vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

132 επισκέπτες, 3 χρήστες
Sergios, lounik, vougiouklakis

Twitter

Μετα απο ποσο καιρο ασχοληθηκατε με επισκευασιμους ατμοποιητες?

Αποσυνδεδεμένος apostolisk4

  • ***
  • 712
  • Φύλο: Άντρας
Μόλις έκανα την πρώτη αγορά από εξωτερικό .δεν έχασα χρόνο κατευθείαν magma και velocity drippers και αργότερα zephyrus v2 που είναι ο καθημερινός μου .Αν και Ατμιζω 1 μισή χρόνο ποτέ δεν ασχολήθηκα παραπάνω .τα έβλεπα και απλά τα προσπερνούσα. Μόνο τα υγρά με ενδοεφεραν

Απόστολος


Αποσυνδεδεμένος arxiloxos

  • ***
  • 524
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα αγαθα κο(λ)ποις κτωνται
    • arxiloxos.simplesait.com
Μετα απο περιπου 3 μηνες λόγω αδιεξοδου με τον ναυτιλο και με τις ακριβες και ελατωματικες του αντιστασεις .Ηταν μονοδρομος,και ευτυχώς που το αποφασισα και τωρα καταλαβαινω πραγματική γευση

Αποσυνδεδεμένος Chriskos

  • *
  • 70
  • Φύλο: Άντρας
  • Enjoy the Silence ....
Μετά απο τρεις μήνες  με Kayfun V4

Αποσυνδεδεμένος spastos

  • **
  • 332
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπέρα σας. :palios:
Μετά απο 5 μήνες πηρα κλωνο καυφουν μινι V3.
Θέλει να ασχοληθεις αλλααα η ΓΕΥΣΗ απογειωνεται.
Εμενα μου αρεσει και σαν χόμπυ.
Μου αρεσει να χρησιμοποιω τα χερια μου την γευση και την οσφρηση μου,λόγω δουλειας.
Ειμαι καφεκόπτης και η δουλεια μου εχει να κανει με τις παραπάνω αισθησεις.

Αποσυνδεδεμένος JOHNLFC66

  • *
  • 77
  • Φύλο: Άντρας
Με τον ναυτίλο δεν είχα την δυνατότητα (τώρα περιμένω το RBA του). Με το που αγόρασα πριν 2 μήνες τον subtank mini, απ τη πρώτη στιγμή τον έστησα με την επισκευάσιμη, με τα υλικά που είχε η συσκευασία.

Αποσυνδεδεμένος argailwall

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
άργησα πολύ να μπω στους επισκευάσιμους, έκατσα περίπου 2 χρόνια με μπαταρίες ego και ατμοποιητές που ταιριάζαν εκεί (ego-c, mini vivi nova κτλ) , κυρίως γιατί όσοι γνωστοί μου έκαναν ήταν κι αυτοί με αυτά, μετά από 2 χρόνια πέρασα στα μοντς και ποιο μεγάλους ατμο, πάλι με αντιστάσεις έτοιμες, και περίπου 2-3 μήνες μετά παρήγγειλα τον πρώτο μου επισκευάσιμο kayful lite+

Αποσυνδεδεμένος DownUnder

  • **
  • 163
  • Φύλο: Άντρας
απο τον νοεμβρη που ξεκινησα με e-go/GSair/Nautilus/Tron
εχω καταληξει στον ναυτιλο
και τωρα μετα το πασχα λεω να χτυπησω εναν eviva
για να δουμε

Αποσυνδεδεμένος Fortycade

  • *
  • 33
  • Φύλο: Άντρας
ε δεν γινοταν αλο με τοσα λευτα σε αντιστασεις. εγω εχω το Subox Mini.
βασικα λεω να παρω τον ΟBS Crius V3

Αποσυνδεδεμένος lemar98

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας
  • 23.09.2016
Ξεκίνησα με iStick Pico & Melo III που ήταν πακέτο. Μετά από δύο εβδομάδες δοκίμασα τον Mini Nautilus και μου άρεσε περισσότερο η τσιγαρίσια τζούρα του. Τον επόμενο μήνα αγόρασα έναν Kayfun Lite Plus, και μετά από τρεις εβδομάδες ακόμη έναν. Από τότε είμαι μόνο με τους επισκευάσιμους.

Αποσυνδεδεμένος asdgeorge7

  • **
  • 343
  • Φύλο: Άντρας
Ξεκινησα με μελο 3 μινι με τις aspire 1,8 για mtl ατμισμα,παροτι εκανα παντα σκετη βαση κ αυτες οι αντιστασεις ειναι φοβερες κ αθανατες αρα δεν υπηρχε θεμα κοστους απο το youtube κ μονο μου αρεσε αυτο το χομπι κ σχεδον στους 2 μηνες πηρα τον πρωτο μου επισκευασιμο dooggystyle κ επαθα πλακα στο ποσο μπροστα σε αισθηση κ χτυπημα μπορει να ειναι ενας επισκευασιμος.μετα πηρα κ τον fodif2 κ ειμαι με αυτους τους 2 κ ψαχνομαι καργα ακόμα. 
Φυσικα να πουμε για το κλωνοφαινομενο που μας εχει κανει μαγκες ετσι;
Ας μην υπηρχαν κ θα σου ελεγα εγω πόσο συρρικνωμένη θα ηταν ολη η φαση με τους επισκευασιμους,αλλα κ ποσοι θα ειχαν γυρισει τσιγάρο με τα starter kits που ακομα κ τωρα πολλα δεν κανουν για καπνιστή, ειδικα οταν το κατάστημα ειναι οτι fuckingναναι.

Αποσυνδεδεμένος nobio77

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Ξεκίνησα με Ostria(ή αλλιώς GS-Air αν δεν κάνω λάθος), και μετά από ένα μήνα πήρα τον toptank mini.
Είχα προσπαθήσει να στήσω αντιστάσεις στην rba βάση του, μετά από λίγο καιρό, αλλά δεν είχα μείνει ευχαριστημένος
και έτσι παρέμεινα στις εργοστασιακές clapton του. Τέσσερις μήνες περίπου αργότερα(πέντε μήνες σύνολικά δηλαδή)
απέκτησα τον iJoy Limitless RDTA Classic Edition και βρήκα την υγειά μου!! ;)
Δεν με κόβω να γυρνάω πλέον σε εργοστασιακούς ποτέ.  :tongue_smilie: 8)

Αποσυνδεδεμένος AC/DC

  • *
  • 65
  • Φύλο: Άντρας
Ξεκίνησα με iStick Pico καί cubis pro καί ενα aoi που ειναι βολικο για την τσεπη.
Στο μηνα πανω περασα σε επισκευασιμο λογο γνωσεων (ηλεκτρονικος) με kayfun lite plus γνησιο
Ακολουθησαν kayfun V3 κλωνος και doggy κλωνος.
Βρηκα την υγεια μου και τη γευση μου...και οι 3 ειναι υπεροχοι...

Αποσυνδεδεμένος electroNick

  • *
  • 79
  • Φύλο: Άντρας
Ξεκινησα με kanger subtank mini, με την εργιστασιακη των 1.5ohm που ειχε και σε 10 μερες περασα στο επισκευασιμο.

Στάλθηκε από το HUAWEI Y330-U01 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος ThioVag

  • ***
  • 605
  • Φύλο: Άντρας
Μετα απο 3 μηνες πειραματιστηκα με εναν κλωνο kayfun lite και απο τοτε δεν υπαρχει οριο !!!!!!! :)

Αποσυνδεδεμένος argo

  • **
  • 126
  • Φύλο: Άντρας
Τα πρώτα εργαλεία.....

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Hashtag Shake and Vape 2 1552 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 7479 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1120668 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 541 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 287 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 325895 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8398 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 296983 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827121 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 510773 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9471 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 156572 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi