vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

133 επισκέπτες, 0 χρήστες

Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4514
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #75 στις: Οκτωβρίου 20, 2015, 17:36 »


Θα ηθελα να σου απαντησω , αλλα οπως εγραψα και σε προηγουμενο ποστ μου , δεν θα σχολιασω τιποτα .
Πραγματικα πιστευω οτι δεν το αξιζει να ασχοληθω μαζι της (Atmizoo) καθολου και λαθος μου που μπηκα στο νημα ...


Δεν εγραψα ομως τιποτα κακο ή κατά καποιου ατμιστη , ουτε κακο ή κατα καποιου καταστηματος , γιατι δεν ειχα , δεν εχω και ουτε θα εχω να χωρίσω κατι με καποιον συνατμιστη ή με καποιο καταστημα


Ας ειμαι εγω ο κακος και ο εμπαθής τυπος που κοιτα μεροληπτικά τα πραγματα και πραγματικα εύχομαι οσοι αγορασετε αυτο τον ατμ/τη , να μη πανε χαμενα τα χρηματα σας ...........




Οποτε θα ηθελα στη συνεχεια του νήματος να ασχοληθειτε με τον ατμοποιητη και οχι με 'μενα.
Δεν ειναι ουτε παρατήρηση , ουτε αυστηρή επισήμανση αυτο που εγραψα .... ουτε τιποτα.
Απλα νοιώθω οτι δεν εχω να προσφέρω κατι στο νημα και ετσι θεωρω οτι μονο ζημια θα κανω.






Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #76 στις: Οκτωβρίου 20, 2015, 17:38 »
Δηλαδή, βάσει του τι έχει ειπωθεί μέχρι τώρα, μιλάμε για έναν ατμοποιητή κόστους άστα-να-πάνε, με δύσκολο στήσιμο, ακριβό ΚΑΙ στη "χρήση", που επιπλέον επειδή είναι "περίεργος" προϋποθέτει "σωστό στήσιμο για να σου αποδόσει σωστά τα υγρά σου", και που όταν "σου έχει κάτσει" αποδίδει πολύ καλά, μα όχι δα και σαν επανάσταση στο χώρο - απλά ως "πολύ καλός".

Και επειδή η στάση μου όσον αφορά στους κλώνους είναι γνωστή, στο άλλο άκρο έχεις τον Golliath από Fasttech, να αποδίδει άριστα σε όποιο υγρό τον έχω δοκιμάσει (και δεν είμαι ο μόνος που το λέει), με πανεύκολο στήσιμο (και δεν είμαι ο μόνος που το λέει), με κόστος πάνω-κάτω €10.

Πιο δίπλα, για όσους κλαψουρίσουν "μα, μιλάς για κλώνους της κακιάς κατάρας", ο Bellus της UD, που δεν τον έχω δοκιμάσει (ακόμη), μα κάτι εκατοντάδες "ξένοι" από κάθε άκρη της γης ορκίζονται πως είναι πάρα μα πάρα πολύ καλός - πολλοί τον συγκρίνουν ακόμα και με dripper. Με κόστος περί τα €20 - €25 για τον γκράντε οριτζινάλε.

Και ερωτώ: πες πως όντως οι ελληνικοί ατμοποιητές είναι κλάσεις ανώτεροι "από αυτούς των ξένων", διότι, ως γνωστόν, ως Έλληνες είμαστε η ανώτερη φυλή και τα κάνουμε όλα πιο κορυφήδικα από ό,τι οποιοσδήποτε ξένος. Πες πως οι εγχώριες προσπάθειες σου δίνουν bonus στη γεύση +2 (και +5 σε Constitution και Charisma). Πες. Δικαιολογούν αυτά από τετραπλάσιο μέχρι και δεκαπλάσιο και βάλε κόστος σε σχέση π.χ. με τον Bellus (για να μην πω πάλι για τον κλωνο-Golliath μου);

Μήπως κάποια στιγμή πρέπει να σταματήσει το παραμύθι με τη στάμπα της Ελληνικής σημαίας που αυτομάτως χαρακτηρίζει στο μυαλό μας ως "ανώτερο" ένα προϊόν, με αντίστοιχη αύξηση του κόστους του; Την έχω σιχαθεί τη φάση - οποιοδήποτε ελληνικό προϊόν δοκιμάσεις να αγοράσεις στο εμπόριο είναι ακριβότερο από τα αντίστοιχα ξένα, και οι ατμοποιητές παίρνουν το βραβείο uber υπερ-κόστους στην απόλυτη κορυφή. Το λέω χρόνια πως αυτό που έχει καταστρέψει τη χώρα μας είναι το ότι ο Έλληνας μαθαίνει από μικρός, από την οικογένεια του, πως "αυτός είναι καλύτερος από όλους τους άλλους", ως "το καμάρι της οικογένειας". Και αυτό το mindset τον ακολουθεί σε όλη τη ζωή του, και τελικά και στη δουλειά ή, στη συγκεκριμένη περίπτωση, στα προϊόντα του.

Και πάμε για το punchline: είδατε τον Crius της OBS; Παραπλήσια πρόταση, πλήρως RBA, ελεγχόμενη ροή άπλετου αέρα, απίστευτα χαμηλότερο κόστος. Κάποιοι θα σπεύσουν να πουν πως "είναι χειρότερος". Προσωπικά, χωρίς να τους έχω δοκιμάσει, βλέποντας τα χαρακτηριστικά τους στα χαρτιά, βλέπω ως μοναδικό πλεονέκτημα του Wave έναντι του Crius το ότι, ταρατατάαααα, drumroll, "είναι Ελληνικός". Πάμε πάλι στο "είμαι το καμάρι της οικογένειας" και "είμαι καλύτερος από τους άλλους διότι είμαι Έλλην και αυτό θα το πληρώσεις". Ο Crius φαίνεται σαν ξαδελφάκι του Wave, χωρίς τις καταβολές Genesis (που η πλειοψηφία του κόσμου δεν θα εκτιμήσει άλλωστε), με εύχρηστο RBA deck (που η πλειοψηφία του κόσμου θα εκτιμήσει άλλωστε), σε κλάσμα του κόστους (ας μην επαναλαμβάνομαι).

Συμπέρασμα: άλλο το "να ενισχύεις τις ελληνικές προσπάθειες" και άλλο το "να σε πιάνουν κορόϊδο".

Να τονίσω, βέβαια, πως όλα τα παραπάνω αποτελούν άποψη μου, και μάλιστα για ένα προϊόν που ΔΕΝ έχω δοκιμάσει. Μπορεί όντως στην πράξη να είναι επαναστατικό και να φέρει τα πάνω-κάτω στο χώρο του vaping. Πιστεύω, όμως, πως αν ήταν να συμβεί κάτι τέτοιο, και όντως άξιζε τόσο, θα είχαμε ακούσει ήδη πολλά-πολλά περισσότερα για αυτόν και θα ήταν πρώτη μούρη στο Καβούρι σε όλα τα στέκια των vapers ανά την υφήλιο. Ως τώρα είναι άφαντος. Που μοιάζει να επιβεβαιώνει την άποψη μου για την υπερκοστολόγηση της... ελληνικότητας του.

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #77 στις: Οκτωβρίου 20, 2015, 18:00 »
Θα συμφωνήσω με κάποια από αυτά που αναφέρεις όμως δεν ξέρω πόσο είναι ταιριαστό και δίκαιο να τα συζητήσουμε σε αυτό το νήμα. Θυμίζω πως αρκετά "δυτικά" ατμιστικά προϊόντα έχουν υψηλές τιμές, ανάλογα το κοινό στο οποίο αποφασίζει να στραφεί ο κατασκευαστής, το πόσο ιδιαίτερο θεωρεί το προϊόν του και τα έξοδα που θέλει να αποσβέσει. Δεν είναι αποκλειστικά ελληνική πατέντα.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #78 στις: Οκτωβρίου 20, 2015, 19:26 »
..... δεν ξέρω πόσο είναι ταιριαστό και δίκαιο να τα συζητήσουμε σε αυτό το νήμα...

Εξαιρετική ιδέα! Ας την ασπαστούμε.

Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #79 στις: Οκτωβρίου 20, 2015, 23:04 »
Θεωρώ πως όταν το θέμα είναι "ο Χ ατμοποιητής", είναι λογικό στη συζήτηση να υπάρχει ΚΑΙ σύγκριση του με άλλα προϊόντα, όσον αφορά σε απόδοση, τιμή κ.λπ. Το να υπάρχει η λογική "α, δεν θα τον συγκρίνουμε με ξένα και φθηνότερα προϊόντα ή ακόμα και με κλώνους της δεκάρας που μπορεί να αποδίδουν καλύτερα από αυτόν" μου φέρνει σε "ας κρύψουμε κάτω από το χαλάκι τα όποια μειονεκτήματα του διότι τον έφτιαξαν Τα Δικά Μας Παιδιά".

Προφανώς δεν εννοώ πως "υπάρχουν συμφέροντα στο forum", έτσι; Απλά πως το ότι ένα προϊόν είναι ελληνικό ΔΕΝ σημαίνει - πάντα κατά την ταπεινή μου άποψη - και πως δεν θα πρέπει να σχολιάζουμε τα όποια κακώς κείμενα σχετικά με αυτό. Εντάξει, να υπάρχει λίγο μεγαλύτερη ανοχή, αλλά για αυτό ανέφερα συγκεκριμένο παράδειγμα: όχι, πείτε μου εσείς, πώς σας φαίνεται σε σχέση με τον Crius "στα χαρτιά", όσον αφορά σε στυλάκι, στήσιμο, δυνατότητες, κόστος.

Βλέπετε, στα περιοδικά που εργαζόμουν για μπόλικα φεγγάρια, όταν μιλούσαμε για ένα νέο προϊόν, αναφέραμε και το "πώς τα πήγαινε" σε σχέση με άλλα προϊόντα, για να γνωρίζει ο αναγνώστης "τι τον περιμένει". Η σύγκριση ανάμεσα σε όμοια προϊόντα είναι κάτι το αναμενόμενο και λογικό, βάσει τουλάχιστον του "πώς το βλέπω εγώ" - αλλά και πώς εργαζόμουν όσον αφορά στην "παραγωγή περιεχόμενου" ("reading material", reviews, tutorials, συγκριτικά τεστ κ.λπ.). Επιπλέον, αν υπήρχαν αποδεδειγμένα περιπτώσεις που μια εταιρεία δεν είχε σωστή στάση απέναντι στους καταναλωτές, θεωρώ πως είναι κάτι που επίσης θα έπρεπε να αναφερθεί - διότι δεν ξέρεις αν αυτός που σε διαβάζει, αν τελικά σε εμπιστευτεί και αγοράσει με τα πολύτιμα φράγκα του το προϊόν, θα αντιμετωπίσει τα ίδια και θα έχει να σε αναθεματίζει στον αιώνα τον άπαντα.

Δεν μπορώ να καταλάβω πώς θα βοηθήσει τον επισκέπτη μια συζήτηση που δεν αναφέρει και τα αρνητικά χαρακτηριστικά ενός προϊόντος (και των δημιουργών του), μα αν θεωρείτε πως δεν είναι σωστό κάτι τέτοιο εδώ, το σέβομαι απόλυτα και σταματώ.

Αυτά από κάποιον, επανάληψη... disclaimer, που ΔΕΝ έχει το προϊόν, μα που ενδιαφέρεται για αυτό και μόνο λόγω της (κάποιας) πρωτοτυπίας του συνολικού design του.

Αποσυνδεδεμένος χολερας

  • **
  • 260
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #80 στις: Οκτωβρίου 21, 2015, 00:09 »
τα κατά του ειναι οτι μετα απο μια εβδομαδα και στην κατοχή μου ακομα ψάχνω αλλα με πολυ καλα σημάδια βελτιωσεις.
γενικα αν δεν εισαι ψυρας αυτος ο ατμο δεν παίζει.
αυτο ισχύει και για την επιλογή υγρών που θα επιλέξεις για τον wave. :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #81 στις: Οκτωβρίου 21, 2015, 01:01 »
Βρε ducklord από τις 6 σελίδες τις 4 τουλάχιστον έχει γίνει μπάχαλο , με συγκρίσεις, κριτικές, και βασικά οτιδήποτε βάλει ο νους σου εκτός από... προστατευτισμό για "τα δικά μας παιδιά". Πως λέμε καμία σχέση; Ε, αυτό! Εν τέλει στα έντυπα ένας γράφει εκατό διαβάζουν (κι αν έχουν αντίρηση πρόβλημά τους). Ησυχία, ηρεμία και άκρα του τάφου σιωπή. Εδώ έγινε της τρελής -και μιλάς για το αν αναφέρουμε τα αρνητικά ενός προϊόντος;
 :o

Δεν μπορεί να γίνει συζήτηση αν όποιος μπαίνει απαιτεί να το ξαναπιάνουμε από την αρχή χωρίς να ρίχνει μια ματιά τι είπαμε πιο πίσω. Συγνώμη... αλλά δεν σε περιμέναμε!

Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #82 στις: Οκτωβρίου 21, 2015, 02:25 »
Όχι, δεν απαιτώ κάτι τέτοιο - εννοούσα πως και ο όποιος "αρνητισμός" έχει προηγηθεί ή συνεχίζει να δηλώνει το παρόν, ακόμα και αν προέρχεται από άτομα που δεν τον έχουν και απλά έχουν... ξινίσει με το κόστος του, την εταιρεία, το κόκκινο φεγγάρι, έχει θέση στη συζήτηση, αρκεί να σχετίζεται άμεσα με το προϊόν που αποτελεί το κεντρικό θέμα του νήματος. Με την ευκαιρία, να αναφέρω πως στο αρχικό μήνυμα μου είχα κάποιες ερωτήσεις, που μάλλον χάθηκαν λόγω... εκτασης:

  • Παράγει, όντως, τόσο καλύτερο αποτέλεσμα ώστε να δικαιολογείται το κόστος του απέναντι σε προτάσεις όπως π.χ. ο Bellus των €20 - €25;
  • Πώς συγκρίνεται με τον παραπλήσιας σχεδίασης Crius;
  • Οι όποιες διαφορές με τον Crius, επιστρέφουμε στο θέμα κόστους, δικαιολογούν και την οικονομική διαφορά ανάμεσα τους;
Μάλλον (ορθώς) εστιάσατε στο υπόλοιπο rant μου. Και μάλλον (εσφαλμένα) το συνέχισα σε δεύτερο μήνυμα. Το αφήνω εδώ, λοιπόν, και θέτω το βασικό ερώτημα σε λίιιιγο πιο συμπυκνωμένη μορφή:

Σε θεωρητικό επίπεδο πάντα, αφού έχουμε ως τώρα μόνο έναν κάτοχο του Wave (χελόου χολερας), και μάλλον... κανέναν κάτοχο ΚΑΙ του Wave ΚΑΙ του Crius, πως σας φαίνονται σε μια σύγκριση; Δικαιολογείται, πάντα σε θεωρητικό επίπεδο, η διαφορά κόστους ανάμεσα σε Wave και Crius; Εσείς θα τα σκάγατε για τον Wave αν τον είχατε μπροστά σας, σε μια βιτρίνα, δίπλα από τον Crius στο - περίπου - 1/5ο του κόστους του; Και αν ναι... γιατί;

Προφανώς αν υπάρχει κάποιος που να τους έχει αμφότερους για να ρίξει σύγκριση ας το πει.

Αποσυνδεδεμένος χολερας

  • **
  • 260
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #83 στις: Οκτωβρίου 21, 2015, 02:36 »
ειδα εν συντομία το βιντεο του crios και θα απαντούσα οτι με αυτην την τιμη που λες οτι εχει που δεν το αμφισβητώ και τους έβλεπα δίπλα δίπλα θα τους αγόραζα και τους δυο. :nope: :nope: :nope:

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #84 στις: Οκτωβρίου 21, 2015, 02:44 »
Κοίτα, με τους εκατοντάδες ατμοποιητές που κυκλοφορούν, απίθανο κάποιος να έχει τον Crius (που τον έμαθα μόλις σήμερα από εσένα...), τον Bellus (επίσης...) και τον Wave. Εδώ ψάχνουμε ακόμα αν πήρε άλλος τον Wave!

Για να σου απαντήσω προσωπικά στην θεωρητική ερώτηση, εγώ δεν θα έσκαγα ούτε ευρώ για ατμοποιητή που δεν ξέρω τι κάνει ακριβώς και ποια ανάγκη θα μου καλύψει. Δέκα ευρώ είναι πολλά αν μου είναι άχρηστος, 100 ευρώ είναι λίγα αν μπορεί να βελτιώσει ουσιαστικά το άτμισμά μου.

Αλλά... να συγκρίνουμε ατμοποιητές θεωρητικά, από φωτό και το δελτίο τύπου της εταιρίας;
Ναι θα μπορούσαν ακόμα και δυο παρόμοιοι ατμοποιητές να είχαν τεράστια διαφορά τιμής και να ήταν και δικαιολογημένη αν ο ένας λειτουργεί καλά και ο άλλος χάλια. Αλλά δεν συγκρίνουμε ουσιαστικά τα προϊόντα από μια βιτρίνα, απλά μας δημιουργείται μια πρώτη -συναισθηματική- εντύπωση που μπορεί να είναι απολύτως λάθος.

Αποσυνδεδεμένος makis66

  • *****
  • 3076
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήσε την κάθε μέρα σου σα νάναι η τελευταία σου
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #85 στις: Οκτωβρίου 21, 2015, 03:55 »
Για να κάνουμε και λίγο χιούμορ, επειδή το παρασοβαρέψατε το πράγμα έχω να σας κάνω μία πρόταση:
Δέχομαι να είμαι ο δεύτερος κάτοχος του Wave (μιας και τον ψάχνετε).
Παρακαλώ να γίνει ένας έρανος με ότι έχετε ευχαρίστηση και όταν μαζευτεί το αστρονομικό ποσό των εκατόν είκοσι τριών (123) ευρώ (τόσο δεν κοστίζει;), δέχομαι να τον αγοράσω και να κάνω και μία παρουσιάση. :))

Αποσυνδεδεμένος chrishar

  • *
  • 94
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #86 στις: Οκτωβρίου 21, 2015, 04:04 »
 :respect: :respect: :respect:


Δώσε λογαριασμό να βάλω εγώ τα πρώτα 5€

Διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 21, 2015, 10:13 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος DaemonaS

  • **
  • 468
  • Φύλο: Άντρας
  • C'est la vie !!!
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #87 στις: Οκτωβρίου 21, 2015, 04:56 »
Ένα και μόνο είναι το πρόβλημα και παρατηρούνται τόσο συχνά ποια και τόσο έντονα αντιπαραθέσεις....

Ο υπέρμετρος ενθουσιασμός...
Όταν ξεκίνησα να μπαίνω έβλεπα παρουσιάσεις που  "έλεγχαν" τους ατμό, με τακτ στο γραπτό και προσπάθεια παρουσίασης του προϊόντος χωρίς ενθουσιασμό... Πάντα ο ενθουσιασμός οδηγούσε σε παρεξηγήσεις και έντονες μάλιστα ! Πάντα υπήρχαν κόσμος που παραχαιρόταν και κόσμος που αντιδρούσε... Θυμηθείτε GGTS Provari...

Ίσως κάπου θα ήταν καλό να έμπαινε με καρφίτσωμα μια προτροπή να αποφεύγεται αυτή η εξωτερίκευση τόσων συναισθημάτων και με συνδυασμό την ανάγκη των reviewers  να απανέρχονται στο θέμα μια στις τόσο για updates...




Ωραίο χρώμα το πράσινο των συντονιστών αλλά τι λέτε για κόκκινο? ??? :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie:
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 22, 2015, 04:11 από DaemonaS »

Αποσυνδεδεμένος 11100

  • **
  • 105
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #88 στις: Οκτωβρίου 30, 2015, 15:34 »
Μόνο για τον ατμο δεν λέτε. Ή συζήτηση σύγκρισης είναι ανούσια ( μιας και έχουμε την ίδια στάση για άλλους ατμοποιητες ).  Θέμα κόστους?  Σαφώς αλλά όχι σε σύγκριση με άλλους ατμο, σε σχέση με τι προσφέρει. Σας παρακαλώ αφήστε να γράψουν (γράψει ) όποιος τον αγόρασε την άποψη του, μιας και το νήμα είναι του ατμοποιητη .

Αποσυνδεδεμένος tsabasid

  • **
  • 487
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #89 στις: Οκτωβρίου 30, 2015, 16:15 »
Εσύ τώρα μπήκες μετα από 10 μέρες ακινησίας στο νήμα να φουντώσεις πάλι τα πνεύματα;  δεν τα καταλαβαίνω αυτά...

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 341927 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206237 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 540915 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30855 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 49929 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 596874 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357417 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11316 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192788 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1173 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1133 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591356 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios