vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

236 επισκέπτες, 3 χρήστες
Tem, ηλεκτρονικό τσιγαράδικο, camber

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος alexandratgk

  • 1
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2775 στις: Ιανουαρίου 19, 2016, 11:51 »
Καλημέρα και απο εμένα!!!!
Είμαι η Αλεξάνδρα 40 χρονών από Αθήνα και είμαι καλά!!! :)) :)) :)) :)) :))
Και μόνο που βλέπω τους γιους μου "ευτυχισμένους" (10 και 8,5 χρονων αντίστοιχα ) που η μαμά επιτέλους δε καπνίζει ,δε βρωμάει δεν βήχει και άλλα πολλά δεν νιώθω και εγώ δυνατή για να συνεχίσω τη προσπάθειά μου!
Ήμουν καπνίστρια για 25 ολόκληρα χρόνια με 30 τσιγάρα ημερησίως (μερικές φορές ξεπέρναγα τα 50 όταν ειχα βαριά σεκλέτια) Marlboro light όλα αυτά τα χρόνια.
Τους τελευταίους 2 μήνες είμαι καθόλα ατμίστρια. Ξεκίνησα με το Alter eGo A5 BVC (900mAh Passthrough) με υγρό αναπλήρωσης Vanilla Gentle - El Greco liquid - Νικοτίνη : 12 mg.
Τις τελευταίες 20 μέρες κατάφερα και έφτιαξα το δικό μου υγρό με Βάση Inawera VPG 70/30 6mg 100ml και άρωμα βανίλια. Σε εσάς έφτασα μόλις σήμερα μέσα από το google search και ομολογώ πως με βοηθήσατεπολύ στο να καταλήξω στο νέο μου ηλεκτρονικό τσιγάρο. Αποφάσισα να πάρω αυτό Mod Presa 75W TC της Wismec .
Συνοδοιπόροι πλέον στη μεγαλύτερη απόφαση της ζωής μου για οτιδήποτε χρειαστώ ξέρω (απο τις 7 ώρες ψάξιμο στο φόρουμ σας) πως θα είστε "δίπλα" μου!!!!
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων !!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :)




μεγέθυνση
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 19, 2016, 12:07 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος litsman

  • *
  • 15
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2776 στις: Ιανουαρίου 19, 2016, 15:55 »
Καλησπερα κι απο εμένα!!!
Φανατικός καπνιστής στριφτών και πίπας, είπα να κανω μια προσπάθεια να μπω στο η.τ μήπως και....  ;)
Ξεκίνησα με ενα απλό ητ και υγρά της Halo για καμιά εβδομάδα μεχρι που άρχισε να "χαλάει" η γεύση το παράτησα και έπεσα με τα μούτρα στο διάβασμα.
Κατέληξα να πάρω το istick TC60 με  Kayfun Lite+ Five Pawn Edition και υγρα FP...
Διαβάζω το φορουμ ένα μήνα τώρα και συνεχίζω την μελέτη...

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2777 στις: Ιανουαρίου 20, 2016, 14:33 »
Xαιρετώ την κοινότητα που αγνοούσα την ύπαρξη της μέχρι εχθες που αποφάσισα να αγοράσω ΗΤ και κατά τύχη μέσω tapatalk σας βρήκα! :bye:
Ονομάζομαι Σάββας, είμαι 39 ετών και καπνίζω φανατικά από τα 16 χωρίς ποτέ να προσπαθήσω σοβαρά να το κόψω γιατί παράλληλα μου αρέσει να φουμάρω όπως και να χει.Είμαι μπάρμαν και το εργασιακό μου περιβάλλον δεν βοηθάει και τόσο στο θέμα μας. Έχω 2 μικρά παιδιά και σιχάθηκα τον εαυτό μου να με βλέπουν να καπνίζω στον αποροφήτηρα και να είναι το πρώτο πράγμα που κάνω με το που ξυπνάω ! :-[

Ξεκινάω σήμερα σαν ατμιστής για δεύτερη φορά, αφου η πρώτη πριν 4 χρόνια τον καιρό της μόδας του ΗΤ  πήγε άκλαφτη λόγω ασχετοσύνης και κάποιων προσωπικών άσχημων γεγονότων που με έριξαν ξανά στο ΚΤ.
Οι απορίες μου πολλές οπότε πιστεύω εδώ να γνωρίσω κόσμο, να μάθω και να μοιραστουμε τις εμπειρίες μας για μια καλύτερη ποιότητα ζωής. Καλώς σας βρήκα λοιπόν και καλά ποστ να έχουμε.

Αποσυνδεδεμένος PsilosX

  • ****
  • 1004
  • Φύλο: Άντρας
  • instagram: @psilosx
    • IG
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2778 στις: Ιανουαρίου 20, 2016, 18:08 »
Καλησπέρα κι από εμένα παίδες!


Κάπνιζα μόλις 12 χρόνια (ξεκίνησα στα 18), τα τελευταία 10 έκανα μόνο καπνό Old Holdborn (Κίτρινο αρχικά εως ότου κυκλοφόρησε ο άσπρος). Είχα αποφασίσει καιρό ότι πρέπει να το κόψω αλλά ήξερα ότι ψυχολογικά μου είναι αδύνατο χωρίς να έχω κάποιο υποκατάστατο. Εκεί λοιπόν κάπου γύρω στα φετινά Χριστούγεννα συναντιέμαι με ένα πολύ καλό φιλαράκι, που είχα να δω καιρό, ο οποίος στο άκυρο μου πετάει ότι η μάνα του που έκανε 2 πακέτα τη μέρα έχει αρχίσει το Η.Τ. και κάνει μόνο 1-2 τσιγάρα το πρωί! Και μου λέει δοκίμασε ρε μλκ έχει εξελιχθεί τόσο και έχουν βγεί τόσες γεύσεις που σίγουρα θα σου αρέσει. Όντας πάρα πολύ καλός φίλος και έχοντας τυφλή εμπιστοσύνη σε αυτόν λέω δε γαμ....! Το σκεφτόμουνα 1-2 μέρες και εκεί γύρω στις 28/12/15 πάω σε ένα κατάστημα Alter eGo να δοκιμάσω γεύσεις να δω αν θα γίνει δουλειά. Μετά από 5-6 δοκιμές καταλήγω στο Street της El Greco και φεύγω από το μαγαζί με ένα μπουκαλάκι και το Alter eGo A7 Η.Τ. Από τότε δεν έχω ξανακαπνίσει κανένα Κ.Τ. και ούτε θέλω! Να ναι καλά ο φίλος μου που με παρότρυνε να ψαχτώ! Βέβαια έχω φτάσει στο άλλο άκρο τώρα... (εκτός του ότι μετά από μια εβδομάδα από το street πήγα στο Tribeca και δεν ξαναγυρίζω πίσω με τίποτα) θέλω να δοκιμάσω ότι υγρό κυκλοφορεί!  :cigar: (I'm a maniac!).

ΥΓ. μετά απο 10 μέρες περίπου έπεισα την κοπέλα μου να κόψει το Κ.Τ. και της έδωσα το Α7 μου και πήρα το eVic VTC Mini  :idiot1: . Τελικά δεν το έκοψε τελείως αλλά τουλάχιστον κάνει μόνο 1-2 τσιγάρα το πρωί και μετά μόνο Η.Τ.....

Αποσυνδεδεμένος merixas

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2779 στις: Ιανουαρίου 22, 2016, 17:43 »
Καλησπερα κι απο εμένα!!!
Είμαι η Αντώνης 44 χρονών από Αθήνα!Ειμαι καπνιστης απο τα 25 μου με 30 τσιγάρα ημερησίωςαν και μερικές φορές ξεπέρναγα τα 60! Marlboro Medium όλα αυτά τα χρόνια!Eδω και 3 χρονια κανω στριφτο old holborn λευκο, γυρω στον  1 καπνο μεγαλο ανα 2 μερες!!
Πριν λιγες μερες ενας φιλος μου ειπε για το η.τ και πηρα την αποφαση να το ψαξω! ομολογω οτι βρηκα τα παντα στο site γιαυτο και γραφτηκα και μαθαινω
Ευχαριστω πολυ για ολα
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 22, 2016, 18:00 από merixas »

Αποσυνδεδεμένος Dimis206

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2780 στις: Ιανουαρίου 22, 2016, 18:40 »
Καλησπερα.Ειμαι ο Δημητρης απο Λαρισα και ειμαι 28 χρονων.Καπνιζω απο τα 16 και αποφασισα να το κοψω για δευτερη φορα με την χρηση ηλεκτρονικου τσιγαρου.Εκανα ακομη μια προσπαθεια πριν 2 χρονια  αλλα δεν τα καταφερα.Τωρα ατμιζω με ενα απλο κιτ με μπαταρια ego-t και ατμοποιητη alter ego A5g.Ελπιζω διαβαζοντας τα θεματα του φορουμ να μπορεσω να αναβαθμισω τον τροπο ατμισματος μου.Καλως σας βρηκα!

Αποσυνδεδεμένος AstraL

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2781 στις: Ιανουαρίου 23, 2016, 21:23 »
Γεια χαρά και καλώς σας βρήκα είμαι ο Τάσος και είμαι 32 χρονών. Ατμιζω 3 μέρες τώρα και δεν έχω βάλει τσιγάρο στο στόμα μου και μάλλον ούτε πρόκειται, μέχρι στιγμής από φανατικός καπνιστείς τείνει  να γίνω φανατικός ατμιστης. Tον σκοπό του το κάνει και με το παραπάνω πολύ πιο υγιεινά από το κάπνισμα και πόλη πιο γευστικά. Tο σετακι που έχω είναι eVic-VTC mini από την Joyetech και ατμοποιητή  Eleaf GS Air-M Dual Coil ορίστε και μια φωτογραφία . από ρυθμίσεις στην μπαταριά δεν έχω ασχοληθεί καθόλου και δεν βιάζομαι , όλα με την ώρα τους αφού μέχρι στιγμής το απολαμβάνω.. αυτά τέλος  :bye: :bye: :bye: :bye:

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2782 στις: Ιανουαρίου 24, 2016, 00:17 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.


(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος filotypo

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2783 στις: Ιανουαρίου 25, 2016, 12:06 »
Γεια σας,
Τάκης Γεωργιόπουλος λέγομαι, είμαι 49 ετών και έχω κατάστημα με εκτυπώσεις,
μένω στην Γλυφάδα και στην ν. Μάκρη...
Καπνιστής τσιγάρου κοντά στα 30 χρόνια και πίπας τα τελευταία 6 χρόνια !!
Καλός μου φίλος, που νάναι καλά ο χριστιανός, τον είδα με ηλεκτρονικό τον περασμένο Δεκέμβρη,
και στην συζήτηση που κάναμε, μου είπε πως τα ηλεκτρονικά τσιγάρα άλλαξαν, άλλα πράματα υπάρχουν σήμερα, καλύτερα φυσικά...
..ε, αυτό ήταν, την άλλη μέρα πήρα έναν ναυτίλο με ένα ι-στικ 40ρη, και χωρίς καν να το καταλάβω είχα μπει στο θαυμαστό κόσμο της άτμισης !!!
Τώρα έχω μπόλικα πραματάκια, sx-mini (ml), δύο provari 3, 6-7 επισκευάσιμους, και πολλά καλά υγρά !!
Μου αρέσει να είμαι κοντά στα 1,2 με 1,4 ομ και γύρω στα 15 βατ !!
...με μεγάλη μου χαρά αγωνιώ να μπω στην παρέα σας...

Αποσυνδεδεμένος bendersteed

  • **
  • 168
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2784 στις: Ιανουαρίου 25, 2016, 13:28 »
Γειά σας και από εμένα, είμαι γραμμένος αρκετό καιρό στο forum αλλά τελευταία έχω να αρχίσει να ασχολούμαι πιο σοβαρά με το η/τ οπότε έχω αρχίσει να συμμετέχω και πιο ενεργά στο forum.
Με λένε Δήμο και αν και σχετικά μικρός έχω 10 χρόνια καπνίσματος στα πνευμόνια μου. Είχα δοκιμάσει τσίχλες, αυτοκόλλητα και ότι άλλο στην προσπάθεια μου να το κόψω αλλά δεν το είχα καταφέρει ποτέ μεχρι που αποφάσισα να δοκιμάσω το η/τ. Είμαι ατμιστής περίπου ένα χρόνο αλλά μέχρι πριν 2-3 μήνες έκανα και κάποια τσιγάρα.
Πλέον δεν το βάζω στο στόμα μου και είμαι καλά! Είχα ξεκινήσει με μια spinner II και ένα aspire k1 τα οποία πλέον έχω χαρίσει σε φίλο μου που και αυτός πάει μια χαρά.
Από τις αρχές στην προσπάθεια μου στο η/τ το forum εδώ με βοήθησε πολύ και με καθοδήγησε, αν και δεν ήμουν ενεργό  μέλος σε σωστές αποφάσεις. Για αυτό σας ευχαριστώ πολύ όλους!  :respect:

Αποσυνδεδεμένος geox

  • *
  • 18
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2785 στις: Ιανουαρίου 26, 2016, 00:35 »
Καλησπερα και απο εμενα  :bye:.......ειμαι ο Γιωργος και ειμαι ξανα ατμιστης  :cigar:(ελπιζω μονιμα αυτη τη φορα).....καπνιστης για 20 χρονια των 12στριφτων σιγαρετων.Η πρωτη επαφη με το ΗΤ ηταν πριν 3 χρονια με ενα ovale eclips,δυστυχως λογω διαροων διεκοψα την προσπαθεια απεξαρτησης απο το καπνο.....εως περσι που ξαναπροσπαθησα με ενα συμαζεμενο aspire σε συνδυασμο ομως με καποια λιγα τσιγαρα.Εν τελει τα Χριστουγεννα  μου εκανα δωρο ενα ego one ct 1100 και .......εφ' οσον περασα τις γιορτες πινοντας-τρωγοντας-διασκεδαζοντας ακαπνος,θελω να πιστεψω οτι αυτη τη φορα θα ξεμπερδεψω οριστικα με το καπνο  ;)

Αποσυνδεδεμένος apagogeas

  • *
  • 31
  • Φύλο: Άντρας
    • My software
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2786 στις: Ιανουαρίου 26, 2016, 16:39 »
Καλησπέρα και από εμένα, είμαι ο Τάσος 38 ετών και καπνίζα 20 χρόνια 1-2 πακέτα βαριά τσιγάρα όλων των ειδών/μάρκες και στριφτά. Αποπειράθηκα στο παρελθόν να το κόψω μαχαίρι αλλά δεν... μπορεί να μην ήθελα πραγματικά να το κόψω, ήμουν αδύναμος χαρακτήρας δεν ξέρω, αλλά 2 φορές απέτυχα. Η αλήθεια είναι ότι είχα πολύ λίγα συμπτώματα γενικά από το κάπνισμα (πχ τσιγαρόβηχα ή υπερβολική κόπωση δεν ένιωθα) και ίσως δε το πήρα στα σοβαρά να το κόψω, μόνο η καπνίλα και τα κίτρινα δάχτυλα ήταν τα εμφανή. Κάποια στιγμή έκανα ένα πείραμα στη θάλασσα που μου χτύπησε γερό καμπανάκι. Στα 19 μου κρατούσα αναπνοή για 2 λεπτά στο νερό (φοβερα πνευμόνια  :)) ), πριν 3 χρόνια που ξαναδοκίμασα ούτε μισό λεπτό δεν άντεξα! Ότι και να μου λεγανε κατά καιρούς (κόψε το, καρκίνος, δε θα κάνεις παιδιά κτλ) ή να έχω δει σε βίντεο (πίσσες, μαύρα πνευμόνια κτλ) δε μου έκανε τίποτα, απαντούσα με αναισθησία "αν δε θέλω εγώ να το κόψω, ότι και να λέτε δεν".
Μετά το πείραμα με την αναπνοή αποφάσισα να ρίξω μια ματιά στο ΗΤ, προ 3ετίας και πήρα ένα cig-like μάρκα δε θυμάμαι από αυτά με τη LED κάφτρα. Πολύ ντουμάνι αλλά χωρίς καλή γεύση και 0 nic (ήταν η απαγόρευση της νικότινης τότε;) το πάλεψα μερικές μέρες και το παράτησα γιατί δε με γέμιζε και δεν ξανασχολήθηκα.
3 χρόνια μετά (6/12/15), στη γιορτή του Νίκου είδα έναν γνωστό με istick50 + kanger. Μου λέει έχει να καπνίσει 6 μήνες. "Και με τη νικοτίνη που δεν έχουν τα ΗΤ πως τη παλεύεις;" τον ρώτησα. Μια χαρά έχουν μου λέει, με 24αρα κάνω απαντάει και μου ξαναφούντωσε η περιέργεια. Την επόμενη πάω σε ένα μαγαζί και λόγω πρότερης εμπειρίας ήξερα τι δε θέλω σίγουρα και μου έδωσε το παιδί ένα iStick60 + melo 2 και αφού δοκίμασα διάφορα καπνικά κατέληξα σε virginia για αρχή 12αρα. Αυτό ήταν, μέσα στην επόμενη βδομάδα έκανα δοκιμαστικά τα λίγα κτ που μου είχαν μείνει να δω αν μου αρέσει, κάθε τσιγάρο ήταν όλο και πιο αηδία, μόνο τις 3 πρώτες μέρες ήθελα κτ για τον πρωινό καφέ, τώρα πλέον όλα είναι με ΗΤ. Πρακτικά κλείνω 50 μέρες χωρίς κτ και το χαίρομαι απίστευτα! Έχω φάει μέρες στο φόρουμ να ενημερώνομαι, θεωρώ ότι οι εμπειρίες των χρηστών, παλιών και νέων, είναι ότι πολυτιμότερο για καθοδήγηση και στήριξη στην αρχή και μόνο ένα φορουμ μπορεί να το παρέχει αυτό. Φοβερή δουλειά παιδιά!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 26, 2016, 23:48 από apagogeas »

Αποσυνδεδεμένος iakinthos

  • **
  • 110
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2787 στις: Ιανουαρίου 27, 2016, 00:17 »
Καλησπέρα σε όλους και από μένα και καλώς σας βρήκα. Με λένε Στέφανο και είμαι σχετικά νέος στο άτμισμα. Διαβάζω κάμποσες μέρες και έχουν λυθεί ήδη αρκετές απορίες μου και θα συμετάσχω στα θέματα που με ενδιαφέρουν. Χρησιμοποιώ σα νέος, ένα istick 40w με ένα ναυτίλο και όλα πάνε περίφημα για αρχή. Τα υπόλοιπα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.

Αποσυνδεδεμένος remi0s

  • **
  • 257
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2788 στις: Ιανουαρίου 27, 2016, 01:22 »
Καλησπέρα και απο εμένα! Ονομάζομαι Ραφαήλ και άρχισα πρόσφατα το άτμισμα. Το φόρουμ το βρήκα τυχαία όταν άρχισα να ψάχνω για ΗΤ. Απο τότε έχω διαβάσει αρκετά θέματα και παρότι λίγο χαμένος έχω πάρει αρκετές πληροφορίες. Κάνετε σπουδαία δουλεία, keep it up!

Αποσυνδεδεμένος hippie.killer

  • **
  • 142
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2789 στις: Ιανουαρίου 27, 2016, 14:04 »
Καλησπέρα σε όλους.

Κάπνιζα για περίπου 8-9 χρόνια (ο ΠΙΠΕΡΙ! στρατός φταίει για όλα  :tongue_smilie: ) και αποφάσισα πριν κάνα δίμηνο να το γυρίσω στο ηλεκτρονικό. Ξεκίνησα και συνεχίζω μέχρι τώρα με τον μίνι ναύτιλο και το istick 40w της eleaf και πάει άψογα η φάση. Όχι μόνο δεν έχω πιάσει καθόλου τσιγάρο αλλά μπορώ να πω ότι με αηδιάζει πλέον κιόλας. Μόλις χθες βούτηξα στα βαθειά αφού παρέλαβα τον tfv4 και το x-cube ii της smok και ενώ γούσταρα και τρελάθηκα με την απόδοση, την γεύση και τα ντουμάνια, τελικά έχω ξενερώσει άπειρα λόγω των έντονων διαρροών. Έχω απευθυνθεί στους ειδικούς στο αντοίστιχο θρεντ και περιμένω απαντήσεις μήπως και στρώσει η κατάσταση.

Κατά τ' άλλα, είμαι αμετανόητος φαν της σκληρής μουσικής (μέταλ, πανκ, ιντάστριαλ, νόιζ και διάφορα τέτοια καμένα), καθώς επίσης είμαι και συντάκτης στο rocking.gr (πείτε ένα γεια αν περάσετε καμιά βόλτα).

Αυτά. Θα τα λέμε συχνά από εδώ και πέρα.

Καλώς μας ήλθες!

Παρακαλούμε: Κόσμιο λεξιλόγιο και περιεχόμενο στα μηνύματά σας
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 27, 2016, 14:30 από Cruiser79 »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342399 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206591 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541704 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31133 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50260 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597368 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357868 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11579 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193130 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1352 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1353 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592092 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios