vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

197 επισκέπτες, 3 χρήστες
ηλεκτρονικό τσιγαράδικο, Tem, camber

Αυτοπαρουσίαση μελών

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #885 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 00:21 »
Χαίρετε και απο εμένα είμαι ο Μιχάλης απο δραμα 29 ετών και απο τις 22-10-11 έκοψαν το κ.τ. Για ένα natura.to forum το βρήκα μετα απο αναζητηση για καμενους ατμπποιητες

Αποσυνδεδεμένος Pavlik

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #886 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 07:53 »
Καλημέρα σε όλους. Λέγομαι Παύλος Πεπές και ζω στην Χαλκίδα. Είμαι νέος ατμιστής όπως και νέο μέλος στο φόρουμ. Συγχαρητήρι για την σελίδα σας :D

Αποσυνδεδεμένος dimspy

  • **
  • 179
  • Φύλο: Άντρας
  • https://secure.avaaz.org/campaign/el/free_ahed
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #887 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 09:30 »
Καλημέρα .... Δημητρης 36 ετων .. έδω κ ενα μηνα περίπου εχω ξεκινήσει το Η.Τ .. με εχει βοηθησει να σταματησω το καπνισμα κ ελπιζω με τον καιρο να σταματησω κ την νικοτινη......χρησιμοποιω το Ego-t.
στο site με οδήγησαν απορίες σχετικά με τις βάσεις για παρασκευη e-liquid......αλλα μετα την περιηγηση μου ανακάλυψα πολυ ομορφα θέματα κ λεω να μείνω .....

Αποσυνδεδεμένος dim.pet

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #888 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 13:06 »
Καλησπερα. Ειμαι ο Δημητρης και εδω και 20 ημερες χρησιμοποιω το joytech ego T. Με εχει βοηθησει αρκετα, εχω περιορισει το καπνισμα στα 5 τσιγαρα την ημερα, και προσπαθω να το περιορισω κι αλλο.

Αποσυνδεδεμένος αΠΑΠΑ

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #889 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 14:22 »
Καλησπέρες παντού

Είμαι ο Αργύρης και ζω στην Θεσσαλονίκη  τα 24 από τα 44 χρόνια ύπαρξης μου, καταγωγή η κοντινή Νιγρίτα Σερρών.
 Ζω με τις 3 γυναίκες μου, την λατρευτή κατά τα άλλα σύζυγο , την μεγάλη και πρωτότοκη κόρη μου 6,5 ετών και την δεύτερη τζαναμπέτα μικρή μας 4,5 ετών .
Κατά καιρούς οι γυναίκες μου αυξάνονται,.... αφού φιλοξενούμε στο σπίτι γιαγιάδες εκατέρωθεν…

Ουφ κάτσε να πάρω μια τζούρα…

Καπνίζω από τα 19 μου έως και τα 44 μου σύνολο 25 χρονάκια
Βρε πως πέρασαν τα άτιμα !!!!?
Ελεύθερος επαγγελματίας, εξειδικευμένα πραγματάκια που έχουν να κάνουν με υπόγεια δίκτυα από πολυαιθυλένιο όπου και όταν αυτά απαιτούνται. Γενικά σωληνοδουλειά.

Καπνίζω συνειδητά τα παραδοσιακά τσιγάρα, με εναλλαγές σε καπνό και επίσης συνειδητά είμαι  έτοιμος να το σταματήσω και να μεταβώ στο ηλεκτρονικό τσιγάρο.
 Τι όμως ? και ποιο προϊόν να επιλέξω αποφεύγοντας ταλαιπωρία, νεύρα, και γλιτώνοντας τα οποία χρήματα? Ενώ ταυτόχρονα θα απολαμβάνω το άτμισμα ?
 Ψάχνοντας λοιπόν έπεσα εδώ και γράφτηκα.
Καλώς σας βρήκα.  :thumpup:
Θεωρώ πως είναι αρκετά ενδιαφέροντα τα όσα δημοσιοποιούνται και μοιραζόμαστε ποια…..
Μια καλοπροαίρετη προσπάθεια που εύχομαι να έχει μόνο θετικά αποτελέσματα, και νέους δεσμούς φιλίας

Καλά ατμίσματα
Σε αναμονή απόκτησης του πρώτου μου ηλεκτρονικού τσιγάρου.


Υ.Γ.
Όποιος πατριώτης Σαλονικιός γνωρίζει κάποιο η κάποια καταστήματα από τα οποία μπορώ να βρω προϊόντα και υποστήριξη ας με ενημερώσει

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Αποσυνδεδεμένος thanasisg75

  • *
  • 20
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #890 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 16:25 »
Καλησπέρα σε όλους,
Είμαι ο Θανάσης
Δεν καπνίζω πολύ (4-5 στριφτά/ημέρα) και το κάπνισμα είναι η απόλαυσή και η χαλάρωσή μου πολλές φορές.
Δεν θα ήθελα να κόψω την απολαύσή αυτή (δεν μας έχουν μείνει και πολλές είναι η αλήθεια) αλλά εάν μπορώ να το κάνω με πιό υγιεινό τρόπο θα είναι ότι καλύτερό. Είμαι νέος στο club και νέος ατμιστής (natura ego-T).
Καλές γιορτές σε όλους!  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος tolis33

  • *
  • 73
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #891 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 20:27 »
   Kαλησπερα κι απο μενα σε ολους,λεγομαι αποστολης κ ειμαι 27 ετων.Μενω κ εργαζομαι στη θεσ/νικη...καπνιζω 11 χρονια κ σημερα αγορασα ηλεκτρονικο τσιγαρο ....ελπιζω να μην χρειαστει να αγορασω ξανα κ.τ. Εμαθα  για το φορουμ πριν μια βδομαδα απο ενα φιλο και μπορω να πω πως με εχει βοηθησει αρκετα,κυριως στο να βαλω στο μυαλο πως πρεπει επιτελους να κοψω το κ.τ.      Θα τα λεμε συχνα..         

Αποσυνδεδεμένος ellada

  • **
  • 444
  • Φύλο: Άντρας
  • ΤΙΠΟΤΑ :)
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #892 στις: Δεκεμβρίου 13, 2011, 11:11 »
καλήμερα απο θεσσαλονικη με λένε Λευτέρη είμαι 30 ετών με ενα παιδί κ είμαι μάγειρας :bye:

Αποσυνδεδεμένος Teodor

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο τις 10 Δεκεμβριου 2011
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #893 στις: Δεκεμβρίου 13, 2011, 11:21 »
 :bye:  Καλησπερες! Ειμαι ο Θοδωρης, 34 χρονων κ πρωην μανιωδης καπνιστης. μετα απο μικρη on line ερευνα κ πεπεισμενος οτι το η.τ. ειναι λιγοτερο βλαβερο απο το κ.τ. ξεκινησα το ατμισμα με σκοπο να μη χρησιμοποιησω καθολου ξανα κανονικο. Αρχικα θελω να απαλλαγω απο το καπνισμα κ οχι απο τη νικοτινη αλλα αν το η.τ. με βοηθησει να απεξαρτηθω κ απο αυτην γιατι οχι....

Αποσυνδεδεμένος ninja13

  • **
  • 301
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #894 στις: Δεκεμβρίου 13, 2011, 14:07 »
Καλημέρα σε όλους, Κώστας εκ Σμύρνης καταγόμενος.

Χρόνια στα ντουμάνια, με αρκετές διακοπές του κ.τ. - 6μηνες & 8μηνες, το ρεκόρ μου είναι έτος  :).

Ατμίζω εδώ και ένα μήνα περίπου, τον τελευταίο χρόνο κάπνιζα τα Cohibakia τα Club - περίπου 12 - 16 / ημέρα, με τα Halo τα παράτησα τελείως. Κανένα άλλο υγρό δεν μου είχε κάτσει τόσο καλά.

Καλές γιορτές να έχετε όλοι.

Αποσυνδεδεμένος lakissim

  • **
  • 162
  • Φύλο: Άντρας
  • No power No magic !!!
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #895 στις: Δεκεμβρίου 13, 2011, 14:52 »
Μια καλησπέρα και απο μένα σε ολο το φόρουμ. Με λενε Λάκη είμαι απο Κιλκίς, ετων 42, έγγαμος με ενα παιδί, καπνιστής 22 χρόνια συνήθως με ελαφριά τσιγάρα περι του μισου πακέτου ανα μέρα.Αποφάσισα και εγω να μπω στον κοσμο των "ατμομηχανών" για λογους οικονομίας (ελπίζω !!) ,υγείας αλλα και καθαριότητας (Ατμισμα μεσα στο σπιτι χωρις μυρωδιες, καπνους κ.τ.λ.).

Αποσυνδεδεμένος polis trucks

  • *
  • 38
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #896 στις: Δεκεμβρίου 13, 2011, 15:19 »
Γεία σας και απο εμένα είμαι απο Θεσσαλονικη. Κάπνιζα 2  Πακέτα την ημέρα και κατάφερα με την σημαντική βοήθεια του η/τ να  κόψω το κ/τ εδω και 3 μήνες και να μήν θέλω κάν να το ξαναμυρίσω! Διαβάζω καθημερινά το φόρουμ και είναι αρκετά ενδιαφέρον αφου μου λείνει αρκετές απορίες! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #897 στις: Δεκεμβρίου 13, 2011, 18:44 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.


(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #898 στις: Δεκεμβρίου 13, 2011, 22:00 »
kαλησπερα
με λενε γιωτα , ειμαι 54 χρονων
ειμαι νομικος και εργαζομαι σε λυκειο ΕΠΑΛ διδασκω νομικα μαθηματα
και παραλληλα δικηγορος.
Μενω θεσσαλονικη , αλλα ειμαι απο την Αθηνα. ειμαι χωρισμενη χωρις
παιδια.
Αν και στο  site ειμαι μελος απο  to 2009 , σχεδον οταν προτοκυκλοφορησε
το ηλεκτρονικο τσιγαρο γιατι ηθελα να παρω πληροφοριες για αυτο, δεν εχω ενεργο συμμετοχη,  διαβαζω ομως πολλα απο τα θεματα του forum.
Το 2009 ειχα αγορασει ενα ηλεκτρονικο τσιγαρο , απο εκεινα που εμοιαζαν σαν κ. τ. αλλα δεν εμεινα ικανοποιημενη και δεν συνεχισα να ατμιζω.
Τωρα απο οσο ειδα εχουν κυκλοφορησει νεα πιο ισχυρα, ετσι λεω να  δοκιμασω παλι με κατι καινουργιο και ελπιζω να τα παω καλα.
Ειμαι καπνιστρια, καπνιζω  περιπου στο 1 πακεττο ελαφρα τσιγαρα ( 0,1 /1 )
αλλα εδω και 3 εβδομαδες το εχω μειωσει στο μισο, στην προσπαθεια σιγα να παω στο ατμισμα και να το πεταξω το ρημαδι.
Ειναι σημαντικο το site γιατι εχει βασικες πληροφοριες, για ολα τα σχετικα προιοντα και ακομη νομιζω οτι οταν αρχισω παλι το ατμισμα θα βρω συμπαρασταση απο τα μελη του forum
θα ηθελα να ρωτησω πολλες αποριες που εχω αλλα δεν γνωριζω πως να κανω χρηση του forum
Eλπιζω σιγα σιγα να μαθω περισσοτερα

Αποσυνδεδεμένος slammer

  • *****
  • 1837
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripάρω....
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #899 στις: Δεκεμβρίου 13, 2011, 22:34 »
Χαιρετώ την παρέα.
Αν και παρακολουθώ τις συζητήσεις σας αρκετό καιρό τωρα και εχω ενημερωθεί αρκετά για το η.τ, δεν αποφάσιζα να χρησιμοποιήσω ένα.
Τελικά αποφάσισα, μετά από πολύ διάβασμα, να αγοράσω γι αρχή 4 μπαταριές KR808D και καμμιά 30αριά cartomizers ΚΡ808D, φορτιστές και passthrough. Νομίζω ότι έτσι απέκτησα ένα πλήρες σετ ανταλλακτικών και είμαι έτοιμος να εγκαταλείψω το κ.τ.
Σας ευχαριστώ για τις πολύτιμες γνώσεις που μοιράζεστε με τη κοινότητα.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342398 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206589 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541702 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31131 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50260 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597365 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357867 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11578 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193128 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1350 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1351 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592090 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios