vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

368 επισκέπτες, 4 χρήστες
gigelis78, Yakinthos, maraki1308, grag

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος subzero

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #510 στις: Οκτωβρίου 31, 2011, 11:42 »
Καλημέρα,

Ατμίζω για 40 ημέρες τώρα μετά απο 14 χρόνια τσιγάρο. Προς το παρόν ολα Οκ.  Ελπίζω να βοηθήσει και αργότερα. Ψάχνομαι ακόμα με γευσεις.
Πολύ χρήσιμο το forum.

Αποσυνδεδεμένος telemes

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
  • "ή ταν ή γεμιστάν..."
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #511 στις: Οκτωβρίου 31, 2011, 15:26 »
Παιδιά καλησπέρα! Ονομάζομαι Balboa (εκ του Rocky) και δεν έχω απολύτως καμία σχέση με μποξ, απλά μου αρέσει και το χρησιμοποιώ εδώ και χρόνια. Για την ακρίβεια με λένε Βασίλη και ζω Αθήνα. Είμαι καπνιστής πολλααααααά χρόνια και προσπαθώ να το κόψω, όπως πολλοί φίλοι ακόμη. Η αλήθεια είναι ότι δεν θέλω να απαλλαγώ από την συνήθεια αλλά από τις αρνητικές επιπτώσεις του καπνίσματος (ε ναι λοιπόν)! ΗΤ δεν έχω αγοράσει ακόμη γιατί ως computerας που σέβεται τον εαυτό του κάνω εδώ και ένα μήνα search και "διάβασμα" για το τι είναι καλύτερο, αλλά άκρη δεν βρήκα..ελπίζω να βρω πάντως... :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος pitbull07

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #512 στις: Οκτωβρίου 31, 2011, 17:08 »
Καλησπερα σε ολη την ατμοπαρεα!!Ειμαι ο Δημητρης,32 απο πειραια!Συγχαρητηρια για το site,κανετε καλη δουλεια ειδικα για εμας που ψαχνουμε τροπους ωστε να απαλαγουμε απο καπνισμα.Καπνιζω εδω και 17 χρονια τωρα και ελπιζω να μη τα κανω 18!Επειτα απο πολλες προσπαθειες διακοπης του καπνισματος κατα καιρους(τσιχλες,τσιροτα,εισπνοες) διαπιστωσα οτι μου ειναι σχεδον αδυνατο να το κοψω το ριμαδι!Γιαυτο τον λογο αποφασισα να δοκιμασω και το η.τ μηπως και βρω την υγεια μου!Μετα απο αρκετο διαβασμα στο site σας μπηκα στην διαδικασια να παραγγειλω ενα κιτ η.τ το οποιο περιμενω πως και πως!!Συνεχιστε την καλη δουλεια.....

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #513 στις: Οκτωβρίου 31, 2011, 18:22 »
Γεια σας, με λενε Σακη και πριν λιγες ημερες αρχισα να ψαχνομαι με το ηλεκτρονικο τσιγαρο και εχω καταμπερδευτει.

Κπνιζω εδω και δεκα χρονια και θελω να απαλλαγω. Ελπιζω και με τη βοηθεια σας να επιλεξω το καταλληλο μεσο για να τα καταφερω :confused1:

Αποσυνδεδεμένος sardanapalos

  • **
  • 148
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #514 στις: Οκτωβρίου 31, 2011, 19:26 »
Καλησπέρα και καλως σας βρηκα! :thumpup:
Σημερα παρελαβα το ego-t joyetech εκανα γρηγορη κινηση χωρις να την ψαξω πολυ,ελπιζω να μη το μετανιωσω!
Καπνιζω 2 χρονια οχι παρα πολυ 1 καπνο drum λευκο στις 4-5 μερες.
Το θεμα ειναι οτι ξεκινησα το καπνισμα για τη μεντα!
Καπνιζα χρονια ναργιλε με γευση μεντα και ξαφνικα εκλεισε το μαγαζι που επαιρνα και δεν ξαναβρηκα πουθενα αυτη τη μαρκα κοντα στα μερη μου.Και ετσι καπνιζω με φιλτρακια μεντα.
Σημερα ανοιξα το κουτι και τοτε καταλαβα οτι το πακετο δεν ειχε μεσα υγρο :laugh1:
Ετσι εκανα μια παραγγελια μερικα υγρα απο nobacco.(εννοειται πηρα και μεντα)
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 31, 2011, 19:44 από sardanapalos »

Αποσυνδεδεμένος tolis9ff

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #515 στις: Οκτωβρίου 31, 2011, 19:58 »
καλησπερα σε ολους ειμαι ο Αποστολος απο Αθηνα και εδω 15 μερες ειμαι πλεον μονο ατμιστης ... ικανοποιημενος και συνεχιζω.....  ελπιζω να γνωριστουμε καλυτερα και να μην ξανα καπνισουμε ποτε.... :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος breakdancer

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #516 στις: Οκτωβρίου 31, 2011, 21:13 »
Καλησπερα ονομαζομαι Γιωργος, εχω εδω και ενα χρονο Η.Τ το njoy npro το οποιο εχω χρησιμοποιησει ελαχιστα.
Θελω να ανοιξω ενα θεμα με καποιες αποριες (οχι αρχαριων) αλλα δεν μπορω να εντοπισω το κουμπι πως ανοιγω νεο θεμα.
Δεν βλεπω καλα?

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #517 στις: Οκτωβρίου 31, 2011, 21:34 »
Νέοι συνφορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.

(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #518 στις: Οκτωβρίου 31, 2011, 21:42 »
Καλησπέρα στην παρέα.Με λένε Γιάννη και ξεκίνησα το άτμισμα πριν από 2 μήνες.Με λίγες παρεκτροπές στις Σαββατιάτικες συναντήσεις με την παρέα,έχω καταφέρει να κάνω 2-3 κ.τ. την ημέρα.Θα ήθελα να μηδενιστούν και αυτά και νομίζω οτι κάποια στιγμή θα το καταφέρω.


Αποσυνδεδεμένος H38

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #519 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 12:18 »
Γεια σας και απο μενα.... :bye: :bye: :bye:
Ατμιζω ακριβως εναν ολοκληρο μηνα και ολα μια χαρα!!!!!!

Ελπιζω, πρωτα ο Θεος καποια στιγμη να το κοψω εντελως..... :angel: :angel: :angel:

Βεβαια να καλα το site (e-kapnisma.gr) που μου ανοιξε τα ματια, για το Ηλ.τσιγαρο!!!!!

Αποσυνδεδεμένος sad

  • 1
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #520 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 12:56 »
kalimera kai apo emena me lene niki  eimai 28 ...

 kai sas vrika psaxnwntas sto diadiktio plirofories gia to ilektroniko tsigaro ... thelw na stamatisw to kapnisma kai eipa na dw ti mporei na me bohuhsei mias kai me tsixles ktl de katafera kai polla :(

akoma sto psaksimo pantws ... exw xathei se oles tis plirofories help meeee:))))

Νίκη καλωσόρισες.
Μπορεί να μην το γνωρίζεις, αλλά:

Τα greeklish δεν επιτρέπονται στο φόρουμ, διαβάστε παρακαλώ τους κανονισμούς
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,6.msg40649.html#msg40649



καλημέρα και από εμένα με λένε νίκι  είμαι 28 ...


 και σας βρήκα ψάχνοντας στο διαδίκτυο πληροφορίες για το ηλεκτρονικό τσιγάρο ... θέλω να σταματήσω το κάπνισμα και είπα να δω τι μπορεί να με bohuhsei μιας και με τσίχλες κτλ δε κατάφερα και πολλά


ακόμα στο ψάξιμο πάντως ... έχω ατυχεί σε όλες τις πληροφορίες help meeee:))))


(Μετατροπή σε Ελληνικά μέσω του http://greeklishconverter.vangos.eu/)
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 01, 2011, 14:44 από Vangos »

Αποσυνδεδεμένος manov67

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #521 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 14:06 »
Χαιρετώ τα μέλη του φόρουμ,
Με λένε Μάνο και είμαι ακόμα καπνιστής. Αφού ξεπέρασα την καχυποψία μου για τα η.τ, όταν ένας φίλος πήρε ένα ego-t, αποφάσισα να "ψάξω" σχετικά στο ιντερνετ και... νά'μαι. Αφού έχω διαβάσει αρκετά, αυτή τη βδομάδα προβλέπω να κάνω τη μεγάλη κίνηση.

Αποσυνδεδεμένος punkfire

  • *
  • 9
  • Φύλο: Άντρας
    • Old Modern Times
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #522 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 14:51 »
Γεια σας και από εμένα. Είμαι ο Τάκης και... είμαι καλά!!  :laugh1:
Είμαι ατμιστής εδώ και δύο μήνες. Δύο μήνες χωρίς κ.τ. μια χαρά.
Έχω ego-t της joyetech με ατμοποιητή apoloe. Αγαπημένα υγρά Valuto(Mistique), Tobacco Echo(Mistique) και e-Sense Estate Express/555.

Αποσυνδεδεμένος powerrg

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
  • prepei na eisai lera gia na odigas gallera
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #523 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 19:42 »
Ενα γεια και απο εμενα.Ειμαι ο Σταυρος Οδηγος πρωην καπνιστης πλεον κατοχος nobacco hybrid kai Hangsen  ηλεκτρονικων τσιγαρων και νικοτινης 0 εδω και 2 μηνες,αγαπημενα υγρα red cow,vanilla.Καλως σας βρηκα. 8) :respect:

Αποσυνδεδεμένος proklos

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #524 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 21:20 »
χαιρετιζω την ομαδα,
ατμιζω εδω και 10 μερες ενα ovale ego,
πιθανοτατα θα χρειαστω τη βοηθεια σας και τις γνωσεις σας,
καλως σας βρηκα λοιπον.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342010 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206296 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541023 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30896 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 49991 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 596984 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357475 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11367 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192849 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1194 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1160 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591426 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios