vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

184 επισκέπτες, 5 χρήστες
papoys, camber, billaras, grag, razen

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος xalapa

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας
  • Started cheating on analogues Sept. 22 2015!
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2670 στις: Οκτωβρίου 27, 2015, 02:29 »

Hi, I'm Alex :bye:

Part American and downright dyslectic when trying to type anything on a Greek keyboard. I can speak perfect Greek, just not when computers are involved! I had to open 3 tabs yesterday in order to figure out that "παράθεση" means "quote"  :))


Anyway, been smoking for over 20 years and lately was @4xOld Holborn Green a week. But ever since Sept 22nd I'm down to 10 roll ups a day at most. To me, that's a miracle.


My starter kit was/is an Eleaf, a sub ohm tank and the invaluable knowledge of one of your forum members! :thumpup:


Tora pao na vro ekeino to magiko programmataki pou proteinate kapou edo mesa giati an pao na grapso ellinika tha vlepete ta ypsilon san theta, eno vlepo exete kai ena thema me ta greeklish :))

Αποσυνδεδεμένος mansel

  • *
  • 22
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2671 στις: Οκτωβρίου 27, 2015, 13:34 »
Kαλησπερα σε ολες και σε ολους. Το ονομα μου ειναι Χρηστος. Μενω Ν. Σμυρνη και απο τις 23/09 μπηκα για δευτερη φορα στο χωρο του η.τ. Η πρωτη μου εμπειρια με το χωρο του η.τ ηταν οταν ειχε πρωτοβγει (δυστυχως). Αθλια εμπειρια, κακιστα προιοντα πλαστικα, φιλτρακια βουτηγμενα σε υγρο, μπαταρια που διαρκουσε 1-2 ωρες και αν!! Μεσα στη βδομαδα.....τιγκανά!!!! :-[  Ισως αυτη η κακιστη εμπειρια μου ηταν η αιτια που αργησα τοσα χρονια να ξαναμπω στο χωρο. 25 περιπου χρονια καπνιστης, τα τελευταια 5-6 χρονια με στριφτο. Απο το πρωι της 23/09 που μπηκα στο καταστημα και αγορασα το η.τ ειμαι εντελως καθαρος απο κ.τ  :thumpup: . Ουτε ένα......και το σπουδαιοτερο ειναι πως δε θελω καν να το βαλω στο στομα μου. Μακαρι να μου συνεχισει ετσι. Το φορουμ το παρακολουθω απο τοτε που ξεκινησα το η.τ. Μπαινω μεσα σας διαβαζω ολους. Το φορουμ ηταν ο μεγαλος μου συμπαραστατης ολο αυτο το καιρο. Εδω μεσα μου λυθηκαν οι περισσοτερες αποριες μου και μου εκαναν πιο ευκολη τη προσαρμοργη μου. Δεν θα εκανα εγγραφη για τον απλουστατο λογο πως οι γνωσεις μου στο θεμα δεν θα βοηθησουν κανεναν, αντιθετως οι δικες σας γνωσεις και συμβουλες με κανουν καθε μερα και λιγο ''σοφοτερο''. Εκανα την εγγραφη ουσιαστικα για να πω ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στο φορουμ (και στα μελη του) για τη βοηθεια που πηρα.


Για την ιστορια ο εξοπλισμος μου
α) mod: evic VTC mini απο Joyetech
β) ατμοποιητης: aspire ναυτιλος 5ml.
Γ) υγρα (τωρα): atmos bebeca 18 mg

Αποσυνδεδεμένος aetos79

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2672 στις: Οκτωβρίου 27, 2015, 18:59 »
Καλησπέρα
Με λένε Γιώργο και είμαι και εγώ (ξανά) νέος ατμιστής!Άτμιζα πρίν από 4 χρόνια αλλά δεν με κάλυπτε οπότε γύρισα πάλι στο κανονικό τσιγάρο!
Αφού έφτασα τα 40 τσιγάρα την ημέρα και χωρίς πλέον άλλες αντοχές ( υγείας και τσέπης) αποφάσισα να ξαναδοκιμάσω το ηλεκτρονικό τσιγάρο.
Είμαι κάτοχος ενός Joyetech eVic VTC mini από 10/09 και πολύ χαρούμενος γιατί από τότε δεν έχω καπνίσει και ούτε θέλω κανονικό τσιγάρο!!!


Αποσυνδεδεμένος ioanmts

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2673 στις: Οκτωβρίου 27, 2015, 22:42 »
Καλησπέρα

Είμαι ο Γιάννης, 39 ετών καταγωγή από Θεσ/νικη, αλλά διαμένω από 2010 στην Αθήνα λόγω δουλειάς. Ξεκίνησα το η/τ πριν 2 μήνες και δεν έχω ξανακαπνίσει κ/τ εκτός από ένα βράδυ που με πούλησε η μπαταρία και ήμουν σε reunion παλαιών συμφοιτητών και έκανα 3 στριφτά.
Κάπνιζα σχεδόν από τα 15 μου ένα πακέτο την ημέρα (Marlboro κανονικά για 18 χρόνια και Marlboro Lights τα τελευταία 6). Ελπίζω να συνεχίσω να είμαι ατμιστής για πολλά χρόνια και να μην ξανακαπνίσω κ/τ. (μόνο περιστασιακά και όταν τύχει)
Έχω ένα Joyetech eGO-C και μόλις την προηγούμενη εβδομάδα πήρα ένα eleaf istick 40w και είμαι στο ψάξιμο τώρα για ατμοποιητή....
Χαίρομαι που σας βρήκα και ελπίζω πως οι συμβουλές των εμπειρότερων ατμιστών του site θα με βοηθήσουν πολύ στη νέα αυτή πορεία

Αποσυνδεδεμένος daffy

  • *
  • 41
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2674 στις: Οκτωβρίου 28, 2015, 16:36 »
καλησπέρα και κάλος σας βρήκα με λένε τριαντάφυλλο ατμιζο εδω και ενα μηνα αν και πριν 4 χρονιά είχα ξανά κανί την αποπήρα άλλα απέτυχε πιστεύω λόγο τον εξοπλιζόμν και υγρόν εκείνης τις χρονικής περιόδου, βλέπω ότι τα πράγματα έχουν βελτιώθη σημαντικά και αν και έκανα κ.τ για για 26 χρονιά και τον τελευταίο χρόνο έφτασα και τα 4 πακέτα την μέρα με τα σημερινά δεδομένα στο η.τ από τότε που το άρχισα από την δεύτερη μέρα δεν ξανά κάπνισα. πιστεύω οτι με καλύπτει πληρως.στα 38  πλέον πιστεύω ότι είμαι αρκετά έως πολύ κατασταλαγμενος όποτε είδα και πολύ μεγάλη διάφορα, και σας ευχαριστώ εκ τον πρότερον για τις συμβουλές. ένα μεγάλο μπράβο για την πολύ καλή δουλεια που κάνετε.   

Αποσυνδεδεμένος ioan

  • **
  • 185
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2675 στις: Οκτωβρίου 28, 2015, 19:20 »
Γεια και χαρά

Με λένε Γιάννη, είμαι 27 χρονων και είμαι ατμιστής εδώ και 11 μηνες.
Παρακολουθώ από την αρχή σχεδόν της ατμιστικης μου πορείας το φορουμ και μου έχει προσφέρει πολύτιμες γνώσεις τολμω να πω.
Καλή συνέχεια και να είστε καλά.


Στάλθηκε από το Lenovo A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2676 στις: Οκτωβρίου 29, 2015, 13:57 »
Γεια είμαι ο κωνσταντινος
είμαι 18 περσι τελειωσα το σχολειο και το τσιγαρο επισης :P
το τσιγαρο για μενα ηταν ένα θεμα που δεν μπορουσα να το λυσω μεχρι που μπηκα στο χωρο του ηλεκτρονικου τσιγαρου όταν ειμουν 16.5 .το καπνισμα το ξεκινησα στα 13 και μεχρι τα 14 εκανα τα 3/4 ενός πακετου .ναι ξερω υπερβολικοι αριθμοι αλλα μου αρεσε. στα 15 εκανα τις πρωτες αποπειρες κοψίματος αλλα μετα παλι από 1-2 μηνες παλι τα ιδια.στα 16 λοιπον η πρωτη μου σχεση με κοπελα αντικαπνιστρια με βοηθισε να το ελατοσω κανοντας 3-4 τσιγαρα το απογευματακι. 2 μηνες μετα κανω μισο καπνο την μερα καταλαβενετε γιατι..(love story :D ). 1.5 χρονο αργοτερα 16.5 χρονων λοιπον εχω σχεση με μια κοπελα (ειμαστε ακομα μαζι) γνωρίζω την αδερφη της και το αγορι της και για καλη μου τυχη μου  ο τυπος είναι ατμιστης και με οδηγει προφορικα στον δρομο του ηλεκτρονικου τσιγαρου και τα καταφερνει...αγοραζω το eGo-T και μου δινει τον ατμοποιητη της Aspire τον BDC το πρωτο 2μηνο εκανα 3-4 τσιγαρα την βδομαδα 6 μηνες μετα καταφερνω και κοψω το τσιγαρο οριστικα αφου βρηκα υγρα που να με καλυπτουν πλήρως.
Μετα από τοσα χρονια καπνισματος αισθάνομαι και παλι τον αερα όταν αναπνεω και λαχανιάζω το μισο από ότι πριν.

το site το εμαθα τυχαια όταν εβλεπα video στο youtube(βαρεμαρα) και ενώ εβλεπα AresMares <--Σεβασμός βρισκω ένα καναλι το Anastasia Wall με τιτλο Ηλεκ.Τσιγαρο η εμπειρια μου ανεφερε το site και να'μαι.
Βεβαια τωρα θελω να αναβαθμισω τον εξοπλισμο μου γιατι θελω να κρατηθω καλυτερα στο ηλεκτρονικο τσιγαρο.

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2677 στις: Οκτωβρίου 29, 2015, 19:20 »
Καλησπερα σε ολους σας!
Ειμαι ο Μιχάλης απο Περαμα ειμαι 39 χρονων καπνιστης τα τελευταια 12 χρονια, εκανα εγγραφή στην σελιδα στης 23/08/2010 οταν ενας φιλος μου ειπε για το η.τ ομως δεν το αρχισα καν!!! εδω και δυο μερες εχω στα χερια μου ενα η.τ. και εγω με απλη μπαταρια και εναν απλο ατμοποιητη που βρηκα σε ενα καταστημα της περιοχης μου το πρωτο υγρο που πηρα ηταν ART cuban 18αρι απλα αυτα ειχε το μαγαζι μεσα ετσι και το πηρα πηρα οτι πιο φτηνο υπαρχη γιατι δεν ημουν σιγουρος εαν το ηθελα !!!φυσικα αυτο στο μυαλο μου αλλαξε μεσα σε 2 μερες, διαβάζω εδω και ωρα και προσπαθω να αρχισω να μαθαίνω για το νεο μου η.τ. φυσικα και δεν εχω καπνιση 2 μερες κανονικο τσιγαρο και ειμαι είδη πολλή καλύτερα θα ελεγα και σαν αρχη εχω αρχίσει να καταλαβαίνω την γευση του φαγητου!! ασχολούμαι χρονια με τον αθλητισμο και το κ.τ. μου εκανε κακο αφου σιγα-σιγα εχασα πολλα απο αυτα που μπορουσα να κανω πριν χρονια. Ελπιζω με την δικη σας συμπαράσταση να καταφέρω να μείνω υγιείς απο εδω και περα

Αποσυνδεδεμένος FlavourArtist

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2678 στις: Οκτωβρίου 29, 2015, 19:21 »
Καλησπέρα   σε όλους 
Παναγιώτης   ζωγράφου - ατμιστής  100%
Καλως  σας  βρήκα 
 ;)

Αποσυνδεδεμένος ryan

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2679 στις: Οκτωβρίου 30, 2015, 01:49 »
καλησπερα,


ειμαι νεος ατμιστης και γραφτηκα στο φορουμ για να μαθω περισσοτερα για το θεμα

Αποσυνδεδεμένος johnaros

  • *
  • 98
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2680 στις: Οκτωβρίου 30, 2015, 17:19 »
Καλησπέρα σε όλους! Με λένε Γιάννη είμαι 31 ετών και στο χώρο του Η.Τ. μπήκα τους τελευταίους 2 μήνες, μετά από 16 χρόνια καπνίσματος. Και αυτό τυχαία όταν αρχές Σεπτέμβρη αγόρασα ένα μινι eleaf stick για να καπνιζω κρυφά στην δουλεία μου , γιατί απαγορεύεται δια ροπάλου να κάνεις κανονικό τσιγάρο . Και ως παραεθισμένος καπνιστής που ήμουν ανυπομονούσα να τελειώσω την δουλεία και να κάνω 7-8 τσιγάρα μαζεμένα .  Ετσι ένα πρωί και γω σκέφτηκα να παρω έαν ηλεκτρονικό τσιγάρο με το σκεπτικό να κάνω στα κλεφτά από καμιά τζούρα στην δουελιά να ξεχαρμανιάζω.
Οπως και έγινε , και ττο καλό είναι ότι στην πορεία άρχισε να με κερδίζει ολοένα και περισσότερο το ΗΤ, με τις τόσες πολλές επιλογές που έχει σε γεύσεις είδη ατμίσμαστος  , βάζοντας σιγά σιγά σε δεύετρη μοίρα το ΚΤ,  βλέποντας έναν νέο κόσμο να ξεδιπλώνεται μροστά μου με αποτέλεσμα εδώ και 20 (πάμε για 21 μέρες  :D )να μην έχω βάλει κανονικό τσιγάρο στο στόμα μου .
Και αυτό που παρατηρώ σε μένα στον εαυτό μου είναι ότι πλέον έχω καλύτερη γεύση είτε στον καφέ είτε σε κάποια φαγητά , καθώς επίσης και κάποια βελτίωση στην φυσική μου κατάσταση νιώθω .
Θα το συνεχίσω  και σκέφτομαι να μπω και στο παιχνίδι σιγά σιγά της δημιουργίας δικών μου υγρών .


διόρθωση μορφοποίησης
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 30, 2015, 18:35 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος faih

  • 1
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2681 στις: Οκτωβρίου 31, 2015, 12:10 »
Γεια σας!
Είμαι η faih.
Στη σκέψη για να φύγει το κ.τ από το χέρι μου είμαι.
Διαβάζω, διαβάζω... χάος...
Τι η.τ υπάρχουν... τι υγρά... τι δημιουργία υγρών...

Την στιγμή που το θέλω να περάσω σε κάτι άλλο, θα την βρω την άκρη!!
Σας χαιρετώ!

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Nakos

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2682 στις: Νοεμβρίου 02, 2015, 20:08 »
Καλησπέρα στην μεγάλη παρέα σας!
 Είμαι πρώην καπνιστής 25 χρόνια τουλάχιστον, και σε συζήτηση μεταξύ φίλων αποφάσισα να δοκιμάσω το η.τ. προκειμένου να διακόψω το κάπνισμα.
Γεννήθηκα στο Λαγκαδά Θεσσαλονίκης λίγα χρόνια πριν και σήμερα μένω μόνιμα στην Αθήνα.
 Από τα 8 άρχισα να παιζω κιθάρα και τραγουδούσα στις σχολικές εκδρομές.
 Αργότερα παράλληλα με το ξενοδοχειακό μου επάγγελμα εργαζόμουν σε διάφορες μουσικές σκηνές τραγουδώντας και παίζοντας κιθάρα και πλήκτρα , από ταβερνάκια της γειτονιάς μέχρι κοσμικούς χώρους και ξενοδοχεία.
 Σήμερα με μια εμπειρία αρκετών ετών, βρίσκομαι σε κάποιους χώρους που μπορείτε να δείτε στην σελίδα  http://melodymaker.gr/site/ 
Διαθέτω έναν ιδιόκτητο πλούσιο επαγγελματικό ηχητικό εξοπλισμό καθώς και τα κατάλληλα μουσικά όργανα, με τα οποία μπορώ να καλύψω οποιαδήποτε εκδήλωση εντός Αττικής.
Ασχολούμενος με όλα αυτά, κάπνιζα περισσότερο από ένα πακέτο την ημέρα...  Κάποια χρόνια πριν, συνεργάστηκα με έναν εισαγωγέα η.τ. μιας χρήσης με σκοπό την προώθησή τους σε φαρμακεία, περίπτερα και άλλα σημεία πώλησης. Δοκιμάζοντας όμως τα προιόντα, είδα περισσότερο παιχνίδι παρά κάπνισμα.  Έτσι το εγκατέλειψα σύντομα αφού δεν είμαι ο τύπος που θα προτείνει κάτι που δεν χρησιμοποιεί ο ίδιος με ενθουσιασμό! 
Στην συνέχεια, πριν λίγες μέρες δοκίμασα κάποιες συσκευές σύγχρονες και με έκπληξη είδα ότι η γεύση ήταν γεμάτη και η νικοτίνη ανιχνεύσιμη και υπαρκτή. Δεν σας κρύβω ότι ψάχνω όσο περισσότερο μπορώ κάθε νέα μου αναζήτηση σε όλους τους τομείς, πόσο μάλλον για την υγεία! Έτσι έφθασα στη σελίδα σας μετά από πολλές άλλες σελίδες περιήγησης παρόμοιου αντικειμένου. Εντυπωσιάστηκα απο την δουλειά που έχει γίνει ιδιαίτερα στην καταγραφή της επιστημονικής έρευνας για το η.τ. και αποφάσισα να γίνω μέλος της παρέας!
Μάλλον θα έχουμε να μοιραστούμε πολλά στην συνέχεια!

Καλή αρχή!

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2683 στις: Νοεμβρίου 04, 2015, 12:16 »
Γεια σας φιλοι- φιλες
Με λενε Σιμο κ ειμαι 40 χρ

Καπνιζα απο το 1993 και το παρατησα  στις 21 Σεπ και απο τοτε δεν εχω σταματησει να ψαχνω κ να διαβαζω.
Ο αδερφος μου κ ενας κολλητος μου που με βαλανε ουσιαστικα στο ατμισμα μου προτεινανε επισκευασιμο κ ετσι κατεληξα με Kayfun v4 (κλωνο) k istick tc40w που εδω και καμια 15αρια μερες τον δουλευω σε TC mode. Εχω αρχισει και τον κανω καλα σιγα σιγα.

Μου αρεσει να ασχολουμαι με ιδιοκατασκευες, σιγα σιγα θα φτιαξω κανα ζουμακι, εχω παρει ζυγαρια 0,01 εχω φτιαξει αναδευτηρα με μαγνητη, πηρα κατι μπουκαλακια-δοκ σωληνες κλπ.

To φορουμ το βρηκα απ το Google. Ψαχνοντας επεσα πολλες φορες σε λογικες απαντησεις πανω σε διαφορα ζητηματα οποτε ειπα να συμμετασχω και γω στην παρεα.


 

Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2684 στις: Νοεμβρίου 07, 2015, 10:14 »
Γεια σας και απο εμενα. Το ονομα μου ειναι Αντωνης απο Ηρακλειο (καταγωγη Αθηνα) και ειμαι 39 χρονων.Καπνιστης απο τα 17... :wall:
Υπηρετω στην Π.Α. 13 χρονια και παραλληλα ασχολουμαι επαγγελματικα και με την αργυροχοια.
Εδω και κανα μηνα εχω ξεκινησει το Η.Τ. για λογους υγειας και οικονομικους και αποτι φαινετε δεν θα σταματησω.
Δεν εχω καπνισει αυτο το διαστημα και ουτε καν το εχω σκεφτει να πω την αληθεια.
Εχω ξεκινησει με ego και συντομα θα αναβαθμισω σε κατι ποιο δυνατο.Απο την 2η εβδομαδα εχω βαλει μπρος τα diy υγρα και δεν εχω σταματησει να διαβαζω το site.
Καλως σας βρηκα και καλα ατμισματα να εχουμε :thumpup: .

 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342826 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206749 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542038 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31229 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50396 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597714 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358274 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11812 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193269 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1426 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1428 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 593234 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios