vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

157 επισκέπτες, 6 χρήστες
Tem, karmakoma, Kouros17, camber, mathimatikos1966, bloodlessz

Αυτοπαρουσίαση μελών

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2745 στις: Ιανουαρίου 01, 2016, 23:27 »
Σειρα μου και μενα, μετα απο αρκετο καιρο.
Κωστας, 4 μηνες ατμιστης και συνεχιζω. Ξεκινησα με ενα evic vt και εναν subtank mini και τωρα προχωρησα σε ενα vtc με ενα κλωνο kl+. Γενικα ειμαι του διαβασματος και οχι τοσο πολυ του γραψιματος. Αλλωστε μεχρι στιγμης οτι αποριες ειχα λυθηκαν ψαχνοντας και διαβαζοντας στο φορουμ.

Καλως σας βρηκα λοιπον και επισημα!

Στάλθηκε με σήματα καπνού...


Αποσυνδεδεμένος apostolisk4

  • ***
  • 712
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2746 στις: Ιανουαρίου 02, 2016, 00:28 »
Καλησπέρα και καλή χρονιά και από μένα .ονομάζομαι Αποστόλης και είμαι 21 χρονών .1μιση χρόνο στο η.τ με διάλειμμα 2 μηνών φέτος το καλοκαίρι και από τέλη Αυγούστου ούτε να πιάσω στα χέρια μου κ.τ.εχω μια εβδομάδα στο φόρουμ (θα με έχετε δει να σας πρήζω με ερωτήσεις ) και μπορώ να πω ότι έχω χάσει το μυαλό μου με τα πράγματα που μαθαίνω .Έχω την ijust2 με τον melo και έχω ήδη παραγγείλει vtc mini και subtank mini.σιγουρα μέσα στην εβδομάδα πάω για παραγγελία magma τα εργαλεία για  rba σύρματα κλπ.επισης θα παραγγείλω και βάσεις και αρώματα για diy υγρά .αυτή η αναμονή του ένα μήνα θα με σκοτώσει :ρ ήδη περνάω πολλές ώρες εδώ μέσα διαβάζοντας πολλά θέματα φανταστείτε να τα πιάσω και στα χέρια και να αρχίσω να κατασκεύαζω τι θα γίνει .Τέλος πάντων μου αρέσουν πολύ τα ντουμάνια παίζω με λίγη σχετικά νικοτίνη 3-6 και θέλω τα υγρά όταν λένε λεμόνι πχ να είναι λεμόνι όχι κάτι που να του μοιάζει. Ευχαριστώ και πάλι όλους εσάς που λύσατε τις απορίες μου και ανεχτηκατε τις χαζε ερωτήσεις και εύχομαι σε όλους καλή χρονιά με υγεία ευτυχία πολλά χαμόγελα και πολλές επιτυχίες στην ζωή σας :)

Στάλθηκε από το SM-N7505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος kondim

  • *
  • 26
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2747 στις: Ιανουαρίου 02, 2016, 01:11 »
καλη χρονια και χρονια πολλα.λιγα κι απο μενα- ακουω και βιταλη,tv,  - οποτε λιγα θα γραψω.25/8/2015 εκοψα το τσιγαρο.eleaf10 w η αρχη ,τωρα istick 40, istick 30, αναμενω to 50w.ego one -mini,mega-, kanger subtank mini rba .με παθος στησιματα- twisted,parallel - μονο kanthal.-μαθαινω κανοντας λαθη.αλλα δεν καπνιζω και αυτο μετραει .εις ανωτερα!!!
( ζηλευω τα ωραια στησιματα που περιγραφουν οιπιο παλιοι!!)
Υ.Γ- 25 Χρονια καπνιστης. 51 χρονων.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 02, 2016, 15:33 από kondim »

Αποσυνδεδεμένος prevezano

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2748 στις: Ιανουαρίου 02, 2016, 18:54 »
Καλησπέρα και καλή χρονιά.

Δημήτρης ,36 σχεδόν ετών κάπνιζα μην μισή μου ζωή,δύο πακέτα απο τα βαριά την μέρα...
Ατμίζω 3 μήνες και κάτι με ένα Vtc mini στην αρχή με τον ego-one mega και μετά με ναυτίλο που βρήκα και την υγειά μου!
Είχα προ τριετίας πάρει ένα ego-t αλλά δεν κράτησε πάνω  από δυο μήνες.
Έχω δυο μήνες να βάλω τσιγάρο στο στόμα μου και πλέον μου βρωμάει απίστευτα.

Αυτά,καλώς σας βρήκα   

Υ.γ.Α!σας βρήκα ψάχνοντας στο δίκτυο  τρόπους να φτιάξω τα δικά μου υγρά.

Αποσυνδεδεμένος Mad Robot

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2749 στις: Ιανουαρίου 02, 2016, 19:51 »
Γειά σας, λέγομαι Χρήστος και ατμίζω απο το Νοέμβριο 2014.
Σκεφτόμουν εδώ και καιρό να κόψω το τσιγάρο αποφέυγοντας όμως την εφαρμογή αυτής της σκέψης, μη θέλοντας να υποστώ τη δυσάρεστη αίσθηση της στέρησης.
Είχα κάνει μία προσπάθεια στο παρελθόν με ένα eGo-T αλλά απέτυχε, εφόσον αυτό δεν με κάλυπτε ως ενακλακτική μορφή καπνίσματος.
Κάποια περιστατικά υγείας κοντινών συγγενών με έπεισαν τελικά να κάνω ξανά αυτο το βήμα. Αυτή τη φορά βέβαια πιο αποφασιστικός, γνωρίζοντας τι με περιμένει.
Δεν θέλω να κρύψω ότι μετά από δύο μέρες έψαξα και βρήκα το eGo-T, που είχα παρατημένο σε ένα συρτάρι και το οποίο μου έδωσε κάποια παρηγοριά.
Ακολούθησε αγορά πιο σύγχρονης συσκευής τύπου altereGo A5 και evod εφόσον μετά από μια σύντομη ματιά στο διαδίκτυο, διαπίστωσα οτι είχαν γίνει εξελίξεις στο αντικείμενο.
Σήμερα μπορώ να πω πως  έχω κόψει το τσιγάρο πάνο από ένα χρόνο και συνεχίζω να ατμίζω χωρίς νικοτίνη.
Χρησιμοποιώ πλέον διάφορους ατμοποιητές όπως kayfun4, magma, tron και μοντάκια όπως istick και evic. Από υγρά χρησιμοποιώ κυρίως DIY με αρώματα atmos lab αλλά στις προτιμήσεις μου ανήκουν και κάποια έτοιμα όπως τα halo η τα el greco.
Το ηλεκτρονικό τσιγάρο αποτελεί αντικείμενο απόλαυσης για μένα, πολύ ανώτερο από το κανονικό και έυχομαι να μη χρειαστεί ποτε να το κόψω.
Μ'αρέσει όλο το νταλαβέρι που γίνεται γύρω απ αυτό. Η συνεχές και ραγδαία εξέλιξη με σκοπό την αναβάθμιση της απόδοσης της γέυσης και του ντουμανιού.
Εχω παρακολουθήσει διάφορα νήματα αυτού του φόρουμ και έχω επωφεληθεί από τις εμπειρίες των μελών του. Καιρός λοιπόν να μοιραστώ και εγώ τις δικιές μου.
Χαίρομαι πολύ που ερχομαι στην παρέα σας.

Καλή χρονιά σε όλους.

Αποσυνδεδεμένος Ner0

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2750 στις: Ιανουαρίου 03, 2016, 18:26 »
Καλησπέρα σε όλους και καλή χρονιά. Θεσσαλονικιός, περήφανος καπνιστής στριφτού τσιγάρου τα τελευταία 7 χρόνια (golden virginia/craven)  αλλα μπουχτισμένος. Μόλις ολοκλήρωσα την παραγγελία ενος istick 60w με τον melo 2 και 5-6 υγρά της liqua -εξαυτων μονο ένα καπνικό- και σε λιγες μέρες θα κάνω τη πρώτη μου προσπάθεια με το άτμισμα. Μπερδεμένος πολύ με τιτάνια, νικέλια watts και λοιπά αλλα ελπίζω με τη βοήθεια σας να βρώ την άκρη σύντομα.

Καλώς με βρήκατε
:D

Αποσυνδεδεμένος arxiloxos

  • ***
  • 524
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα αγαθα κο(λ)ποις κτωνται
    • arxiloxos.simplesait.com
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2751 στις: Ιανουαρίου 04, 2016, 10:21 »
Καλημερα και απο μενα.Με λενε Kυριακο( arxiloxos) καπνιζω χρονια ,και το τελευταιιο διαστημα ειμαι καπνιστης πιπας.Στο παρελθον ειχα ασχοληθει με το ατμισμα χωρις ιδιαίτερη επιτυχία με ενα e-go T.Tωρα αποφασισα παλι να ασχοληθω με το ατμισμα και μεσα απο διαβασμα που θα πεσει εδω μεσα και με τις συμβουλες σας ελπιζω να κανω μια καλη αρχη.
Το κυριως χομπι μου ειναι το wet shaving και το ποδοσφαιρο ( Ατρομητος γαρ!) και θα ήθελα να προσθεσω και κατι αλλο,μιας και χωρις κάπνα δεν μπορώ...!
Ευχαριστώ για την φιλοξενία.

Αποσυνδεδεμένος kezar21

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2752 στις: Ιανουαρίου 04, 2016, 22:36 »
Καλησπερα ειμαι ο μηνάς προσφατα αγορασα το easy τις Nobacco και μ κανει κατι περιεργα
ενω ειχα δοκιμασει ουδετερη γευση και καρπουζι της elements.
σημερα πηρα sr της element ( nobacco)
ενω της πρωτες ωρες ητανε οκ η γευση τωρα εχει ξεκινησει και εχει κατι σαν καμμενη γευση.
ανακατεψα αλλα τπτ.
αλλαξα αντισταση μηπως και τπτ. τι λετε να φταιει?
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 04, 2016, 22:42 από kezar21 »

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2753 στις: Ιανουαρίου 04, 2016, 22:50 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.

Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.

Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.

Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:

http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.


(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος malliaras

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2754 στις: Ιανουαρίου 06, 2016, 15:11 »
Γεια σας κι απο εμενα, καλη χρονια και χρονια πολλα σε ολους.


Με λενε Δημητρη, ειμαι 38 ετων, και 20 χρονια καπνιστης, τα περισσοτερα στριφτου.
Εδω κι ενα μηνα περιπου μπηκα κι εγω στους ατμιστες.... και οπως το βλεπω εδω θα μεινω!


Οι λογοι που το αποφασισα ηταν 3. Ο πρωτος ηταν οτι εφτασα σε σημειο να κανω εναν καπνο σε μια με μιαμιση ημερα και να πινω κι ενα Monster συνοδευτικο του τσιγαρου...κι ο 2ος ενας φιλος μου... Τρελαθηκα απο το ντουμανι και την γευση του υγρου (Mangabeys).
Πλεον ειμαι με το μοντακι της Joyetech, το eVic VTC Mini, ατμοποιητη της KangerTech το Subtank Mini και πριν λιγες μερες πηρα και το dripperακι Cubix.


Αυτα....νομιζω. :)

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2755 στις: Ιανουαρίου 06, 2016, 17:56 »
καλησπέρα και από μένα είμαι ο άγγελοσ ξεκίνησα το άτμισμα πρίν ένα χρόνο με ένα kanger evod mega το οποιο με απογοήτευσε πλήροσ και ξαναπήγα στο κ.τ, μετά από ένα μήνα χρήσησ του.... πρίν 2 μήνεσ πήρα ε΄να πακέτο aspire pegasus με triton 1 και εκεί κατάλαβα τι πάει να πει άτμισμα!! κάνω ένα μέσο όρο 2 με 3 μ,λ 18αρασ ημερισίωσ και με καλύπτει απόλυτα!!!

Αποσυνδεδεμένος nikoskokos

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2756 στις: Ιανουαρίου 07, 2016, 19:43 »
Καλησπερα και απο εμενα! Ειμαι ο Νικος Κοκολιος
Σπουδαζω μηχανικος η/υ και πληροφορικης στην πατρα...(με λιγη επιτυχια παρολα τα 5 χρονια μου στην σχολη) εργαζομαι ως σερβιτορος-μπαρμαν σε καφε μπαρ εστιατοριο στον αι βασιλη πατρων οπου και μενω...μεγαλη τρελα για την μουσικη καθε ειδους εκτος οπερας...με ιδιαιτερη εκτιμηση στα νταπα ντουπα οπως θα ελεγαν οι παλιοτεροι αλλα και στην ροκ-μεταλ δεκαετιων 60-70-80-90 . ειμαι 23 χρονων και καπνιζω απο τα 20...ξεκινησα να ατμισω με ενα nobaco bliss και ηταν παταγωδης αποτυχια...(απειρια η κατι τετοιο) σε δυο μερες καπνιζα παλι...προσπαθησα παλι με κατι μικρο mini and more μετα απο κανα μηνα...αλλα παλι το χρονικο διαστημα που αντεξα ηταν 2 εβδομαδες...μικρο δλδ...τριτη προσπαθεια καπακι μετα απο ενα πακετο τσιγαρα..να παω σε ενα κλασσικο nobaco τυπου στυλο με απλο bdc  ατμοποιητη...παλι αποτυχια...τα υγρα που χρησιμοποιουσα ηταν natura κυριως...το πολυ 0.9 νικοτινης...για ενα χρονο δεν το ξαναδοκιμασα...επομενη προσπαθεια istick 10w με kangertech aerotank 2 υγρα τα ιδια...εμεινα δυο μηνες...μετα απο κατι ζορια...παλι τσιγαρο...πριν ενα μηνα το αποφασισα...πηρα παλι το τελευταιο ηλεκτρονικο το καθαρισα του αλλαξα αντιστασεις και εμεινα..μεχρι που εσπασε το τανκ και εκανα αναβαθμιση στο μεχρι ωρας απιστευτο για εμενα  ( καθως σχετικα απειρος ακομα...) vtc mini με τον τρον... Αυτα απο εμενα ελπιζω να μην εκανα λαθος στην παρουσιαση μου! Διαβασα ολους τους σχετικους κανονες...αλλα οντας λιγο εως πολυ πολυλογας συνηθως...μπορει να ξεφυγα απο το θεμα! Καλη χρονια να εχουμε!  :D α! Και σας βρηκα ψαχνοντας για το vtc mini κριτικες και πως δουλευει!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 07, 2016, 19:51 από nikoskokos »

Αποσυνδεδεμένος Bill Geo

  • *
  • 20
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2757 στις: Ιανουαρίου 08, 2016, 02:43 »
Καλησπερα και απο εμενα,  :bye:
Βασιλης στο ονομα, 31 στα χρονια...


Καλος σας βρηκα. Βλεπω μια πολυ ωραια και ευχαριστη κοινωτητα εδω στο e-kapnisma!  :thumpup:


Περι καπνισματος τωρα, η αρχη εγινε δυστυχως νωρις, απο τα προεφηβικά χρονια,
και στο στρατο (2003) το γυρισα σε στριφτο (κιτρινο old holborn με χοντρα χαρτακια).
Καταφερα δ/πη μαχαιρατη με αλλαγη του τροπου ζωης γυρω στο 2007 και εστίαση
στο fitness για 2-3 χρονια, αλλα μετα απο μια 'ατυχη' στιγμή ξαναρχισα παλι τα ιδια.


Απο τις αρχες του '15 ετυχε να το ψαξω λιγο το Η.Τ. και μου αρεσε σαν ιδεα και ήθελα
να το δοκιμάσω αλλα και να φτιαξω το δικο μου μοντακι εν τελη...
Οποτε καπου στο καλοκαίρι πεσαν στα χερια μου δυο χαλασμένες μπαταριες της nobacco
τι οποιες έφτιαξα και πηρα και εναν Aspire c5 BDC για να δοκιμασω... και αυτο ηταν, τελος ΚΤ!


Μετα απο έμενα άρχισαν και πολλοι αλλοι γυρω μου να κοβουν το τσιγαρο και να αρχίζουν ατμο
και αυτο ειναι πολυ ευχαριστώ γενικα (και δεν εχω κ αυτη την δυσοσμία γυρω μου!)...


Τωρα δοκιμάζω και αλλους ατμ/τες και μπαταρίες μεχρι να καταλήξω στο setup αλλα
και στις γευσεις που μου αρεσουν και με βολευουν...
Εφτιαξα και το μοντακι μου επιτελους και ειμαι πολυ ευχαριστημενος γενικα!
Ουτε βηχας, ουτε μποχα, ουτε σταχτες ουτε τιποτα!!!


 :thumpup: :thumpup: :thumpup:


Αποσυνδεδεμένος Olaf

  • *
  • 67
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2758 στις: Ιανουαρίου 09, 2016, 03:23 »
Φίλες και φίλοι γειά σας! :bye:
Ονομάζομαι Θεοδωρίδης Βασίλειος, καταγωγή Σέρρες και μένω στον Λαγκαδά Θεσ/νίκης. Πριν ένα μήνα έκλεισα τα 59 κι αμάν αμάν!
Όταν είμουν 16, με πήρε ένα βουλγάρικο φορτηγό από κάτω, με αποτέλεσμα να καταλήξω στο περήφημο τότε για το ορθοπαιδικό του τμήμα, νοσοκομείο του Κιλκίς. Εκεί, ακούγοντας τον Νταλάρα να παραπονιέται πως τον χτύπησε τ' αγιάζι και πως στάζει το σακάκι του, ενώ εγώ έχανα την χρονιά από τις απουσίες στο γυμνάσιο, ( 3 μήνες νοσοκομείο, δυό επεμβάσεις, 6 μήνες πατερίτσες ) εκεί λοιπόν αγόρασα το πρώτο μου πακέτο τσιγάρα ( 22άρι φίλτρο ). :idiot1:
Όταν έγινα καλά, μην θέλοντας να επιστρέψω στο γυμνάσιο, διότι νόμιζα πως όλοι θα με κοροΐδεύανε, έφυγα για Γερμανία όπου ζούσαν και εργάζονταν οι γονείς μου.
Με εξαίρεση το στρατιωτικό, όλα τα υπόλοιπα χρόνια μου, τα πέρασα στην ξενητιά, όπου σπούδασα και εργαζόμουν σαν υπεύθυνος ρομποτικής αποθήκης σε μια πολυεθνική.
Το 2005 λόγω σοβαρών προβλημάτων υγείας ( σ' αυτό συνέβαλε και η...σύγκρουση μου με το βουλγάρικο φορτηγό ), βγήκα σε αναπηρική σύνταξη και επαναπατρίστηκα. Από τότε ζω στον Λαγκαδά με την γυναίκα μου, ενώ τα δυό μας κορίτσια 33 και 21 ετών βρίσκονται στην Φρανκφούρτη.
Μανιώδης καπνιστής από τα 16 μου, είχα και την ατυχία να είμαι ο μοναδικός μέσα στο οικογενειακό περιβάλλον και από τις δυό πλευρές που κάπνιζε.
Το τι έχω τραβήξει άλλο πράγμα, άλλο να σας τα λέω και άλλο να τα ζείτε!
Βρε τι παράθυρα άνοιγαν, τι γκρίνια, οι γονείς μου, τα πεθερικά μου ( κατα τ' άλλα χρυσοί άνθρωποι ) η γυναίκα μου, τα παιδιά μου, όλοι μα όλοι γκρίνιαζαν, έδειχναν ενοχλημένοι.
Κάπου το 92 - 93 προαπάθησα να το κόψω και τα πεθερικά μου από την χαρά τους μου κάνανε δώρο ένα στερεοφωνικό που κόστησε τότε 4000 μάρκα.
Ούτε 3 μήνες δεν πήγε, στις επόμενες διακοπές μας στην Ελλάδα, Χαλκιδική, παραλία, καλή παρέα, ουζάκι, μεζεδάκια...έ άνθρωπος είμαι...λύγισα...έκανα ένα τσιγάρο...έκανα δεύτερο...στο τέλος γύρισα με πακέτο στο σπίτι! :wall:
ΤΡΑΓΩΔΙΑ...ΟΔΥΡΜΟΣ... η γυναίκα μου έσκιζε τα ρούχα της, η μάνα μου έριχνε στάχτες στα μαλλιά της... :'(  ο πεθερός μου ζητούσε το στερεοφωνικό πίσω.
Εγώ εκεί, ανένδοτος! Και κράτησα και το στερεοφωνικό! :laugh1:
Τώρα, έχω από τις 3 Νοεμβρίου να βάλω τσιγάρο στο στόμα μου, το έκοψα μιά και έξω καθώς πήρα το Η/Τ και η διαφορά με την πρώτη φορά, είναι πως δεν το ζητά καθόλου ο οργανισμός μου, ενώ πρώτα τραβούσα καθημερινό μαρτύριο.
Κατά τα 'αλλα, τα χόμπυ μου είναι το ψάρεμα ( πήγαινα κάθε χρόνο στην Νορβηγία για βαθειά καθετή ) το διάβασμα και η ερασιτεχνική συγγραφή.
Γράφω σατιρικές ιστορίες και αρκετά κομμάτια μου έχουν δημοσιευτεί σε γερμανικά περιοδικά. Είχα ποστάρει έτσι για πλάκα σε γερμανικό φόρουμ μια από τις ιστορίες μου και είχε γίνει χαμός. Τα μέλη μου ζητούσαν κι άλλα και η απήχηση ήταν τόσο μεγάλη που κίνησε το ενδιαφέρον στους επαγγελματίες και έτσι καταλήξαμε σε συνεργασία.
Αυτή τη στιγμή βρισκόμαστε στην φάση  συμπλήρωσης υλικού προς έκδοση βιβλίου. Άντε να δούμε τι θα δούμε!
Στα ελληνικά γράφω ένα ιστορικό μυθιστόρημα με θέμα την αρχαία Ελλάδα, αλλά έχω πολύ δρόμο ακόμα...
Αυτά τα...λίγα προς το παρόν
Γειά σας :bye:


Αποσυνδεδεμένος Vagattack

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2759 στις: Ιανουαρίου 09, 2016, 13:07 »
γεια σας παιδιά, είμαι ο Βαγγέλης και ατμίζω από τις 4/1/2016, έχοντας κόψει το κ.τ. 1-1,5 πακέτο την ημέρα. Από τότε που άτμισα δεν μου έλειψε ούτε η κίνηση, ούτε η δόση της νικοτίνης, αλλά ούτε και η αίσθηση του καπνού.
Ήδη νιώθω μεγάλη διαφορά μέσα σε 5 ημέρες με το μπούκωμα που είχα μονίμως στην μύτη... Η αλήθεια είναι ότι το έψαξα λίγο προτού καταλήξω στην αγορά η.τ. τόσο από θέμα υγείας όσο και από συσκευές. Να είστε καλά εδώ στο φόρουμ (διαχειριστές και μέλη) και στο κατάστημα που πήγα που επί μία ώρα έκανα δοκιμές μέχρι να βρω το επιθυμητό αποτέλεσμα ώστε να μην έχω πισωγυρίσματα....
Εντέλει κατέληξα σε Joyetech mini 75w και eLeaf Melo 2 (ποιο καλό παιδί θα κάνει παρουσίαση του Melo 2;)


Καπνίζω από το 1991 και πιστέψτε με δεν μου λείπει καθόλου... κάνω περίπου 4-5ml 6mg νικοτίνης και το απολαμβάνω!!!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342442 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206624 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541743 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31167 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50317 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597403 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357910 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11611 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193187 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1378 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1372 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592165 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios