vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

126 επισκέπτες, 1 χρήστης
Sergios

Twitter

Μετα απο ποσο καιρο ασχοληθηκατε με επισκευασιμους ατμοποιητες?

Αποσυνδεδεμένος Fanis66

  • *
  • 80
  • Φύλο: Άντρας
  • Ia Khalá! issi-nui Ittataer-tilha Nak thal-ha thus
Μετα απο 10 μηνες.
Δεν εννοιωσα ποτε την αναγκη να στραφω στους επισκευασιμους και η ζωη κυλουσε ωραια αγκαλια με ενα mini nautilus.
Μεχρι που αρχισα να μη μπορω να βρω ευκολα αντισταση για να αγορασω.
Το τελειωτικο χτυπημα ηταν οτι εβγαλα σχεδον ολες μου τις διακοπες με CE5 γιατι δεν μπορουσα να βρω αντισταση (εκεινη την περιοδο, τωρα δεν ξερω τι γινεται).

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Tsekouras

  • **
  • 118
  • Φύλο: Άντρας
Μετά από 5 - 6 μήνες με απλούς εργοστασιακούς απέκτησα το Σοφάκι.  Πολύ καλή επιλογή χωρίς ιδιαίτερη δυσκολία στη κατασκευή αντιστάσεων.  Εκεί όμως που δυσκολεύτηκα ήταν οι πρώτες μου αντιστάσεις στον CALIX, σχεδόν 1/2 ώρα για ένα απλό στήσιμο  :eyesplash:  που τώρα μου παίρνει 5' με το καθάρισμα.   

ξεκινησα με τους επισκευασιμους  σχεδον στους 3 μηνες.αρχη με ενα nimbus ο οποιος ειναι ο καθημερινος ακομα και σημερα(δε με ενοχλει καθολου το μπουκαλακι που κουβαλαω) ,στη συνεχεια με εναν erlkonigin (ωραιος αλλα δυσκολος στο στησιμο) και τελος εναν phoenix απο fasttech το οποιο πραγματικα δεν ξερω ακομα γιατι τον κραταω και τον δουλευω κιολας.φυσικα δεν εχει περασει απο το μυαλο μου να ξαναπαρω εργοστασιακο.ολα αυτα με τρεις διαφορετικες γευσεις.καπου εκει στους 3 μηνες αρχισα να φτιαχνω και υγρα!

Αποσυνδεδεμένος bono

  • **
  • 382
  • Φύλο: Άντρας
Αμέσως γιατί μου αρέσει να ασχολούμαι με ψιλοδουλειές, ηλεκτρισμό, ηλεκτρονικά και μαστορέματα γενικά.

Αποσυνδεδεμένος juve11

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας
Μετα απο 5 μηνες.. Και αν "μπλεξεις" με επισκευασιμο , δεν υπαρχει επιστροφη!

Εγώ στο μήνα πάνω ξεκίνησα να ασχολουμε με το επισκευασιμο κομμάτι του tron s και δε ξαναγυρίσω πίσω.Πλέον είμαι στο τρίτο μήνα και σκέφτομαι προς kayfun lite plus tobeco μεριά.

Αποσυνδεδεμένος christako

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
Στις 15 ημέρες της δεύτερης φάσης ατμίσματος πήγα στους επισκεύασιμους. Η πρώτη ήταν πριν 4 χρόνια και με πολύ μικρή διάρκεια.

Μετά από προτροπή φίλου έστησα και δοκίμασα έναν Le magister. :o
Ενθουσιάστηκα και προχώρησα σε αγορά!

Αποσυνδεδεμένος Ruba

  • *
  • 35
  • Φύλο: Άντρας
για επισκευάσιμο δεν το είχα κατα νού (βλ. "εγω δεν πρόκειται να ασχοληθώ με επισκευάσιμο"). μετά απο 9 περίπου μήνες με ναυτίλο και σε αναζήτηση πιο αεράτου ατμο, πήρα τον subtank. Διάβασμα και βοήθεια απο εδώ, μερικές επισκέψεις στο youtube και πλέον δεν υπάρχει πισωγύρισμα. εργοστασική κεφαλή μόνο η πρώτη που είχε η συσκευασία...

Αποσυνδεδεμένος johnkrv7

  • **
  • 145
  • Φύλο: Άντρας
Το 2011 είχα αρχίσει με το nobacco Giant αλλά το κράτησα μόνο 3-4 μήνες και μετά κ.τ. δυστυχώς. :idiot1:
Από την πρώτη μέρα πριν 9 μήνες που πήρα τον  subtank mini και ξανάρχισα το η.τ. μόνο επισκευάσιμους !! :thumbup_move_2: 


Αποσυνδεδεμένος Pouf

  • ***
  • 605
  • Φύλο: Άντρας
Λόγω Ναυτίλου, μου πήρε δυο  χρόνια, μέχρι να αποφασίσω να ασχοληθώ με επισκευάσιμους. Βεβαίως, ο Ναυτίλος ακόμη και τώρα, παίζει σταθερά στην ομάδα.

Αποσυνδεδεμένος burku318

  • ***
  • 626
  • Φύλο: Άντρας
Αν και φρέσκος στους 3 μήνες ξεκινάω και εγώ δειλά δειλά.

Αποσυνδεδεμένος fiouman

  • *
  • 36
  • Φύλο: Άντρας
Μετα απο 1 χρονο και ο πρωτος ηταν ο Dripper pro ετσι για να γουσταρουμε ακολουθησε η Sofia μετα κλπ

spyros1

Μετα απο 3 μηνες περιπου

Στο μήνα πάνω άρχισα να στήνω με ni200 τον τρον ς.Πλέον κοιτάω για κανένα πιο καλό καθαρά επισκευασιμο.

Αποσυνδεδεμένος Gooplay

  • *
  • 74
  • Φύλο: Άντρας
Μετα απο 6 μηνες με nautilus κατευθειαν στα βαθια με phenomenon.μετα απο 2 μηνες επιτελους τον δαμασα! :laugh1: :yes:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115872 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824352 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507351 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8931 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154762 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568766 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243863 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294170 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1754 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762752 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1119 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4009 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem