι πετάνε σε γεύση σε σύγκριση με το περσινό ξινό σταφύλι. Είναι έτσι ρε παιδιά;
Μήπως τα παραλέμε τελικά; Μήπως κρατάω ένα διαμάντι στα χέρια μου που λίγοι αναγνωρίζουν σήμερα ή μήπως βλέπω εγώ το διαμάντι ενώ στην πραγματικότητα κρατάω κάρβουνο; Κι αν με το κάρβουνο τα έχω όλα, γιατί να μην το δω σαν διαμάντι τελικά; Και να το υποστηρίξω φανατικά κιόλας;

Ξέρω βέβαια και τις αδυναμίες του παράλληλα. ;)



Προσοχή προσοχή. Δεν τα λέω για να πικάρω κανένανΕ, ίσα ίσα που γουστάρω πολύ να διαβάζω για τέτοιες ελληνικές δουλειές περισσότερο από κάθε τι άλλο τη σήμερον ημέρα, άσχετα απ'τα 100ρικα που είναι άφαντα πια για τον έλληνα πραγματικά αυτά τα "έργα" τα θαυμάζω και μάλιστα τα επιθυμώ φανερά. Σίγουρα κάποια στιγμή θα αγοράσω κιόλας.


Μήπως όμως ρε παιδιά τα παραλέμε τελικά..;
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 13, 2015, 12:21 από makis206 »

Αποσυνδεδεμένος χολερας

  • **
  • 260
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #51 στις: Οκτωβρίου 13, 2015, 14:53 »
μετα απο ουτε εγω δεν ξερω ποσα setup εχθες επεσα για ύπνο κατα της 05:30 και μετα ξανα απο επίσκεψη στο μαγαζι επιτέλους ατμιζω.
για να βγει σωστά θελει να δει κανεις το βιντεο του setup ευλαβικά σαν ευαγγελιο και να ξεχασει οτι ηξερε μεχρι σημερα και ενοω να τα ξεχασει μονο για τον συγκρεκριμενο ατμο.
κάθετα στήνετε και ο dome (και αυτος παλούκι για να βγει σωστα με βαμβακι) αλλα ο wave άλλο πράμα. :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: να επανελθω στο θεμα γεύσεις.
κανονικα φτιαχνω υγρο με 5ml νικοτινη λοιπον σε αυτον που εχει τρελο κοπανημα στο λαιμο εφτιαξα 2.5ml νικοτίνη και υγρο σκετο χωρις αρωμα.
το αποτέλεσμα ειναι να μενεις με το στομα ανοιχτό αυτο το συναισθημα ειχα να το παρω απο την πρωτη δοκιμή με τον phenomeno απλα τελοιο  η γλυκάδα που βγαζει ειναι το κατι αλλο. :nope: :nope: :nope: :nope:
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 13, 2015, 21:19 από χολερας »

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #52 στις: Οκτωβρίου 13, 2015, 21:14 »
Διάβασα ολες τις αποψεις που γραφτηκαν και οπως παντα τις θεωρω σεβαστες. Ετσι κι αλλιως ολοι μας εχουμε το δικαιωμα να λεμε αυτο που νομιζουμε και ο καθενας κρινει αναλογα οτι διαβαζει.
 Ειμαι ομως σιγουρος οτι η ακριβη τιμη ειναι μεγαλος παραγοντας για κριτικη, καλως απο τη μια πλευρα γιατι κατι ακριβο πρεπει να εχει και την αναλογη ποιοτητα , ευκολια κτλ και κακως απο την αλλη γιατι πολλες φορες το χρησιμοποιουμε σαν πατημα για αρνητικα σχολια.
Συμφωνω ομως  με την λογικη που λεει αν κατι το θεωρεις ακριβο, μην το αγορασεις. Δοξα τον κινεζο, εχει πολλους ατμοποιητες που ειναι σε καλη τιμη και δινουν καλη αποδοδη.
Για τον wave παντως εχω δει να τραβανε ζορια στο στησιμο εμπειροι ατμιστες. Αυτο και τα video που ειδα για το στησιμο του, υποδηλωνουν οτι εχει μεγαλη καμπυλη εκμαθησης για να παρεις καλο αποτελεσμα.
Δεν εδωσα 140 για τον Κ4, δεν θα δωσω αυτα τα λεφτα και για τον wave.
Οχι γιατι μπορει να μην τα αξιζουν αλλα γιατι εχω βρει το αποτελεσμα που θελω με αλλους οικονομικοτερους  ατμοποιητες και τα οποια χρηματα μπορω προτιμω να τα διαθετω για υγρα.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 14, 2015, 14:48 από thenetpoet »

Αποσυνδεδεμένος χολερας

  • **
  • 260
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #53 στις: Οκτωβρίου 13, 2015, 21:23 »
μολις τον μαθεις σε αποζημιώνει για ολα.
και μονο που κατεβαζεις νικοτίνη ειναι πολυ σημαντικό. :D :D :D

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #54 στις: Οκτωβρίου 13, 2015, 21:27 »
Φιλε μου, θα μου επιτρεψεις να πω οτι το να πεσεις σε νικοτινη δεν ειναι κριτηριο πολυ σημαντικο. Υπαρχει πληθωρα φθηνοτερων  ατμοποιητων που, δινουν γερο χτυπημα και σε αναγκαζουν να πεσεις σε νικοτινη.
Το ιδιο και σον τομεα γευση. Μεχρι τωρα δεν υπαρχει ατμοποιητης που να δινει τετοια διαφορα προς το καλυτερο στη γευση, ωστε να αξιζει τα παραπανω λεφτα που ζηταει.

Αποσυνδεδεμένος χολερας

  • **
  • 260
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #55 στις: Οκτωβρίου 13, 2015, 21:46 »
αυτο το ειπα παντα για μενα.
ετσι και αλλιώς δεν ζητούσα εναν φθηνό ατμο εκείνη την στιγμή.
πριν κάποιες μερες ειχα παρει τον goblin που ειναι αξιοπρεπεστατος αλλα δεν εχει αυτο το κατι που μου εκανε κλικ όπως στον wave. :bye: :bye: :bye: :bye:

Αποσυνδεδεμένος microchip

  • ****
  • 1436
  • Φύλο: Άντρας
  • 11/01/2013 18:30
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #56 στις: Οκτωβρίου 13, 2015, 22:40 »
Η ομαλότητα επετεύχθη, οι βαθιές ανάσες και ο vougiouklakis βοήθησαν τα μέγιστα.

Υπάρχει όμως ένα θέμα το οποίο δεν θα έπρεπε να μας απασχολεί και γι’ αυτό δεν πρέπει να έχει δικό του θέμα.
Ποιος, πως και υπό ποιες προϋποθέσεις, μπορεί να γράψει την γνώμη του για ένα προϊόν.
Ο χολερας μπορεί να γράψει "Μάγκες τα έπαιξα με την πάρτι του. Κορυφαίος των απάντων."
Είναι κεκτημένο δικαίωμα.
Όποιος αγοράσει τον κορυφαίο των απάντων, επειδή διάβασε το μήνυμα του χολερας, πρέπει να του αφαιρεθεί το δικαίωμα του καταναλώνειν.
Δεν υπάρχει άλλος τρόπος.
Στο φόρουμ υπάρχουν όλα τα στοιχεία όλων των μελών, ορατά από όλα τα μέλη.
Δεν θα μου επιβάλεις την ολιγαρχία των εκλεκτών, επειδή βαριέσαι να μελετήσεις το προφίλ του χολέρας.
Οποτεδήποτε κάποιο ατμοπροϊόν έκανε επιτυχία χωρίς να το αξίζει, έγινε από εκλεκτούς ατμιστές.
Ποτέ από χολερας ατμιστές.
Κάτω από το μήνυμα του χολερας, μπορείς να σχολιάσεις ότι θες.
Θέλει αυτοσυγκράτηση ή απλή ανάγνωση των κανονισμών του φόρουμ, για να μην υποπέσεις σε παράπτωμα.
Παράδειγμα:
Το "Μάγκες τα έπαιξα με την πάρτι του. Κορυφαίος των απάντων.", δεν παραβιάζει κανονισμό του φόρουμ.
Αν όμως κάποιος σχολιάσει λόγο εμπάθειας προς την εταιρεία, παραβιάζει κανονισμό του φόρουμ.
Παραδείγματος συνέχεια:
Ο χαρακτηρισμός του περιεχομένου μηνύματος, δεν παραβιάζει κανονισμό του φόρουμ.
Η μετατροπή του σε προσωπική αντιπαράθεση, παραβιάζει κανονισμό του φόρουμ.


Μην προσπαθείς να μας σώσεις από τον εαυτό μας.
Είναι ο ορισμός άσχημων και ξεπερασμένων πρακτικών.
Παράδειγμα:
Respect σε νεο συνφορουμιτη, που παρ' ολη τη προτροπη συντονιστη να παρουσιασει  σε αντιστιχο νημα το μοντακι που μολις ειχε αγορασει ειπε: " Εγω ειμαι καινουργιος σχετικα, μου αρεσει, αλλα  ας το παρουσιασει καποιος πιο εμπειρος οταν το αποκτησει..."
Θα εμποδιστεί ο έμπειρος να κάνει κι αυτός παρουσίαση;
Ποια παρουσίαση θα βοηθήσει περισσότερο, τον λιγότερο έμπειρο;
Είναι καλύτερα λίγες παρουσιάσει από εκλεκτούς ή πολλές, από εκλεκτούς έως κάθε ατμοκαρυδιάς καρύδι;
Μην βαριέσαι να διαβάσεις.
Μην προσπαθείς να ρίξεις τις ευθύνες σε άλλους.
Έχεις και υποχρεώσεις ως καταναλωτής.
 
@χολερας
Αντιλαμβάνεσαι ελπίζω ότι δεν πρέπει να το πάρεις προσωπικά.

Αποσυνδεδεμένος johnnypatras

  • **
  • 215
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #57 στις: Οκτωβρίου 14, 2015, 01:09 »
Δεν μπορώ να αντιληφθώ με ποια λογική γίνεται τέτοια επίθεση σε νέο προϊόν και στην εταιρεία του . Χωρίς μάλιστα να είναι κάτοχός του αυτός που την ασκεί. Στο πλαίσιο αυτό λοιπόν είμαι απόλυτα σύμφωνος με την οπτική του microchip στο σχεδόν μέγιστο, πάνω από π.χ. 98%.

Shadockan, για να μην κρύβομαι πίσω από το δάχτυλό μου, δεν είναι σωστή η στάση σου. Έχεις προσφέρει και βοηθήσει εδώ και είσαι πολλά χρόνια μέλος, δεν σημαίνει όμως αυτό κάτι ως προς την κριτική στην αντικειμενικότητα του καθενός.

Και είναι απόλυτα διαυγές αυτό, ειδικά αν γίνει αντιπαράταξη του παρόντος thread με το thread του Cloud One π.χ. (παράδειγμα λέω, δεν πιστεύω να νομίζει κανείς πως υπάρχει pun εδώ :yes: ).

Και σε τελική ανάλυση, υπάρχει κάποιο θέμα με την εταιρεία ή τον οποιονδήποτε και γνωρίζεις πράγματα; ΟΛΑ στη φόρα....τι μυστικιστικά, πονηριστικά και απόκρυφα υπονοούμενα είναι αυτά; Αντιλαμβάνεσαι νομίζω πόσο ενοχλητικό είναι αυτό για κάποιον που μπαίνει να διαβάσει γνώμες και κριτικές και βλέπει "εμπλεκόμενους" και ανθρώπους που γνωρίζουν πράγματα να εμπλέκονται σε υπόγειες διαμάχες και τακτικές δυσφήμισης ή ό,τι άλλο. Τι πράγματα είναι αυτά; Μπορεί η προηγούμενη πρόταση να μην ισχύει ούτε στο ελάχιστο, καταλαβαίνεις όμως πως διαμορφώνοντας τέτοιο κλίμα μπορεί να υποθέτει ο καθένας το οτιδήποτε.

Και τι σχέση έχουν με την πραγματική απόδοση ενός ατμοποιητή, σε τελική ανάλυση; Π.χ. (και πάλι, no pun :yes: ) αν κάποιος μιλήσει για τον Cloud One πως είναι ένας συνδυασμένος κλώνος Τηλεμαχου με Phenomenon; Έχει σημασία, θα προσβληθεί κάποιος; Ή μήπως το πιο ουσιώδες τελικά είναι να γίνει συζήτηση και για την πραγματική του απόδοση;
Εδώ λοιπόν γιατί δεν γίνεται αυτό; Ποια είναι η διαφορά και γιατί τέτοια επιθετική; Χωρίς ούτε καν μία στοιχειώδη παρουσίαση που να πείθει τουλάχιστον για την κατοχή και δοκιμή του ατμοποιητή; Πραγματικά ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.

Αποσυνδεδεμένος χολερας

  • **
  • 260
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #58 στις: Οκτωβρίου 14, 2015, 01:29 »
του προσθεσα και λιγο αρωματακι και παει σαν ανοιξιάτικη παπαρούνα που θελει να βρει τον ήλιο.
α απο αυριο με το κίτρινο τανκ που εχω παραγγείλει θα ειναι κουκλα. :)) :))

Αποσυνδεδεμένος altan678

  • ***
  • 671
  • Φύλο: Άντρας
  • Tomorrow belongs to NOBODY
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #59 στις: Οκτωβρίου 14, 2015, 01:37 »
Πάνω που άρχισα να ξενερώνωωωωω
Δακρυγόνοοοο, δακρυγόόόνο

Πάμε πάλι μπάχαλα.
Εγώ δεν καταλαβαίνω συνονόματε τζόνυ με ποια λογική γίνεται τέτοια υπεράσπιση σε μια εταιρία χωρίς να είναι κάτοχός της αυτός που την υπερασπίζεται. Άσε που απ' ό, τι φαίνεται το προιόν δεν είναι νέο. Δεν κατάλαβα. Το φόρουμ είναι για να λεμε μόνο τα καλά; Πολύ καλά κάνει ο shadockan και τονίζει τα αρνητικά, όπως πολύ καλά κάνει ο χολέρας (με το ωραιότερο  nickname που έχω ακούσει στη ζωή μου) και τονίζει τα θετικά αφού του άρεσε ο άτμο. Εγώ το θέμα των ανθρώπων να υπερασπίζονται εταιρίες ή/και να μαλώνου γι αυτές (όπως ποδοσφαιρικές ομάδες, κινητά τηλέφωνα κλπ) ποτέ δεν το κατάλαβα

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 341963 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206262 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 540964 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30867 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 49960 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 596921 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357455 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11337 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192817 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1182 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1144 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591394 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios