vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

187 επισκέπτες, 2 χρήστες
Tem, camber

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος kurtz

  • *
  • 89
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2790 στις: Ιανουαρίου 27, 2016, 14:13 »
Καλησπέρα σε όλους. Με λένε Χρήστο και κάπνιζα πάνω από δέκα χρόνια. Εδώ καί δεκαπέντε μέρες πήρα ένα evic mini και έναν Triton 2 και δεν ξανά έβαλα τσιγάρο στο στόμα μου.

Αποσυνδεδεμένος Chriski

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2791 στις: Ιανουαρίου 27, 2016, 16:35 »
Καλησπέρα και απο εμένα! Ονομάζομαι Χρήστος και είμαι σταθερός στο άτμισμα τους τελευταίους 3 μήνες μετά απο 6 χρόνια στο στριφτό τσιγάρο και κάποιες προσπάθειες τον τελευταίο χρόνο με λάθος η.τ. Πλέων είμαι κάτοχος ενός vtc mini σετ με τον tron-s και ενα istick 20w για backup μετά απο επιτυχή ενημέρωση φίλου, που ψάχνεται πολύ και μου σύστησε το forum για να πάρω τα απαραίτητα φώτα και να συνεχίσω μέχρι να το κόψω τελείως μιας και αυτός είναι ο στόχος μου! Αυτή τη στιγμή περιμένω τον νέο μου ατμοποιητή (ενα goblin) μικρό και πολύ κομψό για εμένα και διάφορα σύρματα για να παίξω...
Είμαι λοιπόν εδώ για να πάρω ενα κομμάτι απο τις γνώσεις και την εμπειρία σας.  :D


Καλώς σας βρήκα!!! :thumpup:




Αποσυνδεδεμένος g@

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2792 στις: Ιανουαρίου 27, 2016, 16:58 »
 Γειά με λένε Γιώργο είμαι 43 ετών καπνιστής για 28 ολόκληρα χρόνια  (δυστυχώς ξεκίνησα το τσιγάρο από τα 15 βλέπεται οι μάγκες των 80's) οι οποίες προσπάθειες για διακοπή τού τσιγάρου έπεσαν στο κενό, μέγιστη διάρκεια διακοπής ήταν 20 με 25 ημέρες. Βλέποντας έναν γνωστό να έχει η.τ. το πρώτο πράγμα πού τού είπα είναι να το διακόψει γιατί θα δημιουργήσει υγρό στους πνεύμονες, και ότι είπαν στης ειδήσεις ότι εχει 15 φορές ποιο καρκινογόνες ουσίες  από το τσιγάρο. Ο άνθρωπος φυσικά γέλασε μου είπε να το ψάξω μόνος μου ξέροντας τι δύσπιστος είμαι, έτσι λοιπόν άρχισα  το ψάξιμο και διαδικτυακά αλλά και από ανθρώπους που είναι στον τομέα τής υγείας. Το συμπέρασμα ήταν ένα ,τέτοια παραπλάνηση και πάρα πληροφόρηση δεν έχω ξανά  συναντήσει ενάντια σε ένα προϊόν μεγάλος πόλεμος ενάντια στο η.τ..Έτσι την 01/12/15 άρχισα το η.τ. με ταυτόχρονη διακοπή του  καπνίσματος. Σε αυτούς σχεδόν τούς δύο μήνες πού γεια μένα είναι ρεκόρ διακοπης του καπνίσματος έχω δει τεράστιες διαφορές ..στον εαυτό μου ένα είναι σίγουρο ότι δεν πρόκειται ξανά να καπνίσω. ...

Αποσυνδεδεμένος sertikos

  • **
  • 106
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2793 στις: Ιανουαρίου 27, 2016, 19:46 »
Το δυσκολότερο πράγμα σε αυτή την ζωή είναι να πάψεις να πιστεύεις στον θεό που πίστευες χωρίς να τον κάνεις δαίμονα.


Ξανά μαζί σας.  :bye:

Είμαι ο ...ΣέρτικοςΠρώτη φορά δοκίμασα τσιγάρο στα κλεφτά στα 14. Φυσικά Lucky Strike. Βήχας, αηδία, δεν ήξερα ούτε μπορούσα να κατεβάσω τον καπνό. Στα 17 πενταήμερη, πρέπει να το παίξεις μεγάλος. Πούρα Backwoods, Cherry και More μέντα. Γευσείς, άρωμα, μαγκία τι άλλο θες;  :wall:

Πανεπιστήμιο. Χρόνια έντονα. Φοιτητής. Μεγάλος. Ένιωθες πως έκανες κάτι σημαντικό. Στον πρώτο χρόνο βρέθηκα να καπνίζω 50γρ Van Nelle μπλε άνα 24 ώρες.  :idiot1:  Το σώμα παραπονιόταν μα νιώθεις τόσο άτρωτος όταν είσαι μικρός. Σχεδόν χωρίς αντίληψη της ζωής και του θανάτου. Θεριακλής καπνιστής.... σέρτικος. Και δώστου πάρε και 5 πίπες, και δώστου δοκίμασε χαρτάκια. Και δώστου, και δώστου...

Φυσικά έρχεται και το ιδεολογικό. Το κάπνισμα σαν ύμνος της ανορθολογικότητας απέναντι στον ορθολογισμό των καιρών και την κανονικοποίηση που σε πνίγει. Το κάπνισμα σαν μαγκιά. Το κάπνισμα σαν επανάσταση κόντρα στην φοβικότητα και το αποστειρωμένο. Έσυ που δεν καπνίζεις θα ζήσεις για πάντα; Το κάπνισμα σαν την τελευταία ανορθολογική μονάδα μέτρησης του χρόνου. Κάνω ένα τσιγάρο και φεύγουμε. Το κάπνισμα σαν παρηγοριά. Το κάπνισμα σαν απόλαυση. Το κάπνισμα στις χαρές και τις λύπες. Το κάπνισμα σαν εικόνα του εαυτού σου. Το κάπνισμα...

Ολλανδία για μεταπτυχιακό. Δεν θα πω πολλά.  ::)  Ο Van Nelle από μπλέ έγινε κόκκινος για να αναδεικνύει καλύτερα τις γεύσεις. Μπορώ πάντως να στρίψω τσιγάρο πάνω στο ποδήλατο. Φυσικά να το καπνίσω κιόλας.  Πολλά χιλιόμετρα καπνίσματος...

Συγγραφή του διδακτορικού, και τα τσιγάρα φεύγανε δυο-δυο. Chain smoking άλλα με διπλούς κρίκους.  :o  Την πρώτη φορά δοκίμασα η/τ από περιέργεια. Κάποιος μου είπε ότι είναι σαν ναργιλεδάκι και είπα γιατί όχι. Ας δοκιμάσω και από αυτό. Να έχω κάτι να γλιτώσω τα "'άδικα" συγγραφικά τσιγάρα. Δεν σκόπευα ούτε ήθελα να το κόψω. Ήμουν και λίιγο νεότερος τότε. Εποχή που είχε μόλις έρθει το Mini and more. Σιγά σίγα όμως το η/τ άρχισε να με διώχνει από το κάπνισμα και σταδιακά έμεινα τελείως άκαπνος για κάποιους μήνες όσο έμπαινα βαθιά στον ατμό.


Fast forward, καλοκαίρι σε ιστιοπλοικό. 2 modάκια (Vamo 5 & clone με kick) , 2 Σοφίες φρέσκα υγρά five pawns. Οι δέκα μέρες του ταξιδιού και ένα ατύχημα που είχα μετά ήταν αρκετές για να ξαναγίνει το κακό. Τότε το είχα πάρει αψήφιστα το ότι ξανακύλησα. Δεν  είχα βάλει καλά στο κεφάλι μου πως ήθελα να το κόψω το ρημάδι.  :'(

Γιατί ξανακύλησα:

Ένα ευαίσθητο και ακριβό μαρκούτσι 250γρ δεν είναι ότι πιο βολικό να έχεις πάνω στο κατάστρωμα ενός ιστιοφόρου.
Αρμύρα, αέρας, συνεχής κίνηση του πλοίου επίσης δεν βοηθάγανε το ηλεκτρονικό.
Με μπούχτισαν απίστευτα τα 5pawns. Είχα 2 τανκάκια με υγρά που τελικά δεν μου άρεσαν.
Η παρέα.
Το συνεχές στήσιμο, σκούπισμα, φορτισμα.
Το ατύχημα μετά που με καθήλωσε ένα μήνα και με άυτωσε ψυχολογικά.
Κάτι έρευνες που είχα ακούσει από κάποιον που τις είχε ακούσει από κάποιον άλλο που τις είχε διαβάσει η θεία του (διακετυλενιο κλπ) και μου βάλαν δαιμόνια στο μυαλό.

Και άρχισα το κάπνισμα ξανά. Στην αρχή ήταν αηδία βέβαια αλλά... συνηθίζεται εύκολα.  :'(

Fast forward 1- 1,5 χρόνο τσιγάρων πιάνω τον εαυτό μου να λαχανιάζει. Και λέω δεν γ**εις. 32 είμαι. Μην πεθάνω ακόμα. Αυτή την φορά το πήρα απόφαση. Θα δείξει. Μέχρι τώρα 8ή μέρα εντελώς άκαπνος, και με μεγάλη ευκολία. Την δεύτερη φορά είναι πιο εύκολο. Ξέρεις τι να περιμένεις και δεν φρικάρεις. (Αυξημένη ανάγκη για νερό, υψηλή νικοτίνη κλπ κλπ). Το έχεις παλέψει στο μυαλό σου μιά φορά, μπορείς και δεύτερη. Στα @@ τι λένε οι άλλοι που είσαι με ένα μαρκούτσι δυο μέτρα, μπουκαλάκια, μπαταρίες και πατάς ένα κουμπί για να ατμίσεις. Η εικόνα του εαυτού σου έχει σημασία μόνον αν είσαι ζωντανός. Και αν είσαι εντελώς άκαπνος (ούτε ένα τσιγάρο) νιώθεις τα ευεργετικά αποτελέσματα άμεσα. Κατάλαβα πως είμαι σε καλό δρόμο όταν φίλησα την κοπέλα μου και ένιωσα την πικρή γεύση της πίσσας στο στόμα της.  :laugh1:  Μέσα σε 8 μέρες οι αντοχές, οι αναπνοές, οι αισθήσεις (όσφρηση και γεύση) έχουν πάει σε άλλο επίπεδο. Το ίδιο το δέρμα και τα δόντια. Αν μπορώ εγώ, μπορεί αυτός, μπορεί ο άλλος, τότε μπορείς και εσύ.

To ηλεκτρονικό τσιγάρο, το άτμισμα, δεν θα σου κόψει το κάπνισμα. ΕΣΥ θα το κάνεις αυτό. Το η/τ απλά δεν αφήνει κανένα λόγο να καπνίζεις ακόμα.

Τα πράγματα είναι καλύτερα τώρα. Τα πράγματα είναι καλύτερα τώρα. Νιώθω καλύτερα τώρα


Γιατί τα έγραψα όλα αυτά; Για κανέναν λόγο. Ίσως βοηθήσουν κάποιον. Ίσως διασκεδάσουν κάποιον άλλον. Ίσως και όχι.


Καλή συνέχεια σε όλους…

Memento Mori

Αποσυνδεδεμένος tasos68

  • *
  • 39
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2794 στις: Ιανουαρίου 28, 2016, 09:26 »
Καλημερα σε ολους.
Με λενε Τάσο, ειμαι 47 ετων και καπνιστης 33 χρόνια... Ητανε μαγκια τοτε, για να μη πω τιποτε άλλο...
Τα τελευταια χρονια εφτασα να καπνιζω 2+ πακετα τσιγαρα
με αποτελεσμα ενα απιστευτο «μπουκωμα» και αντοχη μηδεν.
Εδω και 1 μηνα περιπου ξεκινησα το η.τ.  για δευτερη φορα (η πρωτη ητανε αποτυχια) και πιστευω οτι τελικα θα καταφερω
να κοψω το κ.τ.
Αν και ακομη καπνιζω μεσα στην ημερα 4-5 τσιγαρα, εχει σταματησει το γουργουριτο στο στηθος
και εχει περιοριστει πολυ το ροχαλισμα!!!
Στο forum βρισκω αν οχι ολες, τις περισσοτερες πληροφοριες που θελω και ελπιζω καποια στηγμη να απαλαγω τελειως
απο το τσιγαρο.

Αποσυνδεδεμένος Kwstas.anast

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2795 στις: Ιανουαρίου 31, 2016, 01:38 »
Καλησπέρα ειμαι ο Κώστας και είμαι 19 χρόνων .ατμιζω απο τον Αύγουστο και καπνιζα περιπου τέσσερα χρόνια ...Αεκαρα απο κούνια
Διαβάζω πολύ καιρό το φόρουμ αλλά αποφάσισα να γίνω και μέλος γιατί μου άρεσε πολύ το κλιμα και οι απόψεις
Συγχαρητήρια στην διοίκηση καλη χρόνια και καλά ατμισματα  :) :)

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2796 στις: Φεβρουαρίου 01, 2016, 11:35 »
Καλημέρα.
Με λένε Σίμο και είμαι καλά.

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2797 στις: Φεβρουαρίου 02, 2016, 15:02 »
γεια σας ειμαι ο γιωργος.ειμαι 30 χρονων απο τα οποια τα 16 καπνιζα κι εδω και 10 με 11 μηνες εχω ξεκινησει το ατμισμα!αυτη τη στιγμη εχω στα χερια μου ενα 69ss με ενα κινεζο nimbus και ενα istick30 με τον erlkonigin.και τα δυο πολυ γευση πολυ χτυπημα.το ντουμανι δε μ'αρεσει οποτε προσπαθω να το περιορισω!

Αποσυνδεδεμένος GEORPOUL

  • *
  • 31
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2798 στις: Φεβρουαρίου 02, 2016, 15:22 »
γιωργος 52 ετων 37 χρονια καπνιστης με μια προπερσινη διακοπη 9 μηνων , ξανακυλισα και τωρα που το ξανακοψα αλλα εβλεπα οτι θα ξαπεφτα αποφασισα οταν πινω κανενα ποτο(σχεδον καθημερινα)να εχω λιγο ατμισμα με 0,3% για να μην ξαναανναψω τσιγαρο.

Αποσυνδεδεμένος stargr

  • 2
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2799 στις: Φεβρουαρίου 02, 2016, 16:50 »
καλησπερα σασ ονομαζομαι Σοφια ;) ...ξεκινησα το Η.Τ την Παρασκευη...
Ημουν παθητικη καπνιστια(1 καπνο μεγαλο την μερα)..
θελω να ρωτησω το εξησ...
Την παρασκευη εκανα ενα υγρο(αναπληρβσεισ)10m με 6νικοτινη.Εξισου και το Σαββατο.
Δοκιμασα την Κυριακη  με 0νικοτινη και εωσ σημερα δευτερα δεν νιωθω στερηση.
Ομωσ ατμιζω επισησ ενα υγρο τον 10m με  0νικοτιη...Ποσο επιβλαβη μπορει να ειναι γνωριζει καποιοσ να μου πει?

Αποσυνδεδεμένος chris24

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2800 στις: Φεβρουαρίου 02, 2016, 17:34 »
καλησπέρα είμαι ο Χρήστος και γράφω πρώτη φορά.

Είμαι 45 χρονών και καπνιστής εδώ και 30 χρόνια...
Ατμίζω εδώ και 1 μήνα χωρίς καθόλου κ.τ. Νομίζω ότι σε αυτό  συνέβαλλε πάρα πολύ αυτό εδώ το φόρουμ ,που με στήριξε στις δύσκολες στιγμές :idiot1: [size=78%] όταν κόντευα να λυγίσω...[/size]


Αποσυνδεδεμένος Chriskos

  • *
  • 70
  • Φύλο: Άντρας
  • Enjoy the Silence ....
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2801 στις: Φεβρουαρίου 03, 2016, 13:15 »
Καλησπέρα είμαι ο Χρήστος.
Ημουν καπνιστής από τα 18 μου (τώρα είμαι 37) και εδώ και 3 μήνες ΜΟΝΟ ατμιστής !! :thumpup:
Μετα απο πολλες ωρες διαβασματος  :o ,  σε διάφορα θέματα του Forum, έχω μάθει πολλα πράγματα και συνεχίζω να μαθαίνω....
Ευχαριστω. :respect:

Αποσυνδεδεμένος k.kazantzoglou

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
    • Vape Traveller
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2802 στις: Φεβρουαρίου 03, 2016, 14:05 »
Καλησπέρα είμαι ο Κωνσταντίνος,
Φρεσκός στο χώρο του η.τ. (6 ημέρες), 25 χρονια χρήστης κανονικού τσιγάρου, 6 ημέρες "καθαρότερος"  :)
Προσπαθώ να αποροφήσω γνώση και γνώμες απο εδώ για να απολαμβάνω την νέα μου (καθαρότερη) συνήθεια όσο καλύτερα γίνεται.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 03, 2016, 15:48 από k.kazantzoglou »

Αποσυνδεδεμένος knikol

  • **
  • 133
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2803 στις: Φεβρουαρίου 03, 2016, 15:01 »
Καλησπέρα και από εμένα.. Είμαι ο Κώστας, 29 ετών.. Καπνιστής από τα 16 μου..


Ξεκίνησα το η.τ τέλη του 2011 με τα πρώτα τσιγάρα με τα φιτίλια κλπ.. Κατάφερα ένα χρόνο να κρατηθώ χωρίς τσιγάρο, αλλά όταν έφτασα 0 νικοτίνη και καθότι εποχικός υπάλληλος, με το που ξεκίνησε η σαιζόν του 2013 ξανάρχισα το κάπνισμα..


Στις 15 Δεκέμβρη που μας πέρασε, βρέθηκα στο athens metro mall και με κέρδισε το altereGo A6.. Πραγματικά, εξελίχθηκαν πολύ τα τσιγάρα από το 2011..


Μέσα σε ένα μήνα, από τις 17 Ιανουαρίου δηλαδή, ανέβηκα επίπεδο και απέκτησα το evic VTC mini στην έκδοση της altereGo από το οποίο είμαι πολύ ικανοποιημένος.. Ξεκίνησα με την 1 ohm εργοστασιακή αντίσταση (σόρυ αλλά ακόμα δεν το χω με τις ορολογίες) και σήμερα έβαλα την 0,4 Τιτανίου, ακόμα δεν έχω δοκιμάσει τη Νικελίου..


Σε Power mode, ατμίζω στα 14-15 watt 3,8 volt περίπου με την απλή αντίσταση του 1 ohm..
Στο temp mode με την Ti το ρύθμισα 22 watt και 250 βαθμούς Κελσίου..


Πάντα πνευμονικές τζούρες από όταν απέκτησα το evic και υγρά, μιας και καπνιστής με φιλτράκια μέντας, ατμίζω κυρίως Halo Sub Zero 12mg και καμιά φορά El Greco Crystal 12mg..


Σόρυ αν κούρασα αλλά είμαι σίγουρος οτι εδώ μέσα θα μου λυθούν αρκετές απορίες..


Καλώς σας βρήκα!

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2804 στις: Φεβρουαρίου 04, 2016, 00:05 »
Καλησπερα σε ολους και ολες του φορουμ.Γιωργος ετων 53 πρωην στρατιωτικος, πριν απο τον στρατο βραδινο στην πλατεια Βαθης στην τελευταια ταξη, δουλεια στην Ομονοια απο τα 15 σε διαφορα μαγαζια,διασκεδαση στο ΚΥΤΑΡΟ με Σωκρατες ,μετεπειτα Disco και μεταλαξη σε Πλακα και σκηλαδικα,  και μετα απο αυτον,ηλεκτρονικος με μαγαζι ,μαγαζια με γυναικεια ρουχα,σεκιουριτας,οικοδομικες εργασιες(πρωσοπικες επι το πλειστον),μηχανολογικες(αυτοκινητα μηχανακια), οτιδιποτε διαλαει και συναρμολογητε, ντι τζει,μουσικη ολα τα ειδη πλεων ,τουμπερλεκια, video modaz, ψαροντουφεκας,ποδοσφαιριστης( με δελτιο περικαλω)ποδηλατης,  σκυλοβιος,μπαροβιος,,μαγαζια,σουλατσα ,και οτιδηποτε χρησιμο εως αχρηστο..Ολα τα σφαζω Ολα τα μαχαιρωνω ..διαλεχτεεε.Λεω πως εχω ασχωληθει σχεδων με τα παντα εχω κανει τα παντα( εκτως 2)  και επιτελους αποφασισα να ΑΡΑΞΩ.χμμμ ΔΥΣΚΟΛΟ  αλλα  το παλευω.Μοτο μου ..Λεω πως ειμαι ΣΟΒΑΡΟΣ ΟΧΙ ΣΟΒΑΡΟΦΑΝΗΣ.Στην τελικη απο θαλασοπουλη και ψαροντουφεκα με φουσκωτα ναμε σε χωριο με αλυσοπριονα.τσεκουρια, ντοματιες ,αμπελακια,μπροκολα,κανα δυο κατσικακια,κοτουλες( εφτιαξα και δικια μου  κλωσομηχανη αμ πωςςς,εβγαλα και πουλακια...χααα 4 σκυλια 6 γατια παει η συνταξη.Εμενα με εχει η κυρα με χορτα και τις κοτες με χαβιαρι οικολογικο.φφφ.χαλαλι ομως :) .Τι αλλο?   α ναι βασικο ,,οταν ειμαι με κοσμο( πραγμα σπανειο πλεων πολυλογας ,ξερολας( αλλα ψαγμενος σε γενικες γραμμες) νευρικος, ηρεμος μονο οταν εχω να κανω κατι,ΑΝΟΡΘΩΓΡΑΦΟΣ ( ΓΙΑΥΤΟ ΝΤΡΕΠΟΜΟΥΝ ΝΑ ΓΡΑΨΩ) Σας παρακολουθω σαν την Σια.( οχι καλε αυτη που σκευτικατε..τσ.τσ.τσ...μια γειτονισα κουτσομπολα απο το Τασια) εδω και χρονια,σας βρηκα ,δεν θυμαμαι πως μαλλων απο τον Αρες Μαρες γιασας και παλι( νανε καλα απο εκει μπηκα στο κολπο του ατμιστικ) ειναι σαν να σας ξερω χρονια τους ποιο πολλους σταθερους εδω..ευχαριστω απεριοριστα ολους που χωρις να γνωριζουν με εχουν βοηθησει να στηνω επισκευασιμους,να προσεχω για λαθη,να ατμιζω σωστα υγρα ,κολπακια κλπ κλπ.απειρες ωρες διαβασματος στις σελιδες σας μεχρι πρωιας( νυχτοπουλι γαρ ..τα χουγια δεν κοβωνται) τι αλλο? μαλιστα..το αλλο μου εγω μου λεει να πω καπνιστης απο τα 15 ,2-2,5 πακετα ημερισιως ,3 βροχοσκοπισεις τον θεο φανταρο και αλλα ευτραπελα,με την πρωτη συναντιση με το η/ν τσιγαρο εγεινε ενα κλικ.με τιν μια σταματημα του κανονικου για 5 μηνες υγεια στα υψη ,σταματημα ο βηχας. αναπνοη κανονικη,εσθησεις στο φουλ ,ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ ΞΑΝΑ.Αχ ομως την επαρχεια μου μεσα ,ντελιριουμ,ce4  φτου απο δω υγρο φτου     απο κει ενα μαγαζακι μικροτερο απο το κοτετσι μου,υπαλληλος απολυτος ασχετος το ξαναρχισα το ΕΞΩ  απο ΕΔΩ.Να σου ο Αεροτανκ να και ο Καιφουνις νασου κανα καλο υγρο νασου και λιγο ηρεμια ειμαι σε σοβαρο παλεμα πλεων με το θεριο,Ελπιζω αυτη την φορα που εχω καλυτερα οπλα να το στειλω απο εκει που ειρθε.πατερας ,παπους τρελος ταξιδευτης,και τελος πιαστηκαν τα δαχτηλα μου να γραφω.Κωστα εισαι θεος με της συνταγες σου διαβασα με μιας ολα τα ποστ ,ολες τις σελιδες την επιγευση μου μεσα,,PETRA σε παω για την ευθυτητα των γραφομενων σου( λεω οχχχχχ  οπου νανε θα ριξει καμια παντωφλια σε κανενα)ATMOS τα σεβη μου για το ROOM( παλιοκαραβανα των chat room kai compioyteras apo epoxis spectrun eks oy kai ta greeklish akoma na ta ksekoliso:)Cruiser αν και με ψαρωνει η φωτο του προφιλ σου, ειναι τελεια..Με αυτον αλωστε μεγαλωσα asta la vista baby( πατριωτης καταγωγη απο Λευκαδα βλεπεις) .Ενα επισης ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον Κ.Φαρσαλινο τον γιατρο μας για τα οσα εχει κανει για την ΣΩΣΤΗ ενημερωση μας Να εισαστε ολοι καλα υγεια,καλη προσπαθεια στους νεοεισελθωντες στην αρενα του πολεμου κατα του θηριου που ελπιζω μεσω του σιτε εδω να δουμε ολοι οτι ειναι ενα σκουλικακι( τα σκουλικακια ομως τα απλα κανουν καλο, αυτο σκοτωνει) δεν εχω γραψει εδω και χρονια συνχωρεστε μου το σεντονι( τι σεντονι εθνικη οδος ειναι τουτο) την  αγαπη μου και ελπιζω απο τουδε και στο εξης να σας ζαλιζω λιγοτερο αλλα  ποιο συχνα (Atmos pros Petra ...to skoypoksilooo over).Με εκτιμιση Γιωργος Καλ... Πρωην Πειραιωτης.Σαλονικιος  αρκετα Κρητη και διαφορα νησια μια τζουρα ανατολη,δυο σφηνακια Γαλλια και νην χωριο και συνορα, -10 μιλαμεεεε οχχχχχ μανα μου ,η φωτο στο προφιλ ειναι απο την αυλη μου.Αυτα και Τα λεμε.Thanks!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 04, 2016, 04:59 από Atoner »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342398 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206589 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541702 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31131 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50260 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597365 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357867 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11578 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193128 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1350 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1351 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592090 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios